-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Czy to cudo jest nadal w schronie .... czy już wyciągnięta??? Po podstrzyżynach od razu ma szczęśliwszy pycholek :)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Chłopaki ... hop do góry ... po nowe domki :) ... cioteczki, a może naszą wieś nawiedzicie, wprawdzie dopiero rozkręcamy się z pogłowiem ;) ... ale winko własnej roboty stoi i czeka :):):) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Urocza Maja z nieodłącznym kijkiem :) -
Zagubiona czarnulka mix chow-chow teraz MISIA już w swojej chałupce
Ewanka replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
Kiedy sunia jedzie do swojego domku? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Ewanka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Jaka maleńka Ferbi ?[/QUOTE] Sunia z postu 4781 ... a może Ferbi to nie jej imię, tylko jakaś nazwa ... nie ważne, malutka sunia, wygląda na wystraszoną. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
ZDJĘCIE DNIA ........................ Lenusia rozdaje buziaki ................... :):):) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/187/4dd44f8cc4e5a835med.jpg[/IMG][/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze dodam, że wczoraj Lenka została zabezpieczona przeciwkleszczowo Frontlin`em, ma też pchełki, a ten specyfik działa na jedno i na drugie. Pozdrowienia ze spaceru .......... tu Lenka, jako groźny pies, obrońca posesji .... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/301/96008e7ade07a67cmed.jpg[/IMG][/URL] Zrobiłam Lence fotkę z lotu ptaka ;) ... jest bardzo szczupła, ale apetyt ma rewelacyny. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/300/a394d7fd99698590med.jpg[/IMG][/URL] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Ewanka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie z powodzi ... tragedia .............. :( Czy ta maleńka sunia Ferbi , nadal jest w schronie? -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
Ewanka replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Smutna, tragiczna historia ... zgadzam się w pełni, że za błędy popełnione przez ludzi, w żadnym wypadku nie mogą cierpieć zwierzęta. -
Jak miło patrzeć na szczęśliwą Misię i ... rozleniwione koty :)
-
Co słychać u przystojniaka Burbonka ? ... głosuję na to imię ;)
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Ewanka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że chłopaki mają powodzenie ... wcale się nie dziwię ... trzymam kciuki :) -
Dobry pomysł, by wszystkie psiaki sfotografować i nadać im imiona lub chociaż numerki ... to znacznie ułatwi planowanie ich przyszłości.
-
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Ewanka replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Co słychac u Supełka ... zdjęcia z działki świetne, słodziak pięknieje w oczach :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Lence ok. 500 zdjęć ... na większości jest ... jej piękny ogon ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenka udaje kota, ma takie kocie proporcje ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/296/90d07ed9175b181amed.jpg[/IMG][/URL] Pełny relaks ............... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/296/1e5dc6aa4d552989med.jpg[/IMG][/URL] Na ostatnim zdjęciu najlepiej widać w jakim tempie rusza się Lenka ;) :):) ... w ułamku sekundy jest w dwóch różnych miejscach. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/212/0431353214042c6amed.jpg[/IMG][/URL] -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Straszne problemy z wpisywaniem ... ale skasowałam pliki cookie, jak wyżej sugerowała IVV i nareszcie mogę pisac komentarze, ufffff !!! Mizianko dla Bianeczki :) ... trzymam kciuki, bo niewiele więcej mogę zrobić. -
Sunia Siberian Husky wyrzucona na trasie szybkiego ruchu pomocy!!!:(
Ewanka replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Piękna sunia, oby była już bezpieczna ..... w górę dziewczyno :)