-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
to zdjęć tylko kilka - głównie Sol ;) jak zwykle kiedy śpi ...wtedy jest słodka ...bo gdy nie śpi to diablica jest wcielona.... jej ulubione miejsce na oparciu fotela:) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-WxgY8awEcqM/UETm9o3WHuI/AAAAAAAAY6Y/4rMGqPa2J7U/s640/IMG_2283.JPG[/img] fotela? ja nie mam fotela...chodziło o moje, zdewastowane przez Sol, krzesło [img]https://lh6.googleusercontent.com/-V7A6sESSlWA/UETm-fGwC0I/AAAAAAAAY6g/O3-zXn-zY2Q/s640/IMG_2284.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-zIwZjC8q7b0/UETm--IbVVI/AAAAAAAAY6k/XNLgda7CMQY/s640/IMG_2286.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-P61uZAwvwo4/UETm_1RFXTI/AAAAAAAAY6w/XVNSU0nJU-g/s640/IMG_2290.JPG[/img] :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-L_WIMlmjOFc/UETnA601BBI/AAAAAAAAY68/outo_hN0mmk/s640/IMG_2293.JPG[/img]
-
Ty$ka jak jeszcze raz powiesz/napiszesz że nie masz talentu do opowiadań to uduszę ;) masz talent, pewnie równie duży jak ten do gubienia się, tylko jak każdą inny zdolność trzeba go rozwijać - i nie daj się w szkole przygnieść wszystkimi zasadami i narzuconym stylem :) I ja chce więcej - apetyt w końcu rośnie w miarę jedzenia :D
-
Punto - mały, kompaktowy i przerażony światem psiak...MA DOM :D
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Punto w czwartek się zobaczymy :D a w sobotę Patryk Cie wyprowadzi ..bo ja będę w pracy - jak zwykle... -
jestem u lokatora Punto :) - bo to chyba z nim i jeszcze jednym psem są w boksie 709?:) banerek jasne :) wieczorem powstanie ok?:)
-
Oj Justyna ... masz talent :) wierz mi. Może do perfekcji jest daleko - ale perfekcja jest NUDNA! a pisać trzeba tak by ludzie czytając mieli przed oczami nie tylko litery i zbiór słów , ale OBRAZY - czytelnicy muszą WIDZIEĆ i czuć mniej więcej to co pisarz. nie wiem jak inni ale ja wszystko widzę jak na dłoni, gdy czytam Twoje opowiadania, opisy tego co robi Morus czy inny zwierz - i to mi się bardzo podoba :) Może ja mam dużą wyobraźnię. Może jestem ślepa i nie raz nie zauważę błędów stylistycznych ..może...ale mnie one nie obchodzą (chyba że rzucają się piorunująco w oczy) bo liczy się całość. U Ciebie całość jest spójna, ciekawa i wzbudza wyobraźnię :) No rozpisałam się, pewnie nikt mnie nie zrozumie ..idę jeść ..a co ...kolacja przed spaniem ^^'
-
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
Istar19 replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
banerki :) jak zwykle zrobię inne jak coś [URL="http://tiny.pl/h4zm9"][IMG]http://tiny.pl/h4zmm[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4zm9"][IMG]http://tiny.pl/h4zmg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4zm9"][IMG]http://tiny.pl/h4zmt[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4zm9"][IMG]http://tiny.pl/h4zm7[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h4zm9"][IMG]http://tiny.pl/h4zmr[/IMG][/URL] -
a ja uważam że jest niezłe i mi się podoba i nie wiem co mogłabym napisać, żebyś uwierzyła ... i żebyś uwierzyła w to iż masz talent :mad: mnie nigdy nikt nie wierzy :( a ja zawsze staram się prawdę mówić :P
-
brak mi słów ... doprowadziłaś Ty$ka do tego że mnie brak słów :P świetnie napisane... wierze że Loczek żyje gdzieś tam w okolicy ;) i filmik też fajny ..jak ja bym chciała by Holi z Maszą i Newtonem znów tak się gonili ^^' najlepszy moment jak biedny loczek padł na trawę ...oj przegonił go wujek Morus :)
-
Punto - mały, kompaktowy i przerażony światem psiak...MA DOM :D
Istar19 replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
dzięki za obecność :) do góry Punto! po następnym spacerze wezmę się za ogłoszenia malca :) -
jeny jaki z niego był szkielet ..anatomii można było się na nim uczyć :( ale teraz wygląda cudownie :D wasz dom mu służy ! będę zaglądać :)
-
Ty$ka ty tez talent masz i nie marudź ;) ale ja do niczego nie zmuszam - ja chce tylko więcej opisów waszych spacerów i w ogóle :D a co do książki ja już zamówiłam :D blog śledzę od kiedy powstał ...p Asia pisze fenomenalnie!
-
no u nas cały dzień tak pochmurno - od południa do 17 padało cały czas. potem jak przestało poszliśmy poszaleć na lakę ...mokro było, ale już nam na głowy nie kropiło :) na łące byliśmy też rano - by psy zmęczyć zanim pojechaliśmy do schroniska - tylko wtedy byłam bez aparatu. Ciszę się że zdjęcia się podobają :) robię wszystko co mogę by mój canonic dawał radę w taką pogodę ^^ naprawdę cud, że po 4 latach ten aparat jeszcze żyje. Pocieszyłaś mnie co do huskiego :D może za kilka lat uda mi się powiększyć stado ... myślę że dałabym rade z trójką ...i pogodzić Holi z kolejnym psem ... Aniu u nas każdy spacer udany - no chyba że nas moczy od stóp do głów ..ale i wtedy mają swój urok :) No prawie każdy spacer udany ...bo czasem spotykam na drodze taka jedno głupią babkę co mnie zawsze irytuje i jej psów mi żal ... ale o tym innym razem :)
-
leecii [img]https://lh5.googleusercontent.com/-JE6iMaKdfxo/UEJIY0ZLU0I/AAAAAAAAY30/2tDe0f0J2A4/s640/IMG_2273.JPG[/img] ^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/--G849BOaq-E/UEJIZxkBAvI/AAAAAAAAY4E/GJ_xLZJ97UQ/s640/IMG_2275.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-EUc7ktt3F4g/UEJIbCju7II/AAAAAAAAY4c/XqhSW-UPFoI/s640/IMG_2278.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-yh4bLpMD26c/UEJIaIBeniI/AAAAAAAAY4M/bA_P_USxcEU/s640/IMG_2276.JPG[/img] i koniec ... ileż można :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-oGiwQGtUFHY/UEJIbVhSNKI/AAAAAAAAY4k/cXDSK6MtOoA/s640/IMG_2280.JPG[/img]
-
Holi niezmiennie łapała piłeczkę [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OuNXdY2xHgo/UEJIVnMFU-I/AAAAAAAAY28/xBH-shGLlg0/s640/IMG_2266.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pqVjghf8eZI/UEJIVz9aHWI/AAAAAAAAY3E/Mo4wxTPj68w/s640/IMG_2267.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-GQHKXCRq-xQ/UEJIWYUVBZI/AAAAAAAAY3M/VvFTr087x70/s640/IMG_2268.JPG[/img] grunt to nie stracić głowy^^ [img]https://lh3.googleusercontent.com/-8ZqpFMpC8Hw/UEJIXTITTWI/AAAAAAAAY3c/KCo1laRJLCM/s640/IMG_2270.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-HSmLGqM0-cY/UEJIYWaVYII/AAAAAAAAY3s/zy6jinLg6Ys/s640/IMG_2272.JPG[/img] cdn
-
Holi baletnica :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-i0eFKNbM5WI/UEJIPS1ikVI/AAAAAAAAY1c/iC2B5nFvozI/s512/IMG_2254.JPG[/img] nawet Masza na chwilę przystanęła by ją obserwować [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EmoaL1TYP18/UEJIQdRj0SI/AAAAAAAAY1s/tLjOJP7nI4o/s640/IMG_2256.JPG[/img] i doszła do wniosku że zabawa nie jest zła - wróciła do patyka [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tVt6N7r_EYc/UEJIRZ3eZRI/AAAAAAAAY18/ff-fe9fcBzA/s640/IMG_2258.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Zs95d78vz7o/UEJIUL8y-GI/AAAAAAAAY2k/KHwTYLUk0l4/s640/IMG_2263.JPG[/img] biedny patyk [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9hRwvPYBX2A/UEJIVHO4hoI/AAAAAAAAY20/0zGu41Y7VMA/s640/IMG_2265.JPG[/img] cdn
-
szczęśliwy pies ...hmm [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_rRTbyWWBqA/UEJIJJrdDEI/AAAAAAAAYz8/l8PPyw8ZRe4/s512/IMG_2239.JPG[/img] mokra to na pewno ... i bardzo szybko chciała wrócić do swego zajęcia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0wObWqkqaEE/UEJILW7JzJI/AAAAAAAAY0c/JB-m-_HlU_4/s640/IMG_2244.JPG[/img] ale zawołałam za nią, że jeszcze Patryk ją woła, więc zawróciła [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4FYCYPMVKw8/UEJILxOsGrI/AAAAAAAAY0k/NbGRnQcJQoE/s640/IMG_2245.JPG[/img] i poszła do Patryka [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Qm5LUr8IXqA/UEJIMR7RSXI/AAAAAAAAY0s/MLLEiW9fMkE/s640/IMG_2246.JPG[/img] a potem znów sobie odeszła ..co ona będzie stać koło nas [img]https://lh3.googleusercontent.com/-s69l51ZoOHk/UEJINdszArI/AAAAAAAAY08/dmlNMgqcqjE/s640/IMG_2248.JPG[/img] cdn
-
goń! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vITKq-xm07U/UEJH_pKP5DI/AAAAAAAAYx0/9FSTDu8lPwM/s640/IMG_2211.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sZdH08bbMOA/UEJIAviDt4I/AAAAAAAAYyE/pFYS4pO7Lmc/s640/IMG_2216.JPG[/IMG] pogoń trwała a tymczasem Holi udoskonalała swój chwyt [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iKJtUkd9Rv0/UEJICsG0zTI/AAAAAAAAYyk/AyDin8pAA6U/s512/IMG_2221.JPG[/IMG] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YeEN6iFbCEk/UEJID2UN_kI/AAAAAAAAYy0/jwtYwZAkOq0/s640/IMG_2225.JPG[/img] Masza tymczasem zdążyła się znudzić, wrócić w krzaczory i wrócić na zawołanie....powtórzone 10 razy... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-2rxEkhOJpYU/UEJIHwQnmBI/AAAAAAAAYzs/f2vhZiL1UpM/s640/IMG_2237.JPG[/img] cdn
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-T1DSB5lTnWk/UEJH8DqB4xI/AAAAAAAAYxE/YaVkA74WT0E/s640/IMG_2205.JPG[/img] masz patyk? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-w4PM4WbArzA/UEJH9aBsYxI/AAAAAAAAYxU/M8hA87ag9As/s640/IMG_2207.JPG[/img] :D daj mój patyk [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GY4MuiIMSOE/UEJH8jQO6wI/AAAAAAAAYxM/kIsvK9EsaLQ/s640/IMG_2206.JPG[/img] ha! sama sobie odłamałam! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ln68pavE558/UEJH9wXzqUI/AAAAAAAAYxc/sW9urli0piQ/s640/IMG_2208.JPG[/img] no co, nie gonisz mnie? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-KXKQOhLlD8Y/UEJH_B8obeI/AAAAAAAAYxs/gZrP-9N1PUk/s640/IMG_2210.JPG[/img] cdn
-
i złapałam! znowu.... [img]https://lh3.googleusercontent.com/-tppjOeRMuOE/UEJH2ZcLkWI/AAAAAAAAYv0/rVV5iezCPWM/s640/IMG_2193.JPG[/img] w pogoni za uciekającą piłką [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VWwmsqdBrBI/UEJH31oaRMI/AAAAAAAAYwE/fzGvEjvbYsk/s512/IMG_2195.JPG[/img] :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Fj1MMLZ5tGs/UEJH42eJeVI/AAAAAAAAYwU/cpZ7D6soDv8/s512/IMG_2197.JPG[/img] UWAGA! nadchodzi Masza z bagien! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-U1p4OzxefwM/UEJH50q5rdI/AAAAAAAAYwk/DNNyuXESgVE/s640/IMG_2199.JPG[/img] czy ona zawsze musi wyglądać jak 7 nieszczęść?^^ [img]https://lh6.googleusercontent.com/-mxRl2ZtF-0o/UEJH7BmLT4I/AAAAAAAAYw0/uPhbVU7GPmQ/s640/IMG_2203.JPG[/img] cdn
-
nie, to nie, pobawię się sama [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wIaC84E1LrM/UEJHz4FbnLI/AAAAAAAAYvM/KxR4KqjrGYw/s640/IMG_2187.JPG[/img] Holi : dobra w końcu!masz tą piłkę [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7o-p8GuNwH0/UEJH0S_EnxI/AAAAAAAAYvU/EmdRQZhcOVI/s640/IMG_2188.JPG[/img] złaaaapieee [img]https://lh3.googleusercontent.com/-at3x31VKSlw/UEJH09YFR1I/AAAAAAAAYvc/lmzPjT4Fod8/s640/IMG_2189.JPG[/img] Masza odchodzi ...woli krzaki niż zabawę z patykiem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CqM0VdeuZh8/UEJH1dTfmqI/AAAAAAAAYvk/ZmPBxyY1coI/s640/IMG_2190.JPG[/img] złapałam! [img]https://lh4.googleusercontent.com/--9p9YJZCOvs/UEJH1x_WXmI/AAAAAAAAYvs/KGedowS9UzU/s640/IMG_2192.JPG[/img] cdn
-
tym razem była to zabawa z patykiem [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LwAy8unijBY/UEJHtzvc51I/AAAAAAAAYt0/tFxGBeVPYCM/s640/IMG_2174.JPG[/img] zmokły pies^^ [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Hd2djAL_W40/UEJHwn2fA5I/AAAAAAAAYuc/fLKSBZcR4_0/s640/IMG_2179.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4XRTNFbjt8Y/UEJHxAlwoQI/AAAAAAAAYuk/W7_ZRYuPg4U/s640/IMG_2180.JPG[/img] pobawisz się i ze mną? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kTsHO1PyGKE/UEJHy_GO-2I/AAAAAAAAYu8/hgtZqr7dREU/s640/IMG_2185.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-deB9lMfKUgA/UEJHzUMtUII/AAAAAAAAYvE/hBeq4EcyBDU/s640/IMG_2186.JPG[/img] cdn
-
chcesz piłeczkę? mam Ci oddać piłeczkę? a co się mówi? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-fe7Z798OWNE/UEJHouErh7I/AAAAAAAAYss/ol2NHbmZQac/s640/IMG_2162.JPG[/img] a tu Masza znów biegnie nastawiając uszu - wołałeeeeś?? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-KqAF1PbLYDs/UEJHpBYNZLI/AAAAAAAAYs0/ivD8c_FLXfQ/s640/IMG_2164.JPG[/img] masz coś? masz coś? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-N8YHSo6hBpg/UEJHp34hQII/AAAAAAAAYs8/EmT3t_I7CiQ/s640/IMG_2165.JPG[/img] co tam masz? - a oni ciągle zmagają się z kwestią - co się mówi by dostać piłeczkę? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GV8osnYfo98/UEJHqU0v4wI/AAAAAAAAYtE/eAC99TZc748/s640/IMG_2166.JPG[/img] Masza zrezygnowała z polowania na smaczki i wróciła do swoich zajęć [img]https://lh3.googleusercontent.com/-eMIni8bknCk/UEJHrYbLJ-I/AAAAAAAAYtU/0LgH-FeZ8Mo/s640/IMG_2169.JPG[/img] cdn