Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vgCWl3t_IdA/UEjgX869IEI/AAAAAAAAZQs/RUBABBuFOC8/s640/IMG_2877.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nvXg0qyt2yA/UEjfqUdER6I/AAAAAAAAZQs/rs86XdF98ng/s640/IMG_2791.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eCzyNHrUbTA/UEjfpgNpcxI/AAAAAAAAZQs/OqkJ5xyA9H0/s640/IMG_2790.JPG[/IMG] pełne skupienie na parówce [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VhQo1x_vxYg/UEjfvJNSp9I/AAAAAAAAZQs/CYav7oJTPAI/s640/IMG_2801.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5wSSYPGrqpM/UEjfv9-Z9SI/AAAAAAAAZQs/OYyA3Tai8DI/s512/IMG_2805.JPG[/IMG]
  2. Artystyczne ujęcie Punciaka :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-nwETzbtPZQE/UEjfeseQAKI/AAAAAAAAZQs/UR4I_xJJEMc/s512/IMG_2772.JPG[/img] a teraz to co kochamy w nim najbardziej ...jego oczka i pyszczek :D bo wszyscy wiemy, że szczęśliwy pies to zmęczony pies! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-q5PJc5IbL54/UEjfuQa0qvI/AAAAAAAAZQs/doZ86OWOoPM/s640/IMG_2800.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2T3DgFAytzk/UEjgY-dO3tI/AAAAAAAAZQs/sS8EJ_qd044/s640/IMG_2878.JPG[/IMG] uśmiecha się :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vs5yULKUUGg/UEjftmXlNuI/AAAAAAAAZQs/SWCBQKliRng/s640/IMG_2799.JPG[/IMG] troszkę krzywo łapki stawia^^ [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XOUdwdfPaFQ/UEjfXPLE1DI/AAAAAAAAZQs/FHdqxfgKmwk/s512/IMG_2764.JPG[/img] cdn
  3. on jest niezmordowany [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xRaBAkvyosA/UEjf49ZeQTI/AAAAAAAAZQs/JcwhOOSsCK8/s640/IMG_2814.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-df18EHFr0tU/UEjf8yyrCiI/AAAAAAAAZQs/SWTcep1XU34/s640/IMG_2821.JPG[/img] a tu go coś zaniepokoiło [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4AmQFicEAHU/UEjgN6Ju8rI/AAAAAAAAZQs/U3sy6kjcD3I/s640/IMG_2856.JPG[/img] po chwili się odprężył :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2CdMG8mGq0Q/UEjgM9X7HwI/AAAAAAAAZQs/-NsZ3SCSQV8/s640/IMG_2855.JPG[/img] cdn
  4. w końcu odpoczynek [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zpUGgB61k4k/UEjf4OWobcI/AAAAAAAAZQs/4es4yS-oHhs/s640/IMG_2813.JPG[/img] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZWMZt0covBc/UEjgVtOoVPI/AAAAAAAAZQs/kvUuTJsDLyg/s512/IMG_2872.JPG[/IMG] i bieganie bez piłeczki [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bo6A-qYDrUg/UEjfluzbFuI/AAAAAAAAZQs/3hbj4XAgedI/s640/IMG_2786.JPG[/img] no jak w domu ...tak oczekiwał na rzut.. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CJaxL6ZFV94/UEjgLbRVDuI/AAAAAAAAZQs/MDjpv8jam2s/s640/IMG_2851.JPG[/img] cdn
  5. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3NMEaIz5KD8/UEjfTpibFiI/AAAAAAAAZQs/Ivu5OTLy69w/s512/IMG_2760.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Nqc0XTpsn3M/UEjgMLfNQSI/AAAAAAAAZQs/iE3yxvgwPW8/s640/IMG_2853.JPG[/IMG] chwila zastanowienia [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-poHlLQi4siI/UEjfVrI0NyI/AAAAAAAAZQs/BKuAdz3F_YM/s640/IMG_2762.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OHCO7bz1DZw/UEjgbHBNztI/AAAAAAAAZQs/EKySqWieBOc/s640/IMG_2881.JPG[/IMG] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uIAvd5g0Iqg/UEjgdS8vEhI/AAAAAAAAZQs/LH7484hdJM4/s512/IMG_2884.JPG[/img] cdn
  6. i tak długi, długi czas [img]https://lh3.googleusercontent.com/-rf0Auwkw1r4/UEjgRrLkM2I/AAAAAAAAZQs/o3W-uSrWYXQ/s640/IMG_2862.JPG[/img] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CocfBZU-Ou0/UEjf605wtGI/AAAAAAAAZQs/P33HpcPgpvI/s640/IMG_2819.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UNK3FMh7doA/UEjfZE_-89I/AAAAAAAAZQs/tTg8r2-_dHc/s576/IMG_2766.JPG[/IMG] słodkie oczka :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Mc8M263KL0Y/UEjf5oLmpTI/AAAAAAAAZQs/QThbMrkmLGY/s640/IMG_2818.JPG[/IMG] nie wyhamował ^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-28li-CU12OQ/UEjgFB7KdvI/AAAAAAAAZQs/98NVBuQuHA4/s800/IMG_2839.JPG[/img] cdn
  7. tak sobie dziś się z nim bawiłam i czułam się jak w domu :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-92H0_FPWyDA/UEjf9hz2kbI/AAAAAAAAZQs/-PlL9Nw5Gj8/s640/IMG_2823.JPG[/img] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vUz3AN5HWMY/UEjf-eQc0lI/AAAAAAAAZQs/AnTMp2ENMJQ/s640/IMG_2824.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dWTtDlAxWeE/UEjf79EQyDI/AAAAAAAAZQs/qUS9np3ryEc/s512/IMG_2820.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CcGOAOG2pOY/UEjgIroMuPI/AAAAAAAAZQs/0-2__YPb4no/s640/IMG_2846.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-irVpWQyL3bo/UEjfac7yvII/AAAAAAAAZQs/tu-9dGImU5s/s576/IMG_2767.JPG[/IMG] cdn
  8. No to zdjęcia ... najpierw jeszcze dodam, że Punto o wiele lepiej czuje się bez smyczy ...co widać po fotach z wybiegu - wtedy pomimo tego, że stroni od ludzi (chyba że mają parówki..) mija psy łukiem, jest odważniejszy. BAWI się na całego. Podbiega do mnie, gdy go wołam (muszę się trochę na wołać - ale i tak nieźle reaguje jak na drugi spacer). Dziś pod koniec dnia nawet chwilę POBIEGAŁ z innym psem w psiej wersji berka! Zabawa szybko się skończyła gdy Shira dogoniła Punto i dotknęła go pyszczkiem ...Punto od razu się skulił i zaczął piszczeć :( Gdy jesteśmy związani smyczą, Punto boi się wielu rzeczy ...ruchu ulicznego, ludzi w większej grupie, psów ... miota się na smyczy gdy się wystraszy - gdyby wyszedł z szelek pewnie pognałby w siną dal i nie patrzył, gdzie biegnie ... ale wróćmy do fotek z wybiegu Punto lubi sobie poszczekać na intruzów (w jego mniemaniu) oczywiście z daleka ...bo jak ktoś podejdzie to albo czmycha, albo już siedzi cicho i chowa się za moimi nogami:] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--xQnzAi6_V8/UEjfdx4USiI/AAAAAAAAZQs/lvvrpPR-HMs/s640/IMG_2771.JPG[/IMG] tutaj przybiega na zawołanie :D (po kilkunastu sekundach wołania) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--xQnzAi6_V8/UEjfdx4USiI/AAAAAAAAZQs/lvvrpPR-HMs/s640/IMG_2771.JPG[/IMG] ładnie mu w trawie :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4tO7lud-OPg/UEjfny6GOFI/AAAAAAAAZQs/zU7VRIvZ-A4/s640/IMG_2788.JPG[/IMG] a skąd to szczęście na pyszczku? okazało się , że Punto KOCHA SIĘ BAWIĆ [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-j9TxSd6jrKc/UEjfcFRefGI/AAAAAAAAZQs/dn6Fi0R4Xvg/s576/IMG_2769.JPG[/IMG] :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6yVGDWBr0QY/UEjfbTOHAwI/AAAAAAAAZQs/p8I0ffnwNDs/s576/IMG_2768.JPG[/img] cdn
  9. Punto dziś cieszył się na mój widok :D był troszkę mniej zestresowany, ale wciąż jest nieufny tak jak był. mam sporo zdjęć ...i chyba one najlepiej oddadzą charakter Punto. On jest naprawdę bardzo kochany .. zdjęcia za niedługo, muszę się najpierw moimi psami zająć :) Bo Holusia mi teraz leży na kolanach a głowę kładzie co chwilę na klawiaturze...
  10. już wyczyściłam :)
  11. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tak traktują zwierzaki :( najchętniej wszystkich bym :snipersm::grab: śliczna z niej sunia teraz , a jak trochę czasu minie będzie jeszcze piękniejsza :D dobrze że Nutka ma juz u Ciebie schronienie :)
  12. banerki :) [URL="http://tiny.pl/h4z38"][IMG]http://tiny.pl/h4z34[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4z38"][IMG]http://tiny.pl/h4z3n[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4z38"][IMG]http://tiny.pl/h4z3k[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4z38"][IMG]http://tiny.pl/h4z32[/IMG][/URL]
  13. Zagłówek z kota jest całkiem fajny...ale byłby lepszy gdyby nie drapał i nie gryzł :D a Sol niestety lubi mi podokuczać ... Holusia zdolna jak jej się chce :) Ale dziś byłam z niej dumna ..kilka razy udało mi się ją odwołać zanim wskoczyła do wody :D kilka razy nie ... ale to i tak sukces! Spacer dziś był przyjemny. Dobrze odwiedzić stare trasy z dzieciństwa .. powspominać miejsca ...tak sobie szłam i myślałam ...tu pierwszy raz spuściłam Maxa ze smyczy. ...Tu była nasza trasa - bo nigdy nikogo na niej nie spotkaliśmy. ...O, a tutaj Max nagle zniknął w gęstwinie ...szukałam go prze 2 godziny po czym mama mi zadzwoniła, że Max jest w domu.... ...w tym jeziorze chłodziliśmy stopy i łapki. ..a po tym stawiku Max biegał zimą ...bałam się że lód się pod nim zarwie, ale nie chciał do mnie wrócić - tak podobała mu się ślizgawka eh. Takich miejsc w tym lesie jest wiele, wiele więcej ...
  14. drugie? ja na bierzmowaniu dostałam trzecie :) coś się niecoś wie o tych wertepach ...w gimnazjum są dość małe, phase ma rację - w liceum/technikum to dopiero zaczyna się bieg na orientację po ciemku z zepsutą latarką (jak już idziemy tymi skojarzeniami :evil_lol: )
  15. banerki :) zdjęć psiak ma mało, więc jak coś inne zrobię jak się Pikolo zdjęć dorobi :) [URL="http://tiny.pl/h4z49"][IMG]http://tiny.pl/h4z4x[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4z49"][IMG]http://tiny.pl/h4z4m[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4z49"][IMG]http://tiny.pl/h4z4g[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4z49"][IMG]http://tiny.pl/h4z47[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4z49"][IMG]http://tiny.pl/h4z4r[/IMG][/URL]
  16. wybrałabym się na studia - bo odkładam to już drugi rok ..no ale chciałam się wyprowadzić z domu to musiałam iść pracować - niestety. a pracę z chęcią zmienię, jak tylko znajdę inną. bo w tej to już nie wytrzymuje i zdrowie mi się z nerwów odzywa ;) z bierzmowaniem macie przechlapane ...ja zbyt religijna nie jestem i gdybym miała tak jak Ty przygotowanie do bierzmowania, pewnie bym odpuściła :oops: początek po wakacjach zawsze trudny :) ale minie tydzień, dwa i już pójdzie z górki ... takiej z wertepami, ale zawsze jednak z górki ;)
  17. Ty$ka nie martw się :) ja tak co roku się martwiłam - jak znajdę na wszystko czas? nauka, pies/psy, schronisko, robienie opisów/ogłoszeń ...a przecież jeszcze chciałam każdego dnia poczytać/popisać/porysować itp ..i jakoś zawsze był czas, nie raz nawet na oglądanie telewizji :D grunt to nie myśleć o wszystkim na raz! :) u nas przygotowanie do bierzmowania wyglądało tak, że musieliśmy kilka razy iść na mszę, kilka razy dodatkowo do kościoła i tyle..żadnego zdawania niczego :] ja na prawdę zazdroszczę wam że jeszcze się uczycie ... ile bym dała by wrócić do szkoły i móc olać pracę ^^' i ile na studia mam zamiar za rok iść , tak pracy rzucić nie mogę ... fajnie że wam się grono spacerowe powiększa :) w kupie raźniej. choć przyznam że ja czasem wole iść sama ...tylko las, moje psy i ja ... kiedy Twój aparat wraca z naprawy ?:P
  18. Holi wytrwała ..na krótki dystans - bo do tego sklepu mamy ok 10 minut drogi, nie wiem czy by na dłuższą trasę dała radę. No i na razie nosi tylko rzeczy płaskie - bo takie jej wygodniej i do jedzenia ...smakołyki/batoniki musli itp..bo inne przedmioty na hasło - trzymaj - bierze do pyszczka ale za moment wypluwa^^ hmm o kryptoreklamie nie pomyślałam ^^' A Sol sobie upadobała to moje krzesło i teraz jest takim moim alergennym zagłówkiem :) a dziś w pracy miałam ochotę wyjść i już tam nie wrócić :( ja chce do szkoły wrócić!! tam było bynajmniej lepiej, eh za to po pracy mieliśmy spacer w towarzystwie kuzynki z Niuniem i kolegi, 2.5 godziny łażenia po lesie - tego było mi potrzeba :) za to jutro mamy zamiar odwiedzić w końcu stare kąty - czyli Lasy Panewnickie , popołudniu, ale zdjęcia jakieś będą :) i pewnie Zuzie zabierzemy ze sobą :D
  19. a ja wczoraj nie wyrobiłam z banerkiem :oops: ale dziś już go zrobię :)
  20. Irvette w sprawie banerku pisz do mnie na pw ;) bo ja na wątki nie zawsze zaglądam. ZrobięCharliemu jak chcesz - postaram się dzisiaj wieczorem :)
  21. Nemo Ty żyjesz :D kiedy wracasz do schronu ?:P
  22. Nemo od września do lutego dostanie ode mnie stałą deklarację - 10 zł :) co będzie dalej nie wiem (nie wiem, co będzie z pracą ...) prosiłabym tylko o przypomnienie na pw w okolicach 10 ...bo mam czasem sklerozę ^^'
  23. przeczytałam wątek - strasznie mi żal Donalda :( nie wyobrażam sobie jak można psa skazać na kilka lat życia w boksie bez możliwości wyjścia - polityki schronu nie będę komentować. wiele dać nie mogę. ale 5 zł na miesiąc do Lutego się znajdzie (a później nie wiem co będzie z pracą, więc obiecać nie mogę :() prosiłabym tylko o przypomnienie w okolicach 10 każdego miesiąca na pw - bo niestety mam sklerozę straszną
  24. a potem wracaliśmy do domu ..z tego etapu będzie filmik o Holi - o tym czego się w końcu nauczyła :D co prawda jeszcze musimy nad tym popracować ... jednakże jestem z niej dumna ... no i rozbawia mnie ona do łez:D ale to zobaczycie jak się filmik zgra na YT tymczasem jeszcze troszkę Sol ...Tak się patrzy jak psy robią coś głupiego ( w jej mniemaniu) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-IItJAV-p2Jo/UETnKuDvliI/AAAAAAAAY8Y/xaUtHgwyerI/s640/IMG_2337.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-upOngLvBOgM/UETnLZsRpKI/AAAAAAAAY8g/J7dkU_5jSUw/s640/IMG_2338.JPG[/img] zapatrzona w dal [img]https://lh4.googleusercontent.com/-aMDTTQCyf7Y/UETnMDCbg8I/AAAAAAAAY8k/jNkloekuCF4/s512/IMG_2339.JPG[/img] i znowu na psy ...ciekawe co ona sobie o nich myśli... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_UXZlPUGSX4/UETnNytMCEI/AAAAAAAAY84/cctWGH7B0xg/s512/IMG_2343.JPG[/img] i jej wielkie oczy :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-vopHMMfJsKs/UETnO6_otHI/AAAAAAAAY9A/-dAQyBDPiA8/s512/IMG_2344.JPG[/img] ________________________________________________________ zdjęć tylko tyle, bo kilka będzie przy filmiku jeszcze :)
  25. bo dziś po pracy (i obiedzie) poszliśmy do lasu :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-z5rxVm8OXnU/UETnB8yD_PI/AAAAAAAAY7I/cgZdeDTw_kM/s640/IMG_2306.JPG[/img] biegaliśmy sobie z psami (forma zabawy dla Maszy, ona uwielbia jak się ją goni^^) a z Holi uczyliśmy się chodzić po mokrej i śliskiej kłodzie ...ale Holi nie chciała współpracować ..i gdy Patryk nagrywał - zeskakiwała .. więc jest tylko siad na kłodzie [img]https://lh5.googleusercontent.com/-AcrZBn4elsQ/UETnD7RFSGI/AAAAAAAAY7U/oyC7pupt7so/s640/IMG_2309.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-xUqjg6bAqQI/UETnFNl6L7I/AAAAAAAAY7c/tQzEGHMKq08/s800/IMG_2310.JPG[/img] i przygotowanie do - idziemy [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nzKNxS4uFRM/UETnF4yt4FI/AAAAAAAAY7o/iGlplnvyVoM/s512/IMG_2314.JPG[/img]
×
×
  • Create New...