Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. ok. prosze na maila bo tu mi ucina na dogo fotki , wrzuce ogloszenie na gumtree
  2. ach i napisz ktore chlopiec i dziewczynka
  3. Podeslesz mi to zdjecie na poczte ? [email][email protected][/email]
  4. kurcze nie wiem co zrobic narazie poleci 5 zl jednorazowo a jak Kumpla dom ( tfu tfu ) sie sprawdzi i pies tam zostanie bez przygod to tamta 5-o zlotowa deklaracje przezuce na Staszka
  5. Nag porozumiewanie smsami ma swoje wady , nie slyszych intonacji glosu i czasem nie da sie w malym smsie ujac clou sprawy to raz , dwa : kazdy z nas poza psami ma jeszcze swoje zycie a w nim niestety czasem zdarzaja sie jakies wieksze albo mniejsze nieszczescia i wyobraz sobie ze Marta jest teraz wlasnie w takiej sytuacji. Naprawde dziwisz sie jej ze reaguje w ten sposob majac glowe zajeta czym innym ? dawala Ci sygnal ze ma teraz na glowie cos co absorbuje ja bardziej i nie jest to byle co. Ludzi ktorzy zajmuja sie psami tez spotykaja osobiste nieszczescia ...... Odizoluj psa od kota gdziekolwiek , zamknij kota chocby w lazience , zamiast siedziec teraz tu na necie idz pracuj wg wskzaowek beha z Uzim , w koncu sama piszesz ze kazda chwila sie liczy. A moze wlasnie przez ta chwile cos u Uziego zaskoczy , moze potrzebny jest mu maly bodziec zeby wskoczyl we wlasciwe trybiki.
  6. Nagareth a moze pod wplywem emocji naciagasz slowa Obraczus , pomyslalas o tym ? Zastanow sie na logike , Marta staje na glowie i pomaga ile moze , wez pod uwage ze Ty masz jednego uziego a ona ma na glowie kilka jak nie kilkanascie psiakow. To solidna dziewczyna i zawsze pomocna ...ZAWSZE , tylko jak ktos wydziwia to szlag ja trafia i wcale sie nie dziwie bo mam tak samo. sama nie wiem , nie chce nikogo to oceniac ale czasem mam nieodprate wrazenie ,ze troszke naciagasz rzeczywistosc , zeby nikt Cie tu nie wiem , nie wrzucil na czarne kwiatki bo oddajesz psa z adopcji. Podstawa relacji jest szczerosc , napisalabys "sluchajcie chce oddac Staszka , bo nie radze sobie psychicznie z ta sytuacja, chcialabym zeby Staszek byl u mnie do ....... bo wiem ze potrzeba czasu na znalezienie hoteliku " bez zbednego zarzekania sie ze bog wie co , ze chcesz , ze Ci przykro itd.Nikt by Cie tu nie zlinczowal , byloby nam przykro ze sie nie udalo ,ale nie bylabys pod pregierzem a teraz wydaje mi sie ze w oczach wielu osob jestes niewiarygodna , zwlaszcza po tym ataku na obraczus. I prosze zapros te wolontariuszki z dogo na watek , te ktorych sie radzilas...
  7. [quote name='ocelot']To ja jeszcze dodam. Dzisiaj z GrubbąRybbą wspominałyśmy jednego z pierwszych psiaków wyadoptowanych przez nas ze schroniska. Edi/Thor. Ogromny, większy od kaukaza, rottka itd. Przycięte uszka. Piękny, dostojny pies. Po adopcji okazało się, że był szkolony do walk, pogryzł kanapę, z mieszkania na parterze uciekł wraz z oknem. A dziewczyna się zawzięła. Szkolenia i twarda ręka. I ma cudownego psa.[/QUOTE] a ten Thor to przypadkiem nie zamieszkal w Wawie na Grochowie ?? :) , cos mi sie widze ze chyba tak , wielka bestia ale za to jaka urocza , spotykamy sie na spacerach :)
  8. Dzisiaj znaczy wczoraj bylam nieaktywna niestety , dzisiaj chyba tez nie dam rady bo musze oddac lapka :/.
  9. noo z Boryskiem tez romansowalam :d , i z ta starsza sunia duza taka tez ;p ... a z kim ja tam nie romansowalam heheh ;)
  10. No dawaj dawaj bo chlopak pozowal cudnie :))) a reszte psich fotek na maila poprosic moge ?:)
  11. Ty wez no skrzynke posprzataj ciotka :P
  12. heheh nooo masz racje , to dobry chwyt marketingowy ;))
  13. ach no i fajnie by bylo zrobic tu jakis ruch :) to co spraszamy znajomych :)
  14. no cudne sa :) to co kochani bierzemy sie za ogloszenia tak ? wsadze je na gumtree wawa na poczatek
  15. Carominko wrzuc jakies fotki dzieciakow Dobra nie ma co , trzeba tu rozkrecic male zamieszanie tylko trzeba nam zdjec i jakby sie dalo jakies info o nich , cokolwiek jak z innymi psami np.
  16. zapytam moze niedyskretnie , czemu dT zrezygnowalo z opieki nad Barim ?
  17. hmm a ja znowu jak filip z konopii , będzie to wniosek obiektywny osoby ktora na paluchu nie jest wolontariuszem i nie jest z żadnym z nich w zażylych kontaktach, moje zdanie pewnie i tak nie ma tu znaczenia ale pozwole sobie je wyrazić... Nie znam osobiscie pani E.L ale jak reprezentuje taki poziom jak jej zwolennicy to wydaje mi sie ze faktycznie lepiej dla wszytskich bedzie jak na Paluchu urzedować nie bedzie , czemu strona E.L jest tak zajadla i agresywna ? czyżby najlepszą obroną byl głupi , nieskoordynowany atak ? to tak tylko mi sie nasunelo czytajac wypowiedzi....
  18. Nikon ok.5-o letni wykastrowany , super haszczy mężczyzna , zabrany ze schroniska przebywa obecnie w warszwskim DT i niecierpliwie czeka na swój własny dom . Z kroniki DT: "Nikon to miziak i całuśnik , lubi spać na łóżku i nie słuchać się na spacerach ;) . Przyjazny do suk ,ktorych ma obecnie w swoim haremi cale 3 , z kotami też sie dogaduje a nawet wręcz jest z nimi zaprzyjaźniony. Kocha być kochany , glaskany i całowany ; uwielbia ,kocha , ubóstwia dzieci. Z psami bywa rożnie , sam z siebie zaczepny nie jest ,ale jak trzeba potrafi pokazac zęby , chociaz z natury woli sie wycofac. Bez problemu zostaje sam w domu nie wyje , nie niszczy tylko grzecznie czeka na powrót domowników." chyba cos takiego mniej wiecej moze byc :) , ktos ma jakies uwagi ???
  19. 662 193 687 tekst zostanie napisany :D
  20. heheh kocia no nie nie baw sie w wizjonerke ;p , to moj post mial byc pierwszy hihihi ;)
  21. Agmarek Nikon zaczął tyć !!!!!! :):):) , w zeszlym tyg. zrobilam ponownie badania krwi i sa juz zdecydowanie lepsze , jednym słowem chlopak wraca do kondycji. Wobec powyższego mogę sie przymierzyć do szukania domu :). [url]http://huskyadopcje.pl/husky-do-adopcji/98-nikon.html[/url] odnosnie tego ...ten tekst to nieco przechodzony i troche niaktualny , mozna bylo dac znac napisalabym cos aktualnego .... ach i moj numer telefonu jest znany i nie stanowi tajemnicy , bynajmniej ja nic o tym nie wiem zeby tak bylo
×
×
  • Create New...