Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. polubek pewnie ,ze mozna :) acha i tak napisze po cichutku ,ze byc moze ten czarny cudak pojedzie w piatek do domu , zadzwonila dzisiaj pani w jego sprawie , wstepnie nie ma nic przeciwko kastracji w przyszlosci , umowe podpisze jeszcze tylko jutro wizyte odpracuje
  2. dziewczyny sory ale ja nie ogarniam watkow :( , poki co Gracjan jest na kwarantannie ok.sproboje pociagnac watek ,ale prosze o pomoc bo ja jestem jedna w oku cyklonu dobra to najpierw organizujmy te deklaracje , przydalby sie tez ktos kto by te pieniadze zbieral na konto , ja nie dam rady z powodu takie ze moje osobiste konto nieczynne i korzystam z tezetowego a i z buchalteria u mnie cinko. Mysle ze narazie dobrze by bylo sciagnac tu troche osob i sprobowac zebrac deklaracje
  3. wybiore sie w sobote pod stadion bo troche je zaniedbalam , cholewa nie moge ogarnac braku czasu :(
  4. halooo pobudka wstac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. najbardziej potrzebna rzecz to domki pan pisla ze na jego ogloszenie na gumtree byly dwie odpowiedzi ,ale bardziej jako zapytanie niz zainteresowanie takie glebsze , mam nadzieje ze tekst halbiny przyciagnie domki
  6. to ja mimo rozdwojenia jaźni tez kciuki zaciskam ,zeby Staszek stal sie krakusem :)
  7. ach maluchy na naszej klasie , jak ktos z was tam urzeduje niech poleca zdjecia i rozsyla po znajomych a znajomi po swoich zanjomych a Ci znajomi do swoich znajomych itd. ,itd., itd...... :D [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/9974/gallery/album/5[/url]
  8. aaa juz wiem bo jedno imie poszlo od Dory orajt to tak : Lila i Lusia oraz Jogi ,Franek i Felek :D pasuje wszystkim ??? aaa ja tylko ze swojej strony ,ze Felek to mi pasuje do tego czarnego misia :):) ach i zaraz robie edit z namiarami na mnie i tekstem oglosznie w pierwszym poscie
  9. hahaha no to chyba nie mamy co dyskutowac z Temida :):) bo tyle postow ... heh Temidko jeszcze jeden chlopaczek zostal nieobsadzony :)
  10. o dobra mysl :) to co rozpisujemy konkurs na imiona dla paszczakow ?:)
  11. nie , nie , nie zostanie , 4 psy w domu z przerwami na odpoczynek psychiczny to jest do ogarniecia ,ale na stale nie dlalabym rady
  12. aaaaaaa tekst tekstem a szczeniory dalej bez swoich nowych domkow halbinko jeszcze raz dziekuje za tekscior a kto bedzie chcial to skorzysta o!
  13. czu juz gdzies nie pisalam ,ze Nikona i tak oddam dopiero jak juz bede miala pewnosc ze z jego zdrowiem wszystko ok?
  14. Lauro dziekuje za obecnosc :) W wawie mam strylke u swoich wetek dla psiakow pod moim skrzydlami przez caly rok liczone tak jak w akcji ( w zeszlym roku bylo 100 zl) , teraz juz niestety 200 zl bo koszty poszly w gore. Problem jest tylko taki ,ze pan pracuje i ciezko bedzie mu przywiezc sunie na godzine a potem jeszcze odebrac , ale nad tym juz pracuje ;p. Zadzwonilam do ambuvetu jak pisal mi tu ktos i sie dogadalam z panem Orzechowskim ,ze jak cos to on zorganizuje transport. Nooo a co babli cudnych nikt nie chce ???????????????
  15. o matko ja nie moge z tymi ludzmi , przeciez wiadomo ze psiak przez pierwsze dni moze zachowywac sie roznie ...ruki opadowywuja :( mru moze ja wam bede Niye na wizyty wypozyczac ona sie narazie ani jeden raz nie pomylila.
  16. no ja tez nie lubie i latam z tymi tprebkami jak nawiedzona , gdzie reke nie wsadze to mam torebke :p
  17. heh mam nadzieje ze przyszli wlasciciele psiakow beda sprzatac po nich koopska bo jak nie to zrobie im to co zrobilam w zeszlym tygodniu pewnej pani : Przedemna po chodniku szla pani z psiakiem , w pewnym momencie psiurowi zebralo sie na koopke , wytrzaskal ja z siebie centralnie na srodku chodnika , a pani jakby nic poszla sobie dalej ... no nie zdzierzylam , a poniewaz mam zawsze pelne kieszenie torebek , to zebralam koopsko ,podeszlam do pani , wrzucilam jej torebke z koopka do kaptura a to wszystko podsumowalam zdaniem " oddalam pani to co pani piesek przed chwila zostawil na chodniku" , pani stala jak zaczarowana chyba z 2 minuty bo jak sie odworcilam to stala w tym samym miejscu
  18. jak tu tyle haszczych fanow to zapraszam do pomocy tym bąblom ktorych mama jest sunia husky a tatus NN [url]http://www.dogomania.pl/threads/180960-5-bAE-bli-po-haszczej-mamie-szuka-domkow-pomozcie-bo-pojda-byle-gdzie[/url]
  19. sprzatam, sprzatam ...chcoiaz ostatnio zaczynam watpic w sens swojej pracy bo jak sie przejdzie chodnikiem to kupa na kupe , rece opadaja W zeszlym tygodniu szlag mnie trafil okrutny i nie powstrzymalam sie od zlosliwosci Przedemna po chodniku szla pani z psiakiem , w pewnym momencie psiurowi zebralo sie na koopke , wytrzaskal ja z siebie centralnie na srodku chodnika , a pani jakby nic poszla sobie dalej ... no nie zdzierzylam , a poniewaz mam zawsze pelne kieszenie torebek , to zebralam koopsko ,podeszlam do pani , wrzucilam jej torebke z koopka do kaptura a to wszystko podsumowalam zdaniem " oddalam pani to co pani piesek przed chwila zostawil na chodniku" , pani stala jak zaczarowana chyba z 2 minuty bo jak sie odworcilam to stala w tym samym miejscu
  20. potrzebna pomoc w szukaniu domkow dla piatki cudakow [url]http://www.dogomania.pl/threads/180960-5-bAE-bli-po-haszczej-mamie-szuka-domkow-pomozcie-bo-pojda-byle-gdzie[/url]
  21. kochani wielkie senkju za pomoc :):) ja tez jutro drukne troche ogloszen i porozwieszam
  22. obys byla dobrym prorokiem figo :):) tak czy siak podtrzymuj nas tu na duchu
  23. Sunia hasiorka juz jest w nowym domu od wczoraj :):) za dwa tygodnie wpadnie tylko do lecznicy na sterylke Panstwo sunia zachwyceni ,sunia panstwem tez :):)
  24. jolek no to my poprosimy o tego teksciarza (/-arke?)
  25. super Kiniu :) , senkju bardzo dobrze miec na wszelki wypadek kogos tam na miejscu
×
×
  • Create New...