-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
Libra po 2 latach za kratami znalazła DT! Szukamy domu stałego!
Istar19 replied to Ojcik's topic in Już w nowym domu
może nowy banerek ... [URL="http://tiny.pl/hlxl8"][img]http://tiny.pl/hncct[/img][/URL] -
na dziś takie - ale jutro mogę się bawić dalej - tak by się podobał banerek :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232958-Ksi%C4%99%C5%BCniczka-ABBY-%21"][img]http://tiny.pl/hnw3j[/img][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232958-Ksi%C4%99%C5%BCniczka-ABBY-%21"][IMG]http://tiny.pl/hnw3p[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232958-Ksi%C4%99%C5%BCniczka-ABBY-%21"][IMG]http://tiny.pl/hnw3l[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232958-Ksi%C4%99%C5%BCniczka-ABBY-%21"][IMG]http://tiny.pl/hnw34[/IMG][/URL]
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Istar19 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
brakuje już TYLKO 50 .... eh, jest tak blisko a wciąż poza zasięgiem ... -
nie za dużo :) to jutro zrobię, myślałam jeszcze dziś ale już mi się oczy zamykają
-
jeśli chcesz ja mogę Ci zrobić - ale jutro popołudniu/wieczorem :) jak tak to napisz czy masz jakiś pomysł co do wyglądu :D
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Istar19 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ja mogę dołożyć 5 zł ..czyli stała będzie 10 zł -> do lutego w dalszym ciągu ..choć to nie wiele zmienia :( -
Abby jest pięknym uszatkiem :D a co słuchania się ...uważaj ...bo niektóre psiaki w wieku 6-8 miesięcy przechodzą okres buntu ;) ->znam z autopsji a Dżeki był cudowny :D współczuje straty :( PS. tak na przyszłość na jeden post może być 5 zdjęć :) szkoda by było gdyby takie piękne zdjęcia zostały usunięte przez łamanie regulaminu
-
Normalnie jakbym moją Masię widziała :D Basia - Masia ->nawet imiona podobne ... nawet wiek mają podobny ... jak patrzę a to zdjęcie ....Masza tak samo patrzy ...i tez ma takie szelki :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-IQI8YVD6vL8/UHxCNuzJzeI/AAAAAAACUoU/9kY6RLbaR2k/s512/Oto%2520Basia%25202.jpg[/img] tylko moja Masia ogonka nie ma ... teraz wiem, jakby wyglądała gdyby miała :D
-
Masza mi tak samo kiedyś robiła ..teraz tylko straszy szczekaniem ..i też biega nie raz w kagańcu ...da się znaleźć takie malutkie kagańce ^^ Zuzia od mojej mamy też ma kaganiec a pyszczek ma malutki :) Tylko ludzie zawsze się dziwnie patrzą jak taki mikrus biega w kagańcu ..ale jak mus to mus - bo raz Ty możesz mieć nieprzyjemności dwa ktoś kiedyś może np ją kopnąć ..a to malizna i kości jeszcze jej pogruchocze
-
zaraz wstawię banerki dla Aleksa :) a co do zdjęcia ..ja bym zmieniła ..z tym, że może zróbcie mu zdjęcia po wyczesaniu? bo tak to jego kłaki będą straszyć :D banerki :)
- 39 replies
-
jaki kochany urwis :D a postawy tylko gratulować - znaczy pomóc i nie dawać byle komu, ale gdzie by mu było lepiej? ale widać po nim że mu dużo psikusów po głowie chodzi ;)
-
Nesca- ruda piękność o uroczych dużych uszach znalazła domek!
Istar19 replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
zapisuje Nesce - ona jest cudowna :D -
co tu tak cichutka? mała pewnie przez te kilka dni urosła troszkę ;)
-
jak pięknie w Twoich rodzinnych stronach :D ja miałam jutro się wybrać na jeden dzień w Beskid z psami ..ale choróbsko mnie dorwało :( Ricky rośnie pannica :) ale uszy dalej niesforne :D
-
to fakt, że psy często wracają skąd ruszyły w pościg ..Masza też wraca w to samo miejsce ...a jak ja jestem już gdzieś indziej (ale na jej widoku- druga strona łąki np) to się zdziwiona patrzy - a co ty tam robisz? ja Maszy kupię chyba jakiś różowy sweterek ..tak wściekle różowy ..bo jej w trawie też nie widać - szczególnie wiosną i jesienią Masza potrafi na spacerze porwać w pysk wszystko i połknąć w kilka sekund :shake:, nie ważne czy żywe czy nie, choć myszy tylko kilka razy widziałam jak złapała. musimy niestety pogodzić się z tym , że nasze psy to drapieżniki z krwi i kości ..a nie psy kanapowce :D na zewnątrz ...bo nie wiem jak Leonek ale Masza nocy bez kołderki nie prześpi ...musi zawsze spać pod przykryciem :)
-
tak sobie czytam i czytam poczynania Leosia i jakbym o Maszy słyszała ..ale ona dodatkowo jest małym gównojadem ... za to plus minus się słucha ...chyba że kopie dołki ..wtedy sobie mogę wołać i wołać ... ale życie byłoby nudne gdybyśmy mieli idealne psy ;) ja już wiem, że nigdy więcej nie chce mieć teriera :D choć Masię bardzo kocham ...a szorstkie mordki uwielbiam ..ale nie mój typ charakteru :)
-
Następnego dnia o poranku [img]https://lh4.googleusercontent.com/-aCfBScN8dEw/UHXNGILuRDI/AAAAAAAAbh8/iqYVySTtAD0/s640/IMG_4305.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1lyGxxt-_kc/UHXNHAbGRLI/AAAAAAAAbiI/j5viSTW0Yqo/s640/IMG_4307.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-pszS71IXPc8/UHXNI74ZccI/AAAAAAAAbiU/HYCzw6x3g7E/s640/IMG_4309.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UL9QPjb8bis/UHXNPi30_FI/AAAAAAAAbi8/Td2gwTGEB0M/s640/IMG_4315.JPG[/img] w lesie cisza i spokój :) z tym spokojem to nie tak do końca ..a ciszy nie było ...bo przedszkole miało zajęcia z leśnikiem ...tylko że biedny pan leśnik mógł sobie mówić jak do ściany, że w lesie należy być cicho ...ściana by więcej zrozumiałą :] a teraz idę zrobić sobie z 10 herbatę ...i na polowanie na chusteczki ...bo gdzieś się wszystkie pochowały
-
Masza nie szczekała na jego widok!! za to poszła się pobawić [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Lqv3VfrldPM/UHXM-UtvkBI/AAAAAAAAbg8/4HszBj6eN-s/s576/IMG_4296.JPG[/IMG] ale to się okazał jakiś diablik wcielony ....demon lasu ...chochlik ...trza było brac łapy za pas! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pGkknYkAPzw/UHXM_SHkJII/AAAAAAAAbhE/VBwYO5dbMw4/s640/IMG_4297.JPG[/IMG] jak to, nie biegniesz za mną? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iir4VgIG-zc/UHXNAaPGgVI/AAAAAAAAbhM/Qw5dlRbqdpk/s640/IMG_4298.JPG[/IMG] nie ...no to spokojnie można iść na popas [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LrWPjEp21rU/UHXNBZEv7wI/AAAAAAAAbhU/mZVWA7M-nrY/s640/IMG_4299.JPG[/IMG] a gdy zbierały się burzowe chmury ...diablik diablika jednak przyciąga - gdzieś na trzecim planie.. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Yfr8vTuife0/UHXNDtsNgCI/AAAAAAAAbhs/5ZwSHr3VTwQ/s640/IMG_4303.JPG[/img]
-
Masza na chwilę przyłącza się do akcji [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8SSAZCy1yYY/UHXMz_xXttI/AAAAAAAAbfo/4yJKPLwk1AA/s640/IMG_4285.JPG[/img] Tutaj nastąpiła zderzenie ..ale przemocy (nawet przypadkowej) u swoich suń nie akceptuje więc pokażę wam .. drzewo :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sX4CPNFy4Vs/UHXM0xIVf4I/AAAAAAAAbfw/jdir964szUw/s640/IMG_4286.JPG[/img] i słup...a co [img]https://lh6.googleusercontent.com/-75lyUFRQHzY/UHXM2uC6x_I/AAAAAAAAbf8/S_QPHecNNbc/s640/IMG_4288.JPG[/img] a teraz już Potworzaki ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1GYe6Iz_xqo/UHXM8wWPgMI/AAAAAAAAbgs/bJQM1cGQXVo/s640/IMG_4294.JPG[/img] tymczasem na horyzoncie pojawił się ktoś [img]https://lh5.googleusercontent.com/-77yChl4cO1c/UHXM9pg96mI/AAAAAAAAbg0/Zelj5i0ek2E/s640/IMG_4295.JPG[/img]
-
jeszcze Masza ...bo to cud że tyle zdjęć w prawie jednym czasie udało mi się zrobić^^ [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ttW5OJaswl0/UHXMtyraJnI/AAAAAAAAbe4/AgACOIdJFKU/s640/IMG_4279.JPG[/IMG] to musiał być dobry patyk [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TuFy9oDc9hQ/UHXMu7ASrxI/AAAAAAAAbe8/3nRf2HTuXGI/s640/IMG_4280.JPG[/IMG] żaba ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rorMP5E45TE/UHXMv4nXyiI/AAAAAAAAbfE/7lYmWXNdmG0/s640/IMG_4281.JPG[/IMG] a co z resztą? oto Holi zabawia Patryka ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0r156CUi73U/UHXMxmdIkgI/AAAAAAAAbfU/ySvPet155Vw/s640/IMG_4283.JPG[/img] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-97cnQf0sxNc/UHXMw1hrSBI/AAAAAAAAbfM/R-lUxPebkZI/s640/IMG_4282.JPG[/IMG]
-
Gdy słońce powoli zniża się ku zachodowi, jesień wychodzi na polanę [img]https://lh4.googleusercontent.com/-zhuwjvWPMKE/UHXMkI-eMAI/AAAAAAAAbds/uKPa9E-L34k/s640/IMG_4269.JPG[/img] tak jakby [img]https://lh5.googleusercontent.com/-fTnYtwMmoTI/UHXMpcEGGqI/AAAAAAAAbeU/SNLjEP87Dq0/s640/IMG_4274.JPG[/img] ale co by nie było że na tej polanie sama ...oto Masza ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-N4B9j4Aq-To/UHXMq_3ALTI/AAAAAAAAbec/Pn9LV4tDzZ8/s640/IMG_4275.JPG[/img] i patyczek [img]https://lh6.googleusercontent.com/-C-fmV4XSLIg/UHXMrsuKJgI/AAAAAAAAbek/2TpXR4TeMU0/s640/IMG_4276.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-u6rmlBp6zbg/UHXMskAPqnI/AAAAAAAAbes/RLuTwNN7YCg/s640/IMG_4277.JPG[/img]
-
choroby dzień kolejny ...ale nie przeszkadza mi ona wchodzeniu do lasu - w końcu Holi z Maszą nie mogą cierpieć przez "moje" zarazki ...choć i tak się na nich odbijają ...zła pani ze mnie i od kilku dni moje psy ciągle słyszą - Masza ZOSTAW< bo jak nie to pożałujesz! - HOLI PRZESTAŃ SZCZEKAĆ - koniec zabawy... o dziwo Masza jak się na nią krzyknie zostawia te zające i wiewiórki ..ale to nie metoda :] plus z tego taki, że ta Nauka co kiedyś za zającem uciekła chyba zgłodniała (może zmarzła?)i wróciła korzystając z mojej niedyspozycji - Masza i bez krzyków znów się słucha - chyba że zobaczy wiewiórkę ..albo dużego psa... Za to Holi chyba uważa że skoro mam zatkany nos i ledwo mówię to i na uszy mi siadło ..więc jak przynosi patyk to musi zaszczekać - bo przecież nie widzę tego patyka i nie słyszę jak upada mi na stopy .. (a także nie czuje tego) Raz zaszczeka, mówię jej że widzę, nie jestem głucha i proszę by przestała Drugi raz zaszczeka, mówię GŁOŚNIEJ - bo to może ona ogłuchła od tego szczekania? - Holi ja SŁYSZĘ i WIDZĘ, ale daj mi go podnieść! Trzeci raz zaszczeka - HOLI JAK ZARAZ NIE PRZESTANIESZ IDZIEMY DO DOMU! czwarty raz ..no nie dociera ...wracamy do domu ... i jak tak to piszę, to może Holi robi to specjalnie? co bym nie siedziała z nimi tyle na tym pustkowiu gdzie wiatr hula?...Mój pies o mnie jednak dba :D Za to w domu spokój - Holi bawi się w termofor i najchętniej leży na krześle za moimi plecami. ale żeby nie było że ja tak tylko gadam ..piszę i piszę znaczy się to wstawię kilka zdjęć :) najpierw nasz koniec świata - czyli Łąka...niby jesień ale jeszcze nie widać [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-p6eGSYjY0ok/UHXMa_eyYVI/AAAAAAAAbcg/JmzTwSuVDMQ/s640/IMG_4138.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4Gi4LySGPiY/UHXMdaoJI-I/AAAAAAAAbc4/FG2dXFqaUy0/s640/IMG_4143.JPG[/IMG] póki słońce wysoko na niebie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3mLOGZDwvlg/UHXMgOP20oI/AAAAAAAAbdM/6ZnwvpLmhyg/s640/IMG_4147.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Liq2P3HiqOY/UHXMg3GN4bI/AAAAAAAAbdU/1vzJtmwE0Xo/s640/IMG_4148.JPG[/IMG] i w trochę późniejszych godzinach [img]https://lh4.googleusercontent.com/-yVe3oLgePoU/UHXMiC66DBI/AAAAAAAAbdc/EIn2LfYcnAw/s640/IMG_4149.JPG[/img]