-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
możemy się umówić :) albo gdzieś po drodze - nie wiem jak będziesz dojeżdżać - bo ja zazwyczaj korzystam z komunikacji miejskiej albo jadę z centrum z Saphirą18 :) a ja dziś mam wyrzuty sumienia bo po pracy (wróciłam o 17) poszłam z psami do lasu tylko na niecałe 1.5 godziny :( one się W OGÓLE nie zmęczyły :shake: eh, ale na dłuższy spacer nie miałam już sił ...nie pamiętam kiedy coś jadłam muszę im to w niedziele wynagrodzić! i jutro ...choć też kończę o 16 ...
-
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
Figa odebrałam dziś paszport małej - ma tam wpisane imię Figa ...bo tylko to mi przyszło do głowy na szybko a coś musiało być, ale to "tylko" papier .. tylko mama problem z tabletkami na chorobę lokomocyjną ...mój wet sklerotyk zapomniał zamówić i nie miał dzisiaj, była jeszcze w dwóch innych gabinetach, ale tam mieli tylko takie tabletki co psiaka praktycznie usypiają. Jutro jeszcze mama skoczy do jednego weterynarza, do którego ja bym dziś już nie zdarzyła (o 16.30 wyszłam z pracy) przepraszam :( mam nadzieje że mama jutro coś dla małej znajdzie = bo ja znów w pracy do 16 eh zawaliłam z tym :( nie sądziłam ze wte zapomni ..do teraz o wszystkim pamiętał i nie przyszło mi do głowy by się dziś rano przypominać a tak to u Małej wszystko ok dzisiaj . Jutro po pracy wpadnę do nich z psami, a w niedziele będziemy czekać :) aha a co do chipa to jest już w bazie safe animal - ale wpisany przez weta, będziecie musieli napisać do safe animal że "zmienił" się właściciel - albo tam zadzwonić :) -
Uśmiech Leona jest boski :D takich ząbków niejeden pies by pozazdrościł :)
-
:) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ct9qcwoDNY0/UFIr0XsnrbI/AAAAAAAAZxU/0R2fr6Y1Pqw/s640/IMG_3019.JPG[/img] Holi poszła na strategiczne miejsce [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2zBzIowKzSM/UFIr30tAlOI/AAAAAAAAZx8/t_-_7Nl2IgI/s640/IMG_3026.JPG[/img] i patrzyła na wszystkich z góry [img]https://lh3.googleusercontent.com/-KRkBEVQiMYg/UFIr4gRe_tI/AAAAAAAAZyA/DlqCCyF9Tho/s640/IMG_3027.JPG[/img] zmęczyło ją to pilnowanie [img]https://lh6.googleusercontent.com/-l9VFNCyamC0/UFIr5138vHI/AAAAAAAAZyU/Qd175ynS4_o/s640/IMG_3029.JPG[/img] i poszła na rogówkę [img]https://lh4.googleusercontent.com/-QimTv2u_KbM/UFIsAO6FBSI/AAAAAAAAZzc/VplyUZoC46Y/s640/IMG_3044.JPG[/img]
-
a Holi broniła moich pleców ^^' [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aWpDJ8BilIs/UFIrlsM819I/AAAAAAAAZwA/uofnuqv7Nxo/s640/IMG_3005.JPG[/IMG] Zuzia potwór :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OgydAnmSf6g/UFIroWS3VII/AAAAAAAAZwM/PupZK_9FZyg/s640/IMG_3007.JPG[/IMG] potwór? chyba Ci się coś przewidziało [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iNX8Shcms3Q/UFIrrDUWYuI/AAAAAAAAZwU/4bkXMDcyHOg/s640/IMG_3010.JPG[/IMG] a teraz moja kolej na kolana ... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z8pXv-kuMVo/UFIrvbUp7nI/AAAAAAAAZws/t3Lt4Uwdrhk/s640/IMG_3013.JPG[/IMG] a nie moja? przybiegła Sunia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-J7OY379hEc8/UFIryXL9vpI/AAAAAAAAZw8/8wLyVB_zgMA/s640/IMG_3014.JPG[/img]
-
pojadę- pytała Mała - ale dokąd? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PhhMC3NmgjA/UFIrhgbJIOI/AAAAAAAAZvM/NaDBKWtzCDU/s640/IMG_2996.JPG[/IMG] Do domu głuptasie - powiedziała Zuzia [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jCiUU0X9DnM/UFIriQWnsKI/AAAAAAAAZvY/Ods8y_460Ok/s640/IMG_2997.JPG[/IMG] Daleko stąd - dodała Holi [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Bqmh0RX3yRI/UFIri7BUViI/AAAAAAAAZvg/bjGNMeOF6PI/s512/IMG_2998.JPG[/IMG] ale jak to? przecież jestem taka kochana... - nie rozumiała Mała [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UuZuvGe7rwg/UFIrkDOA-PI/AAAAAAAAZvs/z1_aNhvuZ8c/s640/IMG_3001.JPG[/IMG] Ale wszystko jej wytłumaczyliśmy i teraz Mała czeka na swoją rodzinę :) do niedzieli już nie długo tymczasem Zuzie wzięło na zabawę [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qhVqMXhm1-o/UFIrk1NRmzI/AAAAAAAAZv4/xxr4T7jf0oo/s640/IMG_3002.JPG[/img]
-
potem Mała znów weszła na kolana Patryka [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kEjjy1llmaw/UFIrd6m6FgI/AAAAAAAAZuo/-FzMDSQ_IBw/s640/IMG_2986.JPG[/img] i mina Holi była bezcenna [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Zy4mKWA5V3w/UFIresmjHpI/AAAAAAAAZuw/PinwzaIYUMA/s640/IMG_2988.JPG[/img] Masza za to mówiła - mi to rybka, róbta co chceta, bylebyście o mnie nie zapomnieli gdy będziecie wychodzić [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8aemjEzdY8I/UFIrfPPF7mI/AAAAAAAAZu8/jK1SQfVcDhE/s512/IMG_2990.JPG[/img] Mała zeszła i okazję zaraz złapała Zuzia [img]https://lh3.googleusercontent.com/-X4_-6ZeNHKs/UFIrgIbsblI/AAAAAAAAZu4/GqRZunPcBF0/s640/IMG_2991.JPG[/img] a potem Holi - gdzie Patryk jej tłumaczył jak to jest z tym, ze sunia jest, a niedziele już pojedzie do domu [img]https://lh5.googleusercontent.com/-MmiBie1UzeQ/UFIrgiuIGiI/AAAAAAAAZvE/CVwk2LdPJbo/s640/IMG_2992.JPG[/img]
-
cóż ...my wynajmujemy i mamy dwa psy i kota ...który dziś przeszedł sama siebie ..znaczy przeszła samą siebie i posikała ..ŁÓŻKO!! eh takie wspólne taplanie w kałuży jest fajne :D też jak mam sandały to z Holi się "bawię" w kałużach ...chlapiemy siebie nawzajem ^^' bardzo się cieszę że dołączysz do grona wolontariuszy :D wierz mi ..ja się zakochałam w kilku podopiecznych ..i to bardzo motywuje by szukać domu jak najlepszego :) a dziś byliśmy w odwiedzinach u mamy ..zmokliśmy za wsze czasy ... ciekawie jest u mamy gdy czwórka diablików się spotka :) mała jest bardzo przytulaśna - od razu poszła do Patryka na kolana [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-D_dNrb6TWR4/UFIrU5ya2FI/AAAAAAAAZtI/AW0p9EE_7rY/s640/IMG_2963.JPG[/IMG] a potem przepuściła na niego atak! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xUHCt0OZmRc/UFIrW_t5ZBI/AAAAAAAAZtc/5-gx8yyvaG8/s512/IMG_2968.JPG[/IMG] by znokautować i wylizać uszy^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AIEp4z_4liY/UFIrXUeTceI/AAAAAAAAZtk/Zc23gE28lTU/s640/IMG_2971.JPG[/img] tymczasem Holi patrzyła na to ze zgrozą [img]https://lh3.googleusercontent.com/-f_9gyWWAnk0/UFIrbmcu2WI/AAAAAAAAZuQ/L5sv4uJpsPA/s640/IMG_2981.JPG[/img] no jak to tak, pytała popatrzywszy na mnie. przecież to moje zadanie czyścic uszy! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-7Fws7Y_0W_A/UFIrclD8SYI/AAAAAAAAZuY/EdS2in4GHEQ/s640/IMG_2984.JPG[/img]
-
nie zazdroszczę takich sąsiadów :( nie wiem ..może zrobić zdjęcie jak dobek biega samopas? bo przecież psy w Polsce muszą być albo na smyczy albo w kagańcu ... (a szczególnie te z ras "agresywnych") i SM powinna się tym zająć ..tylko jak ich przekonać? eh
-
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
sądząc po języku w którym są opisane na etykiecie - to Niemieckie :) mama zawsze zamawia w zooplusie a tam głównie z Niemiec sprowadzają :) a kwiatki na parapetach hmm..może wsadzić w ciężkie donice?:D choć małej zdarzyło się usiąść na drzewku szczęścia ^^ i teraz drzewko jest hmm...rośnie w inną stronę :D - dobrze że mama ma trzy -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-SxgB5qY5wOk/UFIsCxfaiJI/AAAAAAAAZz8/bc5q2uua2Aw/s640/IMG_3060.JPG[/img] a tu ząbki :D [img]https://lh5.googleusercontent.com/-S0vcmAULsI4/UFIsFnPgwkI/AAAAAAAAZ0c/fQL0HS2Iu5U/s640/IMG_3066.JPG[/img] troszkę chyba potrzebuje przycięcia włosków ^^' ale mama nie ma odpowiednich nożyczek - no i tak przy oczach boimy się przycinać [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3OvN1ZTD13A/UFIsGYEPHuI/AAAAAAAAZ0k/OvRF2IgzqD8/s640/IMG_3071.JPG[/img] i jeszcze łapcia :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-s2zobZO1pSI/UFIsHDKe1tI/AAAAAAAAZ0s/n8_U6H-H8l4/s640/IMG_3072.JPG[/img] to tyle tych monotonnych zdjęć ^^" mam nadzieje że się podobają :) Aha ..tylko na Małą trza uważać przy karmieniu ..jakby sie kiedyś zdarzyło ze jadła by w towarzystwie innego psa ...bo to mała złodziejka i zagląda do każdej miski - a najszybciej do nie swojej ...dziś gdy były w czwórkę, dostały po jednej psiej "kiełbasce" i Mała w tempie ekspresowym podbiegła do Maszy - ugryzła wystający z pyska kawałek przysmaku i czmychnęła z powrotem do swojego ... nie wiem jak ona to zrobiła ...biedna Masza też nie bo potem szukała brakującego kawałka po podłodze wokół siebie ....po kryjomu później w rekompensacie dostała drugą kiełbaskę ... -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
:D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WIvOsnQg-7U/UFIr2bWe0II/AAAAAAAAZxs/V9_V4dLdlLo/s512/IMG_3024.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-2FV8pvHQJQI/UFIr-1ezHpI/AAAAAAAAZzI/vQWu7Q8o9ag/s640/IMG_3042.JPG[/img] i kilka portretowych [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sjoL9SAdA0I/UFIr7baCw7I/AAAAAAAAZyg/IVw1y6r32l4/s512/IMG_3033.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ctk4Ajeh4YY/UFIr89bKgiI/AAAAAAAAZy0/WFI4l3svpBU/s512/IMG_3035.JPG[/img] troszkę pozowanie ją wykończyło ..i spacer po deszczu :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XaPEqiaHbfg/UFIsCGwGfrI/AAAAAAAAZz0/U2EZZOWNBJM/s640/IMG_3048.JPG[/img] -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
Mijanie z Maszą - one coś sobie do gustu nie przypadły, ale jak na damy przystało nie wszczynają kłótni - tylko się mijają i ignorują [img]https://lh6.googleusercontent.com/-otOVEfr7Nbs/UFIrt7nwrfI/AAAAAAAAZwg/FkUrYz2SNdQ/s640/IMG_3011.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-J7OY379hEc8/UFIryXL9vpI/AAAAAAAAZw8/8wLyVB_zgMA/s640/IMG_3014.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-3ahpLyvG0gU/UFIrzqijMrI/AAAAAAAAZxM/KsM-Wo9DonY/s512/IMG_3018.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ct9qcwoDNY0/UFIr0XsnrbI/AAAAAAAAZxU/0R2fr6Y1Pqw/s640/IMG_3019.JPG[/img] bardzo fajnie reaguje na gwizdanie :) zaraz przybiega - choć nie wiem jakby to wyglądało na otwartej przestrzeni [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sVZWzIdoqUc/UFIr1kfhsGI/AAAAAAAAZxg/lXEczFXuwTg/s640/IMG_3023.JPG[/img] -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
oo tu jesteś moja łapko [img]https://lh5.googleusercontent.com/-rBVqNMqL63o/UFIrYXvV_tI/AAAAAAAAZtw/VtCR4UhSZsg/s640/IMG_2973.JPG[/img] chyba się podrapie [img]https://lh6.googleusercontent.com/-z6d1FJ0UuuU/UFIrZQTmT2I/AAAAAAAAZt0/f1fs76omFEQ/s640/IMG_2974.JPG[/img] a potem znów wrócę na kolanka [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kEjjy1llmaw/UFIrd6m6FgI/AAAAAAAAZuo/-FzMDSQ_IBw/s640/IMG_2986.JPG[/img] co masz dobrego? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-PhhMC3NmgjA/UFIrhgbJIOI/AAAAAAAAZvM/NaDBKWtzCDU/s640/IMG_2996.JPG[/img] no głaskaj mnie [img]https://lh3.googleusercontent.com/-UuZuvGe7rwg/UFIrkDOA-PI/AAAAAAAAZvs/z1_aNhvuZ8c/s640/IMG_3001.JPG[/img] -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
Dobra to obiecana relacja :) Po pierwsze sunia nadal kocha przewracać kwiatki ^^ w domu będą musieli albo ją oduczyć skakania na parapet albo odpuścić sobie kwiatki na parapecie jeśli jakieś są ;) chwilowo mama za każdym razem każe suni zejść, a jak widzi ze Sunia się przymierza mówi Nie wolno...i sunia słucha ..ale gdy nikogo nie ma to chwilowo nie pamięta że nie wolno :) Kotom nadal chce wyjadać ...i jak widzi że koty jedzą to siedzi i skamle ... zasmakowała w karmie puszkowej ... bo Zuzia czasem dostaje zamiast suchego no i Mała też dostała ... i jadła o wiele bardziej chętnie niż suche :) puszki firmy Rinti takie tylko nie senior [URL]http://media.mediazs.com/bilder/rinti/pur/kennerfleisch/senior/x/g/4/300/10759_rinti_kennerfleisch_senior_10_2011_4.jpg[/URL] Poza tym bardzo lubi leżeć na kanapie - skoro w domu będzie jej wolno to i mama jej pozwala - no bo jak Zuzia leży to nie mogę jej nie pozwolić ;) A tak to hmm ...Sunia dziś bardzo ucieszyła się na mój i męża widok ..ona do każdego nieznajomego (przecież męża nie poznała ) podchodzi bardzo ufnie - widać na zdjęciach, które za moment. I co najważniejsze ...nawet gdy moje trzy sunie zaczynały szczekać jak najęte Mała siedziała cicho! nie dała się ogólnej fali hałasu - nie wtórowała moim potworom :) choć wraz z nimi zaciekawiona stała pod drzwiami i nasłuchiwała - na co pozostałe tak szczekają :) rano też grzecznie zostawała sama na tą godzinę w której nie ma nikogo w domu (gdy siostra wychodzi do pracy, a mama dopiero wychodzi z pracy i wraca do domu) więc nie powinno być problemu :) skoro już u Miski spokojnie zostawała a teraz zdjęcia ..tylko domowe - bo na dworze padało cały dzień . W taką pogodę Mała wychodzi tylko na szybkie siusiu - kupkę jak jej się chce i ciągnie do domu^^' zdjęcia :) na rękach mojego męża [img]https://lh4.googleusercontent.com/-D_dNrb6TWR4/UFIrU5ya2FI/AAAAAAAAZtI/AW0p9EE_7rY/s640/IMG_2963.JPG[/img] co jadłeś? no co? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-hblEVPSL2nQ/UFIrVjvwiEI/AAAAAAAAZtQ/cKvu1pLTRU8/s512/IMG_2965.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gTz7JHVL7sg/UFIrWCnSx9I/AAAAAAAAZtY/Tc_m8eJvZjg/s512/IMG_2966.JPG[/img] ATAK [img]https://lh3.googleusercontent.com/-xUHCt0OZmRc/UFIrW_t5ZBI/AAAAAAAAZtc/5-gx8yyvaG8/s512/IMG_2968.JPG[/img] żeby zalizać na śmierć ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AIEp4z_4liY/UFIrXUeTceI/AAAAAAAAZtk/Zc23gE28lTU/s640/IMG_2971.JPG[/img] -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
wiem, że obiecałam wam zdjęcia Małej ..i zdjęć mam trochę - ale dopiero przed paroma chwilami wróciłam ze schroniska - a w domu czekała na mnie przykro niespodzianka ...ktoś ma pomysł jak oduczyć wysterylizowaną KOTKĘ by nie sikała na łóżko ?? znów mam wszystko do prania a tym razem i materacowi się dostało :( eh zdjęcia Małej i co u niej dziś było słychać wstawię/napiszę tylko koło 21 ..jak zrobię ciepła kolację - przemokliśmy do suchej nitki dzisiaj :) Figa - dalmatyńczyk dostał na imię Skiper i jest najsmutniejszym psem jakiego w tym roku miałam :( gdy przyjechałam do schronu to już w zamyślę p Ani (czyli pracownika co dobiera psy do wolontariusza) miałam zabrać go na spacer. Jest moim stałym psem. pogoda dziś była paskudna więc spacer mieliśmy krótki - mokro i zimno, ale powiem wam że Skip jest strasznie zrezygnowany, ale równocześnie pragnący kontaktu z człowiekiem na swój sposób..z dystansu. a jego łapki wyglądają fatalnie ... ciągle je wylizuje :/ -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
Figa mała je royala chwilowo, bo mama ma jeszcze bosha ale jej nie podszedł (może dlatego że większe kawałki) ja mam jeszcze bozitę - ale nie chcemy tak małej mieszać skoro już tego royala zjada, a myślę że potem spokojnie na inna karmę jakby co przejdzie :) tylko musi to być karma z malutkimi kuleczkami :D dobra ja się biorę za śniadanie, potem mimo deszczu będziemy drałować do mamy :) A tak, Punto trafił do domu - jeszcze nie wiem gdzie, ale dostane namiary na jego domek na pewno :D mam nadzieje że dobrze trafił mój mały szkrab. a pogoda wciąż "pod psem" ...pada i pada...a tu trza iść ponad 4 km do mamy - bo jeszcze musimy o weterynarza zahaczyć ..dobrze że mam kalosze :D a co do czekolady ..mama lubi jakieś z orzechami czy coś ..ale to tylko tak jakby Ci się jakaś dobra rzuciła w oczy :oops: ;) -
No Holi jest nie do zdarcia ..bo nawet gdy już człapie noga za nogą ..to wystarczy ze zobaczy piłeczkę /paty /cokolwiek co leci a już zapomina o zmęczeniu ... Masza za to póki jest na dworze to jest jej pełno :) a w domu to prawie jakby jej nie było ..czasem tylko ma ochotę się pobawić Za to ja dziś znów mały maraton - bo po śniadaniu zaraz o 8 wyszłam z psami na ponad dwu godzinny spacer do lasu ... po czym wróciłam i poszliśmy z mamą i czterema psami do weterynarza - by tymczasowiczkę zaszczepić i zachipować ...no bo ja mojej Holusi nie mogłabym zostawić by iśc do weta a potem wrócić do domu na godzinę i wyjść do pracy ..oj Holi by narobiła rabanu :/ a Maszy przecież nie zostawię samej - jak biorę Holi to i ona idzie (chyba że no zostaje z mamą) no a mama nie mogła z domu wyjść z Małą a bez Zuzi ... tak czy inaczej w poczekalni potem mama z Zuzią i Maszą zostały, a ja weszłam z Holi i Małą do gabinetu ..wiecie co ...ja myślałam że Masza to panikara ..ale Masza to usposobienie stoicyzmu u weta w porównaniu z Małą ..bo ta taki raban zrobiła przy szczepieniu i chipowaniu, że pół dzielnicy pewnie ją słyszało oO, a Holi? Holi grzecznie bez smyczy siedziała mi cały czas obok lewej nogi ..na krok się nie ruszyła póki ja się nie ruszyłam ^^ chyba się bała że i ja będą chcieli zbadać :D Holi chyba tym swoim spokojem chciała zrehabilitować się po tym co zrobiła dziś nad jeziorem ... bo im wczoraj obiecałam że dziś pójdziemy nad jezioro - nawet gdy będzie złą pogoda ...bo wczoraj nie poszliśmy a Holi tak bardzo chciała ... Wiec poszłyśmy ...Masza od razu poszła polować na kaczki ..ale zimna woda ostudziła szybko jej zapał :evil_lol: za to Holi jak tylko wyszłyśmy z lasu na brzeg jeziora stanęła jak wryta ..ogon momentalnie w dół, uszy po sobie i gapi się , jak zahipnotyzowana w jedno miejsce nieopodal ...ja tak patrzę i patrzę i nic nie widzę ...a Holi wciąż się ślepczy w to miejsce i nie reaguje na wołanie...na nic ...totalnie ją wbiło w miejsce z przerażenia ....no to ja idę troszkę dalej by pod innym kontem zobaczyć miejsce w które się ona tak ślepczy i co widzę? zwykłą, białą reklamówkę jednorazową wiszącą na drzewie ... no to ja już nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać i załamywać ręce ... Holi wystraszyła się prawie na śmierć REKLAMÓWKI ...ciekawe co ona zobaczyła w niej? może jakieś zagięcie reklamówki krzywo na nią spoglądało ? ... ale to jeszcze nic ..Holi w końcu, gdy do niej podeszłam i przykucnęłam obok, ocknęła się ze swojego strachu i jak nie wpadła na mnie - minęła w podskokach byle dalej od TEJ STRASZNEJ BIAŁEJ ZJAWY ...tyle ją widziałam ..zatrzymała się parę metrów dalej - na brzegu jeziora ...prawie na przeciwko tej ZJAWY .. i prawie o niej zapomniała ..bo WODA ..ale co chciała wejść do wody to widziała ZJAWĘ kątem oka i odskakiwała jak sparzona ..i znów wpatrywała się w ZJAWĘ ..i o pływaniu nie było mowy :shake: Po kilku minutach namawiania, pokazywania patyków ..kaczek ... zrezygnowałam ..poszłyśmy dalej ...Holi jak gdyby nigdy nic z ogonem dumnie położonym na zadzie ..z głową do góry ... Kurka ..ale żeby bać się REKLAMÓWKI ?? nie ...tego nigdy nie zrozumiem ...
-
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
mama już mała polubiła i pewnie będzie jej ..jej brakować potem :) mała ma na obróżce adresówkę Maszy ...starą z adresem mamy, ale to tylko profilaktycznie ^^ do ogródka wychodzi na smyczy ..a w ogródkowym płocie dziur i szpar nie ma ...musieliśmy porządnie zabezpieczyć każdą szczelinę przed Holi ..a że często nas dziki odwiedzają i psuja płot - równie często jest naprawiany ...każdy centymetr :) ale i tak jest pilnowana jak skarb :) A ..już wiem co chciałam napisać ..gdy mama rano spała - po pracy, prze wizytą u weta - to sunia położyła się na podłodze, pod łóżkiem ale na wysokości głowy mamy ^^ w tym czasie Zuzia oczywiście spała na łóżku ...Mama nie chce pozwolić Małej na zbytnie przesiadywanie na łóżkach bo nie wie czy jej rodzina będzie jej na to pozwalać :) co oczywiście i tak Małej nie zawadza w zwiedzaniu parapetów itp ..jak tylko nikt nie patrzy :D Zdjęcia będą : tylko nie wiem czy "polowe" czy domowe ..bo jak będzie pogoda jak dziś - szaro i ponuro plus moookroo to mój aparat nie wydoła ^^ -
Punto - mały, kompaktowy i przerażony światem psiak...MA DOM :D
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
super! tylko się z nim nie pożegnałam :( -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
wróciłam z pracy, z relacji mamy wynika że sunia czuje sie ok, choć po szczepieniu i tabletce na robaki miała lekkie rozwolnienie - ale to normalne, a wet stwierdził że jak nam zależy na czasie to nie ma co czekać. teraz tylko czeka nas odrobaczanie całego psio - kociego towarzystwa ^^' Poza tym Mała szwęda się po domu, łazi za Zuzią i próbuje wyjadać kotom żarcie :D ale jej nie dają - ma swoje, mama Zuzie karmi trzy razy dziennie w małych ilościach i tak też sunia na razie jada (Zuzia nie może zjeść dużo na raz, ma potem problemy z żołądkiem) - myślę że suni trzy niewielkie posiłki nie zaszkodzą - bo ciężko dać jeść jednemu a drugiemu nie ^^ Na dworze jak jest na ogródku ładnie wraca na zawołanie - ale gdy tylko wychodzi z domu to ciągnie na ulicę ...tak więc nawet na ogródek wychodzi w szeleczkach - by nam nie czmychła. Jutro mam zamiar wpaść do mamy to jakieś zdjęcia będą - nie wiem tylko jeszcze jak to zrobić bo popołudniu jadę do schroniska, a rano o 11 muszę wpaść na moment do weta po paszport ..chyba że tylko do niego zadzwonię a paszport odbiorę wieczorem , albo w piątek. Co do chipa - ja sama rejestrowałam moje psy na safe-animals mogę małą zarejestrować na siebie - tylko nie wiem jak to potem jest ze zmianą danych ...musze poczytać na stronie :) a tak na marginesie mama stwierdziła - NIGDY WIĘCEJ - żartem ;) odwykła od posiadania dwóch psów :D Figa ..ja Ci oddam pieniądze ...kupisz mojej mamie jakąś dobra niemiecką czekoladę ?:D aha i jeszcze co do tabletek to wezmę te które nie ogłupiają suni :) będą trochę droższe ale przynajmniej mała nie będzie "naćpana" :) jutro się dowiem dokładnie ile wyjdą. i coś jeszcze chciałam napisać ..ale po 8 godzinach pracy w Lidlu mój mózg wysiada ^^ aa Już wiem ....Miska Ty nie chudnij bo nie masz z czego ! ;) i gratuluje zerwania z nałogiem :D -
Zagubione MALENSTWO juz w DS!! Dziekujemy za pomoc :)
Istar19 replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
dobra ...to po pierwsze powiem że sunia noc spędziła spokojnie - tylko mamie kwiatki z okna powywracała - spała na parapecie ^^' ogólnie jest bardzo skoczna - kotom wskakiwała na komodę gdzie futrzaki mają jedzenie ...bo wszyscy wiemy że kocie lepsze ... Ale to nic :) kilka dni kociaste wytrzymają z jedzeniem jeszcze wyżej :D Co u weta .. nawet pan doktor powiedział, że tak spanikowanego psa to on jeszcze w gabinecie nie miał ... Sunia na widok igły chciała mi wejść na głowę ... piszcząc tak przeraźliwie że do teraz ją słyszę ...robiła to wprost do mojego ucha... za nim doszło do szczepienia wet ją osłuchał, opukał - tez jej się to nie podobało - ale przynajmniej była cicho ;) ogólnie sunia jest w dobrej kondycji fizycznie, myśleliśmy by zrobić jej badanie krwi ..ale przy jej panice to musiałaby dostać środek uspokajający ...spora dawkę. więc pytanie czy mam ją jutro zabierać jeszcze raz do weta by te badania zrobić profilaktycznie? Sunia dziś została też zachipowana ...oj przy tym to już panika była na maxa - bo przecież igła taka wielka ..baliśmy się z wetem że zamiast Suni ktoś z nas zostanie zcahipowany - utrzymać się tego małego piskorza nie dało ..ale w końcu przy akompaniamencie wielkiego wrzasku sunia została oznakowana :) nr chipa: 985170002385723 - na razie nie jest nigdzie wpisany (do żadnej bazy) bo nie wiedzieliśmy jakie dane. No i jeszcze właśnie co do danych - na kogo sunia ma być w paszporcie? bo koniec końców nie wiedzieliśmy i powiedziałam że przedzwonię do niego jutro albo podejdę i paszport wtedy odbiorę. A no i jeszcze się okazało ze sunia ma robaki. dostała tabletkę. w sumie dziś u weta zapłaciłam 85 zł paragon mam jak coś. to jest cena chipowania i szczepienia, za paszport zapłacę jak już go będę mieć :) będzie to 51 zł no i jeszcze te tabletki muszę kupić na waszą podróż - i tu też mam pytanie. czy kupić takie co sprawią że Sunia będzie spała właściwie. czy takie co tylko zapobiegną chorobie lokomocyjnej ale nie spowodują senności ?:) a tak hmm ...pytałam jeszcze o ciążę - w tej chwili nie da się stwierdzić jeszcze czy mała jest w ciąży - bo na usg wyjdzie to dopiero za dwa - trzy tygodnie. Aczkolwiek stwierdził, że przy jej wrażliwości na temat swojego zadu, która wyszła przy badaniu raczej psów do siebie nie dopuściła ;) no ale wiemy jak może być - psy są jakie są .... Nie wiem teraz co jeszcze mogłabym napisać bo troszkę się śpieszę - za niedługo muszę wychodzić do pracy. No może powiem jeszcze tylko że po oględzinach i tym strasznym chipowaniu sunia skryła się pod biurkiem weta i nie chciała wyjść ^^ za to jak w końcu wyszliśmy z gabinetu była najszczęśliwszym psem na świecie :D edit: a no i nie powiedziałam w końcu ..dziś przy załatwianiu już nie popiskiwała. może wczoraj się po podróży gorzej czuła - bo dziś już było ok :) -
Ja też współczuje - i Tobie bo najadłaś się stresu i psiakowi - bo z takim nastawieniem właścicieli ktoś kiedyś nie zdąży zahamować :( A Besti ma super zabawę z ta oponą :D wpadliście na fajny pomysł ...ja bym nie pomyślała że z opony można zrobić zabawkę ..no ale ja mam teraz dwa mikrusy ... widok uśmiechniętej mordki- bezcenne :D Besti cała jest piękna a uśmiech to ma zniewalający :D
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with: