Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. Zrozumiałam, że do 20.10 masz na razie plakat zrobić.. A zbiórka to już później. No to zrób duży, kolorowy plakat - żeby wzrok przyciągał. Jeśli macie szkolną gazetkę to i tam można umieścić informację, przecież ktoś indywidualnie też może chcieć potem pomóc :) Można i ulotki przed szkołą rozdawać, ale nie wiem na ile to by pomogło ;)
  2. [quote name='agaga21'][B]ruszyła akcja:[/B] [B][URL]http://www.zwyklybohater.pl/galeria-zgloszen?sort=date&pn=2[/URL][/B] [B]czy ktoś zgłosił p. jolę?[/B][/QUOTE] Ja fizyczna (patrz - przenoszenie budy ;) ) Umysłowi na pewno też się jacyś znajdą :) Mamy jeszcze trochę czasu, do 13.11 chyba. Ładny tekst + zdjęcia. Uwypuklić także budowę domu specjalnie pod kątem zwierzaków, pieniądze na leczenie bid (a nie na siebie), itp itd Trochę już było pisane :) Może przeredagować to co powiedziane w filmiku na stronie znajdkowej? [quote name='Aleksandra95']Mam to rozgłosic w liceum, ale nie wiem jak żeby przyciągnąć uwagę mam czas do 20. 10 ! to jest niewiele :( Zrobię plakaty ( napiszę tam, że zbieramy karmę, koce, ręczniki) ale przydałoby się coś jeszcze . nie mam pomysłu, a chciałabym żeby coś uzbierać. [/QUOTE] Może wirtualna adopcja konkretnego zwierzaka (takiego, który nie ma szans na normalną adopcję) - regularne zbieranie kasy na jego utrzymanie? Może zebranie na budowę 1 kojca (wywiesić na nim tabliczkę o sponsoringu, jak w zoo). Tekst - idzie zima, nie pozwól aby psy marzły, ciepłe budy, koce, jedzonko - pomóż im przetrwać zimę... plakat okraszony zdjęciami słodkich szczeniaczków i dorosłych zza krat
  3. [B]Czerda,[/B] masz zawaloną skrzynkę - odgruzuj troszkę ;)
  4. I jeszcze tu kopiuje: [quote name='negrobella']Hej, Dobre wieści! Duży samochód (Sprinter ) zaklepany na sobotę ( 15.10.2011 ). Tym razem bylibyśmy wcześniej na miejscu więc teraz potrzeba tylko chętnych rąk do noszenia :) Możemy wziąć tak jak ostatnio coś po drodze +/- 10 km ( trasa Grodzisk - W-wa - Wesoła - Rasztów ) Wstępnie start 8-8:30 z Grodziska. Pozdrawiam M.K.P.
  5. [quote name='negrobella']Hej, Dobre wieści! Duży samochód (Sprinter ) zaklepany na sobotę ( 15.10.2011 ). Tym razem bylibyśmy wcześniej na miejscu więc teraz potrzeba tylko chętnych rąk do noszenia :) Możemy wziąć tak jak ostatnio coś po drodze +/- 10 km ( trasa Grodzisk - W-wa - Wesoła - Rasztów ) Wstępnie start 8-8:30 z Grodziska. Pozdrawiam M.K.P.[/QUOTE] Huurraaa!!! :) Już pisze do AniW, która ma w Ursusie meble do zabrania. Wózek widłowy by się jeszcze przydał ;) bo te budy i kojce, które zostały to nie do ruszenia przez człowieka...
  6. No to teraz dziewczynki szybciutko do domków :)
  7. Pani Jola strasznie zalatana i nie ma czasu na internet wogóle :( Także jak coś to dzwonić, do skutku, albo sms'a wysłać, bo nie zawsze jest możliwość rozmowy. Byłam wczoraj, 2 "rude" super psiaki siedzą w kojcu, a 2 maluchy są u też Pauli [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-i-Nira-bardzo-chore-szczeniaki-prosz%C4%85-o-wsparcie-na-leczenie"]http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-i-Nira-bardzo-chore-szczeniaki-prosz%C4%85-o-wsparcie-na-leczenie[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/cimg5412.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6317/cimg5412.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/cimg5411.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/710/cimg5411.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='bric-a-brac']Było 6 kobit i jeden mężczyzna... Urobili się wszyscy... Pewnie łatwiej by było, gdyby więcej męskich rąk było...[/QUOTE] Oj tak, dziś chyba wszyscy ledwo żyją, a to dopiero początek... Budy są bardzo, bardzo ciężkie. Większość jest zbitych i nie da się ich rozłożyć na części. Sam dach od jednej, a nie największej jeszcze, budy przenosiło 4-5 osób (fakt, był tylko 1 mężczyzna). Chciałam bardzo podziękować nowej dogomaniaczce [B]Negrobelli :) [/B]Bez jej i jej męża pomocy nic byśmy nie przewieźli. Bo podobno jeszcze ktoś miał większym samochodem przyjechać, ale nie dotarł :( Od Nergobelli przytulisko dostało też piękną budę - DZIĘKUJEMY :loveu: Jak wiecie dom, do którego musi się już wprowadzić Pani Jola jest w stanie surowym, zamknietym... Normalnie taki dom powinien jeszcze z pół roku schnąć, w między czasie będąc wykańczanym. Niestety, nie ma na to czasu. Także jeśli ktokowiek mógłby w czymś pomóc. Może jakaś hurtownia może podarować terakotę, może jakieś studio kuchenne szafki z ekspozycji, żeby choć kuchnię zrobić - bo przecież szafki kuchenne spłonęły :( Rozejrzyjcie się, popytajcie, a nuż... W dalszym ciągi potrzebna wykładzina, gumoleum - tam są tylko wylewki. Oczywiście trzeba przewieźć resztę bud, kojców, czyli znów potrzebny duży samochód. A kuchnia wygląda tak: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/262/cimg5407.jpg/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6016/cimg5407.jpg[/IMG][/URL] pokój: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/cimg5406x.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8163/cimg5406x.jpg[/IMG][/URL] Kobity przy pracy :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/cimg5420i.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4837/cimg5420i.jpg[/IMG][/URL] Gaja i Azyl już w nowym kojcu (budy oczywiście przeniesione z ich starego kojca): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/804/cimg5430.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/815/cimg5430.jpg[/IMG][/URL]
  9. Ja ze swojej strony także chciałam bardzo podziękować za pomoc przy zbieraniu głosów na podopiecznych Pani Joli. Bez Was wszystkich to nawet 1/którejśtam ;) byśmy nie zebrali. Bardzo dziękuję :Rose:
  10. Wytłuszczę ;) [quote name='Witusiowa Ewa'] dywan, wykładzinę Jutro przeprowadzka - jeśli ktoś mógłby pomóc to byłoby super :) i link do głównego wątku http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-POŻAR-ZABRAŁ-CAŁY-DOBYTEK!!!-POTRZEBNA-KAŻDA-POMOC!!/page181
  11. Negrobello, podałam twój tel Izie mieszkającej k.Grodziska. Pewnie już jutro się skontaktuje, bo dziś już późno ;) Może mieć coś do przekazania dla P.Joli. Ja też jutro jadę, jakby ktoś chciał się przyłączyć to zapraszam - jade ok. 10 z Bemowa (na razie pisać na pw - jutro rano odczytam)
  12. [quote name='czerda']podaj z kim mają się skontaktować , te rzeczy są niedaleko w mazowieckim[/QUOTE] Poszło pw, dzięki Czerda :)
  13. Że też nie umiem filmików robić :oops: to byście same zobaczyły te gonitwy i zabawy :lol: Futerko na zimę zapuszczamy, co by ciepło było i kondycje szlifujemy, żeby po śniegu potem ganiać ;) Wieczorami, bo obiadku, spacerku i drzemce wstępuje w niego młody duch. Szczekaniem zaprasza do zabawy. Drapanie, masowanie, a potem zabawy z piłeczką czy sznurem - to obowiązkowy punkt dnia. Jak sobie przypomnę, że pół roku temu jak do nas przyjechał to tylko spał :p hihihi
  14. Ja założyłam co prawda konto na miau, ale się tam nie za bardzo orientuje (no i nie mam kota, chyba, że "kota" na punkcie psów ;) ) Wiem, że Paros ma też tam konto (?) Co do listopada, ma być Rachów i niech będzie i oczywiście wygra :) My na styczeń się musimy szykować . Czy pamięta ktoś, że GA gdzieś pisał, że podzieli się ze Znajdkami i za 2 tys. kupi karmy? A ponieważ na cito specjalistyczna jest potrzebna to może warto odszukać te słowa. Chyba, że się wycofali....
  15. na powieszonych przeze mnie plakatach widziałam pozrywane karteczki... szkoda, że nikt nie zadzwonił :(
  16. [quote name='martadela']Witam,[/QUOTE] Martadelko, witamy Cię serdecznie i bardzo, bardzo dziękujemy za chęć pomocy :Rose:
  17. Rewelacja :lol: Bardzo jestem ciekawa co u Tomusia (czyli drugiego chłopaka) słychać. Macie jakieś wieści?
  18. [quote name='Drzagodha']To była 10 miesięczna amstafka, która dostała czerwoną obrożę i powiedziała Kirsten, że czerwony jest ok, ale następnym razem wolałaby fioletową ;)[/QUOTE] Haha no właśnie, nie pamiętałam tych kolorów ;) Misiulku :bye:
  19. [quote name='emilia2280']na psy glosowalam, ale co z tego, jak to wszystko na nic? tyle osób glosowalo a tu masz, nie pierwszy raz ktos wlazi nic z tego...[/QUOTE] To że się nie udało wygrać, to nie jest powód, żeby się poddawać ;) Nie można. Musimy być silni i dalej myśleć jak możemy jeszcze pomóc zwierzakom z Przytuliska i Pani Joli! Emilio, bardzo Ci dziękuję za zaoferowaną pomoc przy kastracji i sterylizacji :loveu:
  20. Nie no, Rito, śliczne szeleczki :) Przypomniało mi się, jak byłam na psich warsztatach, to jeden z problematycznych psów "powiedział" osobie, która potrwafi porozumiewać się ze zwierzętami, że nie podoba mu się kolor obroży i wolałby inny (już nie pamietam jaki) to wtedy będzie się lepiej czuł ;) Misiu, najważniejsze, że już jesteś z dala od ruchliwej ulicy :multi: Teraz wypoczniesz, nabierzesz sił i mam nadzieje uwierzysz, że są na świecie ludzie, którzy Cię bardzo kochają i chcą o Ciebie się troszczyć :)
  21. [quote name='UlaFeta']Emilia2280 jezeli jestes jeszcze zainteresowana pomoca w sterylce to jest jeszcze Gaja.[/QUOTE] I Gaja i Azyl - Emilko, dasz rade pomóc? :) [I]Ja Was bardzo przepraszam, że nie pomogłam przy loterii wczoraj, ale kłopoty w domu i na prawdę nie mogłam [/I]:( [U]Jak na FB jest duża chęć pomocy to napiszcie (choć pewnie było pisane, ale jeszcze raz) co potrzeba na cito np. do budowy kojców[/U] Na "pożarowym" wątku tajga napisała o ogłoszeniach na gumtree - zerknijcie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214327-POŻAR-ZABRAŁ-CAŁY-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KAŻDA-POMOC!!/page3[/URL]
×
×
  • Create New...