[quote name='maryg22']Ewanko, nie rozkręciłaś się zbytnio? :lol:
W każdym razie dziękuję, szczególnie że to bardzo cieszy :)[/QUOTE]
[quote name='Sonka95']A patrzeć i Joy za jakiś czas zagra w reklamie :cool3:[/QUOTE]
No sama widzisz :p
... ale tak na serio, to wcale nie jest głupi pomysł, może latem, jak będziesz miała więcej czasu, np. w wakacje warto do niego wrócić. Włożyłaś masę pracy w szkolenie Joy i miej dodatkową frajdę, że profesjonaliści to doceniają :) .... a potem to już tylko CYRK :diabloti: