Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Wstawcie koniecznie tu fotki, albo chociaż link do wątk funi ............ skacz na górę przystojniaku :)
  2. [quote name='Isadora7']Łap, łap jka złapiesz to wynajdę jakiś egzemplarz. Wiesz ja skromnie zawsze jeden, potem nastepny też jeden, potem dwa i przez przypadek trzy. Gangę abierałam żeby jej znaleźć domek no i żaden mi nie pasuje :):):). To chyba jak z dziećmi jak się ma pierwsze to książki, porady, z zegarkiem wszystko, potem drugie już większy luzik itd.[/QUOTE] ... coś w tym jest ... :) zaczyna mi się marzyć taka drobniutka długowłosa jamniorkowata sunieczka ... może kiedyś się pojawi na horyzoncie, to będzie moja ;)
  3. Witajcie siostrzyczki ... co słychać ... jakieś nowe fotki? ;)
  4. Dosia wita w niedzielny poranek i życzy wszystkim dobrego humorku :loveu: ... wczoraj była ciocia Lilek, zrobiła kolejny zastrzyk i zdjęłyśmy opatrunek, na szczęście wszystko ładnie się goi :) Dosia to wyjątkowa płaczka i panikara, samo założenie kantarka powoduje sopranowe arie ... niestety jest to konieczne, bo panienka bardzo szybko pokazuje ząbki i kłapie nimi na prawo i lewo. Dzięki sile i samozaparciu Lilek i mojego TZ-ta udały się wczorajsze zabiegi pielęgnacyjne. Teraz już będzie łatwiej, bo szew na wierzchu, jedynie pod kaftanikiem. Dzisiaj rano dałam jej po raz pierwszy, od sterylki, suchy pokarm i mam nadzieję, że nareszcie zacznie pić wodę.
  5. [quote name='IVV']Ewuniu a gdzie - Dosia wita o poranku ??????? wszystko OK? ;) Dosia jak zwykle wita baaardzo serdecznie, bez względu na porę dnia :loveu: .... ale tak deszcz leje już od wielu dni, że Dosia postanowiła troszkę zastrajkować :eviltong:
  6. ... tak ......... cudowny, mądry, kochający i wyrozumiały domek ... dla naszej kochanej Dosienki :)
  7. Tak, karma dotarła dzisiaj do adresatki ........... ... prosiła, by w jej imieniu, baaardzo za nią podziękować :loveu: Dosia zrobiła pierwszego od sterylki qpala :multi:
  8. [B]Lenusia bardzo dziękuje wszystkim ciociom za odwiedzinki i za wpłaty :loveu:[/B]
  9. Dosia wita o poranku :) kolejna, juz trzecia, noc po sterylce minela spokojnie ... Dosia troszke mruczy, wyraznie nie lubi kaftanika, ale moze wytrzyma jewzcze te kilka dni ;) ... sniadanie zjadla z apetytem, namoczona karma plywajaca w wodzie ... samej wody nadal nie pije (?)
  10. Czy nie ma jakis lekarstw zeby calkowicie zniwelowac objawy padaczki?
  11. mądrą masz córeczkę i dociekliwą ............................... :)
  12. [quote name='Energy']Mam wieści od AniRe, bardzo za nie dziękuję:lol:że Tonic już jest bezjajeczny i dobrze się czuje:lol:[/QUOTE] o, to swietna wiadomosc ... trzymam kciuki za rekonwalescencje :)
  13. ... no to ja zaprosze do rodowodowej ON-ki .... cudnej, nieszczesliwej, chorej ............. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196238-**Pabianice*-rodowodowa-ONka-chora-na-padaczke-porzucona-w-schronisku-%21%21-pilnie-DT**?p=15713813#top"]http://www.dogomania.pl/threads/196238-**Pabianice*-rodowodowa-ONka-chora-na-padaczke-porzucona-w-schronisku-%21%21-pilnie-DT**?p=15713813#top[/URL]
  14. sliczne psiaki ... tyle ostatnio watkow z dzieciakami .................. co za kraj .................. :(
  15. Piekna sunia ............................ strasznie smutna historia ......
  16. [quote name='dota&koka']to jest mój faworyt.cuudo[/QUOTE] tez fajny, ale Zuzia fajniejsza ;) ... wiadamo jakiej wielkosci mamusia? jakie beda duze?
  17. [quote name='bianka0']A serduszko jeszcze lepsze.:cool3:[/QUOTE] ... to prawda :) ... mam nadzieje, ze uda sie szybko pokonac chorobe skory i wtedy ..... ....... wszystko mozliwe ;) :)
  18. Moze zostali jacys chetni z ogloszen Mii ... sunia, tez piekna .... czeka ................. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195693-Zmęczenie-materiału-więc-odrzut-!-Piękna-ONeczka-bez-nadziei...-WROCŁAW[/URL]
  19. [quote name='bianka0']Coś......anita_happy wspominała o zaklepaniu Zuzi dla niej :diabloti:[/QUOTE] Anita ma dobry gust ............. ;)
  20. [quote name='snuszkak']ja mogę wysłać ale tylko na coś więcej bo DT ma u mnie a nie chce chłopakowi mieszać za dużo :) już gorsze wariatkowa mieliśmy[/QUOTE] ... napisalam tak, bo czasem wariatkowo przerasta odpornosc :cool3: ... mielismy cieczke Dosi, a mamy jajecznego Zorbe i dwa tygodnie przktycznie nie spalam, o zniszczeniach nie wspomne :crazyeye: ... cos wiecej mogloby wyniknac z czasem, bo nie wadomo jak stado zaakceptuje i moj Tz :evil_lol: ......... czyli mega-awaryjnie. tak, czy siak, wierze, ze nie bedzie klopotu z adopcja, bo chlopak cudny !!!!!!
  21. Cudne kruszynki ... Zuzia najslodsza :)
  22. [quote name='dota&koka'](...)opowiem wam anegtotkę:podsłuchałam wczoraj wieczorem,jak moja siedmioletnia córka bardzo poważnym tonem mówi do Welsha:chlopie,straszne masz humory ostatnio,w ciąży jesteś czy coś? dobre..:evil_lol:[/QUOTE] :D:D:D ... rewelacja .................. :D:D:D
  23. Była ciocia Lilek, dala Dosince dwa zastrzyki , przecibolowy i cd. antybiotyku ... Dosia SAMA przyszla do drugiego pokoju sprawdzic co to za gosc nas nawiedzil ;) ... teraz lezy i odpoczywa, nadal nie pije wody (hmmm???)
×
×
  • Create New...