-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igam
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
już tam lecę ;) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/cimg6098n.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6124/cimg6098n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/cimg6099.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1106/cimg6099.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/cimg6100.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8374/cimg6100.jpg[/IMG][/URL] No i mi zabrała... ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/cimg6101.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/966/cimg6101.jpg[/IMG][/URL] -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
Igam replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Ponieważ wiosna jeszcze nie chce nadejść, postanowiliśmy ją zachęcić :) Maksio zrzucił ciepłe, zimowe futerko i zamienił je na lżejszą wersję ;) tu jeszcze zimowej odsłonie :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/cimg6076.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/586/cimg6076.jpg[/IMG][/URL] A to już wiosenny szyk ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/cimg6110.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3920/cimg6110.jpg[/IMG][/URL] Po zjedzeniu czegoś smacznego przyszedł czas na zabawę :cool1: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/cimg6093.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1180/cimg6093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/cimg6096r.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7731/cimg6096r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/cimg6097w.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/508/cimg6097w.jpg[/IMG][/URL] -
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
Igam replied to Maia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bakteria'] Na razie czekałam może ktoś poleci kogoś poleconego do sprawdzenia domku. Konkretniej chodzi o osiedla Wesoła [/QUOTE] Czy już kogoś znalazłyście? -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oj tak, też wiem coś o tym ;) -
Super, że to haszczakowa rodzinka się nim interesuje :) trzymam mocno kciuki.
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dostałam ładną klatkę firmy Ferplast po myszkach, jak ją umyję to wystawię dla dziewczynek :) -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Super :) niech się wreszcie coś ruszy z adopcjami -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Suzi, co tam u Ciebie? -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Najważniejsze, że coś się dzieje ;) -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Oj, to niedobrze :( -
[quote name='Energy']Moje pudle są wybiegane ale żadne loty czy nieloty nie mają racji bytu w ich otoczeniu;)[/QUOTE] Ha, czyli to przywara większości pudli ;) Jak jeździliśmy nad morze to Tobi gnał wprost przed siebie, aż ginął z oczu (potem oczywiście biegł tak w drugą stronę). A robił to tylko wtedy, kiedy widział siedzące nad brzegiem mewy.
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Może indycze te łapki? U mnie kurza znika w ciągu 5 min ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Igam replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Furagin na receptę, a urosept ziołowy, na pewno nie zaszkodzi. Andzike, pewnie masz rację. Jeśli ona była zamknięta np. w klatce w jakiejś psudo :angryy: to trzeba czasu, aby zrozumiała, że życie wygląda inaczej. Dla niej najważniejszy jest teraz kontakt z człowiekiem i miłość, jaką dostaje. Sprawy fizjologii mogły zostać odsunięte na plan dalszy. -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Igam replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
A może Urosept by pobrała? -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Biedna, że nie ma własnego domku -
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
Igam replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Trzymamy :) -
Pokazujcie się dziewczynki :)
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki :) Andzike, niestety kurze łapki nie wytrzymały trudów podróży i po odbiorze z poczty musiały trafić do śmieci. Ale zamówiłam gdzieś indziej, w przyszłym tygodniu powinny dotrzeć. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
W niedzielę wpadłam do P.Joli z niespodziewanką :) Od dziewczyn z Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Amicus" dostałam "trochę" (to ich słowa ;) ) karmy. Bardzo, ale to bardzo w imieniu Pani Joli i jej podopiecznych dziękujemy :multi: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/cimg6038e.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2537/cimg6038e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/cimg6040r.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4562/cimg6040r.jpg[/IMG][/URL] Zrobiłam też zbiorcze zdjęcie maluszków (tych zdrowych) - śliczne są [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/cimg6043c.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3124/cimg6043c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/cimg6044.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1619/cimg6044.jpg[/IMG][/URL] -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='paulaa.']Ja jestem na agilityinfo, można pomyśleć o wątku dla niego. :smile:[/QUOTE] Zawsze warto :) Napisz do Aleksandry, żebyście się nie zdublowały. -
Bill-młody,cudny owczarek znalzał super dom za granicą
Igam replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Super filmik. Tak sobie pomyślałam, a może jego ogłoszenia wraz z filmikiem wrzucić na fora sportowe, np. agilityinfo - SOS, latajace psy, itp -
Na cito DT/DS dla Suzi, po sterylizacji. Potrzebne $ na wet.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Byłam w niedzielę, ale wieczorem :( Biedna Suzinka...