-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igam
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oj, łobuzice ;) Ale "u mnie", tzn w budzie, którą kupiłam wiejskim psiakom, też zamontowałam taką kurtynkę. I zasłonka, mimo ówczesnych mrozów, również została zerwana (może nie były przyzwyczajone, żeby im świat coś przesłaniało ;) ) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Zmroziło chyba wszystkich, trzeba poczekać aż odtają ;) Andzike, znajdzie się, na pewno się znajdzie... -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
Igam replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka'] na koncie Ivorka kolejna kasa , tym razem od :loveu: Igam[/QUOTE] Ja oczywiście wracam, tak jak obiecałam, ze swoją deklaracją do Ivora (bo czasowo była przeniesiona na Balto) :) 10 pln miesięcznie (wpłaciłam 30 pln za styczeń, luty i marzec) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Ciebie bym przecież sama zaczepiła :) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Haha faktycznie podobni :) Ja też miałam kiedyś Aresa, ale był dalmatyńczykiem -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Oooo, spotkałaś nas??? Jak to możliwe, że o tym nie wiem? :D[/QUOTE] Nie "nas" tylko ich ;) Z Pawłem były :) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
W tej psychodni są rehabilitowane psy, które zupełnie nie chodzą. Są podwieszane na pasach, napuszcza się wody, włącza bieżnię i nóżki muszą się ruszać. Maks szybko załapał, że trzeba nimi przebierać ;) Zaczynał od paru minut, a na koniec chodził prawie 30 min :) Dziękuję za pozdrowienia. Przekażę na pewno :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Ha, to już teraz wiem kogo spotkałam niedawno na dworze ;) :) Nelkę poznałam, ona chyba mnie też :) a Szira faktycznie śliczna [I]BTW gratuluję :multi:[/I] -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Haha Ja też nie wiedziałam, że takie rzeczy istnieją. Ale mamy to szczęście, że mieszkamy w Warszawie i dostęp do takich cudów ;) i dobrych lekarzy, którym zależy (tak jak i nam) na dobru zwierzaka :) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
W Ustroniu, 29 grudnia 2011 [URL=http://img194.imageshack.us/i/cimg5925r.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7230/cimg5925r.th.jpg[/IMG][/URL] wariactwa :) [URL=http://img835.imageshack.us/i/cimg5478m.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6177/cimg5478m.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img845.imageshack.us/i/cimg5479i.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8216/cimg5479i.th.jpg[/IMG][/URL] kąpiel ;) [URL=http://img201.imageshack.us/i/cimg5503.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3589/cimg5503.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img851.imageshack.us/i/cimg5505.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5777/cimg5505.th.jpg[/IMG][/URL] Ot i tak sobie żyjemy :) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Po kolei :) Zdjęcie zrobione 1 listopada [URL=http://img705.imageshack.us/i/cimg5651.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9998/cimg5651.th.jpg[/IMG][/URL] Na fizykoterapii, na bieżni wodnej [URL=http://img829.imageshack.us/i/cimg5791.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5745/cimg5791.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/cimg5792.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6316/cimg5792.th.jpg[/IMG][/URL] naświetlania [URL=http://img845.imageshack.us/i/cimg5804.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9513/cimg5804.th.jpg[/IMG][/URL] relaks w domku [URL=http://img862.imageshack.us/i/cimg5778.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/3595/cimg5778.th.jpg[/IMG][/URL] -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
Igam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Super wieści :) Psich szkół jest bardzo dużo. Agnieszkę, która prowadzi "Dobrego Psa" znam osobiście :) I z tego co widzę, mieszka na Białołęce. [URL]http://www.dobrypies.pl/plkontakt.html[/URL] -
Śliczny chłopaczek. Trzymam kciuki, żeby Cię szybko ktoś wypatrzył
-
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Całe szczęście,ze jest lepiej,terier to twardy facet,tak łatwo się nie poddaje[/QUOTE] Fakt :) Jak tak, to się podnieść nie może, ale jak usłyszy otwieranie lodówki lub też Belcia zaszczeka będąc na spacerze to leci aż się kurzy ;) -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Igam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Do góry piękne Rudzielce ;) :) -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
:( porozsyłam -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Oj, dużo się działo od wakacji, dużo. Maks coraz gorzej chodził, więc poszliśmy do dr Degórskiej (ortopedy), która zaleciła rehabilitację. No i dzielnie na tą rehabilitację jeździliśmy, ale nie było lepiej. W międzyczasie Maksio zaczął przyjmować tramal, po którym nie czuł się niestety dobrze. Może i mniej go te nogi bolały, ale dyszał i był bardzo otępiały, więc po jakimś czasie odstawiliśmy tramal. Ponieważ ząb mu się zaczął kiwać umówiliśmy się z psim stomatologiem, dr Jodkowską, która zaleciła usunięcie ostatnich już niemal zębów. Przed zabiegiem, ponieważ Maks ma kłopoty z sercem, obowiązkowa była wizyta u kardiologa. Poszliśmy do super Pani dr, Magdaleny Garncarz, która dokładnie przebadała Maksia. Z kompletem badań, jak człowiek przed operacją, stawiliśmy się na zabieg, który przebiegł bardzo dobrze. No i Maks po tym zabiegi odżył (na rekonwalescencję pojechaliśmy w góry, do Ustronia, ;) ). Chodzić dobrze to on już nigdy nie będzie, ale widać, że ma humorek i czuje się niebo lepiej. Obiecuję, może dziś lub jutro wstawię zdjęcia :) -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Igam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Dzięki Briciu ;) za podesłanie wątku. Czy ktoś mógłby porobić ogłoszenia ze zdjęciami, krótkim tekstem i "odrywanymi" nr telefonów? - takie do porozwieszania w lecznicach, tablicach ogłoszeniowych, itp To bym wydrukowała i porozwieszała :) -
na wątku Znajdek Malawia napisała: [quote name='Malawia']Koleżanka ma do oddania dwa materace z dziecięcego łóżeczka(po bliźniakach) w stanie bardzo dobrym, jakieś kocyki...czy jesteście chętni to wziąć ??? I czy ewentualnie ktoś może to odebrać z Bródna?[/QUOTE] Jeśli Pani Joli od Znajdek to się nie przyda to może Wam?
-
Oj wzrusza, wzrusza :( Porozsyłam jeszcze prośby, może ktoś się ulituje. Powiedz mi tylko, jeśli ktoś by chciał taką karmę zamówić to na jaki adres - tak, żeby Tunia na pewno z niej skorzystała.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mi się udało - napisałam posta o świnkach i mi zaliczyło ;) - głos oddany! -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']Ja napisałam PW w czwartek rano do Myrzapl, podałam nr. do pani Joli, aby zadzwoniła i jakoś się umówiły, co ma, oraz kiedy i gdzie można odebrać. Odpisała mi, że zadzwoni. (czy dzwoniła nie wiem)[/QUOTE] Ja te rzeczy wczoraj odebrałam, ale nie wiem kiedy podrzucę :( (ale dużo tego nie ma, jedna reklamówka, więc jak sobie u mnie poleży to chyba nic się nie stanie ;) ) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Erin32']Ja nie mam, więc pisałam na wątku. Mam nadzieję, że uda się odebrać rzeczy.[/QUOTE] Napisałam do Myrzapl pw na Miau, przeczytała, ale nie odpowiedziała (tel jej podałam). Tobie też chciałam, ale masz pełną skrzynkę ;) -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że dziewczynki trafiły w tak dobre ręce. W poniedziałek porozsyłam jeszcze bazarek szalikowy, bo cudne są :)