[quote name='Monika.D']Cieszę się, że z Duszkiem wszystko dobrze :) Aczkolwiek mam małe obawy... Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że będziecie jechać do weta do Skarżyska...[/QUOTE]
Możesz bliżej, co masz na myśli ... czy to dobrze, że pojechał do Skażyska, czy źle ?? ... z czego wynikają Twoje obawy?