Zawsze niestety problem z kasą, a może zrobić im wydarzenie na FB?
Podobno to daje dobre efekty, te ich oczyska chwytają za serce, może znajdą się miłośnicy rasy i sfinansują sterylkę? Nie mam konta na FB, więc w tym niestety nie pomogę.
Przecudna sesja fotograficzna, filmiki urocze,
... a ten pycholek do zacałowania :loveu:
[IMG]http://images53.fotosik.pl/253/9b44d98052458097.jpg[/IMG]
[quote name='Nutusia']Spajk to ma łepetynę w górze, bo się niczym nie martwi. To Kama nie ma prawa spuszczać głowy i się poddawać, choć wiem, że to niełatwe bywa...[/QUOTE]
Co prawda, to prawda :)
Aleeeeeeee duuuuuużo ogłoszeń :multi: :multi: :loveu:
dzięki w imieniu cudnych rudzielców :iloveyou:
... jeszcze żeby się jakoś udało ze sterylką.
ech, te oczy ........... :loveu:
[IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1743611_457913494335033_2044515360_n.jpg[/IMG]
Piękne psiska, a te ich hipnotyzujące oczy ... :)
Z pewnością ktoś się w nich zakocha, trzeba tylko dużo ogłoszeń i koniecznie sterylka suni - to priorytet!
[quote name='Lucyna']zauroczyły mnie te psiaki ...:loveu:[/QUOTE]
Bardzo się cieszę i dziękuję :loveu:
Zawsze słyszałam, że grzywki są jak czipsy - masz jedną chcesz więcej,
a teraz wiem, że to również dotyczy cziłek :evil_lol:
[quote name='maryg22']Wysłałam Ci PW ;)[/QUOTE]
Dzięki :) , weszłam, ale muszę przyznać, że jestem baaardzo zawiedziona, bo nie ma aktualnych info o dziewczynkach :placz: