-
Posts
11052 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Istar19
-
Drugi tydzień urlopu mi mija ..na zapaleniu gardła ....ja yo mam pecha ^^' ale to nic, grutn że znów ładna pogoda - choć zimno już :) Sol dziś przeszła samą siebie ... zostawiłam śniadanie na biurku ..wyszłam na 30 sekund ..wracam ..a tam nie ma szynki na kanapkach oO Holi burczała cicho na Sol, siedzącą na parapecie, a ta małpa się oblizywała i myła łapki ...i gdzie moja szynka ja pytam?? eh
-
Shira - żywiołowa czarnulka ze schroniska ZNALAZŁA DOM
Istar19 replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
zapisuje :) -
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
Istar19 replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
biedny Ares :( przed zima musi się coś dla niego znaleźć! -
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-oz51dCgoOUo/UHB3W8JJ8KI/AAAAAAAAbY4/rKPu4thyR8Y/s512/IMG_4230.JPG[/img] tu z Holusią :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7HK1b0WWorI/UHB3akhYdaI/AAAAAAAAbZY/u3mRjLwWwaY/s640/IMG_4237.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-isWafZKwtGA/UHB3hUigtpI/AAAAAAAAbaE/A63S2VPAcn0/s640/IMG_4249.JPG[/img] mam już dość - idziemy? [img]https://lh4.googleusercontent.com/-y2U9Q5jh2bM/UHB3jm1t3-I/AAAAAAAAbaU/KAyBIRUS3DY/s640/IMG_4254.JPG[/img] gotowy do drogi:) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ye3XZNno420/UHB3nu51apI/AAAAAAAAba0/cpgcvvR-XZY/s640/IMG_4261.JPG[/img]
-
polowanie ..na Holi ^^ [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uI4IqedbXE0/UHB3I-wJ10I/AAAAAAAAbXg/IkAnuOM87cQ/s640/IMG_4208.JPG[/img] ale tylko żartował :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-JX6YfMfM-bE/UHB3KOeMuXI/AAAAAAAAbXs/uEFVkorZT_w/s640/IMG_4209.JPG[/img] coś go zaciekawiło [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WXK-3zp7arU/UHB3PT5w13I/AAAAAAAAbYM/2q-001wkD2U/s640/IMG_4219.JPG[/img] cokolwiek to było wyzwoliło w nim lwa ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Nepa0I3Ux70/UHB3QjOFLKI/AAAAAAAAbYU/g0GTyJJLxyw/s640/IMG_4220.JPG[/img] a po chwili ładnie pozował [img]https://lh5.googleusercontent.com/-MqiyQ1Vahyo/UHB3Vt5WVlI/AAAAAAAAbY8/8Vva6sViQQk/s512/IMG_4228.JPG[/img]
-
wybaczcie brak zdjęć ..miały być wczoraj ...potem chciałam dać rano ...ale jakoś czasu break, ale w końcu są :) sesja łąkowa - słonko, ciepło (bardzo jak na październik) i miłe towarzystwo (chyba) - czego chcieć więcej? [img]https://lh3.googleusercontent.com/-H8q5CW6SeBU/UHB28XDJA2I/AAAAAAAAbWU/H325n0lFdyw/s640/IMG_4196.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-qA2M7TeyPxY/UHB3DVQ9h6I/AAAAAAAAbW4/cf5J8biQzcY/s640/IMG_4203.JPG[/img] nie ma jak opalanie się :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7uNHrAZy-b8/UHB3EZJpd4I/AAAAAAAAbXE/SvCcdJ_Xulc/s640/IMG_4204.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ydsPJAg5zJw/UHB3FnCf3VI/AAAAAAAAbXM/FFVnvNKbnZo/s640/IMG_4205.JPG[/img] i nieśmiało w jesiennym trawsku ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-bISOocdiBYM/UHB3H7ufy5I/AAAAAAAAbXY/daO_fR12Gr0/s640/IMG_4207.JPG[/img]
-
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
Istar19 replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
eh, niektórzy nie powinni być wolontariuszami ... ja też bym chciała wyprowadzać tylko miłe, słodkie i spokojne psiaki ...a jakoś nigdy takiego nie dostaje :evil_lol: ale nawet po jednym spacerze bym nie mogła psa już zamienić ....to nie rzecz ... Jedyny pozytyw to to że Shira teraz ma dobrego, odpowiedzialnego opiekuna :) tylko Aresik na tym ucierpiał :( -
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
Istar19 replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
kurcze ja tego nie rozumiem i jestem zazdrosna ..jakoś ja nie mogłam wymienić ani Bory, ani Szarki (i jeszcze kilku innych psów) ... a one to dopiero były aktywne/kłopotliwe itp .. a tak serio to za nic w świecie bym nie mogła oddać psa - mojego podopiecznego i wziąć innego ... moim zdaniem takie sytuacje nie powinny mieć miejsca - to wielka nieodpowiedzialność ...chyba żeby naprawdę pies był kłopotliwy i wolontariusz by sobie z nim nie radził, albo nawet pogarszał by zachowanie psa ..ale Shira? Ares? to prawie psie aniołki ..tylko że aktywne :shake: mam nadzieje że biedny Aresik za tydzień pojedzie już do siebie ...bo ileż razy może zmieniać opiekuna?? -
i to si.ę nazywa dobre zakończenie dnia :multi::multi: kamień z serca - wszyscy tutaj wierzyli w Moruska i w was :)
-
patik - Ty zawsze piszesz fajne komentarze do zdjęć ;) no jakie cudne zdjęcia robisz ...tylko pozazdrościć ;) Masza zawsze łapie każdy promyk cieoła ...teraz gdy pogodsa się powoli psuje chyba będę jej musiała sweterek kupić :shake: a dziś mieliśmy w schronie dzień otwarty ...Holi była ze mną, a Masza została u mamy ..i wiecie co ..jestem strasznie dumna z Holi :D z wielu powodów ...ale najważniejsze dla mnie - choć może niezbyt miłe dla innych - jest to że Holi nie berze jedzenia od obcych ! tylko ode mnie brała smakołyki i od Ani :) Jest to dla mnie ważne - wiecie jacy potrafią być ludzie ..szkoda ze Masia nie potrafi tego pojąć ... Żeby nie było, że Masza miała zły dzień u mamy ...jej się podobało ..cały dzień przy cieplutkim piecu w pokoju :) mam kilka zdjęć ..pewnie niedługo wstawię :)
-
a dziś mieliśmy dzirń otwarty ...Fen był na spacerze od 10 do 14 :) był w sumie bardzo grzeczny! nawet dał sobie trochę przemyć oczka ...nic to nie dało - wiadomo, ale przynajmniej starliśmy trochę krwi i ropy .. dzięki Ania za pomoc i Tobie ewes za przypilnowanie Holi :) bo dziś Fen miał towarzyszkę stałą na spacerze - moją Holusię - i był w stosunku niej bardzo delikatny :D zdjęcia za niedługo - bo dopiero do domu dotarłam
-
paskudne robale :( najgorsze jest to, że człowiek chucha i dmucha by tych kleszczy nie było ..trafi się jeden/dwa i od razu choroba dopada . to niesprawiedliwe :(
-
Morusku trzymaj się!!! Tyle cioteczek o Tobie myśli! Musi być dobrze ! Trzymaj się Justyna
-
czekam na zdjęcia i doczekać się nie mogę ;)
-
Twoja Abyy to .śliczny szkrab :D ciekawe co z niej wyrośnie ..będę na pewno zaglądać :) a Molly ...no po prostu cudo :) ale z tym futrem to chyba dużo zabawy co? oczekuje dużo dużo zdjęć :)
-
Sambor- lekko astkowaty pieszczoch już w nowym domu
Istar19 replied to Hmmm's topic in Już w nowym domu
jestem u chudzielca :) on jest cudny :D -
taa jak mu je przecierałam szmatką - chciałam ściągnąć strupka który prawie odpadł to on jak nie burknął na mnie i pokazał zęby .ale wielkim plusem było to że choć moja ręka znalazła się w jego pysku to nic nie zrobił, zaraz puścił i nawet jeden ząbek nie zostawił na mnie śladu:) w sumie ..gdyby ktoś mi go pomógł przytrzymać to chyba by dało radę ... pomożesz mi w sobotę? :D może skocze jutro do weta zapytać czy ma jakieś krople...
-
niestety w schronie wiesz jak jest ...czasu brak - a on nawet do tych oczy nie daje sobie dość . wije się, wyrywa - próbowałam mu je kiedyś lekko wilgotną chustka przetrzeć ... p Ania mówiła że w schronie nie ma szans mu ich zakraplać :( ale popytam ją ...może chociaż te dwa razy w tygodniu ..choć to i tak jest kropla w morzu - on by je musiał mieć porządnie wyczyszczony (wokół oczu) i przecierane plus zakraplane kilka razy dziennie ...
-
a pychol to on ma cudny [img]https://lh6.googleusercontent.com/-1BJnm4mRJdQ/UG3FOG4onGI/AAAAAAAAbU4/o1CmD5shDM0/s640/IMG_4178.JPG[/img] gdyby nie te obwódki wokół oczu :shake: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-NOQmCBZ3msM/UG3FPA93u1I/AAAAAAAAbU8/Oo-AtnHeFB0/s640/IMG_4179.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BJ06vE11L34/UG3FQKQYFRI/AAAAAAAAbVE/kfoMXRyd_7w/s640/IMG_4183.JPG[/img] no to do soboty :)
-
Kolejny spacer z Fenem za nami ...za mną w zasadzie .. co o Fenie ? większego panikarza nie widziałam jeszcze ... bynajmniej nie boi się hałasu, ruchu ulicznego ani nic z tych rzeczy ...ale Fen ma bardzo niski próg bólu ...jemu wystarczy leciutko zahaczyć butem o łapkę a ten już piszczy, skomle i podskakuje na pozostałych trzech - patrząc przy tym z wielkim wyrzutem ..kto widział ten wie :) jego łapki to po prostu świętość - ale daje je sobie podnosić ...tylko szybciutko chce je zabierać . Wiem też jakie komendy on zna ... - zamiast siad - usiądź - najlepiej z dodanym "proszę" - łapa to - podaj łapę... żadne daj ... - waruj? nieee ...połóż się ...tak jak przy siadzie ..z proszę ...plus parówka i wtedy się położy ... rozkazów to on nie lubi ;) Ale kto lubi? a jak się go ładnie prosi to on się zastanowi ..i spełni prośbę zazwyczaj :) na smyczy ..prawie idealnie ..prawie ...i to przez duże P ...bo Fen lubi wszystko podlewać ..każde drzewo, słup, znak drogowy ... to troszkę denerwujące, bo po za tymi wiecznymi zachciankami to idzie przy nodze :) Jest to również jedyny pies jakiego miałam, który sam wchodzi do kojca, a potem nie próbuje z niego wyjść ..tylko grzecznie czeka aż ściągnę mu obrożę i zamknę drzwi .... niestety z jego oczami to bez zmian :( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SUUrMS9a-qg/UG3FJPM83MI/AAAAAAAAbUM/cHWWCZ9Qb_o/s640/IMG_4163.JPG[/IMG] tu jego siad :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GNrKCA4_Dpk/UG3FKJnwlCI/AAAAAAAAbUU/Xa61mua1yyk/s512/IMG_4169.JPG[/IMG] podaj łapę [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8e-7VMHbG7c/UG3FLDcK99I/AAAAAAAAbUc/Q4iCKBLKo-0/s512/IMG_4170.JPG[/IMG] oczekiwanie na nagrodę [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BJ06vE11L34/UG3FQKQYFRI/AAAAAAAAbVE/kfoMXRyd_7w/s640/IMG_4183.JPG?gl=PL[/IMG] i kolejna łapka ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CcSblUWlLgU/UG3FNHqzWhI/AAAAAAAAbUs/YWN1hcwT_Ng/s512/IMG_4173.JPG[/IMG]
-
NEMO mix owczarka i huski juz w hoteliku brakuje 180zl miesiecznie!
Istar19 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nemo przystojniaku hop do góry!