Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Z Bydgoszczy jest Gemmei i iza121.Do izy121 mam telefon.
  2. A co mam wpisać w tytule?
  3. Ja jak obiecałam począwszy od lutego będę wpłacać 30zł(10 rat) tylko poproszę o dane do przelewu.
  4. Cierpliwość to jedna z najcenniejszych cech.Na spokojnie poczekamy na domek.Oliver jest cudnym psiaczkiem i ma fajny charakter.
  5. Oliver ma stwierdzone lamblie.Był odrobaczany ale zapewne to nie pomogło.Nie wiem czy w tych tabletkach jednym ze składników był febantel.
  6. Też tak odbieram.To jest piesek,który potrzebuje ludzi wokół siebie i wtedy dopiero jest szczęśliwy.Być może ma coś z PONa.
  7. Asiu Kochana może jeszcze to zdjęcia wstawisz do swoich ogłoszeń.Jest przepiękne.
  8. Ogromnie się cieszę.Są ludzie,którzy widzą sens w życiu,spełniają się a Amik jest spełnieniem ich ambicji.Nie każdego człowieka na taki gest stać.Najlepiej piesek bez wad i koniecznie nie gryzący.
  9. Te zdjęcia i filmiki pokazują jaka jest szczęśliwa rodzina i Ferri.Ferri jest cudownym psiakiem dobrze,że udało się mu pomóc.
  10. U córki Rabarbarkowi nie stanie się krzywda,przejdzie zabieg i przy okazji jakieś szkolenie.To jest coś takiego jak zostawia się psa w Hoteliku z konieczności wyjazdu np.na wczasy.A później się okaże czy dom będzie dalej zainteresowany psiakiem,jeżeli nie to będzie się mu szukać nowego domu.
  11. Jak oglądam zdjęcia z tego schronu to w gruncie rzeczy bardzo zazdroszczę.W porównaniu z zamojskimi psiakami to można powiedzieć,że mają raj tylko im brakuje domków. A ten piesek jest cudny.
  12. Dwa ogłoszenia na Wrocław i na Poznań są wyróżnione do 09.03.21. Puchaty Oliver do adopcji. Wrocław Śródmieście • OLX.pl Śliczny Oli do adopcji! Poznań Stare Miasto • OLX.pl
  13. Martuniu,bardzo,bardzo dziękuję za pomoc.To może na Szczecin bo z Katowic Asia później przeniesie na Opole. W sprawie badań daję wolną rękę Tobie i też jestem za tym aby zrobić badanie.Oliver w niedługim czasie będzie chyba zaszczepiony jeszcze na wirusówki. Jeżeli chodzi o Miki to jest schorowany bardzo psiak i nic na to nie poradzimy,staramy się go ratować,może i tym razem nam się uda.Jest ciężko,dzisiaj znów się źle czuje,będzie trzeba włączyć karmienie i pojenie strzykawką. W tym ogłoszeniu brakuje słowa"dał się poznać" Teksty są super,osobiście takie lubię,są konkretne,zwięzłe i opisują bardzo dobrze charakterystykę psa.Jednym słowem super.Bardzo,bardzo dziękuję. Ja wyróżnię te dwa ogłoszenia,niech idą jako wyróżnione. Bogduniu,bardzo dziękuję za pomoc,na razie zobaczymy co z tych ogłoszeń wyniknie.Jeszcze ma zrobić Tola jedno to chłopczyk będzie miał 3 ogłoszenia.Jeżeli będzie kiepsko to poproszę Cię odrębnie na inne jakieś miasto chociaż nie mam pomysłu bo na Zieloną Górę były dawane i nic z tego nie wynikało a także na Gorzów Wlkp.Żaden nasz psiak nie znalazł tam domu.
  14. Bardzo dziękuję Asieńko.To poproszę na Wrocław i na Poznań,można zmienić późniejszym terminie te dwa ogłoszenia na inne miasta np.Katowice,Opole.W poście informacyjnym są od Hani informacje o Oliverze.Kontakt na Hanię. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.
  15. I przede wszystkim wspaniały kochający dom na który zasłużył po tym co przeszedł.
  16. Wszystkim bardzo dziękuję za życzliwość.Dzisiaj rano Miki postawiony utrzymuje się na łapach ale na prawą stronę go przechyla.Podajemy zastrzyki i środki przeciwbólowe.W każdym razie jest nadzieja,że zrobi pierwszy krok i będzie chodzić.Miki ma bardzo chory kręgosłup na TK wyszły na każdym kręgu narośle i nie sposób ich wszystkich operować.Teraz wytworzyła się opuchlizna i stąd psiak ma problemy z chodzeniem.Nivalin powinien pomóc bo tak było ostatnim razem.Przynajmniej mamy taką nadzieję.Weterynarz jest zadowolona,że przez chwilę utrzymuje się na łapach,że to jest dobry znak.Musimy czekać.Wynosimy go często,załatwia się na trawce podtrzymywany na stojąco to też dobrze,dzisiaj zjadł samodzielnie posiłek i napił się wody,wcześniej był karmiony i pojony strzykawką.
  17. Bardzo przepraszam Ciebie.Poproszę dane do przelewu,wpłacę na Pikusię 100zł.Chyba,że ta kwota Tobie nie odpowiada to poproszę o inną.
  18. Tak masz rację.Ja źle popatrzyłam i trzymalam się tej kwoty, jest Na koncie Pikusi: 387,55zł / 04.02.2021 W takim razie z moją deklaracją będzie miała 487,55zł. Na szczęście to już jest moje ostatnie skarbnikowanie.
  19. Pikusia ma pieniążki..., dzięki zbiórkom, bazarkom i deklaracji stałej - Pani Ania Post rozliczeniowy na pierwszej stronie. Staram się wykorzystywać pieniądze na większe wydatki. Właśnie znalazłam też i edytowałam swój post wcześniejszy. Pikusia ma 04.02.21 - 2141,38zł.
  20. Na pewno Ciebie zacytowałam na tym wątku ale może to było w tym czasie jak dogo nie chodziło dobrze.Bezpośrednio się Moli nie pytałam na wątku ale ktoś się pytał jak wygląda sprawa finansów Pikusi i tak odpowiedziała Moli. Tu znalazłam: Pikusia ma pieniążki..., dzięki zbiórkom, bazarkom i deklaracji stałej - Pani Ania Post rozliczeniowy na pierwszej stronie. Staram się wykorzystywać pieniądze na większe wydatki. Pikusia na dzień 04.02.21 ma na swoim koncie: 2141,38zł. W każdym razie pieniądze są rozdysponowane po Czesterku.Ja aby zrobić zadość uczynienie z prywatnych pieniędzy deklaruję dla Pikusi 100zł.Poproszę o dane do przelewu.Chcę mieć raz na zawsze tą sprawę zamkniętą tzn.rozliczenie Czestera.
×
×
  • Create New...