-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
Ty$ka się z nami droczy bo nie ma zdjęć i chce to ukryć :P
-
Punto - mały, kompaktowy i przerażony światem psiak...MA DOM :D
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
nie jeszcze, chciałam się o nim coś więcej dowiedzieć (zachowanie) a teraz jak już wiem, to w domu mnie praktycznie nie ma :( teraz jeszcze jutro praca beznadziejnych godzinach, a we wtorek będę odbierać małą sunię którą mama będzie miała na kilka dni w domu (potem sunia jedzie dalej) no i będę musiała u mamy trochę posiedzieć i z sunią iść do weta...do tego nie mogę moich psiaków zaniedbywać ..ale koniec końców najdalej w środę rano zrobię ogłoszenia dla Punto :) -
Kolejna Bestia co kocha wodę :D ślicznie jej w mokrym futerku;) i odważna jest, nie boi się fal :) moja jak wskoczy do jeziora to potem wygląda jak zmokły szczur^^'
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
wyszłam wcześniej z pracy - więc więcej cudów się zdarza :D dobrze że Mała lubi inne psy - przynajmniej mama nie będzie musiała się martwić o to :) Miska zrobimy tak, w celu ogólnych ustaleń możesz dzwonić jutro do 13.30, potem jestem w pracy. popołudniu to najlepiej się kontaktować z moim TŻ Patrykiem - jego numer 888-895-680, powiem mu co i jak w razie czego będzie wiedział o co chodzi :) bo, gdyby Mała miała jechać jutro wtedy on musiałby ją odebrać. Dam mu smycz, szelki i obrożę (albo obroża, albo szelki będą pasować, ile mała ma w obwodzie szyjki?) jakby Mała była we wtorek wtedy jestem cały dzień pod telefonem :) i można do mnie dzwonić o każdej porze dnia i nocy (zasadniczo w pon po 22 tez jestem już pod telefonem ;) ) i we wtorek myślę od razu zabrać ją do weta - będzie dla niej pewnie stres, ale z drugiej strony potem już sobie odetchnie :) -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
to wszystko się jakoś ustali :) ja tymczasem znikam, niedługo idę do pracy ..wracam koło 20-21 jakby coś :) i ja tylko jeszcze mam pytanie, bo nigdy nie jechałam z psem za granicę. Czy suni wystarczy chip i szczepienie p. wściekliźnie i zwykła książeczka zdrowia, czy musi mieć paszport jeszcze do tego? -
Punto - mały, kompaktowy i przerażony światem psiak...MA DOM :D
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Okazało się że Punto bardzo lubi wodę :) w sobotę mnie u niego nie było, ale Patryk był i poszli w kilka osób na Borki (jezioro) co prawda bardzo ciepło nie było, ale to nie przeszkadzało Punciakowi biegać po wodzie i szaleć jak szczeniak :D nie mogę doczekać się czwartku... wtedy znów zobaczę się z Punto :D -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
dobra to wiem mniej - więcej gdzie to jest :) to jak dogadamy co do godzin i dnia to będę kombinować transport, jak nie to taksówka :) -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
miska29 cieszę się że sunia wczoraj się znalazła i jest już bezpieczna :D co do odebrania ...postaram się załatwić kogoś z samochodem, ale bym musiała troszkę wcześniej wiedzieć w którym miejscu na autostradzie - która stacja benzynowa. Czy pon czy wtorek? rozumiem że dziś będzie wiadomo :) no i bym prosiła by dać mi znać mniej więcej o której godzinie sunia będzie w Kato- te kilka godzin wcześniej, np jak Twój TŻ wyjedzie w trasę. jeśli będzie to jutro - to w godzinach popołudniowych pracuje ...ale po 15.30 po sunie mógłby wyjechać mój mąż i przetransportować ja do mamy (wtedy pewnie taxi niestety) jak by byli do godziny 12 - wtedy ja. Mamy nie chce wysyłać bo i tak wiele robi, a jeździć w "nieznane" nie lubi :) jeśli we wtorek by jechali, wtedy nie ma problemu - mam cały dzień wolne. Figa mogę małej kupić obróżkę i smycz, albo jeśli będzie jej pasować obróżka od mojej suni to dostanie używaną, ale za to potem jej kupisz jaką będziesz chciała :) ze smyczą pewnie będzie podobnie. Bo ja mam mała manię na kupowanie psich akcesori i mam tego w domu sporo niepotrzebnego :) I jeszcze jak mamy ta kruszynę nazywać?:) -
NEMO mix owczarka i huski juz w hoteliku brakuje 180zl miesiecznie!
Istar19 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nemo hop do góry! -
Widzę , że Leon pała taką samą sympatią do misiów jak moje potwory :) najważniejsze to wygryźć dziurę i wyszarpać wszystko co w środku ^^" widok jego szczęśliwego pyszczka pewnie wynagradza Ci wszystkie jego wybryki :D - przynajmniej powinien :p ja mam obrożę furkidz - tylko te zwykłe, nie activ...nie żałuje wydanych pieniędzy - choć żałuje że jak kupowałam to właśnie nie było tych gumowych bo z materiału muszę prać co jakiś czas - moje psy to brudasy^^" grunt że po tych wszystkich praniach wciąż mają te kolory co powinny :D co do puchu z miśków - jak pies zje dużo może mu się zapchać przewód pokarmowy ... w teorii, bo nigdy się z tym nie spotkałam osobiście, a moje psy np wypluwają to co wyciągną :)
-
Ja nie wiem co bym zrobiła bez gór i lasów ...co prawda góry widuje dość rzadko, ale za to jakie wyprawy mamy :) a las widuje prawie codziennie ... ale za to morze widziałam raz w życiu ^^ może kiedys uda mi się wyprać z rodziną na tak daleką wyprawę :) - pociągiem z psami nie zajadę tak daleko :D Czaszki nie straszą ...może mam coś z głową, ale je lubię. Inaczej by pewnie było, gdybym znała właścicieli tych czach za ich życia ..a tak, są anonimowymi kośćmi - które mój kot lubi :) może ona sobie wyobraża że to czachy tych dwóch sierściuchów co ją ciągle w domu irytują :D _______________________________ mam zdjęcia z środy i czwartku ... może jutro wstawię :)
-
Sam słodko wygląda z tym ..gryzakiem ...taki niewinny stworek :) i tez poproszę więcej zdjęć ślicznej :)
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Witamy :D i zapraszamy jak najczęściej :) tylko ostrzegam ...lubię dodawać duuużżooo zdjęć mojej ferajny:) Holi z Maszą są jak siostry ...czasem się pokłócą, że kłaki lecą, ale zazwyczaj się kochają, tolerują i jedna bez drugiej żyć nie może - choć są jak ogień i woda :) a na parapecie mam dwie czachy ..psie mniemam, znalezione w lesie ^^' Sol (moja kotka) strasznie je polubiła i często robi sobie z nich poduszkę, leżąc na parapecie ...w sumie to jej twardo musi być ...
-
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
jestem, popytam u znajomych ...eh szkoda że ja nie mogę na ten tydzień jej zabrać :( ale niestety właściciel mieszkania nawet tymczasowo nie chce się zgodzić na trzeciego psa...nic do niego nie dociera :/ [B]EDIT: MAM DT!!! moja mama może ją przechować ! tylko czy sunia dogada się z rezydentką? malutką sunią (6kg) i hmm...19 września to środa, niedziela to 16, czyli do kiedy sunia potrzebuje DT? [/B]Mieszkamy w Katowicach - dzielnica Ligota, we wtorek mam wolne - wtedy mogłabym pójść z małą na szczepienie i zachipowanie (koszt byłby koło 60 zł za chip i chyba 20 za szczepienie p wściekliźnie) - nie wiem czy gdzieś w kato znalazłabym taniej, to jest koszt u "mojego" weta jak coś pisz na pw, albo maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] mój nr telefonu 607-913-906 jak jestem w pracy nie odbieram, ale oddzwaniam w wolnej chwili -
Holusia często tak na mnie patrzy :) ciężko stwierdzić wtedy co chce ..czasem chce się bawić, czasem wskoczyć na kolana ...tak stoi koło krzesła i robi taką minkę z uszkami do tyłu :) mój kochany szkrab. w czwartek położyła mi się na kolanach jak wróciłam ze schroniska i ciągle kładła głowę na klawiaturze - [I]nie patrz w komputer[/I] - mówiła. [I]Zajmij się mną! [/I]- ot cała moja Holi:)
-
Samanta jest boska :D Rotki są wspaniałymi psami :) będę czasem zaglądać!
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
już miesiąc cisza..nieładnie tak nas zostawiać bez słowa :(
-
GODZILLA - legendarny potwór morski i pies służby leśnej
Istar19 replied to Agniesia666's topic in Foto Blogi
co u kochanej Godzilli słychać ??:) -
Oj niedobry Morusek ....panienek mu się zachciało :mad:
-
Punto - mały, kompaktowy i przerażony światem psiak...MA DOM :D
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
żebyś wiedziała :D eh, ale nawet jeśli bym mogła to i tak bym go nie zabrała - Holi to dominantka, wgniotła by biednego Punciaka w ziemię :( ja dla niego widzę dom z dziećmi w wieku szkolnym - tylko nie takimi rozwydrzonymi dzieciakami z nadpobudliwością, tylko normalnymi, dobrze wychowanymi dziećmi (hmm, są jeszcze takie na świecie?^^) co by się z nim bawiły, goniły po trawie ...a jednocześnie wraz z rodzicami pokazywali by Punciakowi że świat za ogrodzeniem/mieszkaniem nie jest zły ... No i najlepiej dom, gdzie mógłby spać na kanapie/fotelu ...bo on wygodny jest i np na kolanach bardzo lubi siedzieć :D będę mu ogłoszenia jakoś w tygodniu robić...może ktoś się znajdzie odpowiedni dla kochanego mikrusa... -
Punto - mały, kompaktowy i przerażony światem psiak...MA DOM :D
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
fajny z niego dzieciak :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Oazq8ktpiXg/UEjfYUb3olI/AAAAAAAAZQs/S0JfiGXDA5o/s640/IMG_2765.JPG[/img] uszko mu się wykręciło ^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-w-KTUL1Fers/UEjfhLQ-bFI/AAAAAAAAZQs/x7KzU7AvtPY/s640/IMG_2778.JPG[/img] w koniczynach mu do ..pyszczka :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-n3ECsETwnlA/UEjfrLeozZI/AAAAAAAAZQs/QY5D6qlophE/s640/IMG_2792.JPG[/img] a to jego mina na hasło - idziemy Punto na spacer? ^^' [img]https://lh6.googleusercontent.com/-otbpOY0W9s0/UEjfh8mW7HI/AAAAAAAAZQs/lGlDTV3iQsM/s640/IMG_2780.JPG[/img] i to tyle zdjęć ...do przyszłego czwartku muszą wystarczyć :) w sobotę Punciak wychodzi z Patrykiem - bo ja pracuje :(