Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. Fen zaprasza na swój wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232554-Fenris-panicznie-boi-si%C4%99-weterynarza-Je%C5%9Bli-nie-znajdzie-DT-to-marny-jego-los"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232554-Fenris-panicznie-boi-si%C4%99-weterynarza-Je%C5%9Bli-nie-znajdzie-DT-to-marny-jego-los[/URL] nie wiedząc że miał już zrobiony w wakacje, zrobiłam mu nowy, ale tam i tak nic nie było, a skoro jest moim stałym psem, to ten wątek zostanie, a stary będzie usunięty :)
  2. żyjecie :D!!
  3. nawet nie wiesz jak się cieszę że Ciapek ma już swój dom i że cała ta historia z porzuceniem, schronem to już przeszłość, teraz dnia na dzien będzie tylko lepiej :) tylko powiedz Klaudia ...oddacie go komukolwiek? :evil_lol:
  4. wystarczy przyjechać :) jak chcesz możesz zadzwonić by się dowiedzieć więcej - wyśle Ci na pw numer do Bożeny (soboz4 na dogo) w czwartek popołudniu - koło 16 :)
  5. cudne zdjęcia :D najlepsze z Twoim psiakiem (Marcelem, tak?) ja mam nadzieje że jak małej minie szok po tych ostatnich przeżyciach plus cieczce to zacznie wracać na zawołanie i będzie się pilnować - trochę pracy i oby dało efekt :)
  6. myślę że jak przyjdziesz 27(czwartek) albo w następną sobotę to też będzie dobrze :) leci ten czas co? jeszcze niedawno był początek września^^'
  7. na drugim zdjęciu wygląda jak dorosła panna - taka dostojna :)
  8. mhm, łąka, las - to na Ochojcu, na granicy z Kostuchną i murckami :) jak będziemy mieć kiedyś wspólnie czas to zapraszam :D po tym lesie można chodzić godzinami ^^' tylko ja chwilowo mam głupi grafik ..znaczy miałam, nie wiem jak w przyszły tydzień. a do schroniska się jutro wybierasz? Jutro po wolontariacie mamy grilla na terenie schronu (czyli koło 14) tak by posiedzieć, pogadać itp :)
  9. a potem wracaliśmy. Będąc już kilkadziesiąt metrów od domu Holi zauważyła leżącą na śmietniku ...maskotkę misia koali :crazyeye: zabawka dość czysta, trochę sponiewierana przez dzieci ... tylko jak Holi ją zauważyła to już nie chciała iść ...no to jej pozwoliłam ją zabrać ... chwilę się z Maszą potarmosiły nią na środku chodnika, Holi wygrała i szła potem dumnie ... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Th7rfmwTiqg/UFwrk6oECwI/AAAAAAAAapc/4HObsv2kNVA/s640/IMG_3594.JPG[/img] i narzuciła takie tempo ..że po chwili już byliśmy pod drzwiami [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zcDn4a4TrgI/UFwrmdmH9TI/AAAAAAAAapw/u8AyHczIYxA/s640/IMG_3596.JPG[/img] po czym biedny miś koala .. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-19PUU3cuJmY/UFwrnyIrImI/AAAAAAAAap8/tscfDFlCgSo/s640/IMG_3598.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-G-qICXobhLQ/UFwrpakjoRI/AAAAAAAAaqM/sYX83bQ58ug/s640/IMG_3600.JPG[/img] nie miał szans z Holi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Mvp34YgYiVs/UFwrqFXdp2I/AAAAAAAAaqU/5XYZSgOCyFA/s640/IMG_3601.JPG[/img] a teraz zabawka po kilkunastu minutach zainteresowania leży ..tylko że straciła już swój plastikowy nosek ^^' na dworze w tym czasie już ciepło ..i tak ładnie słońce świeci ..a ja do pracy muszę niedługo wychodzić :(
  10. nawet jak odchodzi by pozować to daleko nie pójdzie [img]https://lh4.googleusercontent.com/--1-_xBMNWZA/UFwrdzPIdjI/AAAAAAAAaoc/nHp0KHvk8uw/s640/IMG_3585.JPG[/img] nie to co Masza... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-D_GO4mMbBYE/UFwrfRUDnLI/AAAAAAAAaos/Ooa5OwOL1g8/s640/IMG_3587.JPG[/img] ale wraca gdy się ją woła! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TofF1C2GuH4/UFwrgSweBbI/AAAAAAAAao0/wbgpdlsnaq8/s640/IMG_3588.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-BZOzs3V_56s/UFwrhc6eHLI/AAAAAAAAao8/0LH4Ed63niQ/s640/IMG_3589.JPG[/img] a potem znów odbiega .. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-_JECPJ5HTzI/UFwrkNFC7sI/AAAAAAAAapU/k3OtPn892jU/s640/IMG_3593.JPG[/img]
  11. bo Masza już na nas czekała [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zYpc8rKnibM/UFwrWHVkmII/AAAAAAAAanc/2ljgQ3nTroI/s640/IMG_3575.JPG[/img] a droga szła koło pola [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pcPYGezO2_k/UFwrYWEbSAI/AAAAAAAAans/K1Ig951WuO4/s640/IMG_3577.JPG[/img] i doprowadziła nas do Łąki [img]https://lh5.googleusercontent.com/-1Vo_bon7fO0/UFwrZ3HZypI/AAAAAAAAan8/WNuhfnGgs8E/s640/IMG_3581.JPG[/img] Masza wie, że na Łące może się trochę bardziej oddalić ..tylko te jej trochę jest większe niż w moim przekonaniu.... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-yY9b9GWqYqA/UFwrbDkE_0I/AAAAAAAAaoE/REWr5tcePC0/s640/IMG_3582.JPG[/img] Holi jak zawsze trzyma się blisko :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-o64QA869ftQ/UFwrcAWS4yI/AAAAAAAAaoM/nK6ulEyX3jA/s640/IMG_3583.JPG[/img]
  12. Masza z kolei coś wyniuchała, pewnie trop królika [img]https://lh4.googleusercontent.com/-idjohpu8Jjw/UFwrR6ZIrvI/AAAAAAAAam0/MR1SjhZxogc/s640/IMG_3567.JPG[/img] a potem patrzyła jak Holi umyka spowrotem w las... [img]https://lh6.googleusercontent.com/-v9z4Z8qyKxU/UFwrSvU3qPI/AAAAAAAAam8/8wHxdcdFkrU/s640/IMG_3568.JPG[/img] bo sobie Holusia przypomniała że patyczek to ona w lesie zostawiła... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bkTvnWsY3pY/UFwrTlgp5HI/AAAAAAAAanI/07cIuhZ_FnQ/s640/IMG_3570.JPG[/img] tylko coś za duży był [img]https://lh4.googleusercontent.com/-MVWxyNvYxH4/UFwrUWZ26gI/AAAAAAAAanM/0HhUxgZqQXw/s512/IMG_3573.JPG[/img] i po kilku rzutach porzuciła patyk - i poszliśmy dalej [img]https://lh5.googleusercontent.com/-sEs0q7Jshas/UFwrVWXLMRI/AAAAAAAAanU/Nrxei1sYTnc/s512/IMG_3574.JPG[/img]
  13. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-HSvSb0myNiY/UFwrLLYoE6I/AAAAAAAAal8/Mc7cZfcR_Rs/s640/IMG_3559.JPG[/img] widać że rodzina :] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-yRkdOIAF0R8/UFwrMGcN5nI/AAAAAAAAamE/0pCmZhN5uhc/s640/IMG_3560.JPG[/img] sierść w ogonie potargał wiatr ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-WPQFDujrfao/UFwrOOa0PnI/AAAAAAAAamU/JvXAgiM4dto/s640/IMG_3562.JPG[/img] Holi szukała patyka [img]https://lh4.googleusercontent.com/--vv4Y-h2Rdo/UFwrP15kOWI/AAAAAAAAamk/WSrLzlx4lQw/s640/IMG_3564.JPG[/img] i przymilała się :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VJTLMM-lPuA/UFwrQ0ncFCI/AAAAAAAAams/6D6OaDx2k4k/s512/IMG_3565.JPG[/img]
  14. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-BjnaaRfKfiI/UFwrD_ukNrI/AAAAAAAAak8/3FU8QI8VP9Q/s640/IMG_3550.JPG[/img] a po godzinie wyszliśmy z lasu [img]https://lh3.googleusercontent.com/-nCEVVckVHUs/UFwrE6nP5II/AAAAAAAAalE/pENVOr1OKoY/s640/IMG_3552.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-eLAuSxcXbkg/UFwrFyiJXeI/AAAAAAAAalM/2aRbiHsvglU/s640/IMG_3553.JPG[/img] na tą małą pseudo wieś w środku Katowic :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-fqVs3kmcqjU/UFwrGzoe_WI/AAAAAAAAalU/MbjZDjDpnZM/s640/IMG_3554.JPG[/img] Holi w słońcu [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sLHoZ8q6ciU/UFwrHi0vAxI/AAAAAAAAalc/R-C5uiQFy_E/s640/IMG_3555.JPG[/img]
  15. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-36FMJF1gspE/UFwq2LwuuRI/AAAAAAAAajU/RqP12HdWAEs/s640/IMG_3535.JPG[/img] moje ulubione :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2nh66xEB170/UFwq3CMFa5I/AAAAAAAAajc/lVdRHEsiGNs/s640/IMG_3536.JPG[/img] i piękne promienie słońca [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3gSGAL1j3Lo/UFwq7Kp1QSI/AAAAAAAAakA/hs97XJC6KLE/s640/IMG_3540.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-KCGbLy4yNng/UFwq8FKqRMI/AAAAAAAAakE/IyyTGWPEvXY/s640/IMG_3541.JPG[/img] taką pogodę lubię, jest zimno, ale słońce napawa optymizmem [img]https://lh6.googleusercontent.com/-945pY7GfJFk/UFwq-DbZ-TI/AAAAAAAAakU/DH6HM_GrQwI/s640/IMG_3543.JPG[/img]
  16. a są :) i to nawet sporo ..znowu ..bo ja nie umiem zrobić kilku zdjęć tylko ... no to zacznę od porannego lasu , do którego jesień się zakrada - niczym Masza [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TXe6X0a_Zoc/UFwqrykixII/AAAAAAAAaiU/qgUBQdoKH2s/s640/IMG_3525.JPG[/IMG] poranna mgiełka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-W5S7Al1huXE/UFwquTIaoBI/AAAAAAAAaik/7w2ue038n9A/s640/IMG_3528.JPG[/IMG] i znowu Masza gdzieś wśród zieleni - tym razem pyta czy ją wołałam [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MIroIATKAHc/UFwqwTZC9QI/AAAAAAAAai0/ZSxI4CAnVuM/s640/IMG_3530.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NIbroXeUEbM/UFwqyIOF0kI/AAAAAAAAai8/Gbby0r8JZEA/s640/IMG_3532.JPG[/IMG] a tu las w innych kolorach, w innych ustawieniach, ale ma swój urok i wbrew pozorom (patrząc na poprzednie zdjęcia) nie jest bardziej odmienny od rzeczywistości [img]https://lh5.googleusercontent.com/-tZEAT7P8tts/UFwqzqtqjlI/AAAAAAAAajE/IulsNscg0Vw/s640/IMG_3533.JPG[/img]
  17. a mi Halinka z pyszczka i profilu bardziej jakiegoś wyżła przypomina niż labka :) [URL]http://www.pieski.net/psy/d/brazowy-niemiecki-wyzel-krotkowlosy.jpeg[/URL]
  18. oj uważaj bo Masza z Holi potrafią dużo zjeść :P a dziś mieliśmy spacer o poranku - w lesie choć zimno było pięknie ..i tak spokojnie, tylko było słychać ptaki i buszujące w oddali dziki ... a gdy wracaliśmy Holi znalazła coś na śmietniku ... i bez tego nie chciała pójść ..więc wzięliśmy to do domu ... dumnie niosła to przez te kilkadziesiąt metrów a ludzie się na nas gapili ^^' co to było i zdjęcia z lasu niebawem :)
  19. dostałam odpowiedź z safeanimal [FONT=Calibri]Witamy,[/FONT] [FONT=Calibri]Prosimy o przesłanie skanu książeczki zdrowia (strona z numerem mikroczipa) zwierzęcia lub formularza zgłoszeniowego SAFE-ANIMAL otrzymanego od lekarza weterynarii. [/FONT] [FONT=Calibri]Pozdrawiamy serdecznie[/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=2]ZESPÓŁ SAFE-ANIMAL[/SIZE][/FONT] [FONT=arial][SIZE=2]da radę zrobić zdjęcie/skan strony [/SIZE][/FONT][FONT=arial]paszportu[/FONT][FONT=arial][SIZE=2] z numerem chipa?:)[/SIZE][/FONT]
  20. no właśnie miał ..ale zauważyła dopiero jak już założyłam ten. ale myślę że lepiej będzie wykasować tamten (i tak nic nie wniósł od czasu powstania) niż znów kombinowanie z przepisywaniem wątku itp. zaraz napiszę do aeriel, która założyła mu wątek
  21. nie straszne mu burzowe chmury [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GPFy5vuuV8w/UKoHsIZv1dI/AAAAAAAAcy4/YnHz3BRp6aE/s640/IMG_3505.JPG?gl=PL[/IMG] a słońce i trawa to jednak najlepsze do tarzania są :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NenuPi09SGo/UKoHwjbZOlI/AAAAAAAAczI/YJZ4DEZ4RlE/s640/IMG_3508.JPG?gl=PL[/IMG] w sobotę się widzimy chłopcze! :)
  22. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AUk-SaexvCc/UFtWpFO7dJI/AAAAAAAAafk/ri5ll5qFGT0/s640/IMG_3510.JPG?gl=PL[/IMG] jak każdy szanujący się pies musi podlewać krzaki [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4lFd6o8BYW0/UKoHSlYFCaI/AAAAAAAAcxo/1FGAj3PIYa0/s640/IMG_3494.JPG?gl=PL[/IMG] i zawsze, ale to zawsze wypatruje człowieka - jak tylko stoi ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qC--mco9L8M/UKoHUikO8II/AAAAAAAAcxw/7E8jSOEzQsg/s640/IMG_3495.JPG?gl=PL[/IMG] kochany świrek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1W2XDQFom6Y/UKoHZhnA4yI/AAAAAAAAcyA/otDxmHPjt1w/s640/IMG_3498.JPG?gl=PL[/IMG] ale jak się go woła - odwraca się ..zazwyczaj :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5_7taUx0zSI/UKoHhX3uuUI/AAAAAAAAcyY/i2Qi4wEYIeg/s640/IMG_3501.JPG?gl=PL[/IMG]
×
×
  • Create New...