Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. rozmawialam z panem Orzechowskim , Ambuvet narazie nie dziala bo nie ma lekarza ,ale.... mam zadzwonic za tydzien bo moze jednak ruszy a jak nie to pan Orzechowski pomoze w razie co w transporcie do mojej lecznicy :d
  2. namiary moga byc na mnie 662 193 687 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pan na wlasna reke tez szuka , bedzie mnie informowal czy oddal jakiegos pieska czy nie. Mam nadzieje ,ze uda nam sie znalezc super domki
  3. retyyy dogomania mnie do zawalu kiedys doprowadzi jak slowo
  4. a ja takim malym offikiem , w przenosni i doslownie [url]http://www.dogomania.pl/threads/180960-5-bAE-bli-po-haszczej-mamie-szuka-domkow-pomozcie-bo-pojda-byle-gdzie[/url]
  5. psiaki urodzily sie 15 stycznia , matka husky ojciec NN , plec nad kazdym zdjeciem szczeniory sa w Wołominie porozsylalam pw po ludziach , mam problem z robieniem ogloszen bo w pracy hmmmm wiadomo a moj domowy lapek to porazka albo sie wiesza albo net mi rozlacza , ten watek zakladalam 2 godziny :/
  6. [quote name='Dora']Renia skad ty wzielas takie cudaki :)[/QUOTE] no taka jedna mi je podrzucila , zeby paluchem nie pokazywac ... sylwija to uczynila :cool1:
  7. bąble czekaja na swoje domki !!! takie wiecie odpowiedzialne
  8. juz zeedytowalam i sa plci czy tam plcie ;p;p nad kazdym zdjeciem
  9. dobra zajmijcie sie pod moja nieobecnosc tymi bajtlami bo ja musze isc na sanitarke z wilkami zlymi :p
  10. Elmirko jakbys miala chwileczke zeby jakies ogloszonka ?
  11. hehe alez one sa grubiutkie :D:D szczylki domkow szukaja , madrych i odpowiedzialnych oczywiscie , z nasza pomoca to sie musi udac !!!!
  12. Elmirko bo ja jestem zdania ,ze nie trzeba na ludzi wrzeszczec tylko sprobowac przedstawic spokojnie z usmiechem problem ze swojej strony , to naprawde przynosi lepsze efekty niz wrzaski i mowienie z pozycja " bo ja wiem lepiej!"
  13. a ja tez mam szczeniorki , moze zajrzycie wybaczcie offa przy okazji [url]http://www.dogomania.pl/threads/180960-5-bAE-bli-po-haszczej-mamie-szuka-domkow-pomozcie-bo-pojda-byle-gdzie?p=14215519#post14215519[/url]
  14. heheh echhhh wiecie jednak jak sie z ludzmi rozmawia w przyjaznej atmosferze jednak przynosi to efekty przed chwila takiego maila dostalam od pana [I]"Ja popatrzę jakieś gabinety w obrębie swojego miejsca zamieszkania.Bo jednak praca nie pozwala mi na zbyt dużo wolnego czasu i zapłacę nawet jak to nie będzie taniej :).Ślicznie dziękuję za zaoferowanie swojej pomocy :)[/I]"
  15. Elmira sprawdzalam ,ale nie ma tam rzadnej wolominskiej lecznicy :/, moze nie wyslali zgloszenia netem na strone tylko
  16. no superkowe i koniecznie trzeba im zapewnic odpowiednie domki , pan nie ukrywa ze jest troche umeczony i jak ktos sie zglosi to po prostu pieski odda , napisalam mu ze jakby co to jestesmy gotowi te domki delikatnie posprawdzac , tak zeby to byly udane adopcje
  17. a ja mam taki w polowie haszczy temat , zajrzycie chociaz ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/180960-5-bAE-bli-po-haszczej-mamie-szuka-domkow-pomozcie-bo-pojda-byle-gdzie?p=14215260#post14215260[/url]
  18. potrzebna pomoc w znalezieniu domow tym bąblom http://www.dogomania.pl/threads/180960-5-bAE-bli-po-haszczej-mamie-szuka-domkow-pomozcie-bo-pojda-byle-gdzie?p=14215260#post14215260
  19. i z mamusia haszcza [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8125/dsc00396qpr.jpg[/IMG]
  20. Ktos mi podsunal ogloszenie z gumtree ,ze pan odda maluchy i suke husky .... zadzwonilam bo co mi szkodzilo , porozmawialam sobie na spokojnie z panem , udalo mi sie pana przekonac do sterylki wiec sunia zostanie. Prosze niech tu nikt mi tylko nie rzuca kamieniem , wyjasniam sytuacje : pan sunie przygarnal ,blakala sie po okolicy wiec wzial ja pod swoj dach , niestety nieznajomosc rasy doprowadzila do tego ze sunia zwiala no i pech chcial ze akurat miala cieczke ...efekt tego wiadomo jaki - wlasnie ta piatka bobasow , mieszance haszczaka z jakim kundelkiem. Pan zaaprobowal moja chec pomocy , co ucieszylo mnie niezmiernie bo lepiej zeby te psiaki trafily do domow sprawdzonych przez kogos z nas niz do pierwszej lepszej osoby. Pan co prawda powiedzial ze na wlasna reke bedzie tez dalej szukal , dalam mu kilka rad i mam nadzieje ze zechce z nich skorzystać. a tak przy okazji czy ktos moze wie czy w Wolominie jest lecznica ktora bierze udzial w akcji tanszych sterylek ?? bo mi sie na liscie nie udalo znalezc ,ale wiem ze nie wszyscy po prostu wyslali zgloszenia do umieszczenia na liscie Dzieciaki urodzily sie 15-go stycznia wiec maja cos okolo 6 tygodni teraz [B]domku szuka juz tylko ta sunieczka [/B] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9249/dscn2556qpr.jpg[/IMG] [B][COLOR=RoyalBlue]to jej braciszek - MA DOMEK[/COLOR][/B] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8696/dscn2557qpr.jpg[/IMG] [COLOR=RoyalBlue][B]to tez braciszek ( u tego akurat widac hehe )- TEZ MA JUZ DOMEK[/B][/COLOR] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8520/dscn2558qpr.jpg[/IMG] [COLOR=RoyalBlue] [B]i to tez chlopaczek - MA DOMEK [/B][/COLOR] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9059/dscn2559qpr.jpg[/IMG] [B][COLOR=RoyalBlue]a to druga dama w tym towarzystwie - MA DOMEK[/COLOR][/B] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7946/dscn2560qpr.jpg[/IMG] a tutaj tekst do ogloszen autorstwa naszej nieocenionej halbiny - dziekuje halbinko :loveu: "Nasza mamusia jest piękna, puchata jak maskotka i kocha przestrzeń. Ludziom bardzo się podoba, ale nie wszyscy wiedzą, że posiadanie takiego pięknego przyjaciela zobowiązuje. Dawni państwo mamusi nie wiedzieli chyba, że jaj natura skłania ją do dalekich podróży. Mamusia pobiegła przed siebie i zgubiła swoich ludzi. Ale za to znalazła tatusia. Potem dobry pan przygarnął mamusię, a ta z wdzięczności podarowała mu naszą wspaniałą kolorową piątkę. Oczywiście płynie w nas szlachetna krew mamusi i wyrośniemy na równie piękne psy. Potrzebujemy tylko domków i swoich ludzi, ponieważ pan nie może nas zatrzymać. Zresztą każdy szczeniak w naszym wieku powinien już pilnie wypatrywać takiego domku tylko dla siebie, żeby jak najszybciej nieść miłość i radość człowiekowi. Także prosimy bardzo ładnie o dobre domki i odpowiedzialnych państwa, żebyśmy mogły zdrowo rosnąć i długo służyć taką najwierniejszą psią przyjaźnią. Jeśli jesteś odpowiedzialny i szukasz przyjaciela, to właśnie tu możesz go znaleźć. W imieniu naszej mamusi także prosimy o domek. Prosimy też, abyście zawsze dbali o to, by Wasze psy miały adresatkę, bo przecież mogę sie zgubić." i dane kontaktowe [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 662 193 687 Renata
  21. no powinna ,powinna przedstawilam panu sytuacje , dalam namiary , byc moze ze jutro ( tfu dzisiaj) tam sie wybiora ,
  22. ech ile ludzi tyle zdan , ile stron tyle zarzutow .... wiecie tak sobie mysle ,ze jak zawsze prawda lezy po srodku bywalam na paluchu wlasnie po psiaki , zabieralam z Palucha dwa hasiory bez problemow , nikt mi nie rzucal klod pod nogi , nikt nie zniechecal. Potem bylam jeszcze po inne psiaki ,ktore tam wypatrzylam i znalazlam im domy ( nie bylam jeszcze uczestniczka tego forum) , jeden psiak nie byl najzdrowszy a jednak bez ceregieli moglam go stamtad zabrac,jak przyszlam po kolejnego psiaka to uslyszalam tylko " o no tak ja pania juz znam , co znowu rodzinka sie powiekszy?' . Takie sa moje doswiadczenia , co nie zmienia faktu ze ktos ma zupelnie odwrotne. poczytalam watek i mam wrazenie ze zrobila sie tu piekna kwadratura kola , wy nam tak to my wam tak ... szkoda tylko ze odbija sie to wszystko na zwierzetach , nasza polska rzeczywistosc jest jaka jest ( niestety) ,dzieki "swiadomosci" ludzi nasze schroniska wygladaja wlasnie tak. Owszem sa tacy ,ktorzy sie dzieki temu ladnie moszcza ,chapnie stoleczek dyrektora /-rki i pieknie sobie zyje ,pewnie jakas milosc do zwierzat ma tylko ,ze za bardzo jest wplatany w uklady i zamroczony przez pieniadze ... nie wiem tak sobie na glos mysle ,ze to tak jakos jest. Podsumowujac ..moim zdaniem nie bedzie lepiej jesli w tym kraju nie powstana ustawy prozwierzece , poki nie bedzie edukacji od przedszkola - to drugie jest chyba nawet wazniejsze niz to pierwsze. Dzieciaki wynosza wzorce z domu i nie ma kto tych czasem bardzo zlych przekonan korygowac. Przeraza mnie ,ze kaza sie uczyc dzieciakom budowy np.oka z detalami ( moja mloda miala do nauki 6 stron ! bylo 3 razy Z - zakuc , zaliczyc ,zapomniec) zamiast uczyc ich relacji ze zwierzetami , z edukacja co to sterylizacje i po co , zabierac na wycieczki do schroniska itp..... wiecie czym skorupka za mlodu nasiaknie ,moze to frazes ale za to prawdziwy. Nie ,nie bronie ale i nie oskarzam dyrekcji schroniska ,nie jestem karzacym biczem sprawiedliwosci , po prostu szukam wytlumaczenia roznych zachowan. Paluch to moloch , moze co niektorych dopadla znieczulica z bezsilnosci ? moze im sie nie chce , bo lepiej brac kase za nic ? moze sa przekorni z charakteru ? moze kiedys naprawde chcieli pomagac zwierzetom ,ale ich to przeroslo?
  23. hehe zapraszam na Grochow w takim razie ,tylko tu takie dziwo mozna zobaczyc ;p
  24. Plicha juz mi sie zdarzalo prowadzac 4 to i wiem co mnie czeka , jak zobaczycie ludzia przyczepionego do smyczy i unoszacego sie w powietrzu to bede ja ;p;p
×
×
  • Create New...