-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Igam
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
E tam. Najbardziej bym się cieszyła, gdybym mogła znaleźć im domki, ale niestety... :( Nikt, komu je pokazuję, ich nie chce. Ludzie wolą małe psiaki w typie :shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']ktoś tu wspominał, że kojarzy podobnego psa w schronisku w Józefowie. Może by tam ktoś pojechał kto Cygana znał osobiście i go dobrze pamięta. Bo szkoda żeby czekać długo na kontakt z właścicielem, a pies będzie siedział w schronie :([/QUOTE] Chodzi o schronisko pod Legionowem, czy tak? (bo jeszcze jest Józefów koło Otwocka) Kakadu tam bywa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211779-DRAMATYCZNA-SYTUACJA-w-schronisku-!-Zbieramy-pieniądze-na-słome-dla-psiaków-!-Józefów/page12[/URL] może kojarzy? -
Cudny Gaborku, dla Ciebie dom musi być najlepszy!
-
Trzymaj się Sako. Winter :Rose:
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='handzia'] Aktualny stan konta 91,11 na minusie.[/QUOTE] Oj, to niedobrze :( Mam nadzieję, że z bazarku wpadnie trochę grosza. Podrzucajcie, proszę. -
trafiłam z Kudłaczy, zapisuję
-
Obejrzałam filmik - dlaczego tak musi być :( ech
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
Igam replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ivorku, gdzie Twój domek... -
Ale bidulek :(
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Niestety, z 25 łapek, które chciałam kupić, udało się tylko 10 :( Czyli tylko po 1 łapce na dziewczynkę przypadnie... Ale jeśli przypadną do gustu może da się namówić Tusinkę do dalszej produkcji :lol: Tymczasem zaproszę na bazarek m.in. na Znajdki. [SIZE=1]Kinga co prawda tam nie ma, ale może coś innego się spodoba :)[/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223525-Apaszki-Książki-Prostownica-do-wł-Pluszaki-NICI-Kalendarze.-ZnajdkiFantaFiga-7.03[/URL] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Staram się o podobno przepyszne kurze łapki - jak kupię to i z Szirą się podzielę - może panience zasmakują ;) [SIZE="1"][url]http://www.dogomania.pl/threads/223377-W%C4%99dzone-naturalnie-kurze-%C5%82apki-dla-psa-na-Crazy-do-22.02.-do-22giej.-KT[/url][/SIZE] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Igam replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Pączki, sushi... :-o Która karma dorówna takiemu gustowi? ;) -
Dzięki wielkie. Niestety to pierwsze. Pobrany był wczoraj materiał na posiew, bo pachnie bardzo nieładnie. Z powodów stanów zapalnych nawet patyczka, takiego z wacikiem, do ucha lekarz nie mógł wcisnąć :( We czwartek ma być wynik i będziemy starali się leczyć. To już kolejny lekarz i mam nadzieję, że temu uda się wreszcie Maksiowi pomóc. W jego stanie operacja jest bardzo ryzykowna. On już dużo w życiu przeszedł, dlatego staram się znaleźć najlepszego lekarza
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Igam replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Jestem u Konika. Przeczytałam całość - jesteście niesamowite :) Co do hoteliku to pomyślałam o Jamorze, ale drogo tam :( [SIZE="1"]np Ivor tam jest [url]http://www.dogomania.pl/threads/208990-Ivor-ju%C5%BC-w-hoteliku-wci%C4%85%C5%BC-brakuje-deklaracji-szukamy-odpowiedniego-DS[/url][/SIZE] -
Jak w temacie (bo Ka-ka nie otrzymała odpowiedzi) Czy ktoś może zna dobrego lekarza, który się specjalizuje w laryngologii? (chodzi o psie uszy, po wieloletnim stanie zapalnym)
-
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Igam replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Siostrzyczki, co tam u Was? :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric - super specjalistka od bazarków :) wyszykowała śliczny akwarystyczny bazarek dla Znajdek. Roślinki rosną sobie u mnie w zbiorniczkach ;) Zapraszamy więc [url]http://www.dogomania.pl/threads/223403-***-Bazarek-AKWARYSTYCZNY-***-Ro%C5%9Bliny-do-Twojego-AKWARIUM-!-***-Na-Znajdki-do-31.03[/url] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Negrobella - zadzwonię do Ciebie. Jedna karma (od Dorci) jest w Pruszkowie, druga (ta od Małej_Czarnej) u mnie... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']-to karma którą podzieliła się ze znajdkami [B]dorcia44[/B]-ja tylko przekazałam;)[/QUOTE] niestety, z powodu śniegu i mega korków w Warszawie karma jutro nie przyjedzie... następna próba za tydzień. A może ktoś jeździ z Pruszkowa do Warszawy (albo i dalej, do Marek czy Radzymina) i mógłby tą karmę zabrać wcześniej? -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
ja mogę odebrać z Ochoty, Bemowa, Woli.... potem oczywiście jeszcze karma musi pojechać dalej, w stronę Radzymina - tak to wygląda -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Dorciu, niestety jeszcze nie. Obecnie jest w Pruszkowie, skąd miała jutro wyruszyć do Warszawy, ale niestety z powodu śniegu ten transaport nie dojdzie do skutku :( Dopiero w przyszłym tygodniu koleżanka będzie może jechała. Jeśli ktoś z Pruszkowa to czyta i mógłby przewieźć karmę do Warszawy jeszcze w tym tygodniu to byłoby super [I]A ja z tego wszystkiego zapomniałam podziękować [B]Ani :loveu: [/B](która już parokrotnie pomagała na festynach) za pomoc w zakupie karmy RC dla maluszków. Oprócz tej karmy zakupiona została też karma urinal dla kotów - dzięki Aniu :)[/I] -
Kubuś - kangurek ;) czekamy więc na fotki :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Igam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mala_czarna']Dostałam już pw od igam, własnie ustalamy odbiór :)[/QUOTE] Zgadza się :) Już jesteśmy umówione. Prawdopodobnie jutro do Warszawy zostanie też przywieziona karma od Mimiś. Ta będzie do odbioru na Ostrobramskiej (niedaleko Promenady). Karma od Malej_Czarnej też tam może być dostarczona (na Ostrobramską) -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
Igam replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Potrzebna dla psiaków karma RC starter...