Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [B]Molly wita o poranku :loveu:[/B] Mała świetnie śpi, nie piszczy, nie drapie, po dniu pełnym wrażeń i galopów śpi jak aniołek :) Molly wychodzi (tak jak wszystkie psy u nas) na ostatni spacer wieczorem ok. 21.30 , a rano pierwszy o 7.30 , jednak po nocy znalazłam w jej 'sypialni' i siku i koopę, widać to zbyt długi czas jak dla małej suni. Innym psom to wystarcza, może i ona wyreguluje sobie godziny snu i załatwiania potrzeb. Idzie zima, a sunia będzie już w swoim domku, myślę, że wygodnie będzie nowym właścicielom mieć tak ustawione godziny spacerów. [COLOR=darkorchid]Siada mi komputer. wrrrrrrrrrrr - piszę teraz w trybie awaryjnym, jak całkiem zniknę, to zostanie tylko kontakt telefoniczny.[/COLOR]
  2. [quote name='dota&koka']nie wiem czy pójdę do nieba,ale wiem że będę spać spokojnie wiedząc,że wyczerpałam wszystkie możliwości,a Welsh nie jest sam w boksie.słyszałyście jaka w tym roku ma być zima?zeszła przy niej to pikuś.zeżarłyby mnie wyrzuty sumienia,że on ze swoimi chorymi stawami nie śpi na miękkim kocyku w ciepłym mieszkanku. więc wszystko jest jasne,decyzje zapadły,mi spadł kamień z serca i szczerze powiem,dostałam takiego "kopa" że chciałabym już teraz coś zacząć działać. klisza do jutrzejszego południa leży w słoiku i czeka.nawet jeśli ja wyczytam wynik,i tak pójdę nim do mojej wetki,to nic nie kosztuje. przy "przeglądzie" Welsha na konopackiej,uważnie będę analizowac każde słowo wetki i jesli coś mi się nie spodoba,walczymy z jajkami w sobotę :) jaki dziś cudowny wieczór,nieprawdaż?:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] a ja tak próbowałam chłodzić nastroje i co ??? :crazyeye: ... bądź silna i konsekwentna ............. :buzi:
  3. [quote name='anawa']Ewanka wykasowała taki fajny post............. Dlaczego??? Ze względu na moja odpowiedź? Nic złego nie miałam na myśli......[/QUOTE] nie, nie dlatego ... Twoja odpowiedź jest prawdziwa :) ... pomyślalam sobie, że właściwie to wszystko zostało już powiedziane x-razy ... ale kwintesencję zostawiłam.
  4. [quote name='obraczus87']Dosia to hrabina. Ona nie bawi sie :)[/QUOTE] hihihi , cos w tym jest, Dosia patrzy na szalejące Lenkę i Molly z wyraźną wyższością ;) ... ale też widać, że jest bidulka zestresowana ich gonitwami i hałasami, chodzi po ścianami z podkulonym ogonkiem, unikając dziewczyn jak ognia ... rzadko podchodzi powącha i odchodzi na swoje ulubione miejsce w kąciku.
  5. [SIZE=2][COLOR=black][B]Dota trzymaj się i pamiętaj, że jeśli nie dasz rady, to nie będzie to porażka, tylko instynkt samozachowawczy !!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  6. [quote name='IVV']spokojnie nauczy sie ,przeciez to dopiero kilka dni ,a 4 miesiace to jeszcze dzieciak Ewunia wklada tyle serca ,ze sunia po krotkim czasie sporo bedzie umiala[/QUOTE] Iwonko, oby Twój optymizm się potwierdził w rzeczywistości :loveu: ... Molly jest bystra, ale jest tak roztrzepana, że trudno skupić jej uwagę na czymś konkretnym ... ona chciałaby wszystko na raz, to słodki rozbrykany dzieciak ... nie sposób jej nie lubić, jest pełnym wdzięku szczeniorkiem z dobrą stabilną psychiką, co jest baaaardzo ważne, a widać to szczególnie dobrze, na tle innych moich tymczasów po różnych traumatycznych przejściach.
  7. [quote name='NINKA1']No myslę, że to żadna tajemnica tym bardziej, że hotelik i włascicielka są super!!!!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188225-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy[/URL][/QUOTE] Tak, to dobry hotelik :) ... o ile się nie mylę był tam Tofik z amputowaną łapką i był bardzo zadowolony ;)
  8. [quote name='NINKA1']Właśnie rozmawiałam z Ulą , Aza jeśli tylko zgadza sie z psami to będzie mieszkać w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu w budynku jak rozumiem mieszkalnym, pomieszczenie jest ogrzewane, wykafelkowane, myslę,że optymalne warunki dla tego wymizerowanego psiaka, zaraz podam Shani namiary[/QUOTE] Jak duże te wykafelkowane boksy? Oby nie takie maleńkie jak w Obornikach Śl. w hoteliku u weta, było o tym swego czasu, bardzo dużo na dogo.
  9. [quote name='sonia71']Ewanko a czy Molly :loveu:wogóle nie syganlizuje że chce na spacerek ? z tego co piszesz to załatwia się w domu po spacerku:evil_lol: proszę spróbuj z nią troszkę popracować i jak się załatwi na dworze to dostanie nagrodę,w tej przesylce będą takie małe ciasteczka, mała powinna szybko załapać o co chodzi -to wazne żeby umiala to robić przed adopcją, :roll: taki sikający-świszczypał nie będzie miał szans na domek :shake:[/QUOTE] Niestety mała nie zygnalizuje w żaden sposób swoich potrzeb :mad: ... staram się z nią pracować, ale w ostatnich dniach cały czas padało i utrzymanie jej na dworzu było trudne, wiała do domu zanim się wysiusiała, a potem robiła w komfortowym domowym ciepełku :evil_lol: ... kupy wszystkie w domku, a jedna na wycieraczce :diabloti: Jest tak slodka, że wszystko jej wybaczam, ale TZ jak to facet jest mniej wyrozumiały ;) ... ona jest bardzo bystra, więc myślę, że szybko się nauczy, ale troszkę to jednak potrwa. Ostatnio wychodzę z nią samą, bez innych psów, bo była tak zajęta gonitwą i zabawą, że nie zdążyła się załatwić :p
  10. [quote name='Shania']Dobra dziewczyny, kto deklaruje wpłatę?????[/QUOTE] jednorazowo 30 zł
  11. [quote name='Shania']Tak, sunia jedzie do hoteliku, dzisiaj podejmę decyzję gdzie...chodzi mi o to, żeby jak najbliżej Gliwic..oczywiście musi być dobry hotelik..ma ktoś kontakt tel do myszy? Bardzo prosze o podanie na pw, muszę pilnie się z nią skontaktować[/QUOTE] masz pw z tel.
  12. Muszę przyznać, że dzisiaj po przeczytaniu wielu opinii, też widzę problem Doty i Welsha troszkę inaczej i przychylam się do opinii , że kennel i praca z psem i ... trzymanie kciuków przez całą DGM, powinno pomóc :) Zaciskam z całych sił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Lenka zachwycona, nareszcie ma partnerkę o podobnym temperamencie ;) ... Dosiulka patrzy na nie jak na groźne wariatki i unika jak może, chodzi pod ścianami, przemyka, czasem szczeknie ... one wchodzą ciałem i nie patrzą na kogo i gdzie lecą, są szczęsliwe, a nasza słodka Dosia nie umie się w tym znaleźć i humorek jej trochę siada ... na dwór wychodzą na zmianę, jak one wracają to wychodzę z Dosią. Ten psiak musi być sam, tzn. w domu bez innych psów, to jest pewne ... chociaż z Lenką się dogadały, wiec może są wyjątki ... np. stary spokojny pies, z pewnością nie zwariowany szczeniorek. Jeśli chodzi o miłość, to i tak najbardziej kocham delikatną Dosię, tylko jej tego głośno nie mowię :evil_lol:
  14. Wydaje się, że sunia uratowana :) ... bardzo się cieszę !!!!
  15. [B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] ... u nas też zimno, rano 6 st.C ... dziewczyny tak szaleją , Lena z Molly z pewnością nie odczuwają chłodu , bawią się doskonale :evil_lol: ... tylko Dosia patrzy na to wszystko z lekkim niepokojem i z politowaniem :roll:
  16. Dosia wita cioteczki oporanku :loveu: Chyba mała Molly zdominowała naszą slodką hrabinę :roll: ... radźdcie ciotki, czy pozwalać na to, czy jednak dać Dosi odetchnąć w zaciszu pokoju tylko z ludziem, a nie z tymi dwiema wariatkami ;) Dosia siedzi wtulona w swoim kąciku i chodzi z podkulonym ogonkiem, a mała skacze, szczeka, biega, jak to dzieciak :evil_lol:
  17. [B]Molly mówi dzień dobry :loveu:[/B] ... w nocy ładnie spała, rano nasikała w pokoju, potem spacerek, potem koopal w domu ;) ... a od śniadania szaleje z Lenką :evil_lol:
  18. Mam nadzieję, że Mulinka nie pożre mi ulubionych kapci :mad: ... jest słodka i jak każdy szczeniaczek szaleje po domu i trzeba ją mieć na oku, Lenka uczy ją wszystkiego jak starsza siostra ;)
  19. Dziękuję za zaprosznie, ale niestety mogę tylko podnieść sunię.
  20. Właśnie była ciocia [I]Lilek [/I]i zrobiła Molly zastrzyk ... jeszcze został tylko jeden i koniec kuracji :multi: [B]Bardzo dziękujemy cioci Lilek[/B] :loveu: Szczeniorek szaleje z Lenką ... biega już bez smyczy i szybciutko wraca na wołanie, bardzo inteligentna suczynka ... ale gryzie wszystko, właśnie teraz zajada mojego kapcia ;)
  21. Trudna sytuacja jak nie wiem ................................. Jamor przyjmuje psa 5 dni po kastracji :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138231-Hotel-dla-psów-JAMOR[/URL] .... strasznie szkoda mi tego psa, ale jeszcze bardziej wczuwam się w sytuacjję Doty i Jej dzieci.
  22. [B]Też mocno trzymam kciuki ... choć dobro rodziny jest bardzo ważne i nie można tego tracić z pola widzenia.[/B] Klatka z pewnością pomoże , ale czy skutecznie , czy na długo ... zerknij do Amigo ... była adopcja, niszczenie, total, potem klatka, a potem zwrot z adopcji ... :( Teraz jest w hoteliku z kojcami i jest szczęsliwy ... może są psy, które nie mogą mieszkać w mieszkaniu, tylko na powietrzu ... może Welsh też do nich należy??? zerknij proszę ... podobny problem, długa praca .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178165-AMIGO-tonie-w-długach!!!Prosimy-o-pomoc.-Niech-nie-wraca-do-schroniska[/URL]. Jestem z Tobą Dota (pamiętasz, przywiozłaś do nas Dosię?) ... ale przyznam, że jakoś optymizm mnie troszkę opuścił ... wiem, że to nie moja sprawa, ale czy dzieciaki nie cierpią z powodu tej całej masakrycznej sytuacji :(
  23. [quote name='Jo37'](...) 220zł - zwrot za leczenie 170zł i 50zł karma ( Ewanka )[/QUOTE] Otrzymałam, bardzo dziękuję :)
  24. [quote name='agada']Ale może miski, czy jakieś inne gryzaki by odpowiadały waszemu podniebieniu?[/QUOTE] Miski płaskie, szerokie na wodę i jedzonko, bo mamy takie troszkę wyższe, stalowe i Molly je niestety czasem przewraca ... właśnie przed chwilą ścierałam wodę z podłogi :mad:
  25. Oby Lenusia znalazła świetny domek :) ... jest naprawdę świetną sunią i już dużo spokojniejszą ... od jakiegoś czasu nie ponowiła prób niszczenia czegokolwiek, ma teraz zajęcie - małego szczeniorka Molly - to lekarstwo na nudę deszczowych dni ;)
×
×
  • Create New...