NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
znowu Ursus! piekna sunia w typie husky- wyląduje na Paluchu..
NiJaSe replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
trzymam az puchną ;) -
znowu Ursus! piekna sunia w typie husky- wyląduje na Paluchu..
NiJaSe replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
cos okolo roku , raczej z 1,5 -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
NiJaSe replied to KWL's topic in Już w nowym domu
a ha ha ha ,,,, no cos takiego..... -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
NiJaSe replied to KWL's topic in Już w nowym domu
ariss tez pisalam .... -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
NiJaSe replied to KWL's topic in Już w nowym domu
probowalam szzukac ogloszen ,ale znalazlam tylko te co doginka zamiescila jeszcze na dwoch forach , niestety wszedzie jest "zdjecia niedostepne" :/ -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
NiJaSe replied to KWL's topic in Już w nowym domu
ech nie dostalam ani odpowiedzi ani zdjec :| -
znowu Ursus! piekna sunia w typie husky- wyląduje na Paluchu..
NiJaSe replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
mimis rozmawialam z Lena , ona sie absolutnie nie zgadza zeby Sunia trafila do schroniska , jesli bedzie taka potrzeba to ona wezmie ja do siebie dopoki nie znajdzie sie dom , w razie co bedzie po prostu zostawac w kagancu jak Leny nie bedzie -
[quote name='mru']akurat w przypadku Hebana wierzę temu panu i w to, że nie dało się tego opanować lub że byłoby to bardzo trudne musiałby ktoś miec niezłe zacięcie, cierpliwość i siłę Heban waży niecałe 40 kg i jak obudzi się w nim agresja to to jest niestety naprawde agresja i ciągnie tracąc rozum. dobrze, że żadnego kota nie zabil :P tego się bałam jakby ten pan go puścił luzem to pewnie juz by nie miał kotów :P o ile te by nie uciekły no ale nie wiem pewnie da się to wypracować, ale nie wiem z jakim skutkiem i po jakim czasie... :( szukamy domu bez psów i kotów - trudno no, akurat w tym przypadku potwierdzam :( i kogoś silnego ;)[/QUOTE] lojeza to bestyja jedna nooo
-
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
NiJaSe replied to KWL's topic in Już w nowym domu
no kurde blaszka faktycznie napisze do doginki z prosba o wyslanie zdjec na emaila , jak juz je dostane to komu przeslac , sory ze ja ich tu nie wstawie ,ale nie wiem czemu na kompie w pracy nie chce mi wrzucac zdjec -
chetnych bylo calkiem sporo , tyle ze czesc osob odrzucilam juz przy rozmowie telefonicznej , czesc po wizytach przedadopcyjnych , z tych co sie zglosili wybralam wydaje mi sie tez najlepsze domki , zreszat Niya mowila ze ok,a jak ona tak mowi to tak wlasnie jest :)
-
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
no pieknie wyszlo :):) powodzenia hasiorku w nowym domu i grzeczny badz ;) -
Gracjan - jednak na Paluchu - prosimy o deklaracje i pomoc. ZAADOPTOWANY.
NiJaSe replied to KWL's topic in Już w nowym domu
jestem i ja , przepraszam ze z opoznieniem ale nie moge sie ogarnac z czasem :/ -
przepraszam ,ze tyle milczalam ale mialam malo czasu na net Dzisiaj bylam na wizycie dla rudej suni , Niya mowi ze domek jest ok :) Jutro dziewczynka bedzie juz z nowym panstwem , ten srebrny chloptas tez juz ma dom , wzial go ktos z rodziny pana , zostala nam tylko ta srebrna pulchna sunieczka , jeszcze ona czeka na domek
-
Bita, glodzona suczka husky potrzebuje pomocy na CITO!!!
NiJaSe replied to Sayrel's topic in Już w nowym domu
i ja tez zapisuje...... -
w poniedzialek jade na wiyzte dla rudaski , Elimrko uklony w Twoja strone bo to na cafe animal pani znalazla maluchy :) , a ja dostalam kolejnego maila tym razem z ogloszenia ktore wrzucilam na gumtree i byc moze tez sie uda
-
czarnuszek juz z nowa pania :) rudemu chlopcu pan tez znalazl domek czyli zostaje trojka dzieciakow :) , no i mam nadzieje ze ten domek co maila mi napisal tez sie zdecyduje
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Borysku Nokon laczy sie z Toba w bolu ;) -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no przeciez mowilam ze to ynteligentka jest :) , wystarczylo stworzyc jej warunki i rozkwitla -
no wiec czarnuszek jedzie jutro do domu :) , jade rano po niego do falenicy a pani przyjedzie po niego do mnie do domu :) i mam zapytanie na maila o sunie .... tfu tfu tfu zeby nie zapeszyc :)
-
ok.trzeba zebrac do kupy te ogloszenia i wrzucic w pierwszy post piszcie kto gdzie dal ?
-
Cesarz GRACJAN za kratkami Palucha - potrzebne deklaracje!!!
NiJaSe replied to Doginka's topic in Już w nowym domu
mala_czarna widzisz jak jest .....:/ albo ktos albo Gracjan zniknie w tlumie innych bid :( -
Szukamy DS dla pięknego Huskiego!!!PIESEK MA JUŻ SupER DS!!!!::):):):)
NiJaSe replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
no to mam nadzieje ze wszystko zakonczy sie pozytywnie :)