-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Ten pod moją opiekę ma jechać do szafirki: A ten jeszcze jeden psiak do szafirki to chyba ten pod opiekę Onaa:
-
Jak Tola dotrze do domu to najlepiej porozmawiać bezpośrednio bo mailowo się nie da omówić tematu.
-
Napisałam tak,dwa maile.Odpisali,że z przyczyn"technicznych" nie mogli zrobić przelewu.Nie wiem o co chodzi.Być może robili remanent na koniec roku i dlatego się przeciąga,bo bilans chyba się robi w pod koniec kwartału?No nie wiem,w każdym razie jest to bardzo denerwujące tym bardziej,że pieniądze po Czesterku by mogły być dawno podzielone na potrzebujące pomocy psiaki.
-
Musimy poczekać na Tolę,dobrze by było aby na zamojskim zrobiła zestawienie jakie psiaki i gdzie,kiedy mają jechać bo ja już się pogubiłam.Ja też bedę miała psiaka biszkoptowego,który jak zrozumiałam jutro ma jechać do szafirki.Na razie nie ma wątku bo czekam na konkrety od Toli.Piesek jest oddzielony i czeka na transport.
-
Jeżeli nie uda się to trudno,góry nie przestawimy.
-
Też napisałam do Toli,może uda się pokombinować albo zamienić psiaki albo wcisnąć jego na jutrzejszy transport.
-
By było dobrze aby nastąpiła zamiana psów.Te silniejsze by wytrzymały do wtorku a on nie wiem,jeszcze do tego paskudna pogoda.
-
To może zamienić psy i niech jedzie pierwszym transportem skoro zaraz musi trafić do weta.On potrzebuje na cito dobrego jedzenia aby się wzmocnił.
-
Bardzo Wszystkim dziękuję za pamięć.Przekażę.
-
Tak,przekażę. Tak.
-
Dziękuję.Tak byłam bardzo blisko.Ostatnie tygodnie ogólnie były bardzo ciężkie dla wszystkich.
-
MB jest to bardzo duża pojemność zdjęcia dlatego wyświetla się,że jest za mała pamięć.Czy da się zmniejszyć zdjęcie w telefonie?
-
Olśniło mnie dzisiaj,zdecydowanie za późno.Wysłałam Toli obroże i smycze bo przecież w czymś muszą psiaki jechać.Wysłałam priorytetem nie wiem czy dotrą do piątku.
-
Bardzo dziękuję Wszystkim za pamięć,przekażę.A pogrzeb dopiero 01.02.21 bo tyle jest zgonów i długa kolejka.
-
Jeżeli uda się załatwić to piesek przejdzie pod opiekę moją z pomocą Twoją,ponieważ Bogusik ma spore problemy osobiste,jej TZ zmarł w poniedziałek.
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Anula replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
No,psiaki nudzą się,muszą coś robić bo by zwariowały.A tak na poważnie takie zniszczenia bardzo się często zdarzają nawet w porządnych domach,wystarczy chwila nieuwagi.Ja musiałam wymieniać jeden stopień drewniany schodów. -
Eluniu ja dam radę wpłacać 30zł.Niech Twoja dyszka idzie na inny cel.Jeżeli ten kojec będzie jeszcze obijany płytą to będą potrzebne finanse na płyty.
-
Ja mogę co miesiąc wpłacać 30zł na kojec jeżeli taka potrzeba jest.
-
Trudno powiedzieć,zdjęcie to tylko sekunda ujęta.W każdym razie wszystkie wymagają pomocy tylko jesteśmy bezsilni w obliczu tylu nieszczęść.Ze Schroniska wyjadą 4-5 psiaków to chociaż jakaś pomoc jest.W sumie w przeciągu kilku lat to i tak spora ilość wyjechała z tego przybytku i znalazła bardzo dobre domy.Może to marne pocieszenie.
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nifuroksazyd z mojego długoletniego doświadczenia powinien pomóc.Proponuję podać Nifuroksazid 100 dla dzieci,200 jest dla dorosłych. -
To by było cudnie gdyby taki się udało załatwić bo inne psiaki potrzebują kasy i nie wiadomo,którym najpierw pomóc.