-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igam
-
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę "Latawca" ;) :) -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Igam replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Słodziaki ;) :) -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Pluszowego niech kupią, będzie najgrzeczniejszy na świecie :angryy: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Z "mojego" 1 bazarku brakuje jeszcze 3 wpłat... (jedną zapominalską zaraz ścignę ;) ) - powinno być ok 250 pln Z rybkowego mam już 90 pln :) Tak jak pisałam dostałam od 2 uczestniczek seminarium, na którym byłam, trochę pln - chętnie bym je wpłaciła bezpośrednio do lecznicy. Paula, jeśli wiesz w której była np sunia ze stodoły, to napisz mi na pw (jeśli mogę tam ja sama wpłacić) Te "długi" dobrze by było jakoś wyeksponować. Może na 1 stronę wrzucić, bo tu zaraz zginą w gąszczu postów. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Uzbierałam na szkoleniu około 50 kg karmy, karton witamin (nie wiem jakich, nie odpakowałam ich jeszcze), pare zabawek oraz pln na dofinansowanie sterylki którejś suni (taka była prośba darczyńcy) oraz rozdałam ok. 80 ulotek. Były pytania o 1 %, więc mam nadzieję, że za tym pójdą i wpłaty :) Bardzo podobała się też strona Znajdek. Ale najbardziej podziwiano Panią Jolę za to co robi dla zwierząt :) Widzę, że porządki szły również pełna parą :) Czy tam potrzebna jest ziemia do wyrównania terenu, czy też można już stawiać na tym co jest panele ogrodzeniowe? Ja mam uzbierane pieniążki na 2 panele (Pani Jola prosiła, żeby je trzymać). Bo pamiętam jak Pani Jola mówiła, że chce zrobić wybieg dla psów. Czy te planu nadal aktualne? -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ale wtedy z obydwoma chyba jechać? Bo czasem ze zdjęcia podoba się jeden pies, a w rzeczywistości, już na miejscu, serce wędruje do innego -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość :) Ale żeby nie zapeszać tfu, tfu ;) Niestety, nie znam nikogo kto mógłby pomóc w p/a :( W internecie znalazłam tylko hodowlę koni na Woli Soleckiej. Tak pomyślałam, że jak ktoś kocha konie to może i psy... Nie mam na razie innego pomysłu :roll: -
Demi - sponsor się wycofał, sunia ma dom, ale został dług w hotelu
Igam replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Dzięki na zaproszenie, ale niewiele mogę zrobić :( -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Igam replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Dołączam się do ochów i achów ;) :) -
Ja też się cieszę, że już po :)
-
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
:( szkoda, ale dla niego domek musi być na prawdę najlepszy :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ooo czyli będziesz miała oko na sunieczkę :) -
Ale pannica nam wyrosła :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Odnośnie Pipi - jestem bedzo ciekawa czy z ogłoszeń, kto domek sprawdzał? Bo ona taka delikatniutka jest -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='UlaFeta']A ja nieustajaco pytam czy jedzie ktos w sobote do Joli?:mad:[/QUOTE] Ja w weekend znów na szkolenie jadę, ale mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre nie tylko mi ;) Zeszłym razem wróciłam z wyładowanym karmą samochodem :) Tym razem zbiórka na Znajdki ma być oficjalna. Jestem w trakcie drukowania ulotek (dzięki Paros :) ) które porozdaje podczas warsztatów :p -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Igam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Dwupaczku ;) do wypatrzenia do góry! kic :) -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Może Cię ktoś wreszcie wypatrzy... -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia']Przelewam od razu za hotel za marzec 600 zł. Aktualny stan konta dziewczynek wynosi 0,89 zł[/QUOTE] Z bazarku, który jest w trakcie rozliczania, powinno być ok 85 pln. Jak mi wszyscy powpłacają to przeleję. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
mój głos też poszedł :) Aleksandra, filmik cudny :) tak samo jak sama Pipi oczywiście :) -
Oj tak, będziemy :) Pani Grażynko :glaszcze:
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Co prawda się tu nie odzywałam, ale po cichu podczytywałam sobie i bardzo się cieszę, że MIsio znalazł wreszcie swój domek (i to z tarasem ;) ) :) Ritko :loveu: -
Przykro mi, że tak się sprawy potoczyły... Swoją drogą trzymanie psa w kagańcu przez pare godzin w domu, żeby nie gryzło rzeczy czy też mebli to fatalne postępowanie. To tak, jakby wiązać dziecku ręce, żeby np. nie psociło :(
-
Nie rozumiem... :( Widać, że Państwu zależy bardzo na suni. Jeśli Pani może jej gotować, to na pewno nie wychodzi to drogo (np. podroby, włoszczyzna i makaron - można nagotować gar i porcje pozamrażać) i wtedy można zrezygnować z suchej, podrażniającej żołądek karmy. A co do wychowania, to może udałoby się namówić dziewczyny z fundacji z Ursusa na małą pomoc? (Fundacja "Jak pies z kotem"). Co do sterylizacji, to chyba nic złego, że Pani szukała drogi do bezpłatnego zabiegu (nie chciała się od niego wymigać). Jeśli chodzi o wychownie to na pewno popełniono błędy, jednakże każdy je popełnia. Najważniesze, żeby chcieć współpracować i starać się to zmienić. Czy też decyzja już zapadła?
-
[quote name='Ada_Mirra']Ja powinnam być z aparatem sobota i/lub niedziela :D to jak coś to mi pisać jakie ringi wstępnie mam obfocić :)[/QUOTE] Jeśli w sobotę to ring 3, godz. chyba 12.30, Lagotto Romagnolo, poproszę :)
-
Wiera + ŚLEPE szczeniaki... - Wiera już w DS :))) Powodzenia maleńka!
Igam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
jestem u suni :(