Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='Monika.D'][B]Ewanko[/B] wolałabym nie pisać na forum... Dałam już znać Agnieszce (Aimez) o co mi chodzi. Jeśli chcesz napiszę Ci na pw.[/QUOTE] Rozumiem, chętnie dowiem się o co chodzi ... ale przyznasz, że trochę to zagadkowo zabrzmiało ;)
  2. Też podnoszę Jamnisia ... pewnie jeszcze bardzo tęskni, bidulek.
  3. [quote name='Monika.D']Cieszę się, że z Duszkiem wszystko dobrze :) Aczkolwiek mam małe obawy... Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że będziecie jechać do weta do Skarżyska...[/QUOTE] Możesz bliżej, co masz na myśli ... czy to dobrze, że pojechał do Skażyska, czy źle ?? ... z czego wynikają Twoje obawy?
  4. Podczytywałam wątek regularnie i bardzo się ciesze, że depresja, o której była mowa od początku, nie gnębi Dziadziusia ... to tylko tesknota do ludzia mu doskwierała :) Trzymaj się dzielnie Dziadziusiu i nie rób wiecej "sn" na dywanie ;)
  5. Czy to dzisiaj sterylka ??? Trzymamy mocno kciuki za zdrowie suni :)
  6. Tara ... pokaż się ciotkom i wujkom :)
  7. ... i tak jest śliczny, nawet z taaaaaką fryzurą ;) ... a lanserka zawsze się przyda :)
  8. Cudne maluchy ... jak to ktoś zabrał ... samowolnie??? A mówione bylo, nosić piękniste kubraczki markowe ;) ... nie chciała panna, to teraz ma kłopoty, bidulka.
  9. Świetny tekst :) ... oby się znalazł dobry domek dla Trymera.
  10. Emi kruszyno, zdrowiej i pokazuj się światu :)
  11. Co słychać u naszego malutkiego słodziaka ? :)
  12. Fantastyczna niekończąca się (mam nadzieję ;) ) opowieść ... czytam od początku z wielką przyjemnością ;)
  13. To mieliście oboje atrakcje kąpielowe ... a gdzie fotki po .... ;)
  14. Witaj Śnieżynko o poranku :) ... jak zdrówko dzisiaj? ... czy do DS sunia pójdzie już po sterylce, czy przed?
  15. Świetne fotki ... wesoła rozrabiara - śliczna :)
  16. Podniosę ... smutna sprawa, osierocone psiaki - niepewny los.
  17. Wcale Ci się nie dziwię ... też bym pewnie płakała. Cudna sunia, na filmiku na sekundkę się przewróciła i zaraz dalej pomaszerowała - dzielna dziewczynka :)
  18. Trzymamy kciuki Duszeńku, żebyś został na stale tam, gdzie teraz mieszkasz :)
  19. przyszłam zobaczyć co u małej ... a tu cisza ... mam nadzieję, że telefony się rozdzwonią, bo Lolka rzeczywiście jest przesłodka :)
  20. Do góry psino po lepszy los ... przydało by się biedaka stamtąd zabrać.
  21. [quote name='gusia0106'] Wytrzymajcie do niedzieli ;)[/QUOTE] Znakiem tego ... w niedzielę wizytacja ??? ;)
  22. Jak się miewa nasza Śniezynka :) ... jak minęła noc, jak wyniki?
  23. No i coś dla wzrokowców :evil_lol: ... jakieś fotki :cool1:
  24. Gusia, rzeczywiście może w plenerze będzie łatwiej ... :) ... ech te nasze modelki, też mam tu taką jedną, od kilku tygodni usiłuję ją sportretować, a ona ma inny plan i wije się jak piskorz ;)
×
×
  • Create New...