-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Melduje się ;) Ogłoszenia Florka będą dzisiaj (najpóźniej jutro) ;) Przepraszam Anulka, że tyle to trwa ale miałam ponad 30 psów do ogłoszeń na mailu i nie wyrabiam z lekka...[/QUOTE] Kotuś nie przepraszaj ja wiem,że masz huk roboty,dlatego siedziałam cicho i nie ponaglałam.Floro jest pod super opieką ale na cito by się przydał mu super domek.Florentino z góry dziękuje za ogłoszonka.:multi: -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
No ale cóż muszę przymrużyć oko na jego zaloty - nie mam lekko. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194372_img_0072.jpg?1349182495[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194383_img_0070.jpg?1349182709[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194386_img_0068.jpg?1349182772[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194389_img_0063.jpg?1349182838[/IMG] No i zwyciężyłam jestem górą! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194393_img_0062.jpg?1349182891[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Naprawdę nie dam się! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194353_img_0078.jpg?1349182066[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194356_img_0077.jpg?1349182228[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194358_img_0075.jpg?1349182298[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194360_img_0074.jpg?1349182352[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194364_img_0073.jpg?1349182415[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Do mnie dzwonią co jakiś czas tel. o Kajke :). Bo na alegratce jest podany mój numer. Ale ostatnia pani stwierdziła że ma kotka i jednak poszuka innego pieska.[/QUOTE] A nie masz nic przeciwko temu,że jest na Ciebie podany telefon? Ja w zamawianych ogłoszeniach podałam Ani. I tak sobie odpoczywam! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194395_img_0060.jpg?1349181267[/IMG] Oj! chyba ktoś chce na mnie napaść. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194346_img_0084.jpg?1349181318[/IMG] No i nie pomyliłam się. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194375_img_0071.jpg?1349181668[/IMG] Nie dam się! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194347_img_0081.jpg?1349181874[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56194350_img_0079.jpg?1349181928[/IMG] -
[quote name='dorota k.']Taak cwana z niego bestyjka :) Anula -piękne dzięki za ogłoszenia :) Rozamawiałam niedawno z Grazią i mówiła, że da znać, jak leski się będą kończyć i widzę, że pod koniec października. Ja leki kupię. Grazia mówiła też, że Bastulińskiemu latek ubyło odkąd leki bierze i bryka jak konik. Żałowała też, że nie ma kamery:)[/QUOTE] Dorotko to cudownie,że wspierasz naszego Bastulińskiego Vetmedinem,ponieważ wygląda na to,że jego samopoczucie po Vetmedinie się poprawiło.Ja też rozglądam się za Vetmedinem tj.może uda się go kupić gdzieś taniej,jak tak to też kupię aby chłopczyk miał zapas a tym bardziej,że Grażynka pisze,że jest podawany dwa razy dziennie i to oznacza,że jedno opakowanie starcza na 1,5 miesiąca (w opakowaniu jest 100 kapsułek). Jeszcze coś takiego się dowiedziałam: Vetmedin - odpowiednik Cardisure - główna substancja czynna to pimobendan. U mnie w Lecznicy kosztuje 100 kaps.-250zł Cardisure - 130zł.-dawki -1,25mg;2,5mg;5mg;10mg - można dzielić tabletki,jest podziałka.
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Anula replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
A jakiego typu były te guzki,narośla.Jaką diagnozę postawił wet? -
[quote name='giselle4']Anulko,bierze 2 tabletki dziennie nie wystarczy trzeba bedzie kupic pod koniec pazdziernika Okey,dobrze,że napisałaś Grażyniu kiedy kończą się tabletki - to chyba są kapsułki. Asia rozliczyła sierpień - [SIZE=2]STAN NA DZIEN: 31/08/2012: 468 zl - może prześle Tobie pieniążki na Vetmedin aby już był w zapasie-jak nie to jakoś wykombinujemy go. Dzisiaj poszedł przelew-deklaracja-Anula i Bogusik.
-
To może ktoś zrobi Lunie ogłoszenia.Ona wyciągnięta z klatki może całkiem inaczej się zachowywać.Może wystarczy ją wyprowadzać na spacery i trochę pobyć z nią.Jest przepiękna.
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A ogłoszenia są? Nasz Pokerek też nigdy nie umiał się bawić zabawkami.[/QUOTE] Ogłoszenia wykupiłam na początku sierpnia.Jeszcze muszę sprawdzić.ale jest Kaja też ogłaszana na FB przez Dogo07. Pokerek nie umie bawić się zabaweczkami? A to mnie zaskoczyłaś! [quote name='ocelot']Zapytania o kaję były w czasie jej rekonwalescencji. Trzy, w tym jedno bardzo fajne. Prosiłam o ponowny telefon za kilka dni. I właściwie czekam na niego.[/QUOTE] Ja miałam jeden maila od Pani,która chciała dać dom Kajuni.Podesłałam jej wątek,po tym stwierdziła,że Kaja nigdzie nie będzie miała lepiej jak u mnie i zrezygnowała z adopcji. Kajunia - nasz puszek-okruszek! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56119692_img_0053.jpg?1349076216[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56119681_img_0059.jpg?1349078120[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/56119683_img_0057.jpg?1349078134[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='rodzice']A co z zainteresowanym domkiem z Wrocławia ?[/QUOTE] Na to pytanie trudno mi odpowiedzieć.Nie mam żadnych zapytań o Kajunię. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ale cudownie - tytuł zmieniony.Fryga ma wspaniały dom i swoją tylko dla siebie Pańcię.Był to bardzo trudny orzech do ugryzienia ale udało się! Bądź szczęśliwa sunieczko w nowym domku! -
Spinka już w sosnowieckim raju!!! :) Huuurrra!!
Anula replied to Bushido's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Spineczkę na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232680-poszukuje-ma%C5%82ego-psa-z-w%C5%82osem/page2[/url] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Co słychać u Kajeczki ?[/QUOTE] Dzisiaj mieliśmy dzień pogawędkowy z gośćmi.Psiaki się trochę denerwowały,że nie były na spacerze aż dopiero wieczorem.U nas była przepiękna pogoda,planowaliśmy pojechać do lasu,no ale plany spaliły na panewce. Ogólnie Kaja czuje się dobrze,jedynie tylko wczoraj kulała na łapkę,ponieważ ma przeciętą poduszkę.Prawdopodobnie to się stało na łące.Przemywam jej łapkę często bo opatrunek ściąga.Dzisiaj już jest lepiej z łapką.Kai nie mogę przekonać do pluszaków,piłeczek.Miki targa wszystko w swoim pysiu i prosi o rzucanie,tarmoszenie a Kaję to w ogóle nie interesuje,nawet mam wrażenie,że nie chce się nawet patrzeć jak my się bawimy,odchodzi do swojego legowiska,nawet jak ją zawołam to przyjdzie ale zaraz idzie z powrotem.Wygląda na to,że Kaja miała bardzo ubogie dzieciństwo. -
Jeżeli Frędzelek dalej będzie w schronie to dobrze by było zaopatrzyć go w kubrak.Już koniec września a jest obcięty dość krótko.
-
Jutro przeleję moją deklarację stałą w kwocie 20zł za X i dodatkowo jednorazowo 30zł.Dobrze by było aby Leo jak najszybciej znalazł dom,ponieważ na dłuższą metę nie damy rady płacić za hotelik.Może szukać hoteliku o mniejszych wymaganiach finansowych?
-
Niewidoma Rudzia bez ząbków (szpic miniaturowy) szuka DOMU stałego!
Anula replied to anahatta's topic in Już w nowym domu
Jeżeli ktoś ma cierpliwość to bardzo proszę wejść na ten wątek i solidnie sobie poczytać: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwo%C5%82-G%C5%82%C3%B3w-Lek-Wet-oraz-wyw%C3%B3zek-ps%C3%B3w-do-Niemiec?p=19737072#post19737072[/url]- 25 replies
-
- katarzynowo
- niewidoma
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Daisy ma szanse na dom.... Daisy już w domu
Anula replied to krakowianka.fr's topic in Już w nowym domu
Nie bardzo rozumiem te wszystkie Fundacje zachodnie.Zamiast pomagać u siebie w kraju włażą na siłę do polskich schronisk.Czy w swoim kraju nie mają swoich schronisk i niepełnosprawnych psów aby im pomagać? Oby Daisy nie podzieliła losu jak inne psiaki po których wiadomości zaginęły.Można o tym poczytać na wątku psów wywożonych do Niemiec za pośrednictwem właśnie zachodnich Fundacji.Brak umów adopcyjnych,brak adresów gdzie psiaki przebywają,brak wiadomości o danym psie,koszmarne transporty.To wszystko jest totalnym nieporozumieniem na,które my przyzwalamy! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Orlena prawdopodobnie zawsze już lekko będzie pobolewać łapka a szczególnie jesienią i wiosną no i na zmianę pogody.Tak samo jest u ludzi tak i u zwierząt.Kiedyś przypadkowo byłam przypadkowym słuchaczem jak wet tłumaczył Panu,który był na wizycie z owczarkiem.Proponował ogrzewać go tj.przykrywać kocem a gdyby utrzymywała się kulawizna to dał jakieś tabletki ale nie pamiętam jakie. Z kotkami mogłaś iść Dorotko do jakiejś innej Lecznicy.Szkoda tych kotków bo nie wiadomo co im praktycznie jest.A gdzie one przebywają,jak są chore to dobrze by było je umieścić w domu i w cieple. Dosia przepięknościowa,Orlenik też niczego sobie no i grzybki super.Ale psiaki się wyganiały po lesie.Dla zwierzaków to raj. -
[quote name='farmerka63']On jest umaszczony bardzo "sznaucerkowato " moim skromnym zdaniem :)[/QUOTE] Tak ale może ktoś naszego Frędzelka zauważy na wątku PONów i akurat komuś wpadnie w oko.Wiadomo,że prawie wszystkie psiaki nie są rasowe jedynie w typie rasy.
-
Umieściłam Frędzelka na PONach w potrzebie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page10[/url]
-
Taki piękny młody PON potrzebuje DS albo DT. [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/5639/spa2l.jpg[/IMG] I po obcięciu. [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7044/57827025.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232156-Co-za-metamorfoza-!!!-I-niestety-w-schronie-%28[/url]
-
Szukamy kogoś do wizyty przed adopcyjnej/Grudziądz-Nieaktualne
Anula replied to Myngey's topic in Już w nowym domu
Toyota jest z Grudziądza chyba.