Jump to content
Dogomania

Igam

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igam

  1. Jestem na zaproszenie. Zapisuję Malutką :(
  2. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/cimg6098n.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6124/cimg6098n.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/192/cimg6099.jpg/"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1106/cimg6099.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/267/cimg6100.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8374/cimg6100.jpg[/IMG][/URL] No i mi zabrała... ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/cimg6101.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/966/cimg6101.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ponieważ wiosna jeszcze nie chce nadejść, postanowiliśmy ją zachęcić :) Maksio zrzucił ciepłe, zimowe futerko i zamienił je na lżejszą wersję ;) tu jeszcze zimowej odsłonie :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/cimg6076.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/586/cimg6076.jpg[/IMG][/URL] A to już wiosenny szyk ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/cimg6110.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3920/cimg6110.jpg[/IMG][/URL] Po zjedzeniu czegoś smacznego przyszedł czas na zabawę :cool1: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/cimg6093.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1180/cimg6093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/cimg6096r.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7731/cimg6096r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/cimg6097w.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/508/cimg6097w.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Bakteria'] Na razie czekałam może ktoś poleci kogoś poleconego do sprawdzenia domku. Konkretniej chodzi o osiedla Wesoła [/QUOTE] Czy już kogoś znalazłyście?
  5. Oj tak, też wiem coś o tym ;)
  6. Super, że to haszczakowa rodzinka się nim interesuje :) trzymam mocno kciuki.
  7. Dostałam ładną klatkę firmy Ferplast po myszkach, jak ją umyję to wystawię dla dziewczynek :)
  8. Super :) niech się wreszcie coś ruszy z adopcjami
  9. Najważniejsze, że coś się dzieje ;)
  10. [quote name='Energy']Moje pudle są wybiegane ale żadne loty czy nieloty nie mają racji bytu w ich otoczeniu;)[/QUOTE] Ha, czyli to przywara większości pudli ;) Jak jeździliśmy nad morze to Tobi gnał wprost przed siebie, aż ginął z oczu (potem oczywiście biegł tak w drugą stronę). A robił to tylko wtedy, kiedy widział siedzące nad brzegiem mewy.
  11. Może indycze te łapki? U mnie kurza znika w ciągu 5 min ;)
  12. Furagin na receptę, a urosept ziołowy, na pewno nie zaszkodzi. Andzike, pewnie masz rację. Jeśli ona była zamknięta np. w klatce w jakiejś psudo :angryy: to trzeba czasu, aby zrozumiała, że życie wygląda inaczej. Dla niej najważniejszy jest teraz kontakt z człowiekiem i miłość, jaką dostaje. Sprawy fizjologii mogły zostać odsunięte na plan dalszy.
  13. Biedna, że nie ma własnego domku
  14. Pokazujcie się dziewczynki :)
  15. Trzymam kciuki :) Andzike, niestety kurze łapki nie wytrzymały trudów podróży i po odbiorze z poczty musiały trafić do śmieci. Ale zamówiłam gdzieś indziej, w przyszłym tygodniu powinny dotrzeć.
  16. Nie wiem dlaczego, ale wątek otworzył mi się na poście o warsztatach z kształtowania i już się ucieszyłam, że czegoś będę mogła się nauczyć, dopóki nie zobaczyłam niższego postu z życzeniami świątecznymi :lol: ;) Aniu, planujecie może coś na wiosnę (tego roku :cool3: )
  17. W niedzielę wpadłam do P.Joli z niespodziewanką :) Od dziewczyn z Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Amicus" dostałam "trochę" (to ich słowa ;) ) karmy. Bardzo, ale to bardzo w imieniu Pani Joli i jej podopiecznych dziękujemy :multi: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/cimg6038e.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2537/cimg6038e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/cimg6040r.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4562/cimg6040r.jpg[/IMG][/URL] Zrobiłam też zbiorcze zdjęcie maluszków (tych zdrowych) - śliczne są [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/cimg6043c.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3124/cimg6043c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/cimg6044.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1619/cimg6044.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='paulaa.']Ja jestem na agilityinfo, można pomyśleć o wątku dla niego. :smile:[/QUOTE] Zawsze warto :) Napisz do Aleksandry, żebyście się nie zdublowały.
  19. Super filmik. Tak sobie pomyślałam, a może jego ogłoszenia wraz z filmikiem wrzucić na fora sportowe, np. agilityinfo - SOS, latajace psy, itp
  20. Byłam w niedzielę, ale wieczorem :( Biedna Suzinka...
×
×
  • Create New...