Jump to content
Dogomania

Istar19

Members
  • Posts

    11052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Istar19

  1. zgubił mi się numer konta od Donalda - mogłabym prosić na PW?
  2. mailowo to można sobie pogadać na nie ważny temat ..nie wiem, może się czepiam, sama nie lubię przez telefon gadać, ale w takim przypadku jak adopcja? a skąd jest pani? może zapytaj? możej ak nie telefon to chciałaby się spotkać czy coś
  3. jeny ..jak casting na super psa :shake: może warto odpisać z zaznaczeniem że na wiele pytań w schronisku nie jest się w stanie odpowiedzieć ... i z pytaniem co jeśli Aza po pewnym czasie jednak okazała się nie zgodna z ideałami ? ->bo przecież psiak może kochać ruch, zabawy, ale jednak nie odnajdzie sie w frisbee czy innym sporcie ...
  4. mogę dać Ci mój :)
  5. a ja znalazłam mój stary wiersz ..no sprzed dwóch lat chyba [I][B]Setki istnień...[/B][/I] [I][B]jedno pragnienie...[/B][/I] [I][B]odnaleźć dom swój[/B][/I] [I][B]serca ukojenie.[/B][/I] I siedzi sam, stworzenie istniejące dla człowieka. I jest sam ciągle wierzy...i z nadzieją czeka... W marzeniach po łąkach biega. Bez zmartwień i zniewolenia... na przelatujące ptaki szczeka chcąc jak one iść na podbój nieba. A niebo jest bardzo blisko przecież na wyciągniecie łap. tylko na drodze strasznie ślisko tak łatwo się poślizgnąć i zgubić szlak.. Więc znów wraca do życia, marzenia zanikają we mgle. I znów nie widzi sensu bycia, kiedy własny człowiek jest tylko snem. Więc siedzi sam... ze wzrokiem wbitym w kraty ciemne, Więc jest sam i tylko czeka na trzy słowa „[I]chodź ze mną[/I]”.
  6. Alfa - idealny stróż! nie wpuści obcego. zatrzyma go przy wejściu domagając się pieszczot! :evil_lol:
  7. jeny to już tykle czasu minęło ?? ale on leci ... Mela goni kicie? u mamy jakoś się dogadywała z kotami - tylko jedzenie chciała im wyżerać za wszelką cenę ona wygląda cudownie :D na trampolinie? okręciła sobie sunia wszystkich wokół swego małego ogonka ;) PS śliczna kicia :)
  8. tak, Sol ze schroniska. tak wyglądała gdy ją zabieraliśmy (w schronisku była tylko kilka dni) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-O3UCgl1UE7c/ThNjsVlFS8I/AAAAAAAAH7E/1TGY6GFgfo8/s512/IMG_4133.JPG[/img] takie chuchro z niej było - a to już dorosły kot (koło roku) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-fOUSmQkuVYY/ThNj3_VWFrI/AAAAAAAAH7o/ETmc7l9Drqo/s720/IMG_4291.JPG[/img] po kilku miesiącach i nas i po sterylce nabrała trochę ciała i lubiła spać wśród pluszowych kolegów :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wFVfSUdaxkA/TvD0w9LfSpI/AAAAAAAAI4c/Gt_funt3Fv0/s640/IMG_0984.JPG[/img] a te oczy nas urzekły tak sama patrzyła z klatki [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uo7LqtPKQ1c/ThNkQXksgXI/AAAAAAAAH9o/Fmt4UH8BsMs/s640/IMG_5251.JPG[/img] Ot nasza złośnica ..kot zagadka, chodząca zmora ;) teraz (pfu pfu odpukać) od kilku dni nic nie posikała ..w zeszłym tygodniu dostało się moim butom, dwa tygodnie temu legowisku od psów ... i zabawce od Holi (piłce do nogi w stanie wielkiego flapa) A co do oddania ..jak to moja mama zawsze powtarza jak schodzimy na temat Sol - Marzena, jej nikt nie oddał bez powodu, ty już powód znasz ...bo jak tak sikała komuś w domu.... i pewnie ma rację. Bo to jest irytujące. ale ja nie wyobrażam sobie jej porzucić ..ma swoje wady, ale i tak jest kochanym kotem, członkiem tej naszej dziwnej rodziny :)
  9. zdjęcie z piłką super :D wszystkiego naj dla Besti!!!:new-bday::tort:
  10. Sol jest taka jasno ruda ;) mi się zawsze marzył kot rudy jak marchewka ..ale Sol nas zauroczyła w schronisku ..i dałam się uwieść ..i co mi po tym przyszło ? wiecznie sprzątanie i pilnowanie czy gdzieś, czegoś nie posikała ... ale cóż robić. Miłość nie wybiera podobno :)
  11. hmm ja 5 metrową kupowałam w zwykłym zoologu i zapłaciłam 20 zł - ale to linka co i malamuta utrzyma ;) a za taką dla psa wielkości Leonka to dałam 10 zł...tylko 5 metrowe, 10 to troszkę więcej na pewno będzie, ale w 30 powinnaś się zmieścić jak poszukasz :)
  12. oj Leonek ...a w ciemności to jeszcze gorzej, pewnie :( linka nie jest droga ;) a o ile będzie bezpieczniej. z tym, że do lasu z linką to trzeba się uzbroić w cierpliwość ;)
  13. prezent dla Delmy - chyba, ze się nie podoba to nie zmuszam by zmienić ;) [URL="http://tiny.pl/hkfl9"][img]http://tiny.pl/hkflr[/img][/URL]
  14. Sol w psiej budce ;) sobie upodobała ją ...szczególnie że Holi wygryzła w materacu dołek - i to własnie w nim Sol lubi się zagłębiać :D
  15. trzeba zniszczyć! [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LwDtH9fzQMg/UJv-tXcIyNI/AAAAAAAAclk/ZdtI1rJ3dlY/s512/IMG_4939.JPG[/img] a masz! [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YNlmIu1Wfrs/UJv-uew6wOI/AAAAAAAAcls/Da8K5xD7HcA/s512/IMG_4940.JPG[/img] nie uciekniesz! [img]https://lh4.googleusercontent.com/-QcyYDIMVSIk/UJv-viWaCkI/AAAAAAAAcmA/e6TBlfsdb28/s512/IMG_4941.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qmhl53Uek7U/UJv-xW5fQ5I/AAAAAAAAcmM/pakmKEEANwU/s640/IMG_4943.JPG[/img] i galopująca Masza na zakończenie ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TVK7_4JYTeo/UJv-1Faw6LI/AAAAAAAAcms/iLjjohOoBBE/s640/IMG_4947.JPG[/img]
  16. Holi na tropie patyka :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-rm3U1PiSYOA/UJv-cEtc_cI/AAAAAAAAcjc/AYQc8jkPf0s/s640/IMG_4925.JPG[/img] Masza masz go? bieeegneee [img]https://lh3.googleusercontent.com/-NU1VWHVNrkg/UJv-c7uwhmI/AAAAAAAAcjo/7PR-ZMKtsJ4/s640/IMG_4926.JPG[/img] rzucisz? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-JIZO3gQscLc/UJv-k3HO1qI/AAAAAAAAck0/DGt_ifQc-pI/s640/IMG_4933.JPG[/img] Holi łowca :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-bimFCPhCEaw/UJv-mhMTIEI/AAAAAAAAclE/fBkoD9VrO4k/s640/IMG_4935.JPG[/img] ze zdobyczą ->kawałkiem kory.. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-OlJpw6EelP4/UJv-rQFiQlI/AAAAAAAAclU/Qux2EgiXRzw/s640/IMG_4937.JPG[/img]
  17. tu chyba było coś ciekawego [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OzQiIcTd29E/UJv-QQo7S8I/AAAAAAAAch0/VCz2fTK1IiA/s640/IMG_4915.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-lHr_216wRy8/UJv-SdUV1ZI/AAAAAAAAciI/KWo3Uzd3EfA/s640/IMG_4917.JPG[/img] oj moja Masia smutasia [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Xsnj7WyXdWs/UJv-WR1YncI/AAAAAAAAcis/m1Dg6CGjS8Y/s512/IMG_4920.JPG[/img] mówiłaś coś? [img]https://lh5.googleusercontent.com/-dUtiGRBI3Bg/UJv-XYdYv8I/AAAAAAAAclA/UJkhNisVnRM/s512/IMG_4921.JPG[/img] słucham Cie :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-aqvsLpvxsV4/UJv-YShbDvI/AAAAAAAAcjE/t-XYh5CuZrY/s512/IMG_4922.JPG[/img]
  18. ciekawe co wiatr jej mówił [img]https://lh4.googleusercontent.com/-GCj_O-EzYjY/UJv8zP18J2I/AAAAAAAAcgg/6M6mJfDSzvQ/s640/IMG_4902.JPG[/img] jakie wieści niósł dziś przez świat [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WIGle6EDxTM/UJv839wPnwI/AAAAAAAAcgw/DEnpAuhDv3o/s640/IMG_4905.JPG[/img] Holi chyba mało to obchodziło [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JKZmUB72yBw/UJv86HXUwUI/AAAAAAAAcg4/vjA7w2x4quk/s640/IMG_4906.JPG[/img] na naszej łące też pomarańczowo [img]https://lh3.googleusercontent.com/-bocDRQs00HY/UJv8-4QkPSI/AAAAAAAAchE/yX4ZuBWMzWs/s640/IMG_4908.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2TjlgXcLb-Q/UJv9Bt8iBQI/AAAAAAAAchM/_ohgCrEDmAU/s640/IMG_4910.JPG[/img]
  19. Holusia jak zawsze czujna [img]https://lh3.googleusercontent.com/-uvg4jFgsrj4/UJv8TYzWbVI/AAAAAAAAcfM/D-Bi-mLAgJo/s640/IMG_4888.JPG[/img] na szczęście troli nie ma już w lesie ..bo trole ja przerażały dawno nas tu nie było, toteż Holi miała dużo do nadrobienia w czytaniu [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6-3IAjK2x08/UJv8Yem0DrI/AAAAAAAAcfY/ACLoK6DL7cQ/s640/IMG_4890.JPG[/img] a Masza zazdrosna bo na smyczy ...ale to nie moja wina, ze jak jest spuszczona to mi na psy szczeka znowu :shake: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-tIa3wA4Qmrc/UJv8aSg2bhI/AAAAAAAAcfc/wVtXk6LfahY/s640/IMG_4891.JPG[/img] oj pobiegła by, pobiegła [img]https://lh4.googleusercontent.com/-YaACQ721BLc/UJv8cNXU4NI/AAAAAAAAcfo/7n80pwOMoBo/s640/IMG_4892.JPG[/img] ale musi czekać [img]https://lh3.googleusercontent.com/-UjOOO3PdemQ/UJv8eTsKA9I/AAAAAAAAcfs/NpP6O_iJYO8/s512/IMG_4893.JPG[/img]
  20. potem się nim z lubością zajęła [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qAepZY0MYvw/UJv7-PGLL8I/AAAAAAAAceY/zCiXRT-6jcM/s640/IMG_4879.JPG[/img] tymczasem Sol, miała dość swojej małej, ciasnej budy ... [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ng2BagosQI0/UJv7_bdH7NI/AAAAAAAAceg/MY-XuQrUKBU/s640/IMG_4880.JPG[/img] nie podchodź... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nV-GQG_2tgI/UJv8AoQ_AcI/AAAAAAAAceo/tKeXriVDmWA/s640/IMG_4881.JPG[/img] ale to dobrze, że ta psia się jej spodobała ..może jej nie osika? ______________________________________________ a w lesie zapanowała jesień :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jX-KMwlT1p4/UJv8GglV-EI/AAAAAAAAcew/jeqphfxoT2M/s640/IMG_4883.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nkwNAKNIrzs/UJv8OkOKllI/AAAAAAAAcfA/j--fYH-fMas/s640/IMG_4886.JPG[/img]
  21. Nie ma jak dzień wolny spędzić po części w lesie z własnymi psami, w schronisku na spacerze z Fenem ..a reszta przed komputerem ^^ no cóż. jedno jest pewne. jutro w pracy mnie zadek będzie bolał od siedzenia. Ale jak ktoś mnie o coś prosi, to staram się zrobić to jak najszybciej - a dziś robiłam banery na stronę naszej schroniskowej fundacji :) i tak nie skończyłam ... za to mam zdjęcia :D cieszycie się, co? na początek zdarzenie sprzed kilku dni. Patryk wracając z pracy wpadł do mcDonalda i kupił nam kolację. wszyscy wiemy, że żarcie stamtąd jest niezdrowe...ale czasem się ma ochotę i już. otóż Holi też miała ... a pozostały po jedzeniu tylko torebki ...no to Holi poczęstowała się jedną z toreb, która leżała na biurku Patryka. Niech bierze - powiedziałam, patrząc jak Holi się skrada. po chwili słyszymy -BUM, coś uderzyła w stół ..odwracamy się i co widzimy? [img]https://lh6.googleusercontent.com/-kPXouIWOiAw/UJv7z3tvorI/AAAAAAAAcds/P7bBrhTjYbg/s640/IMG_4872.JPG[/img] nie mam pytań [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pt37CILTC8M/UJv71dGX1bI/AAAAAAAAcd4/3WzSt_BZcnc/s640/IMG_4873.JPG[/img] jakimś sposobem ona sobie sama tą torbę na głowę zarzuciła oO no i nic nie widząc obijała się o meble ...powiecie pewnie, że powinniśmy pobiec z pomocą ..pewnie macie rację ..ale w tamtej chwili nas po prostu z rozbawienia zamroziło ...a Holi z tą torbą na głowie .. patrzyła się pewnie z wyrzutem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-z1Nv7SuqN4g/UJv72hM5YNI/AAAAAAAAcd8/lbZyt7o4j2Q/s640/IMG_4874.JPG[/img] w końcu udało się jej wykombinować jak ją ściągnąć [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UTFMPFEvW3s/UJv77GfYVWI/AAAAAAAAceQ/Hlb8wu2dejM/s640/IMG_4877.JPG[/img] i okazało się, że ona cały czas próbuje wyciągnąć pudełko po burgerze :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3X28GIqECp8/UJv78WDCSkI/AAAAAAAAceU/ugZIRcbF20Q/s640/IMG_4878.JPG[/img]
  22. Alfa po prostu musi sobie najpierw wszystko przemyśleć. Nic pochopnie się nie robi! często gdy tak myśli co też w tych liściach i o czym wiatr mówi to ją znosi na lewo ..bądź prawo - w zależności po której stronie ma człowieka - to takie przyciąganie. gorzej jak idzie pomiędzy ludźmi ...choć nie , to lepiej, jakaś równowaga wtedy jest i zazwyczaj idzie środkiem. Dopóki ktoś nie sięgnie do kieszeni ...bo tak naprawdę to parówki są siłą przyciągającą ;) W przypadku parówek Alfa nie ma pytań typu - być, albe nie być ...znaczy jeść czy nie, bo zawsze jest tylko jedna droga JEŚĆ ... a co do dziury ..ja też bym się bała - przecież w kanałach żyją KROKODYLE..czy tam aligatory, nieważne. i one przez te dziury mogą coś zrobić! ;)
  23. nie wiem ..może krzywo przy tym patrzył ?:D nawiązując do miski ..dziś fenowi grzebałam w niej kiedy jadł. żadnej reakcji. przesunęłam mu ją trochę - żadnej reakcji ...nawet jeść szybciej nie zaczął. Choć to ostatnie może dlatego że on i tak pochłania jedzenie :shake:
×
×
  • Create New...