-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igam
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
Igam replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
a jak Oczka do kotów? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zrozumiałam, że do 20.10 masz na razie plakat zrobić.. A zbiórka to już później. No to zrób duży, kolorowy plakat - żeby wzrok przyciągał. Jeśli macie szkolną gazetkę to i tam można umieścić informację, przecież ktoś indywidualnie też może chcieć potem pomóc :) Można i ulotki przed szkołą rozdawać, ale nie wiem na ile to by pomogło ;) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='agaga21'][B]ruszyła akcja:[/B] [B][URL]http://www.zwyklybohater.pl/galeria-zgloszen?sort=date&pn=2[/URL][/B] [B]czy ktoś zgłosił p. jolę?[/B][/QUOTE] Ja fizyczna (patrz - przenoszenie budy ;) ) Umysłowi na pewno też się jacyś znajdą :) Mamy jeszcze trochę czasu, do 13.11 chyba. Ładny tekst + zdjęcia. Uwypuklić także budowę domu specjalnie pod kątem zwierzaków, pieniądze na leczenie bid (a nie na siebie), itp itd Trochę już było pisane :) Może przeredagować to co powiedziane w filmiku na stronie znajdkowej? [quote name='Aleksandra95']Mam to rozgłosic w liceum, ale nie wiem jak żeby przyciągnąć uwagę mam czas do 20. 10 ! to jest niewiele :( Zrobię plakaty ( napiszę tam, że zbieramy karmę, koce, ręczniki) ale przydałoby się coś jeszcze . nie mam pomysłu, a chciałabym żeby coś uzbierać. [/QUOTE] Może wirtualna adopcja konkretnego zwierzaka (takiego, który nie ma szans na normalną adopcję) - regularne zbieranie kasy na jego utrzymanie? Może zebranie na budowę 1 kojca (wywiesić na nim tabliczkę o sponsoringu, jak w zoo). Tekst - idzie zima, nie pozwól aby psy marzły, ciepłe budy, koce, jedzonko - pomóż im przetrwać zimę... plakat okraszony zdjęciami słodkich szczeniaczków i dorosłych zza krat -
I jeszcze tu kopiuje: [quote name='negrobella']Hej, Dobre wieści! Duży samochód (Sprinter ) zaklepany na sobotę ( 15.10.2011 ). Tym razem bylibyśmy wcześniej na miejscu więc teraz potrzeba tylko chętnych rąk do noszenia :) Możemy wziąć tak jak ostatnio coś po drodze +/- 10 km ( trasa Grodzisk - W-wa - Wesoła - Rasztów ) Wstępnie start 8-8:30 z Grodziska. Pozdrawiam M.K.P.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='negrobella']Hej, Dobre wieści! Duży samochód (Sprinter ) zaklepany na sobotę ( 15.10.2011 ). Tym razem bylibyśmy wcześniej na miejscu więc teraz potrzeba tylko chętnych rąk do noszenia :) Możemy wziąć tak jak ostatnio coś po drodze +/- 10 km ( trasa Grodzisk - W-wa - Wesoła - Rasztów ) Wstępnie start 8-8:30 z Grodziska. Pozdrawiam M.K.P.[/QUOTE] Huurraaa!!! :) Już pisze do AniW, która ma w Ursusie meble do zabrania. Wózek widłowy by się jeszcze przydał ;) bo te budy i kojce, które zostały to nie do ruszenia przez człowieka... -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No to teraz dziewczynki szybciutko do domków :) -
Pani Jola strasznie zalatana i nie ma czasu na internet wogóle :( Także jak coś to dzwonić, do skutku, albo sms'a wysłać, bo nie zawsze jest możliwość rozmowy. Byłam wczoraj, 2 "rude" super psiaki siedzą w kojcu, a 2 maluchy są u też Pauli [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-i-Nira-bardzo-chore-szczeniaki-prosz%C4%85-o-wsparcie-na-leczenie"]http://www.dogomania.pl/threads/214905-Nila-i-Nira-bardzo-chore-szczeniaki-prosz%C4%85-o-wsparcie-na-leczenie[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/cimg5412.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6317/cimg5412.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/cimg5411.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/710/cimg5411.jpg[/IMG][/URL]
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Było 6 kobit i jeden mężczyzna... Urobili się wszyscy... Pewnie łatwiej by było, gdyby więcej męskich rąk było...[/QUOTE] Oj tak, dziś chyba wszyscy ledwo żyją, a to dopiero początek... Budy są bardzo, bardzo ciężkie. Większość jest zbitych i nie da się ich rozłożyć na części. Sam dach od jednej, a nie największej jeszcze, budy przenosiło 4-5 osób (fakt, był tylko 1 mężczyzna). Chciałam bardzo podziękować nowej dogomaniaczce [B]Negrobelli :) [/B]Bez jej i jej męża pomocy nic byśmy nie przewieźli. Bo podobno jeszcze ktoś miał większym samochodem przyjechać, ale nie dotarł :( Od Nergobelli przytulisko dostało też piękną budę - DZIĘKUJEMY :loveu: Jak wiecie dom, do którego musi się już wprowadzić Pani Jola jest w stanie surowym, zamknietym... Normalnie taki dom powinien jeszcze z pół roku schnąć, w między czasie będąc wykańczanym. Niestety, nie ma na to czasu. Także jeśli ktokowiek mógłby w czymś pomóc. Może jakaś hurtownia może podarować terakotę, może jakieś studio kuchenne szafki z ekspozycji, żeby choć kuchnię zrobić - bo przecież szafki kuchenne spłonęły :( Rozejrzyjcie się, popytajcie, a nuż... W dalszym ciągi potrzebna wykładzina, gumoleum - tam są tylko wylewki. Oczywiście trzeba przewieźć resztę bud, kojców, czyli znów potrzebny duży samochód. A kuchnia wygląda tak: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/262/cimg5407.jpg/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6016/cimg5407.jpg[/IMG][/URL] pokój: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/cimg5406x.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8163/cimg5406x.jpg[/IMG][/URL] Kobity przy pracy :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/cimg5420i.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4837/cimg5420i.jpg[/IMG][/URL] Gaja i Azyl już w nowym kojcu (budy oczywiście przeniesione z ich starego kojca): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/804/cimg5430.jpg/"][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/815/cimg5430.jpg[/IMG][/URL] -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Igam replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Dokładnie.. ech... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Negrobello, podałam twój tel Izie mieszkającej k.Grodziska. Pewnie już jutro się skontaktuje, bo dziś już późno ;) Może mieć coś do przekazania dla P.Joli. Ja też jutro jadę, jakby ktoś chciał się przyłączyć to zapraszam - jade ok. 10 z Bemowa (na razie pisać na pw - jutro rano odczytam) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='czerda']podaj z kim mają się skontaktować , te rzeczy są niedaleko w mazowieckim[/QUOTE] Poszło pw, dzięki Czerda :) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Że też nie umiem filmików robić :oops: to byście same zobaczyły te gonitwy i zabawy :lol: Futerko na zimę zapuszczamy, co by ciepło było i kondycje szlifujemy, żeby po śniegu potem ganiać ;) Wieczorami, bo obiadku, spacerku i drzemce wstępuje w niego młody duch. Szczekaniem zaprasza do zabawy. Drapanie, masowanie, a potem zabawy z piłeczką czy sznurem - to obowiązkowy punkt dnia. Jak sobie przypomnę, że pół roku temu jak do nas przyjechał to tylko spał :p hihihi -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja założyłam co prawda konto na miau, ale się tam nie za bardzo orientuje (no i nie mam kota, chyba, że "kota" na punkcie psów ;) ) Wiem, że Paros ma też tam konto (?) Co do listopada, ma być Rachów i niech będzie i oczywiście wygra :) My na styczeń się musimy szykować . Czy pamięta ktoś, że GA gdzieś pisał, że podzieli się ze Znajdkami i za 2 tys. kupi karmy? A ponieważ na cito specjalistyczna jest potrzebna to może warto odszukać te słowa. Chyba, że się wycofali.... -
Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
na powieszonych przeze mnie plakatach widziałam pozrywane karteczki... szkoda, że nikt nie zadzwonił :( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='martadela']Witam,[/QUOTE] Martadelko, witamy Cię serdecznie i bardzo, bardzo dziękujemy za chęć pomocy :Rose: -
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Rewelacja :lol: Bardzo jestem ciekawa co u Tomusia (czyli drugiego chłopaka) słychać. Macie jakieś wieści? -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Drzagodha']To była 10 miesięczna amstafka, która dostała czerwoną obrożę i powiedziała Kirsten, że czerwony jest ok, ale następnym razem wolałaby fioletową ;)[/QUOTE] Haha no właśnie, nie pamiętałam tych kolorów ;) Misiulku :bye: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='emilia2280']na psy glosowalam, ale co z tego, jak to wszystko na nic? tyle osób glosowalo a tu masz, nie pierwszy raz ktos wlazi nic z tego...[/QUOTE] To że się nie udało wygrać, to nie jest powód, żeby się poddawać ;) Nie można. Musimy być silni i dalej myśleć jak możemy jeszcze pomóc zwierzakom z Przytuliska i Pani Joli! Emilio, bardzo Ci dziękuję za zaoferowaną pomoc przy kastracji i sterylizacji :loveu: -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Nie no, Rito, śliczne szeleczki :) Przypomniało mi się, jak byłam na psich warsztatach, to jeden z problematycznych psów "powiedział" osobie, która potrwafi porozumiewać się ze zwierzętami, że nie podoba mu się kolor obroży i wolałby inny (już nie pamietam jaki) to wtedy będzie się lepiej czuł ;) Misiu, najważniejsze, że już jesteś z dala od ruchliwej ulicy :multi: Teraz wypoczniesz, nabierzesz sił i mam nadzieje uwierzysz, że są na świecie ludzie, którzy Cię bardzo kochają i chcą o Ciebie się troszczyć :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='UlaFeta']Emilia2280 jezeli jestes jeszcze zainteresowana pomoca w sterylce to jest jeszcze Gaja.[/QUOTE] I Gaja i Azyl - Emilko, dasz rade pomóc? :) [I]Ja Was bardzo przepraszam, że nie pomogłam przy loterii wczoraj, ale kłopoty w domu i na prawdę nie mogłam [/I]:( [U]Jak na FB jest duża chęć pomocy to napiszcie (choć pewnie było pisane, ale jeszcze raz) co potrzeba na cito np. do budowy kojców[/U] Na "pożarowym" wątku tajga napisała o ogłoszeniach na gumtree - zerknijcie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214327-POŻAR-ZABRAŁ-CAŁY-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KAŻDA-POMOC!!/page3[/URL]