-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Anula replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę dziewczyny wejdźcie na ten wątek,może coś doradzicie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232988-Bokserowaty-psiak-zag%C5%82odzony-prawie-na-%C5%9Bmier%C4%87-%28-POTRZEBNA-POMOC!!!?p=19803508#post19803508[/url] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']To chyba szukamy dla Kajki kogoś kto ją na nowo ogłosi?[/QUOTE] Aniu ja wykupiłam ogłoszenia u CatAngel w zeszłym tygodniu ale jeszcze nie zrobiła.Napiszę do niej zapytanie.Gdyby zrobiła to by przyszły linki do aktywacji.Podejrzewam,że Kaja ma jakieś jeszcze ogłoszenia,które lecą na dolnośląskie i może dlatego się wstrzymała,muszę skontaktować się z Gosią. -
Niuńka po zabiegu sterylizacji. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/83b30f49f27f.jpg[/IMG] Niuńka przed zabiegiem. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/dd460e7476be.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/cd643b51e520.jpg[/IMG] Niuńka z Wilczką. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/b043a7878a30.jpg[/IMG] Wilczka. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/0793f0c903a7.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/98f4f5e934db.jpg[/IMG]
-
To może uporządkujmy psiaki bo chyba wszyscy dostają zawrotu głowy i nie wiadomo która sunia ma na imię. Ferdka po lewej stronie,Niunia po prawej po kąpieli: [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/5713c664add2.jpg[/IMG] Ferdka i Niuńka [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/74d5e20d521b.jpg[/IMG] Ferdka z kicią: [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/86917f71a113.jpg[/IMG] Ferdka po zabiegu sterylizacji. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/4a2571ad9328.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/fd328adced22.jpg[/IMG] Ferdka [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/971c5e8f670c.jpg[/IMG] Ferdka z Wilczką. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/f0df6e9b966f.jpg[/IMG] Po lewej stronie Ferdka obok Wilczka i z przodu Niuńka. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/159e5dacb1c5.jpg[/IMG]
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tak Kajunia się czuje zdecydowanie lepiej.Jest wesołym bardzo towarzyskim psem.TZ jak chodzi na spacerki to zawsze zdaje relacje,nie o Mikusiu tylko o Kajuni w tym typie: a wiesz Kajunia......................................................... i praktycznie nie ma końca,oczywiście to są same superlatywy.To jest naprawdę wspaniały,cudowny psiak. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Co tam i malutkiej ślychać?:)[/QUOTE] Ano jakoś żyjemy.Teraz pogoda się popsuła a więc więcej przebywamy w domku.Kaja coraz bardziej jest weselsza i roześmiana,więcej bawi się pluszakami.Wydaje mi się,że to są początki,potrzeba więcej czasu aby nasza niunia rozkręciła się na maksa i bawiła wszystkimi zabaweczkami. W taką niespecjalną pogodę Kajunia sobie leży na poduszeczce-odpoczywa,a wnuczęta oczywiście też chciały być obfocone: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56686043_img_0149.jpg?1349886750[/IMG] -
[B]Spineczka teraz wygląda tak Z postu 881: [/B][IMG]http://iv.pl/images/05515567329259127209.jpg[/IMG] [IMG]http://iv.pl/images/69910056215706762735.jpg[/IMG] [IMG]http://iv.pl/images/35302098110700858753.jpg[/IMG] [B]SZUKAMY DLA SPINECZKI NAJLEPSZEGO DOMKU NA ŚWIECIE-POMÓŻCIE![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230674-Spinka-schorowana-staruszka-shih-tzu-w-sandomierskim-przytulisku?p=19513928#post19513928[/URL]
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
Anula replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Za zagłodzenie psa powinna być jakaś kara.Czy ten fakt jest gdzieś zgłoszony? Potrzebna by była obdukcja. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Anula replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dajcie Franiowi spokojnie odejść,niech się już nie męczy tyle cierpienia było w jego oczach.Sekcja jest bezsensowna skoro ma odejść za TM. Teraz tylko szybka decyzja i oby Lecznica wykonała eutanazję i nie czekała do rana.Raczej nie możliwe jest aby ktoś był przy Franiu. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Anula replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Franio miał robioną całościową biochemię a także hormony.Oni powinni mu zrobić cały profil badań skoro nie wiedzą co mu dolega.Nie można jego wyglądu i zachowania scedować na wiek,ponieważ nawet staruszki inaczej się zachowują.Jego wzrok mnie poraża,absolutnie nie chciałabym wmawiać temu psu choroby ale moim zdaniem na pewno coś mu dolega. -
[quote name='toyota']On jest mniejszy od PON-a. Koleżanka miała rasową wystawową sukę i była zdecydowanie większa. Na tym zdjęciu przed strzyżeniem to wydaje się wyższy przez te sfilcowane dredy. On jest chyba bardziej jak sznaucer średni.[/QUOTE] Nie chcę się wymądrzać ale kiedyś PONy były też małe.Od kilku lat ustanowiono wielkość PONa.Tak samo z kolorem są o różnym umaszczeniu oprócz marmurkowego.W tekście bym ujęła wielkość w cm a wiem,że raczej nie pomyliłam się tj.43-45cm w kłębie,waga 13-14kg.To są bardzo istotne parametry dla ludzi,którzy chcą adoptować psiaka. Frędzelek ma mordkę,uszy bardzo w typie PONa,no ale to tylko taka moja ocena po fotkach.
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Anula replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na tych zdjęciach widać,że Franeczek jest chory,coś mu dolega.On musi być jak najszybciej zdiagnozowany,a więc czekamy. Ewo może pojedź do Lecznicy i porozmawiaj z dr.bo przez telefon to wiadomo,że jest inna rozmowa jak w realu. -
[quote name='Sara2011']Ale ślicznota z Frędzelka. Az dziwnie ze on nadal w schronie. Czy on duży jest? Ile waży kg?[/QUOTE] Na pierwszej stronie są fotki i chyba jest wielkością przed kolano tj.43-45cm w kłębie,po obcięciu jest jeszcze mniejszy. Frędzelek bardzo przypomina PONa,z opisu wynika,że jego charakter jest fajny bo właśnie takie są PONy. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8373/spaza.jpg[/IMG]
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Anula replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Serdeczne dzięki.Tak jak Kora pisała on potrzebuje jakiś kocyków aby było mu w klateczce mięciutko.No i wiadomości o chłopczyku też bardzo wskazane. DZIĘKUJĘ! -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Anula replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja mam pytanie,czy ta Klinika,w której przebywa Franuś jest całodobowa? Chodzi mi o to czy psiak będzie miał w niej całodobową opiekę i w razie jakiegoś kryzysu uzyska pomoc.Tylko tak się pytam proszę tego nie wziąć za coś złego,po prostu przypadkowo weszłam na ten wątek i siłą rzeczy martwię się o Frania. -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Anula replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje skromne zdanie to niech Franek pozostanie w Klinice w Warszawie na ile to jest możliwe.Niech przejdzie wszystkie badania,nawet gdyby miała być operacja.W takim stanie z opisu jak jest raczej nie może jechać do DS. Teraz tylko trzymać kciuki aby Frankowi się poprawiło i za prawidłową diagnozę no i oby tylko przeżył. -
Widocznie nie ma nikt siły przebicia aby sprawa miała jakiś finał. Ja też pamiętam o Trevorze i nigdy o nim nie zapomnę.Umarł śmiercią męczeńską.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.facebook.com/przytulisko.przyborowkorusiec"]Przytulisko Przyborówko Rusiec[/URL] Albercik. Około 2 letni piesek stał się mieszkańcem schroniska dla bezdomnych zwierząt po wyłapaniu z ulicy. Jest cudownym, kudłatym, drobnej budowy zwierzakiem. Zgadza się z innymi psami. Bardzo przyjazny. Czeka na nowy dom. [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/hphotos-ak-snc6/282371_419786948084711_1015456878_n.jpg[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A ogłoszenia już idą? Selekcję potencjalnych domków trzeba będzie wyjątkowo ostro przeprowadzić.[/QUOTE] Na razie zamówiłam jeszcze nie idą. No,selekcja musi być jeżeli ktokolwiek będzie chciał zaadoptować Kajunię.Dla mnie osobiście Kajunia jest wspaniała,wyjątkowa,bardzo się do niej przywiązaliśmy a ona do nas.Nie wiem jak to będzie,jeszcze o tym nie myślę. [quote name='Bogusik']Miki,to jest wyjątkowo "zabawkowy" chłopak!A jak jakąś piłeczkę wyniesie na ogród i zostawi,to wieczorem, nagle zrywa się i pędzi do ogrodu.Po chwili przybiega z piłką w paszczy,z merdającym ogonkiem i taki szczęśliwy!To jest ciekawe,że po długim czasie potrafi sobie przypomnieć o niej i jeszcze do tego wie gdzie ją zostawił!Mam nadzieję,że nikt mnie nie "zjedzie" za te kilka zdań o Mikim,tym bardziej,że jest on w tej chwili towarzyszem Kaii.Anula,jak będziesz mogła,to zrób zdjęcie Mikiego z piłeczką 3-w -1...tzn.jak można spać, pilnować swojego skarbu i jednocześnie mieć miękką podusio-podpurkę?![/QUOTE] No tak Mikuś ma fajny charakter no i fakt kocha zabaweczki.Jak będzie taka okazja to spróbuję uchwycić go śpiącego,trzymającego w ząbkach piłeczkę. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości,oby tak dalej.Frygulec ma wspaniały dom.:multi: -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To co zaobserwowałam to Kaja złapała piłeczkę w zęby i chciała się droczyć z Mikim tj.bawić.Pobiegła z nią na ogród i ganiała, a Miki za nią i taka była zabawa.Cieszę się bardzo,że przekonała się do piłeczki,ponieważ przedtem ją zabawki nie interesowały a wręcz przeciwnie bała się ich.Przynajmniej teraz będzie miała jakieś zajęcie bo przecież nudziła się,zaczepiała mnie wciąż łapą abym ją głaskała i zajmowała się.Niekiedy pies musi sobie wypełnić czas bo w pewnym sensie życie psa jest monotonne.Na razie ta piłeczka szmaciana wchodzi w grę zobaczymy co będzie dalej.Miki uwielbia wszelkiego rodzaju pluszaki i piłeczki ale z dermy,gumowych nie rusza. A 10.10.minie trzy miesiące jak Kajunia jest u nas! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Na pewno się zakochali tylko trzymają to w tajemnicy.;) Z takim psiakiem przyjemnie żyć i cieszyć się życiem. Zwierzęta tyle dają radości w codziennym życiu. -
[quote name='Poker']Pierwszą noc Deczka spała na dole.Miała do dyspozycji kocyk i psie legowisko. Prawie cały dzień chowa się w kąciku w pomieszczeniu przy kuchni.Zabrałam ją stamtąd ma górę i leży sobie na dywanie,ale cały czas czuwa i dygocze.Bardzo mi jej żal.Musiała jednak zaznać wielkiej krzywdy od człowieka. Na szczęście nie jest agresywna .[/QUOTE] Deczka się boi ale czas będzie działał na jej korzyść.Pomalutku zrozumie,że nie dzieje się jej krzywda.Ma przy sobie rezydentów to też powinno jej pomóc w resocjalizacji.Mi też jej szkoda ale sądzę,że to się wszystko ułoży i będzie dobrze. A jak na TZ reaguje?