Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. Oj, łobuzice ;) Ale "u mnie", tzn w budzie, którą kupiłam wiejskim psiakom, też zamontowałam taką kurtynkę. I zasłonka, mimo ówczesnych mrozów, również została zerwana (może nie były przyzwyczajone, żeby im świat coś przesłaniało ;) )
  2. Zmroziło chyba wszystkich, trzeba poczekać aż odtają ;) Andzike, znajdzie się, na pewno się znajdzie...
  3. [quote name='Livka'] na koncie Ivorka kolejna kasa , tym razem od :loveu: Igam[/QUOTE] Ja oczywiście wracam, tak jak obiecałam, ze swoją deklaracją do Ivora (bo czasowo była przeniesiona na Balto) :) 10 pln miesięcznie (wpłaciłam 30 pln za styczeń, luty i marzec)
  4. Ciebie bym przecież sama zaczepiła :)
  5. Haha faktycznie podobni :) Ja też miałam kiedyś Aresa, ale był dalmatyńczykiem
  6. [quote name='Andzike']Oooo, spotkałaś nas??? Jak to możliwe, że o tym nie wiem? :D[/QUOTE] Nie "nas" tylko ich ;) Z Pawłem były :)
  7. W tej psychodni są rehabilitowane psy, które zupełnie nie chodzą. Są podwieszane na pasach, napuszcza się wody, włącza bieżnię i nóżki muszą się ruszać. Maks szybko załapał, że trzeba nimi przebierać ;) Zaczynał od paru minut, a na koniec chodził prawie 30 min :) Dziękuję za pozdrowienia. Przekażę na pewno :)
  8. Ha, to już teraz wiem kogo spotkałam niedawno na dworze ;) :) Nelkę poznałam, ona chyba mnie też :) a Szira faktycznie śliczna [I]BTW gratuluję :multi:[/I]
  9. Haha Ja też nie wiedziałam, że takie rzeczy istnieją. Ale mamy to szczęście, że mieszkamy w Warszawie i dostęp do takich cudów ;) i dobrych lekarzy, którym zależy (tak jak i nam) na dobru zwierzaka :)
  10. W Ustroniu, 29 grudnia 2011 [URL=http://img194.imageshack.us/i/cimg5925r.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7230/cimg5925r.th.jpg[/IMG][/URL] wariactwa :) [URL=http://img835.imageshack.us/i/cimg5478m.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6177/cimg5478m.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img845.imageshack.us/i/cimg5479i.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8216/cimg5479i.th.jpg[/IMG][/URL] kąpiel ;) [URL=http://img201.imageshack.us/i/cimg5503.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3589/cimg5503.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img851.imageshack.us/i/cimg5505.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5777/cimg5505.th.jpg[/IMG][/URL] Ot i tak sobie żyjemy :)
  11. Po kolei :) Zdjęcie zrobione 1 listopada [URL=http://img705.imageshack.us/i/cimg5651.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9998/cimg5651.th.jpg[/IMG][/URL] Na fizykoterapii, na bieżni wodnej [URL=http://img829.imageshack.us/i/cimg5791.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5745/cimg5791.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/cimg5792.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6316/cimg5792.th.jpg[/IMG][/URL] naświetlania [URL=http://img845.imageshack.us/i/cimg5804.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9513/cimg5804.th.jpg[/IMG][/URL] relaks w domku [URL=http://img862.imageshack.us/i/cimg5778.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/3595/cimg5778.th.jpg[/IMG][/URL]
  12. Super wieści :) Psich szkół jest bardzo dużo. Agnieszkę, która prowadzi "Dobrego Psa" znam osobiście :) I z tego co widzę, mieszka na Białołęce. [URL]http://www.dobrypies.pl/plkontakt.html[/URL]
  13. Śliczny chłopaczek. Trzymam kciuki, żeby Cię szybko ktoś wypatrzył
  14. [quote name='rita60']Całe szczęście,ze jest lepiej,terier to twardy facet,tak łatwo się nie poddaje[/QUOTE] Fakt :) Jak tak, to się podnieść nie może, ale jak usłyszy otwieranie lodówki lub też Belcia zaszczeka będąc na spacerze to leci aż się kurzy ;)
  15. Do góry piękne Rudzielce ;) :)
  16. Oj, dużo się działo od wakacji, dużo. Maks coraz gorzej chodził, więc poszliśmy do dr Degórskiej (ortopedy), która zaleciła rehabilitację. No i dzielnie na tą rehabilitację jeździliśmy, ale nie było lepiej. W międzyczasie Maksio zaczął przyjmować tramal, po którym nie czuł się niestety dobrze. Może i mniej go te nogi bolały, ale dyszał i był bardzo otępiały, więc po jakimś czasie odstawiliśmy tramal. Ponieważ ząb mu się zaczął kiwać umówiliśmy się z psim stomatologiem, dr Jodkowską, która zaleciła usunięcie ostatnich już niemal zębów. Przed zabiegiem, ponieważ Maks ma kłopoty z sercem, obowiązkowa była wizyta u kardiologa. Poszliśmy do super Pani dr, Magdaleny Garncarz, która dokładnie przebadała Maksia. Z kompletem badań, jak człowiek przed operacją, stawiliśmy się na zabieg, który przebiegł bardzo dobrze. No i Maks po tym zabiegi odżył (na rekonwalescencję pojechaliśmy w góry, do Ustronia, ;) ). Chodzić dobrze to on już nigdy nie będzie, ale widać, że ma humorek i czuje się niebo lepiej. Obiecuję, może dziś lub jutro wstawię zdjęcia :)
  17. Dzięki Briciu ;) za podesłanie wątku. Czy ktoś mógłby porobić ogłoszenia ze zdjęciami, krótkim tekstem i "odrywanymi" nr telefonów? - takie do porozwieszania w lecznicach, tablicach ogłoszeniowych, itp To bym wydrukowała i porozwieszała :)
  18. na wątku Znajdek Malawia napisała: [quote name='Malawia']Koleżanka ma do oddania dwa materace z dziecięcego łóżeczka(po bliźniakach) w stanie bardzo dobrym, jakieś kocyki...czy jesteście chętni to wziąć ??? I czy ewentualnie ktoś może to odebrać z Bródna?[/QUOTE] Jeśli Pani Joli od Znajdek to się nie przyda to może Wam?
  19. Może Ula Feta by mogła to odebrać (o ile Pani Joli to się przyda...) Jeśli zaś nie Pani Jola, to na pewno któreś ze schronisk byłoby zainteresowane
  20. Oj wzrusza, wzrusza :( Porozsyłam jeszcze prośby, może ktoś się ulituje. Powiedz mi tylko, jeśli ktoś by chciał taką karmę zamówić to na jaki adres - tak, żeby Tunia na pewno z niej skorzystała.
  21. Mi się udało - napisałam posta o świnkach i mi zaliczyło ;) - głos oddany!
  22. [quote name='paula82']Ja napisałam PW w czwartek rano do Myrzapl, podałam nr. do pani Joli, aby zadzwoniła i jakoś się umówiły, co ma, oraz kiedy i gdzie można odebrać. Odpisała mi, że zadzwoni. (czy dzwoniła nie wiem)[/QUOTE] Ja te rzeczy wczoraj odebrałam, ale nie wiem kiedy podrzucę :( (ale dużo tego nie ma, jedna reklamówka, więc jak sobie u mnie poleży to chyba nic się nie stanie ;) )
  23. [quote name='Erin32']Ja nie mam, więc pisałam na wątku. Mam nadzieję, że uda się odebrać rzeczy.[/QUOTE] Napisałam do Myrzapl pw na Miau, przeczytała, ale nie odpowiedziała (tel jej podałam). Tobie też chciałam, ale masz pełną skrzynkę ;)
  24. Bardzo się cieszę, że dziewczynki trafiły w tak dobre ręce. W poniedziałek porozsyłam jeszcze bazarek szalikowy, bo cudne są :)
×
×
  • Create New...