-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Dostałam dane kontaktowe do Państwa i przesłałam do Osoby, która podjęła się odbyć wizytę PA . Teraz tylko trzymajmy kciuki, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, a moje cudne grzyweczki, były szczęśiwe i dawały szczęście Rodzinie, u której zamieszkają :) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny chętne do wizyty już są, poproszę na PW adres do Państwa i nr tel. :) ... pytają mnie jaka dzielnica, jaka ulica, żeby pojechały te ciotki, ktore mają najbliżej do Państwa. Z pewnością będę bardzo tęsknić za psinkami, ale jak już napisałam, bardzo mi leży na sercu ich szczęscie i spokojne cudowne życie :) -
zaglądać ... zaglądamy, ale pomóc nie bardzo jest jak :(
-
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Bardzo się cieszę ,że potencjalna rodzinka słodyczek zawitała na ich wątku. Mam nadzieję ,że wizyta odbędzie się w miarę szybko i będziemy wspólnie rozpaczać z Ewanką i cieszyć nowym domkiem.[/QUOTE] ... to są tzw. mieszane uczucia ... :-(/:multi:/:-(/:multi:/:placz:/:loveu: najważniesze, żeby grzyweczki były szczęśliwe !!!!!!!!!!!!!!!! Po moją poprzednią tymczasowiczkę Molly, Państwo przyjechali osobiście, ciekawe czy tym razem uczucie do psinek zwycięży trudy podróży ? ;) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Też uważam, że to dobry pomysł :) Karolina wspominała, że Państwo są gotowi pokryć koszty poniesione na grzywki, ciekawe czy to prawda (?) ... Państwo o tym nie wspomnieli ani słowem, mam nadzieję, że to się jeszcze wyjaśni. -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
... a może razem z naszą gromadką na spacerek? ;) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Ja również witam Państwa na wątku grzyweczek, mam nadzieję, że wizyta wypadnie pozytywnie i psiaki znajdą swoją stałą szczęśliwą przystań :) Oczywiście relacje i zdjęcia obowiązkowe, bez tego nie oddamy naszych słoneczek !!!!!!! Jak pisałam, Rokiś jest jednostronnym wnętrem, przed kastracją konieczne USG !!! -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Naguski hasały dzisiaj w pięknym słonku, są przesłodkie, a jak się przytulają :loveu::loveu::loveu: Ktoś, kto zaprosi je do swojego życia, będzie miał wielką radość przez dłuuuugie lata :) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Ale tak serio - 2 osoby niech idą. Jedna gada, druga patrzy i obserwuje reakcje. Teraz serio mówię. Niech osoba z dogo kogokolwiek weźmie ze swoich znajomych czy rodziny, kto jest dobrym obserwatorem i umie odczytywać emocje z twarzy.[/QUOTE] baaaaaa ... masz w pełni rację, ja z pewnością o to poproszę, ale jak będzie i kto zgodzi się pójść na wizytację (???) ... tego niestety jeszcze nie wiemy ... czekam na odzew :) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Jestem za tym, żeby wszystkie 6 osób poszło na PA :D :D :D A no bo mówią, że co 2 głowy to nie jedna, nie ? A co dopiero 6 głów ! ;)[/QUOTE] Popieram w 100% :D -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zerkam i zerkam ... a tu nie ma nowych wieści ;) ... tak sobie myślę, że weekend jest dobry na przemyślenia i poważne dycyzje, może jutro czegoś się dowiemy :) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Tytuł zmienię jak Karolina, która zgłosiła ten DS, osobiście porozmawia z Państwem, na razie (jak rozumiem) to tylko jej zdanie, że oni wezmą psy ........ pisała mi, że dzisiaj ich odwiedzi i porozmawia. ... na wszelki wypadek wysłałam 6 PW do mieszkanek Kielc :) -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Ewanko, doświadczone panie Kielc to erka, andzia69, ewab.Może napisz do nich , bo nie chcę odbierać Ci roboty.[/QUOTE] ... wysłałam PW do kilku osób z Kielc i wysyłam kolejne ... czekamy na odzew :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Ewanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Mam wielką prośbę do kieleckich cioteczek ... :)[/B] [B]... szukam Osoby do wizyty przedadopcyjnej w Kielcach.[/B] -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolina.B']Rak z przerzutami.W maju miałby 5 lat. Przepraszam,że tak mało wylewnie ale jest to dla mnie ciężki temat bo rana po stracie sie jeszcze goi.[/QUOTE] Kiedy ich psiaczek odszedł? .... jeśli niedawno, to czy ci Państwo są już gotowi na nowego psa, a tym bardziej dwa? Z opisu domek wygląda bardzo sympatycznie :) ... miło by było, by Państwo się zarejestrowali na wątku, poznali nasze grzywki i sami zorientowali się czy o takich psiakach marzą. [U] Poza tym liczymy na relacje z domku , w którym Tinka i Rokiś zamieszkają !!!![/U] [B]Państwo uszą się liczyć z zasikaną podłogą, gotowaniem jedzonka, Roki nie je suchego[/B], gotujemy lub pieczemy mu kurczaka z jarzynami , natomiast Tinka je wszystko z wielkim apetytem[B].[/B] -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'] (...) Ewanka , nie zabij plizzzzzzz[/QUOTE] :mad::mad::mad: ............................................ :p -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Karolino, czy to jest Twoja rodzina czy po prostu znajomi, którzy dostali od Ciebie psa? Z jakiego powodu stracili swojego grzywacza, czy chorował, czy z innej przyczyny? Jak długo z nimi mieszkał? Napisz proszę, na wątku informacje o Rodzinie, która rozważa adopcję Tinki i Rokiego. Wszystko o osobach, domu, czy pracują, jak długo w ciągu dnia psiaki byłyby same w dmu itp. ??? -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Karolino, czy to jest Twoja rodzina? -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ilka21']Wg mnie domek powinien być sprawdzony jak najszybciej i jeżeli jest ok grzywki powinny szybko tam przejść, dla grzywaczy nie jest dobrze jak się przyzwyczaja do kolejnych osób i potem znowu zostaną oddane tym bardziej że Pani jest chętna zwrócić koszty[/QUOTE] Też jestem tego zdania, psiaki przyzwyczajają się do nas, a my do ich i z każdym dniem trudniej się będzie rozstać. ... tylko trzeba bardzo dokładnie wybrać im domek, nie może być przypadkowy!!! -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Soniu :) ... dzięki za wizytę, zapraszamy częściej. -
... a może on wcale nie wie, że taka wspaniała Dżumka czeka .......... ?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniutku, pobudka ... zapraszamy na spacerek, piękne słońca od rana :) U Jamora psiaki mają wspaniale, ale nie ma to jak własny ludź i ciepły domek , tylko skąd je brać .... :roll: -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Podnosimy piękną panienkę :) -
Witaj Dżumka :) ... mocno trzymamy kciuki za ciepły, kochający domek dla ciebie !!!!