Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. Fakt dobrze że mają sunie :D co prawda w bliskim sąsiedztwie (ten sam dom) mieszkają dwa psy, ale jeden to staruszek a drugi młody, ale kastrat :) od staruszka sunia będzie izolowana - nie będzie dzielenia podwórka w tym samym czasie :D a ja mam sunie też, więc nie będzie kłopotów :) nic, ja ide spać, ale rano tu zajrzę, a potem będę pod telefonem cały dzień :)
  2. Tylko Ty właściwie oglądasz te zdjęcia więc są dla Ciebie :D znaczy inni pewnie też oglądają tylko nic nie piszą ...przynajmniej chce w to wierzyć... spacer hmmm..z dwie godziny :) w lesie plus dojście i powrót z lasu koło 30 minut ogarnąć ich nie trudno - Holi trzyma się nogi, Masza już wie, że trzeba wracać, Niuniek naśladuje często Maszę, a Zuzia ...Zuzia się słucha na swój sposób - trzyma się blisko, nie odchodzi zbytni, ale jak się ją woła to najczęściej olewa człowieka :D ale po chwili podchodzi i można ją zapiać na smycz. Oczywiście nie zawsze gdy do nas podejdzie ją zapinamy - by sobie nie skojarzyła wołania z końcem wolności :) co jeszcze do Zuzi ..to ona jest prawdziwym potworem .... jak siedzi komuś na kolanach, albo jest przy kimś i np dla zabawy chce się tego kogoś chociaż poklepać po ramieniu to Zuźlik rzuca się z zębami oO i to na poważnie ...a po chwili gdy ta sama ręka co klepała i była narażona na jej zęby powoli zostanie podsunięta pod jej pyszczek to zaczyna lizać i się łasić ...Zuzia nie lubi przemocy ^^' Ale poza tym to kochany z niej chochlik :)
  3. jak nie masz wprawy to w sumie dzień już chyba różnicy nie zrobi - i wet wyrwie paskudę. nie dziwie się że się przywiązałaś ..skoro ona taka kochana i grzeczna :D eh - a co do paliwa ...jak coś dorzucę się do niego - wiele nie mogę dać, ale trochę ...kurcze nie wiem jakie to są koszty - kompletnie nie znam się na motoryzacji ^^'
  4. kleszcza bym wyrwała :) kurcze szkoda że nie mamy jeszcze własnego samochodu - planujemy kupić, ale jeszcze nie mamy.. jedyne co mi do głowy przychodzi to podjechać gdzieś bliżej was pociągiem - koszty mniejsze, ale większy stres dla suni :(
  5. eh a miało być pięknie :( ale dobrze że nie poddajecie się cioteczki ! gdybym miała transport to bym trochę po sunie wyjechała, ale niestety nie udało mi się załatwić :( ja dopiero co wróciłam do domu. wet jest czynny do 19 - jeden, ale muszę do niego podejść i spytać czy paszporty też ma (rano zapytam), jak nie znam jeszcze drugiego fajnego weta - też czynnego do 19 a jak nie da rady jutro to jeszcze mogę z nią w środę albo czwartek rano pójść do weta:) adres za moment wyślę :)
  6. jestem tego pewna :) praca z psem dużo daje - tylko przy takich uparciuchach trzeba uzbroić się w cierpliwość :D
  7. widać w wakacje gdy żar lał się z nieba i nikt nie miał ochoty wychodzić to zamiast tego siedzieli i pisali na wątku Moruska i Endusia :D nie raz zapominając kogo to galeria :D
  8. nie martw się ... psy takie jak jamniki czy terriery mają nieraz bardzo silny instynkt łowiecki ... ile ja się nakrzyczałam, ile denerwowałam przez Maszę ... - ona jest terrierem ... który kocha gonić wszystko co żyje ...ale po dwóch latach w końcu nauczyła się że moje "STÓJ - ZOSTAW" jest ważne i zawraca w 98% ...te 2% to gonitwy za wiewiórami na drzewo ..kiedy się nie słucha tylko próbuje za gryzoniami wskoczyć na gałęzie ^^' wieże że Leon w końcu się nauczy :) a póki nie i w trakcie nauki linka to dobre wyjście :) a spuszczać go możesz na bardziej otwartej przestrzeni, gdzie widzisz co się wokół dzieje i możesz szybciej zareagować niż Leon wypatrzy :)tak samo w lesie ...oczy dookoła głowy - żeby ujrzeć sarnę zanim zrobi to Leon i odpowiednio go czymś innym zainteresować :) ja miałam ten plus ze czasem spinałam linka dwa psy - Holi i Maszę. a Holi to niezła kotwica :D
  9. idziemy? pytał Niuniek ..nudziło mu się to siedzenie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-cwDQHyxb400/UEjkhIMKnBI/AAAAAAAAZmY/Zd4AQK0Gj0g/s640/IMG_2702.JPG[/img] No i poszliśmy ...powoli do domu:) znaczy do mamy ...a po chwili my do domu ...tak więc spacer trzy godzinny psy miały - a jak doszliśmy i ja chciałam odpocząć, Holi przyniosła mi zabawkę ... ona chyba nigdy się nie męczy tak naprawdę ... ale za to jeszcze bardziej ją kochamy :) Masza dla równowagi w domu zazwyczaj śpi, a jak się chce bawić to bawi się sama ...ona zawsze woli bawić się sama - chyba że w berka z patykiem, ale do tego tak naprawdę też nas nie potrzebuje ...ale równowaga w przyrodzie musi być :) mam jeszcze zdjęcia z czwartku, kiedy to Holi z uporem maniaka kierowała mnie nad jezioro - bo bardzo chciała popływać ... ..ale to już kiedy indziej ;)
  10. jedyny facet w grupie więc musiał pilnować ścieżki - co by nikt na nas nie napadł [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CYac5viuzPw/UEjkai_cehI/AAAAAAAAZlY/qDAW883aee4/s640/IMG_2691.JPG[/img] a kto może napaść kiedy wokół nas czwórka psów ..co z tego że małych i kochanych [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kwenbnYylH4/UEjkbdr_PMI/AAAAAAAAZlk/iWLvrHhpnnY/s640/IMG_2695.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-zNp8khluNqY/UEjkcY9axjI/AAAAAAAAZm8/cp9VDHm0MAk/s640/IMG_2696.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ueins4FoGsE/UEjkeiSQTpI/AAAAAAAAZmA/tD2tLn6Zzi4/s640/IMG_2699.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_dYwZfSkNrk/UEjkgVRUT0I/AAAAAAAAZmQ/qmI4GtXY7bc/s640/IMG_2701.JPG[/img] cdn ...tak jeszcze jeden post ;)
  11. Potrafią się małpki dogadać :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-iX_0SYLTAWg/UEjkQ4fnqXI/AAAAAAAAZkA/p4lEhQXWAFY/s640/IMG_2680.JPG[/img] a tu mina Maszy pt :bądź człowiekiem, daj dropsa! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Ac5xRF9fAj4/UEjkR38--LI/AAAAAAAAZkI/BVk5AKiy0-w/s512/IMG_2681.JPG[/img] Newtonowi nie w głowie jedzenie kiedy czuje wolność [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1Kjbosr6314/UEjkTwQc-zI/AAAAAAAAZkY/1k-3uLqkMOQ/s640/IMG_2683.JPG[/img] ale nie ucieka już jak jest spuszczony :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-CAr9z3gkQLA/UEjkUvry_TI/AAAAAAAAZkg/7frmVwbI4Ug/s640/IMG_2684.JPG[/img] a tu siad w wersji Holi ^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-sdwhn_jBgN0/UEjkYFBKGEI/AAAAAAAAZlA/VQYSKwVYY-I/s512/IMG_2688.JPG[/img] cdn
  12. powoli zbliżamy się do końca zdjęć ^^....jeszcze kilka .. oddaj! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5Z86DsVvAxk/UEjkG9koHaI/AAAAAAAAZig/rhR87I7Dc0M/s640/IMG_2656.JPG[/img] ...nie, tego też nie będę komentować [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_e3tyAOINqw/UEjkJaDnjQI/AAAAAAAAZi4/sEo-YCbJTnk/s640/IMG_2664.JPG[/img] :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wcO0_93RwaU/UEjkK9Nyr9I/AAAAAAAAZjI/rpjlV1YKh0U/s640/IMG_2670.JPG[/img] Masza się troszkę zmęczyła .. a może znudziła - kto wie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-nHP-ao_upgI/UEjkM8w7_fI/AAAAAAAAZjY/nzcsqAqCuyQ/s640/IMG_2672.JPG[/img] za to Zuzia chciała się bawić i bawić ...jak Holi .. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-RjguypAcAd8/UEjkO49-B4I/AAAAAAAAZjs/_S6pvFH_ITE/s640/IMG_2677.JPG[/img] cdn
  13. mina Zuzi na patyczek Holi [img]https://lh4.googleusercontent.com/-hlKvSXgWwcs/UEjj_qLB-GI/AAAAAAAAZhY/vQ7ZFoo8W28/s512/IMG_2643.JPG[/img] patyczek :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-lo6GVZUYr94/UEjkAg5guMI/AAAAAAAAZhg/lQ_Cgh0qmt8/s640/IMG_2644.JPG[/img] mój aniołek [img]https://lh6.googleusercontent.com/-L5PpsGfdA9s/UEjkBoX_LPI/AAAAAAAAZho/n_47NjfMZHc/s640/IMG_2645.JPG[/img] a tu widać kto ma normalne psy ...bez komentarza [img]https://lh6.googleusercontent.com/-owRBOiu5kTM/UEjkCsYzm0I/AAAAAAAAZhw/Pf3zy-dcXeA/s640/IMG_2648.JPG[/img] rzucisz? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nzkGyLC5Z6A/UEjkFFj7veI/AAAAAAAAZiQ/1m1a8xkLkcI/s640/IMG_2654.JPG[/img] cdn
  14. czas było przycupnąć na trawie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SXGBW7stA5A/UEjj5Z_EUcI/AAAAAAAAZgg/QOZ650joo6U/s640/IMG_2628.JPG[/IMG] mówiłaś coś? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-e2hs_wwnVVY/UEjj6MVkBgI/AAAAAAAAZgo/TTQ8vmoiT0w/s640/IMG_2629.JPG[/IMG] mówiłaś, tak? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Fa8CuRQtluA/UEjj7AsSHKI/AAAAAAAAZgw/V1NueWYKdds/s640/IMG_2630.JPG[/IMG] hmm pupa Holi trochę wadzi ale i tak mi sie podoba :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YlTrI1dfKII/UEjj9ItW3wI/AAAAAAAAZhA/eRbjIPSxPzY/s640/IMG_2637.JPG[/IMG] Masza oczywiście zajęła się kopaniem dołków [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FoebBVN7PGY/UEjj-5rxIDI/AAAAAAAAZhQ/W4SHRCep-wU/s640/IMG_2641.JPG[/img] cdn
  15. a Holusia czaiła się w trawie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--u5OzPJGcyY/UEjjliCPLAI/AAAAAAAAZds/XwoO0tF2pBc/s640/IMG_2591.JPG[/IMG] by wyskoczyć znienacka i ochlapać mnie wodą... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-65cjP-K2xu8/UEjjnJfajiI/AAAAAAAAZd4/DlFYY_mb150/s512/IMG_2593.JPG[/IMG] poszliśmy dalej ... i na rozstaju dróg znów naszły mnie wspomnienia ... - to tam, na prawo Max znalazł maliny ..i to tam po raz pierwszy spuściłam go ze smyczy ... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hApk6auf_Ac/UEjjrS77bLI/AAAAAAAAZeg/4kyZ20_kcz4/s640/IMG_2602.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1XiztFchUDg/UEjjwjtw51I/AAAAAAAAZfQ/RYT-eDAIP_4/s640/IMG_2613.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_LLUv8re1c8/UEjjxqn-Y0I/AAAAAAAAZfY/mvelf2SPkDI/s640/IMG_2614.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-I3ezXZzW08A/UEjj3tj8adI/AAAAAAAAZgQ/NJYWdgY1KVs/s640/IMG_2625.JPG[/IMG] cdn
  16. Po pierwsze - drugi plan. widzicie ten betonowy klocek? tam z tyłu na brzegu jeziora ...ten "klocek" od kiedy pamiętam był zalany wodą do 3/4 wysokości ...a czasem nawet prawie cały ... Po drugie ..Zuzia jak biegnie to jak pocisk ...serio tak wygląda - głowa na równi z tułowiem i ogonkiem - krótkie łapki młócą prawie w powietrzy i słychać tylko takie - wiuuuuu bam bam.... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0HT8o9dZzC0/UEjjdM6uKXI/AAAAAAAAZcY/HwKdRjVUysw/s640/IMG_2580.JPG[/IMG] za to Holi lubi wyskakiwać jak ktoś tam z konopi ...^^ [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0EuCBfOt45k/UEjjd24N6RI/AAAAAAAAZcg/7gP860HCGyA/s640/IMG_2581.JPG[/IMG] całe lato musiało być tak mało wody [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vblQF760YRM/UEjjfJkeW2I/AAAAAAAAZco/SX5p-i_m4mU/s640/IMG_2584.JPG[/IMG] Holi musiała wykrzyczeć swoje niezadowolenie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TTIpoSuOp5Q/UEjjh82nIKI/AAAAAAAAZdA/zRu7kU-3gEc/s640/IMG_2587.JPG[/IMG] za to Zuzia przybiegła - tym razem jak dama, by powiedzieć że ona wcale nie biega jak pocisk... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-OIG14CaqFHo/UEjjjWjLvnI/AAAAAAAAZdY/doij7nN7yP4/s640/IMG_2589.JPG[/img] cdn
  17. no - pomyślała Masza - tak powinna wyglądać moja mina na wieść o smaczkach! [img]https://lh6.googleusercontent.com/-z7gmC7RS7uQ/UEjjXM6BgWI/AAAAAAAAZbY/xdL-s4cjg0U/s640/IMG_2561.JPG[/img] tymczasem Holi już w myślach jadła te dropsy ... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-QItOeJeZNxY/UEjjX9WCidI/AAAAAAAAZbg/pFPZDJwsl9I/s640/IMG_2562.JPG[/img] dajjjj - Zuzia hipnotyzuje wzrokiem [img]https://lh6.googleusercontent.com/-y8CDuMii-_c/UEjjZslj3NI/AAAAAAAAZb0/Ft1qd92-i3o/s640/IMG_2569.JPG[/img] i wystarczyło im dać po jednym a już się rozbiegli... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KMDZXRsAooI/UEjjbp4e1VI/AAAAAAAAZcI/KURroPZbKeY/s640/IMG_2578.JPG[/img] tymczasem Holi wypatrzyła ...wywęszyła wodę ...chyba ją jeszcze pamięta - jak była mała to tam pływała ..ale wtedy wody było więcej ... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5CIQ9C0Kt5w/UEjjcDeslvI/AAAAAAAAZcM/Tlpa2mHmj1Q/s640/IMG_2579.JPG[/img] cdn
  18. górny wiatr niesie coś ciekawego [img]https://lh3.googleusercontent.com/-TkDYDfbOcck/UEjjRLkGOyI/AAAAAAAAZag/9tY99qhhop0/s640/IMG_2553.JPG[/img] a co mnie górny wiatr? daj smakołyyyyk [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hdxFvlWNJ9s/UEjjSsPWLRI/AAAAAAAAZaw/gd9HWzV3lZI/s512/IMG_2555.JPG[/img] ktoś tu mówił smakołyk? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-9jX8jFhMAP8/UEjjVCNc5YI/AAAAAAAAZbE/U21VvddQ-bI/s640/IMG_2557.JPG[/img] reakcja zawsze ta sama ..nieważne jaka mordka^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UrCHozeMgMM/UEjjViWF3iI/AAAAAAAAZbM/Nruo_STXtgI/s640/IMG_2559.JPG[/img] hmm ...albo przynajmniej prawie zawsze ... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tJw9SVRr2SY/UEjjWeYEt7I/AAAAAAAAZbQ/HjBVyZAWCyI/s640/IMG_2560.JPG[/img] cdn
  19. a po drodze jedno z większych drzew w okolicy :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-o6wAW1zlWeI/UEjjJiact6I/AAAAAAAAZZg/vFdJAXS0vO8/s640/IMG_2536.JPG[/img] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-g26Ngd_FCBI/UEjjKhK4WVI/AAAAAAAAZZo/TBE2_HHXeT4/s640/IMG_2537.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WO2RqIP_s8g/UEjjMdox69I/AAAAAAAAZcU/ckpX-rsGPjI/s512/IMG_2539.JPG[/IMG] ja robię zdjęcia, Dorota się przygląda, a największe trampy czekają :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-aqSmPUndzEo/UEjjPJddQOI/AAAAAAAAZaQ/VgBx6apHnrQ/s640/IMG_2545.JPG[/img] i chyba czekanie kogoś znudziło^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-adOahlNwHBI/UEjjQLzm0pI/AAAAAAAAZaY/HWtHhDdBlg8/s640/IMG_2552.JPG[/img] dcn
  20. Rury ciepłownicze^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/-NoI9PaDQpEQ/UEji-lipPoI/AAAAAAAAZX8/1M6Kswc7FdI/s640/IMG_2502.JPG[/img] a po drugiej stronie piękny, zarośnięty Gaj [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AFCMk2xF7Mg/UEji_egus0I/AAAAAAAAZYE/02SfQkAgHhM/s640/IMG_2512.JPG[/img] i znów droga w las [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DG2Lx-fC6TA/UEjjDOezyLI/AAAAAAAAZYo/S9Tca7PpXI0/s640/IMG_2525.JPG[/img] i Holusia ..zawsze blisko ..bardzo blisko :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-j0Kb2FCZoXg/UEjjEwONHGI/AAAAAAAAZY4/tVwVnU8XW60/s640/IMG_2528.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-dnUGRJHu2uw/UEjjFk8iCNI/AAAAAAAAZZA/pCzlitS3-nQ/s640/IMG_2529.JPG[/img] cdn
  21. Dogoniłyśmy ich na drodze - starej i zapomnianej [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tSo7_8-JJeo/UEjix1aQUEI/AAAAAAAAZYY/sH2NERKhpTA/s640/IMG_2467.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-g4iZRQ3UHvQ/UEjiygtBgaI/AAAAAAAAZWE/0AEvK7msjTs/s640/IMG_2469.JPG[/IMG] trójka wspaniałych [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pE0zCLDrXuU/UEji2F7LgFI/AAAAAAAAZWo/vcKPZUGWLJs/s640/IMG_2476.JPG[/IMG] tylko coś nie potrafili wszyscy patrzeć w jedną stronę... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AchHeqCXmAg/UEji23uYQ0I/AAAAAAAAZWw/k-zEyq38ivQ/s640/IMG_2477.JPG[/IMG] chociaż...prawie się udało :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-2JkuNZDNEVw/UEji3_wZGUI/AAAAAAAAZW4/Ue-bhC2x64E/s640/IMG_2478.JPG[/img] cdn
  22. A Las czasem rzucał nam kłody pod nogi ^^ [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ieEEfVlWo_0/UEjit7Z6rSI/AAAAAAAAZVU/8rbDd9PtIHo/s512/IMG_2455.JPG[/IMG] na co czekamy? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LGaIcz8pqAY/UEjiukbYilI/AAAAAAAAZVg/t2_OyhfKdYc/s640/IMG_2458.JPG[/IMG] kto wie? coś tam poruszyło się w krzakach ..pewnie dzik ...ale dzików w tym lesie też nie należy się bać ...choć nie są tak przyjacielskie jak w Ochojeckim Rezerwacie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Xv7fSpZe6dc/UEjivoWvPDI/AAAAAAAAZVo/vUgjxa7rQwQ/s640/IMG_2461.JPG[/IMG] idziemy ferajna! - zakrzyknął Newton i ruszył dalej w las, a jego rodzina za nim [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tX8r0eGIu_U/UEjiwVkpY-I/AAAAAAAAZVs/fq9BzsgM9jY/s640/IMG_2462.JPG[/IMG] po czym znikli za zakrętem [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OqaS4ipKtMA/UEjiw3qGTrI/AAAAAAAAZV0/2KrfPl2izp8/s640/IMG_2464.JPG[/img] cdn
  23. chciałaś czegoś? jesteśmy grzeczni [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BbOPqZaVJTQ/UEjicNNaQLI/AAAAAAAAZS0/XZYazvezPv8/s640/IMG_2390.JPG[/IMG] powiedzieli by po chwili wystrzelić do przodu jak z rakiety [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JPyMBnUm-Gg/UEjifxZpMII/AAAAAAAAZTY/t7uwdvmjWrI/s640/IMG_2397.JPG[/IMG] tylko Holi trzymała się blisko - ona praktycznie zawsze trzyma się blisko [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ISbjysQPBR8/UEjigo_NOYI/AAAAAAAAZTg/C5KDP0fWNWA/s640/IMG_2401.JPG[/IMG] tymczasem las wokół nas przerzedził się - by dać miejsce słupowi ... to koło tego słupa Max kiedyś pognał za zającem... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XZQQSrI4qDE/UEjil5idc2I/AAAAAAAAZUM/s0LsaOWeSlk/s640/IMG_2409.JPG[/IMG] słońce dotrzymywało nam towarzystwa [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MnoINEmddR0/UEjimtO0JRI/AAAAAAAAZUU/z7k1QB3qjHc/s640/IMG_2410.JPG[/img] i rozświetlało pomroki lasu [img]https://lh5.googleusercontent.com/-qqiZO9mIjjI/UEjiqdTD5xI/AAAAAAAAZU0/FzgdR2djxnA/s640/IMG_2449.JPG[/img] cdn
  24. Weszliśmy na "naszą" ścieżkę ..ścieżkę na której zawsze spuszczałam Maxa ze smyczy - bo prawie nikt tamtędy nie chodził. nadal mało kto chodzi, prędzej chyba dziki niż ludzie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eDqxkbQ5Vmk/UEjiU9F6GAI/AAAAAAAAZR0/rd5Q6HI4zRs/s640/IMG_2375.JPG[/IMG] Psiska korzystały z wolności [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HJKFuPTvFt0/UEjiWzBmhuI/AAAAAAAAZUI/KGdeZ-G6A2A/s640/IMG_2380.JPG[/IMG] ale słuchały gdy ich wołaliśmy :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-deGdmhvrWq4/UEjiYh6hlHI/AAAAAAAAZSY/XcssWxSMZzE/s640/IMG_2382.JPG[/img] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_YqqXoXaCcg/UEjiZd1TtyI/AAAAAAAAZSc/4z_Xs2-xKUg/s640/IMG_2386.JP[/IMG] a potem prowadziły tajne narady [img]https://lh6.googleusercontent.com/-eZlEQqNIkxQ/UEjibCwlwhI/AAAAAAAAZSs/Q5aD_7GqoNE/s640/IMG_2388.JPG[/img] cdn
  25. Dla Ciebie wszystko :) tylko w granicach rozsądku :D No to zacznę od ...hmm...to chyba był ...hmm...nie pamiętam jaki dzień tygodnia oO ale czy to ważne ?:D chwila ...wdech - wydech ..spokojnie, zastanówmy się, wdech ..wydech - tylko się nie pomylić w kolejności ..wdech - wydech ... zdaje się że to była środa...tak ..to na 99% była środa ..i tego się trzymajmy ... wdech ..i wydech ... Dobra. dzień ustalony. czas gdzieś koło godziny 15 - pamiętam. Godzinę pamiętam, dlatego, że zaraz przed spacerem kończyłam jeść obiad ..kasze gryczaną z jajkiem sadzonym a do tego zsiadłe mleko ..pamiętam doskonale bo zjadłam cały woreczek kaszy, której zazwyczaj nie tykam - nie lubię. Ale musiałam być głodna ...albo czegoś mi z tej kaszy brakowało .. tak więc spacer zaczął się w środę o godzinie 15. Spacer na stare śmiecie ...znaczy do Lasu Panewnickiego .. piękny las i tyle w nim wspomnień .. ale po roku w nim nieobecności widziałam wiele w nim zmian ...a może zapomniałam jak wyglądał? Nie. Nie zapomina się domu. Ścieżki były tam, gdzie zawsze. Nic nie zarosło. Przewróciło się parę drzew, ale poza tym las jest tym samym lasem ...tylko trochę w nim inaczej - nie wiem jak to wyjaśnić. z jednej strony jest jaki był, a z drugiej coś się zmieniło. Na pewno poziom wód w jeziorach ..spadł o dobry metr, jak nie więcej - susza daje się we znaki. tam gdzie powinna być woda zarasta bagienną roślinnością .. Rozpisałam się ..wybaczcie ..przechodzę do zdjęć. Spacer z Dorotą i naszą czwórką urwisów ...jak widać daje sobie z nimi radę ;) bez większych problemów prowadziłam wszystkich w tych kilkunastu minutach gdy Dorota rozmawiała z mamą przez telefon a potem umawiała się na rower z koleżanką. tylko w sumie z Holi to tak jakby prowadzić trzy psy ... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Kzq6hULHi_Y/UEjiNy32x6I/AAAAAAAAZTA/K_vANIJcZQ8/s640/IMG_2361.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NtM5Rn035O0/UEjiPepuVZI/AAAAAAAAZRE/SEhcXjfQ7hY/s640/IMG_2363.JPG[/IMG] i miało byc zdjęcie grupowe, ale Niuniek się zawstydził [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AjSpJQdWhi4/UEjiQGnF2nI/AAAAAAAAZRI/FEMrfjOWWO0/s640/IMG_2364.JPG[/IMG] a potem doszliśmy do lasu ... pięknego, zarośniętego lasu [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kYVMwQII_PE/UEjiS5U5CpI/AAAAAAAAZRo/P4dQ_pTuXFM/s640/IMG_2373.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dVLcSqlctjc/UEjiTzhFJHI/AAAAAAAAZRs/m_5smAtj2SE/s640/IMG_2374.JPG[/IMG] cdn
×
×
  • Create New...