Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. probowalam szzukac ogloszen ,ale znalazlam tylko te co doginka zamiescila jeszcze na dwoch forach , niestety wszedzie jest "zdjecia niedostepne" :/
  2. ech nie dostalam ani odpowiedzi ani zdjec :|
  3. mimis rozmawialam z Lena , ona sie absolutnie nie zgadza zeby Sunia trafila do schroniska , jesli bedzie taka potrzeba to ona wezmie ja do siebie dopoki nie znajdzie sie dom , w razie co bedzie po prostu zostawac w kagancu jak Leny nie bedzie
  4. [quote name='mru']akurat w przypadku Hebana wierzę temu panu i w to, że nie dało się tego opanować lub że byłoby to bardzo trudne musiałby ktoś miec niezłe zacięcie, cierpliwość i siłę Heban waży niecałe 40 kg i jak obudzi się w nim agresja to to jest niestety naprawde agresja i ciągnie tracąc rozum. dobrze, że żadnego kota nie zabil :P tego się bałam jakby ten pan go puścił luzem to pewnie juz by nie miał kotów :P o ile te by nie uciekły no ale nie wiem pewnie da się to wypracować, ale nie wiem z jakim skutkiem i po jakim czasie... :( szukamy domu bez psów i kotów - trudno no, akurat w tym przypadku potwierdzam :( i kogoś silnego ;)[/QUOTE] lojeza to bestyja jedna nooo
  5. kurde szkoda ,ze pan nie dal mu troche czasu , Nikn jak do mnie przyjechal tez przez trzy dni kociarnie mi rozpedzal , ale sytuacja zostala opanowana jak mu Lady noc rozorala , ja tam sie nie mieszalam w ta wojne i samo sie uspokoilo
  6. no kurde blaszka faktycznie napisze do doginki z prosba o wyslanie zdjec na emaila , jak juz je dostane to komu przeslac , sory ze ja ich tu nie wstawie ,ale nie wiem czemu na kompie w pracy nie chce mi wrzucac zdjec
  7. chetnych bylo calkiem sporo , tyle ze czesc osob odrzucilam juz przy rozmowie telefonicznej , czesc po wizytach przedadopcyjnych , z tych co sie zglosili wybralam wydaje mi sie tez najlepsze domki , zreszat Niya mowila ze ok,a jak ona tak mowi to tak wlasnie jest :)
  8. no pieknie wyszlo :):) powodzenia hasiorku w nowym domu i grzeczny badz ;)
  9. jestem i ja , przepraszam ze z opoznieniem ale nie moge sie ogarnac z czasem :/
  10. przepraszam ,ze tyle milczalam ale mialam malo czasu na net Dzisiaj bylam na wizycie dla rudej suni , Niya mowi ze domek jest ok :) Jutro dziewczynka bedzie juz z nowym panstwem , ten srebrny chloptas tez juz ma dom , wzial go ktos z rodziny pana , zostala nam tylko ta srebrna pulchna sunieczka , jeszcze ona czeka na domek
  11. z pozdrowieniami z nowego domku suni husky :))) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1839/sukazkonstancina.jpg[/IMG]
  12. w poniedzialek jade na wiyzte dla rudaski , Elimrko uklony w Twoja strone bo to na cafe animal pani znalazla maluchy :) , a ja dostalam kolejnego maila tym razem z ogloszenia ktore wrzucilam na gumtree i byc moze tez sie uda
  13. czarnuszek juz z nowa pania :) rudemu chlopcu pan tez znalazl domek czyli zostaje trojka dzieciakow :) , no i mam nadzieje ze ten domek co maila mi napisal tez sie zdecyduje
  14. Borysku Nokon laczy sie z Toba w bolu ;)
  15. no przeciez mowilam ze to ynteligentka jest :) , wystarczylo stworzyc jej warunki i rozkwitla
  16. no wiec czarnuszek jedzie jutro do domu :) , jade rano po niego do falenicy a pani przyjedzie po niego do mnie do domu :) i mam zapytanie na maila o sunie .... tfu tfu tfu zeby nie zapeszyc :)
  17. ok.trzeba zebrac do kupy te ogloszenia i wrzucic w pierwszy post piszcie kto gdzie dal ?
  18. mialo byc w tym tygodniu ,ale pan sie rozchorowal :/
  19. mala_czarna widzisz jak jest .....:/ albo ktos albo Gracjan zniknie w tlumie innych bid :(
  20. no to mam nadzieje ze wszystko zakonczy sie pozytywnie :)
×
×
  • Create New...