Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Cześć Lenko :) ... zawsze wiedziałam, że dziewczyny są dzielniejsze od chłopaków :D ... Lenka pięknie się zaaklimatyzowała i nawet, tak jak zresztą przewidziałam i pisałam, zaakceptowała klatkę, bo jest na obcym terenie ..... a w domu, gdzie czuła się bezpiecznie nie było o tym mowy. Dzielna dziewczynka, natomiast Zorba tęskni strasznie, wszędzie chodzi , szuka i stracił apetyt ... mam nadzieję, że mu to szybko przrejdzie, bo schudnie nam za chłopaczyna.
  2. Czesc Tosienko :) ...... i jak wyszła sesja???
  3. Dosieńka wita o poranku :) ... za oknem jesienna szaruga , leje, wieje i ciemno, brrrrrrr, Dosia nawet na siku nie chce wyjść.
  4. Strasznie dużo ostatnio tych grzywkowych bidaków ... :( ehh, dobry dt by się przydał, tylko gdzie go znaleźć???
  5. Odwiedzam Kajusia :) ... odezwę się chyba ... współczuję i zdrowia życzę!!!!!!! ... a może on nie taki znowu leniuch, tylko te chore nerki daja takie "senne" objawy.
  6. No jasne, że nie ma sensu gdzieś jeździć z nią w tym celu, myślałam, że może waga jest na miejscu. W takim razie poczekam cierpliwie, jestem po prostu ciekawa :)
  7. [quote name='obraczus87'](...) Bo Lenka lubi jeść, a nie chcemy Jej zatuczyć... :)[/QUOTE] Czy mogę prosić o zważenie Lenki, [SIZE=1]moja waga nie jest niestety dokładna. [/SIZE] Jak do nas przyszła, ważyła ok. 7,5 kg, a pod koniec pobytu nas ... ważyła ok. 10,5 kg
  8. Też uważam, że zakup konga to baaaardzo dobry pomysł :) ... Lenka ma wspaniały apetyt i jest absolutnie wszystkożerna, więc myślę, że cokolwiek znajdzie się w środku, to ją to zainteresuje :)
  9. Rzeczywiście kłopot, ale tak sobie myślę, że psiaki, z którymi Ambra była w kojcu w przytulisku, też by trzeba, na tę okoliczność, odrobaczyć. Zwykłe tabletki p/robalom, chyba na tasiemca nie działają (???)
  10. Witam i nadal niezmiennie urodę stadka podziwiam :) Dzisiaj natknęłam się na jamnisię potrzebującą, jest też tam jakaś druga podpalana, ale fotki brak. Może udałoby się im jakoś pomóc (???) ..... post 467 [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176617-Sochaczew-Fundacja-quot-NERO-quot-psi-wątek/page19[/URL]
  11. Wieści świetne ;):):) Do smyczy Lenka zawsze czuła respekt, choć nie jest to już ten paniczny strach, jaki miała na początku pobytu u nas. Wierzę, że będzie dobrze!
  12. [quote name='Szarotka']To pewnie Dosia nie chce sie Zorba bawic..........[/QUOTE] ... no właśnie, Dosia nie jest tak rozrywkową dziewczyną, jak Lena ;) ... ale w nocy śpią razem przytuleni Dosia i Zorba , wcześniej Lenka spała z Dosią :)
  13. [quote name='Szarotka'](...)Tez sie zastanawialam jak pieski u Ewanki przyjma taka zmiane...........[/QUOTE] Zorba chodzi i szuka, wyraźnie biedak tęskni ... spędzał z Lenką masę czasu ... natomiast Dosia jest psiakiem "ludzkim" ;) ... zawsze wybierze towarzystwo człowieka, a nie drugiego psa, więc ona najmniej odczuła zniknięcie Lenki z naszego domu.
  14. ... u nas też zapanowała radość :):):) ... bardzo przywiązaliśmy się do Lenki, choć przez te miesiące było z nią sporo problemów, był to nasz pierwszy psiak na DT, więc od razu na głęboką wodę , ale .... okazuje się, że jednak się udało wyprowadzić Lenkę "na ludzi" :D Teraz Lence trzeba wyzwań, towarzystwa młodych, usportowionych osób i wszyscy będą zadowoleni :)
  15. Odwiedzam zaborczą rudą piękność ;) ... masz rację, że oprócz miłości, sunia potrzebuje czasu, żeby sie oswoić ze swym szczęściem :)
  16. Szykuj się Tosienko ... dobre fotki to podstawa sukcesu :)
  17. Wspaniałe wieści, ogromnie się cieszę :):):) ... ja czułam, że Lence potrzebna zmiana :) ... ale nie przypuszczałam, że aż tak szybko to pójdzie .... bardzo, bardzo się cieszę ... uufffffffffffffff ... kamien z serca :)
  18. Piękne psiaki :) ... maluszek chwyta za serce :)
  19. Po wyjeździe Leny, w domu zapanowała ciiiiiiszaaaaaaaaaa ;) ... ona była motorkiem szalonych zabaw z Zorbą, teraz on chodzi smętny i wszędzie szuka swojej przyjaciółki. Jak minęła kolejna noc? .. co słychać u Lenusi ?
  20. [B]Dosieńka mówi dzień dobry :Cool!:[/B] Pewnie już o tym pisałam, ale powtórzę ... od kilku tygodni Dosia zachowuje się tak, jakby odzyskała węch :p ... obwąchuje dokładnie różne miejsca w domu, inne psiaki itp. ... robi to baaaaaardzo dokładnie i robi przy tym takie miny, jakby się bardzo dziwiła, że coś czuje :crazyeye: Mam nadzieję, że to kolejny krok w dobrą stronę, mam wrażenie, że Dosia wychodzi z nastrojów depresyjnych i coraz bardziej interesuje się otaczającym ją światem. Kochana, wrażliwa, delikatna dziewczynka :loveu: ... z czystym sumieniem polecam ją do spokojnego kulturalnego domku. Domku, gdzie jesteś ??????????????????
  21. Ja myślę, że Lence trzeba coraz to nowych wyzwań, a także towarzystwa młodych, aktywnych ludzi :) ... przypuszczam, że u nas, po wyjściu z traumy (!!!), zaczęła się po prostu nudzić, ona potrzebuje aktywnego przewodnika, ma masę energii i temperamentu ... to umięśniona kulturystka ;):D Bardzo się cieszę, że dobrze się sprawuje, ona jest bardzo posłuszna, ładnie wykonuje polecenia ... będzie z niej pociecha :)
  22. hihihi ... zawsze pisałam, że Lena jest mega całuśna, zanim przyszłam z łazienki, po kąpieli, do łóżka, już miałam wylizane dokładnie z tyłu całe łydki :D Baaaardzo się cieszę, że Lenka tak dzielnie się spisuje :):):) ... miałam nadzieję, że tak będzie,ale zawsze istniało jakieś ryzyko. Ona naprawdę zrobiła kolosalne postępy przez te 8 miesięcy ... dzielna dziewczynka, bardzo jestem z niej dumna !!! :)
  23. Tosieńko, przytulam i zapraszam na poranny spacerek :)
  24. Czytam, czytam .............. i rośnie mi gula bezsilności :( Luka, podziwiam Twoją determinację !!!
  25. Cześć Dżumka ... wstawaj, zabieramy cię na spacer :)
×
×
  • Create New...