Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Bardzo proszę dziewczyny wejdźcie na ten wątek,może coś doradzicie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232988-Bokserowaty-psiak-zag%C5%82odzony-prawie-na-%C5%9Bmier%C4%87-%28-POTRZEBNA-POMOC!!!?p=19803508#post19803508[/url]
  2. [quote name='ocelot']To chyba szukamy dla Kajki kogoś kto ją na nowo ogłosi?[/QUOTE] Aniu ja wykupiłam ogłoszenia u CatAngel w zeszłym tygodniu ale jeszcze nie zrobiła.Napiszę do niej zapytanie.Gdyby zrobiła to by przyszły linki do aktywacji.Podejrzewam,że Kaja ma jakieś jeszcze ogłoszenia,które lecą na dolnośląskie i może dlatego się wstrzymała,muszę skontaktować się z Gosią.
  3. Niuńka po zabiegu sterylizacji. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/83b30f49f27f.jpg[/IMG] Niuńka przed zabiegiem. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/dd460e7476be.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/cd643b51e520.jpg[/IMG] Niuńka z Wilczką. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/b043a7878a30.jpg[/IMG] Wilczka. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/0793f0c903a7.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/98f4f5e934db.jpg[/IMG]
  4. To może uporządkujmy psiaki bo chyba wszyscy dostają zawrotu głowy i nie wiadomo która sunia ma na imię. Ferdka po lewej stronie,Niunia po prawej po kąpieli: [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/5713c664add2.jpg[/IMG] Ferdka i Niuńka [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/74d5e20d521b.jpg[/IMG] Ferdka z kicią: [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/86917f71a113.jpg[/IMG] Ferdka po zabiegu sterylizacji. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/4a2571ad9328.jpg[/IMG] [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/fd328adced22.jpg[/IMG] Ferdka [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/971c5e8f670c.jpg[/IMG] Ferdka z Wilczką. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/f0df6e9b966f.jpg[/IMG] Po lewej stronie Ferdka obok Wilczka i z przodu Niuńka. [IMG]http://naforum.zapodaj.net/images/159e5dacb1c5.jpg[/IMG]
  5. Tak Kajunia się czuje zdecydowanie lepiej.Jest wesołym bardzo towarzyskim psem.TZ jak chodzi na spacerki to zawsze zdaje relacje,nie o Mikusiu tylko o Kajuni w tym typie: a wiesz Kajunia......................................................... i praktycznie nie ma końca,oczywiście to są same superlatywy.To jest naprawdę wspaniały,cudowny psiak.
  6. W przypadku cukrzycy bardzo często są powikłania cukrzycowe między innymi zapalenie pęcherza i nerek.Warto podawać furaginum przez tydzień z przerwą dwutygodniową.Szkoda,że DS nie jest na Dogo,ponieważ chętnie byśmy zobaczyli fotki naszego Pako.
  7. [quote name='b-b']Co tam i malutkiej ślychać?:)[/QUOTE] Ano jakoś żyjemy.Teraz pogoda się popsuła a więc więcej przebywamy w domku.Kaja coraz bardziej jest weselsza i roześmiana,więcej bawi się pluszakami.Wydaje mi się,że to są początki,potrzeba więcej czasu aby nasza niunia rozkręciła się na maksa i bawiła wszystkimi zabaweczkami. W taką niespecjalną pogodę Kajunia sobie leży na poduszeczce-odpoczywa,a wnuczęta oczywiście też chciały być obfocone: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56686043_img_0149.jpg?1349886750[/IMG]
  8. [B]Spineczka teraz wygląda tak Z postu 881: [/B][IMG]http://iv.pl/images/05515567329259127209.jpg[/IMG] [IMG]http://iv.pl/images/69910056215706762735.jpg[/IMG] [IMG]http://iv.pl/images/35302098110700858753.jpg[/IMG] [B]SZUKAMY DLA SPINECZKI NAJLEPSZEGO DOMKU NA ŚWIECIE-POMÓŻCIE![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230674-Spinka-schorowana-staruszka-shih-tzu-w-sandomierskim-przytulisku?p=19513928#post19513928[/URL]
  9. Za zagłodzenie psa powinna być jakaś kara.Czy ten fakt jest gdzieś zgłoszony? Potrzebna by była obdukcja.
  10. Dajcie Franiowi spokojnie odejść,niech się już nie męczy tyle cierpienia było w jego oczach.Sekcja jest bezsensowna skoro ma odejść za TM. Teraz tylko szybka decyzja i oby Lecznica wykonała eutanazję i nie czekała do rana.Raczej nie możliwe jest aby ktoś był przy Franiu.
  11. A Franio miał robioną całościową biochemię a także hormony.Oni powinni mu zrobić cały profil badań skoro nie wiedzą co mu dolega.Nie można jego wyglądu i zachowania scedować na wiek,ponieważ nawet staruszki inaczej się zachowują.Jego wzrok mnie poraża,absolutnie nie chciałabym wmawiać temu psu choroby ale moim zdaniem na pewno coś mu dolega.
  12. [quote name='toyota']On jest mniejszy od PON-a. Koleżanka miała rasową wystawową sukę i była zdecydowanie większa. Na tym zdjęciu przed strzyżeniem to wydaje się wyższy przez te sfilcowane dredy. On jest chyba bardziej jak sznaucer średni.[/QUOTE] Nie chcę się wymądrzać ale kiedyś PONy były też małe.Od kilku lat ustanowiono wielkość PONa.Tak samo z kolorem są o różnym umaszczeniu oprócz marmurkowego.W tekście bym ujęła wielkość w cm a wiem,że raczej nie pomyliłam się tj.43-45cm w kłębie,waga 13-14kg.To są bardzo istotne parametry dla ludzi,którzy chcą adoptować psiaka. Frędzelek ma mordkę,uszy bardzo w typie PONa,no ale to tylko taka moja ocena po fotkach.
  13. Na tych zdjęciach widać,że Franeczek jest chory,coś mu dolega.On musi być jak najszybciej zdiagnozowany,a więc czekamy. Ewo może pojedź do Lecznicy i porozmawiaj z dr.bo przez telefon to wiadomo,że jest inna rozmowa jak w realu.
  14. [quote name='Sara2011']Ale ślicznota z Frędzelka. Az dziwnie ze on nadal w schronie. Czy on duży jest? Ile waży kg?[/QUOTE] Na pierwszej stronie są fotki i chyba jest wielkością przed kolano tj.43-45cm w kłębie,po obcięciu jest jeszcze mniejszy. Frędzelek bardzo przypomina PONa,z opisu wynika,że jego charakter jest fajny bo właśnie takie są PONy. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8373/spaza.jpg[/IMG]
  15. Serdeczne dzięki.Tak jak Kora pisała on potrzebuje jakiś kocyków aby było mu w klateczce mięciutko.No i wiadomości o chłopczyku też bardzo wskazane. DZIĘKUJĘ!
  16. Ja mam pytanie,czy ta Klinika,w której przebywa Franuś jest całodobowa? Chodzi mi o to czy psiak będzie miał w niej całodobową opiekę i w razie jakiegoś kryzysu uzyska pomoc.Tylko tak się pytam proszę tego nie wziąć za coś złego,po prostu przypadkowo weszłam na ten wątek i siłą rzeczy martwię się o Frania.
  17. Moje skromne zdanie to niech Franek pozostanie w Klinice w Warszawie na ile to jest możliwe.Niech przejdzie wszystkie badania,nawet gdyby miała być operacja.W takim stanie z opisu jak jest raczej nie może jechać do DS. Teraz tylko trzymać kciuki aby Frankowi się poprawiło i za prawidłową diagnozę no i oby tylko przeżył.
  18. Widocznie nie ma nikt siły przebicia aby sprawa miała jakiś finał. Ja też pamiętam o Trevorze i nigdy o nim nie zapomnę.Umarł śmiercią męczeńską.
  19. [URL="http://www.facebook.com/przytulisko.przyborowkorusiec"]Przytulisko Przyborówko Rusiec[/URL] Albercik. Około 2 letni piesek stał się mieszkańcem schroniska dla bezdomnych zwierząt po wyłapaniu z ulicy. Jest cudownym, kudłatym, drobnej budowy zwierzakiem. Zgadza się z innymi psami. Bardzo przyjazny. Czeka na nowy dom. [IMG]http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/hphotos-ak-snc6/282371_419786948084711_1015456878_n.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Poker']A ogłoszenia już idą? Selekcję potencjalnych domków trzeba będzie wyjątkowo ostro przeprowadzić.[/QUOTE] Na razie zamówiłam jeszcze nie idą. No,selekcja musi być jeżeli ktokolwiek będzie chciał zaadoptować Kajunię.Dla mnie osobiście Kajunia jest wspaniała,wyjątkowa,bardzo się do niej przywiązaliśmy a ona do nas.Nie wiem jak to będzie,jeszcze o tym nie myślę. [quote name='Bogusik']Miki,to jest wyjątkowo "zabawkowy" chłopak!A jak jakąś piłeczkę wyniesie na ogród i zostawi,to wieczorem, nagle zrywa się i pędzi do ogrodu.Po chwili przybiega z piłką w paszczy,z merdającym ogonkiem i taki szczęśliwy!To jest ciekawe,że po długim czasie potrafi sobie przypomnieć o niej i jeszcze do tego wie gdzie ją zostawił!Mam nadzieję,że nikt mnie nie "zjedzie" za te kilka zdań o Mikim,tym bardziej,że jest on w tej chwili towarzyszem Kaii.Anula,jak będziesz mogła,to zrób zdjęcie Mikiego z piłeczką 3-w -1...tzn.jak można spać, pilnować swojego skarbu i jednocześnie mieć miękką podusio-podpurkę?![/QUOTE] No tak Mikuś ma fajny charakter no i fakt kocha zabaweczki.Jak będzie taka okazja to spróbuję uchwycić go śpiącego,trzymającego w ząbkach piłeczkę.
  21. Super wiadomości,oby tak dalej.Frygulec ma wspaniały dom.:multi:
  22. To co zaobserwowałam to Kaja złapała piłeczkę w zęby i chciała się droczyć z Mikim tj.bawić.Pobiegła z nią na ogród i ganiała, a Miki za nią i taka była zabawa.Cieszę się bardzo,że przekonała się do piłeczki,ponieważ przedtem ją zabawki nie interesowały a wręcz przeciwnie bała się ich.Przynajmniej teraz będzie miała jakieś zajęcie bo przecież nudziła się,zaczepiała mnie wciąż łapą abym ją głaskała i zajmowała się.Niekiedy pies musi sobie wypełnić czas bo w pewnym sensie życie psa jest monotonne.Na razie ta piłeczka szmaciana wchodzi w grę zobaczymy co będzie dalej.Miki uwielbia wszelkiego rodzaju pluszaki i piłeczki ale z dermy,gumowych nie rusza. A 10.10.minie trzy miesiące jak Kajunia jest u nas!
  23. Na pewno się zakochali tylko trzymają to w tajemnicy.;) Z takim psiakiem przyjemnie żyć i cieszyć się życiem. Zwierzęta tyle dają radości w codziennym życiu.
  24. [quote name='Poker']Pierwszą noc Deczka spała na dole.Miała do dyspozycji kocyk i psie legowisko. Prawie cały dzień chowa się w kąciku w pomieszczeniu przy kuchni.Zabrałam ją stamtąd ma górę i leży sobie na dywanie,ale cały czas czuwa i dygocze.Bardzo mi jej żal.Musiała jednak zaznać wielkiej krzywdy od człowieka. Na szczęście nie jest agresywna .[/QUOTE] Deczka się boi ale czas będzie działał na jej korzyść.Pomalutku zrozumie,że nie dzieje się jej krzywda.Ma przy sobie rezydentów to też powinno jej pomóc w resocjalizacji.Mi też jej szkoda ale sądzę,że to się wszystko ułoży i będzie dobrze. A jak na TZ reaguje?
×
×
  • Create New...