[quote name='Gosia.']TAAAAAK ? to była KAMA, ANETA I JA !!! a drugi piesek to Frelka z którą Kamka lubi się bawić (a przecież nie umiała z żadnym psem:crazyeye: ) Kamka jest bardzo zazdrosna ale wystarczy jej spokojnie zwrócić uwagę i odpuszcza ;) Będą zdjęcia z naszego wspólnego spaceru. Bardzo często szaleje też na Muchowcu albo w parku Kościuszki .
Następnym razem zapraszamy do wspólnej zabawy :)[/QUOTE]
czyli jednak:) tak z daleka w sumie, ale poznałam Kame;)
nie wiem czy lubi rowerzystów, bo akurat jechałam na rowerze
fajnie że jej się udało! czekamy na zdjęcia z zabaw