Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Bruno, zrobiłam ci nowe ogłoszenia - tak długo domku nie możesz znaleźć... 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja-ID1aD7R.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/108472/Bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-ADOPCJA/[/URL] 3. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-ADOPCJA-W0QQAdIdZ385378220[/URL] 4. [URL]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/55961.html[/URL] 5. [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-3037/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/3037-big-1-1338812802.jpeg[/URL] 6. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-ADOPCJA,65830[/URL] 7. [URL]http://www.wielkopolskatablica.pl/ogloszenie-5629/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja.html#http://www.wielkopolskatablica.pl/uploads/images/5629-big-1-1338812162.jpeg[/URL] 8. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/108472/Bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-ADOPCJA/[/URL] 9. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,55803,Lw==.html[/URL] 10. [URL]http://poznan.olx.pl/item_page.php?Id=390532208&ts=1338813223[/URL] 11. [URL]http://www.piesek.org/ogloszenie,bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja,0xhlCFL2IylhKIT2038tg,1226.html[/URL] 12. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2266282-bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja/[/URL] 13. [URL]http://nowy-tomysl.lento.pl/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-,421748.html[/URL] 14. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1046863228/poznan-Bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-ADOPCJA.html[/URL] 15. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4698/name/oddam-do-adopcji-bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja-nowy-tomysl-cala-polska.html[/URL] 16. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-ADOPCJA-id42609.html[/URL] 17. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/7113/Bruno_mix_labradora_i_beagla_szuka_domu_ADOPCJA.html[/URL] 18. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/69571_Bruno_mix_labradora_i_beagla_szuka_domu_ADOPCJA.html[/URL] 19. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-20951469.html[/URL] 20. [URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/29963-Bruno_mix_labradora_i_beagla_szuka_domu_ADOPCJA.html[/URL] 21. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/38708/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu_-adopcja/[/URL] 22. [URL]http://adpedia.pl/wielkopolskie/nowy-tomysl/drobne/zwierzeta/ogloszenie/bruno_mix_labradora_i_beagla_szuka_domu_adopcja,218169/[/URL] 23. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/25689_Bruno_mix_labradora_i_beagla_szuka_domu_ADOPCJA.html[/URL] 24. [URL]http://poznan.swistek.pl/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja_158071.html[/URL] 25. [URL]http://www.neeon.pl/210368-bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja.html[/URL] 26. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/39804/[/URL] 27. [URL]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja,0ld88XwR81DMtRlF3ZTrG,1350.html[/URL] 28. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja/48621[/URL] 29. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=109017&title=bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja[/URL] 30. [URL]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/bruno-mix-labradora-i-beagla-szuka-domu-adopcja,id817a35f4272e6.html[/URL]
  2. Dianko, może tym razem cię ktoś wypatrzy?? 1. [url]http://tablica.pl/oferta/diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha-ID1aBa5.html[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/108460/Diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha/[/url] 3. [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha-W0QQAdIdZ385357463[/url] 4. [url]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/55954.html[/url] 5. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-3035/diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/3035-big-2-1338806423.jpeg[/url] 6. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha,65816[/url] 7. [url]http://www.wielkopolskatablica.pl/ogloszenie-5625/diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha.html#http://www.wielkopolskatablica.pl/uploads/images/5625-big-2-1338805774.jpeg[/url] 8. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/108460/Diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha/[/url] 9. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,55800,Lw==.html[/url] 10. [url]http://poznan.olx.pl/item_page.php?Id=390476090&ts=1338807667[/url] 11. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2266132-diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha/[/url] 12. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1853969604/poznan-Diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha.html[/url] 13. [url]http://poznan.lento.pl/diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie,421521.html[/url] 14. [url]http://www.piesek.org/ogloszenie,diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha,01G25q87k05vrwB2pFpB3,1226.html[/url] 15. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Diana,-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha---id42603.html[/url] 16. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4695/name/oddam-do-adopcji-diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha-nowy-tomysl-cala-polska.html[/url] 17. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/7110/Diana_czy_naprawde_juz_nikt_mnie_nie_pokocha.html[/url] 18. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/69567_Diana_czy_naprawd_ju_nikt_mnie_nie_pokocha_.html[/url] 19. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-20951169.html[/url] 20. [url]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/29959-Diana_czy_naprawde_juz_nikt_mnie_nie_pokocha_.html[/url] 21. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/38705/diana_-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha__/[/url] 22. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/25687_Diana_czy_naprawd_ju_nikt_mnie_nie_pokocha_.html[/url] 23. [url]http://adpedia.pl/wielkopolskie/nowy-tomysl/drobne/zwierzeta/ogloszenie/diana_czy_naprawde_juz_nikt_mnie_nie_pokocha??,218153/[/url] 24. [url]http://www.neeon.pl/210362-diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha.html[/url] 25. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=109014&title=diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha[/url] 26. [url]http://poznan.swistek.pl/diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha-_158063.html[/url] 27. [url]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha,id480ad5f4272e0.html[/url] 28. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha/48618[/url] 29. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/39800/[/url] 30. [url]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,diana-czy-naprawde-juz-nikt-mnie-nie-pokocha,0x33BnnvDnGCERYGJ6ei8,1350.html[/url]
  3. Sambusiu, to dla ciebie kochana, może tym razem któreś z ogłoszeń będzie tym szczęśliwym i domek znajdziesz?? 1. [url]http://tablica.pl/oferta/samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom-ID1ayO1.html[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/108448/Samba-idealna-dla-rodziny-Czeka-na-nowy-dom/[/url] 3. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Samba-idealna-dla-rodziny-Czeka-na-nowy-dom,65811[/url] 4. [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Samba-idealna-dla-rodziny-Czeka-na-nowy-dom-W0QQAdIdZ385335812[/url] 5. [url]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/55942.html[/url] 6. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-3033/samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/3033-big-1-1338798411.jpeg[/url] 7. [url]http://www.wielkopolskatablica.pl/ogloszenie-5622/samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom.html#http://www.wielkopolskatablica.pl/uploads/images/5622-big-2-1338797773.jpeg[/url] 8. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/108448/Samba-idealna-dla-rodziny-Czeka-na-nowy-dom/[/url] 9. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,55794,Lw==.html[/url] 10. [url]http://poznan.olx.pl/item_page.php?Id=390397494&ts=1338801843[/url] 11. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2266049-samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom/[/url] 12. [url]http://nowy-tomysl.lento.pl/sambaidealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom-,421234.html[/url] 13. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1378181280/poznan-Samba-idealna-dla-rodziny-Czeka-na-nowy-dom.html[/url] 14. [url]http://www.piesek.org/ogloszenie,samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom,0iNDZ3oCOGC6wa05eihE6,1226.html[/url] 15. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/4693/name/oddam-do-adopcji-samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom-nowy-tomysl-cala-polska.html[/url] 16. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Samba,idealna-dla-rodziny-Czeka-na-nowy-dom-id42597.html[/url] 17. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/7109/Sambaidealna_dla_rodziny_Czeka_na_nowy_dom.html[/url] 18. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-20950739.html[/url] 19. [url]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/29944-Samba_idealna_dla_rodziny_Czeka_na_nowy_dom_.html[/url] 20. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/69555_Samba_idealna_dla_rodziny_Czeka_na_nowy_dom_.html[/url] 21. [url]http://adpedia.pl/wielkopolskie/nowy-tomysl/drobne/zwierzeta/ogloszenie/samba_idealna_dla_rodziny_czeka_na_nowy_dom,218129/[/url] 22. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/38695/samba_idealna-dla-rodziny_-czeka-na-nowy-dom_/[/url] 23. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/25683_Samba_idealna_dla_rodziny_Czeka_na_nowy_dom_.html[/url] 24. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom/48613[/url] 25. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=109007&title=samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom[/url] 26. [url]http://poznan.swistek.pl/samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom-_158045.html[/url] 27. [url]http://www.neeon.pl/210352-samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom.html[/url] 28. [url]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom,id10e475f4272d5.html[/url] 29. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/39792/[/url] 30. [url]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,samba-idealna-dla-rodziny-czeka-na-nowy-dom,0vmjN7nc7VKvAAdqtN2pf,1350.html[/url]
  4. to prawda, Boni przeszła dużą metamorfozę przez ten cały czas. Od samego początku czuwał nad nią jakiś stróż, że nie trafiła do Czarodziejki, że mimo iż stresująco było tej felernej nocy, to jednak wszystko się dobrze skończyło :) A u p. Kamili ma jak w raju :) Mam nadzieję, że kiedyś będziemy przejazdem w Częstochowie i uda nam się Boni piękną odwiedzić, jak również resztę mieszkających tam i szczęśliwych tam psiaków. Szkoda, że takich miejsc, jak hotelik p. Kamili i osób, jak sama p. Kamila i cała załoga pomagająca w hoteliku oraz Was Alexa77 i całego teamu nie ma o wiele więcej :) Wówczas każdy pies mógłby być szczęśliwi :)
  5. zdjęcia po prostu cuuuudowne :) Ale to za sprawą tego, że modelka piękna, a jakże :) Gapcia jest ślicznym psiakiem, więc jak mogłoby być inaczej :) bardzo cieszy zmiana w zachowaniu Gapci :)
  6. A ja się widziałam w sobotę z Migunią i buziaki mi rozdawała i skakała i domagała się uwagi :) to taki pozytywny psiak, tyle ma w sobie radości, a nikt tego nie zauważa i nie chce do swojego domu zaprosić takiej fajnej suni...
  7. no to trzymamy dalej :) zaciskamy z całych sił :) a o tymczasa się nie martw - prędzej czy później i tak w Twoim domu wyląduje jakiś psiak w potrzebie, jak nie planowo, to niespodziewanie pojawi się znów na Twojej drodze, jak Myszolinka :)
  8. [quote name='Artia']Jeśli nie sprawi to problemu mogłabym prosić o obwód szyi Kody, chciałabym zakupić już obrożę[/QUOTE] poprosiłam już tymczasowego opiekuna o zmierzenie obwodu szyi. ale się cieszę, że już się tak nastawiasz i doczekać nie możesz :) i w ogóle fajnie, że jesteś tu na dogo :) nie każdy nowy domek chce się tu logować i zdawać później relacje ze wspólnego życia :roll: a dla nas to przecież tak ważne, tyle radości daje i sił do dalszego pomagania kolejnym biedom.
  9. Kto poznaje tą małą pannę?? [IMG]http://images8.fotosik.pl/2986/d747ec9d05aaf69emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/2986/4c12c1dcc7165987.jpg[/IMG] To nasza Flika, a raczej Fifi :) a to część maila, jakiego dostałam z DS Fifi: [QUOTE]zmieniliśmy jej imię na FIFI bo nikt nie umiał zapamiętać.Nasza Fifi jest bardzo fajnym pieskiem bardzo lubi chodzić na smyczy na spacery na początku był problem ze spacerami ale teraz to jest całkiem inna suczka i bardzo się ciesze że ją adoptowałam.Przesyłam jej zdjęcia. Ps.Lubi rozrabiać i kraść laczki[IMG]http://poczta.o2.pl/?cmd=getpart&link=8UIYwUkuWUFzly8nQAkkhFikAAyefAioBI69wHspAAlPWbBIXZAJGbpb2Z7Fmb2K2ZBCAA[/IMG][/QUOTE] Nasza mała wypłoszka się rozkręciła na maksa :)
  10. [quote name='Artia']Jak mogę pomóc mam kilka rzeczy mogę wrzucić na bazarek , ale nie wiem jak mam to zrobić...[/QUOTE] Artia, super - wielkie dzięki :) Może umówmy się tak, że jak przyjedziesz poznać sunie, to przywieziesz rzeczy, które mogłabyś oddać na bazarek, ja porobię zdjęcia, opiszę i wystawię, co?? :)
  11. [quote name='zuzlikowa']Czy mogę prosić o przesłanie konta dla Szarika?... chciałabym przesłac środki z bazarku. wysłane :) i bardzo dziękuję :)
  12. WPŁATY OD DNIA 08.05 do 31.05.2012 r. OLENA84 - 30 zł MAJ pietrucha204 - 10 zł IV megi_winters - 170 zł Agata.Sonia - 60 zł za I.II i III MAGDA222 - 50 zł Akrum - 20 zł ślicznie dziękuję w imieniu Szarika :loveu: opłaciłam DT za maj i już znowu jesteśmy na minusie, a jeszcze czeka zaległa opłata za leki 142,50 zł
  13. Super wieści :) jak zwykle zresztą :) O Topiczku zawsze pamiętam, ten chłopak wrył się w moją pamięć i serce. Ciesze się, że ma taki super domek :)
  14. Codziennie przychodzę na wątek Kai by pooglądać te ostatnie zdjęcia, napawają radością i dodają sił do walki o kolejne bezdomniaki. Bo tych sił często brakuje, głupota ludzka często nie zna granic...
  15. Robiąc ogłoszenia z bazarku widziałam, że Lenki ogłoszenia się przewijają przez portale ogłoszeniowe :) Może w końcu ktoś ją dojrzy, zobaczy, zakocha się...
  16. Gapciu, nie warcz na Mufkę, tylko się zaprzyjaźnij.
  17. odwiedzam Brutka. Niestety nie mogę pomóc finansowo, ale jestem tu obecna i zaciskam mocno kciuki za chłopaka.
  18. Do wydatków dopisz jeszcze Basiu szczepienia mamusi. Koszt szczepień (wirusówki + wścieklizna) 35 zł I to też ma ode mnie w prezencie na dobry początek życia. Koszty są kolosalne. Może by tak allegro cegiełkowe zrobić?? Zaraz pomyślę, kogo by tu poprosić, kto ma wprawę w takich zbiórkach, bo ja nigdy nie robiłam.
  19. Ja myślę że po woli można zacząć Kruszynkę ogłaszać i tak wiadomo, że domki nie będą się ustawiać po nią w kolejce.
  20. Zapomniałam napisać, że kilka dni temu widziałam w końcu Kryśkę na spacerze :multi: Niestety nie mogłam blisko podejść, bo miałam moje 3 potfffory na smyczy i jeden straszny hałas robił, ale co widziałam szczęśliwą Kryśkę, to widziałam :) Na moje oko przytyła trochę panienka. Jest śliczna i zadbana.
  21. i co tam, wiadomo coś jak się żyje Bambu w DS??
  22. Podczytuje cały czas, choć nie miałam czasu się odezwać. Kurcze, sama nie wiem co Ci Poker doradzić. Po tym, jak nastąpiła poprawa myślałam, że już będzie tylko lepiej, a tu proszę - pogorszenie i taki stan się utrzymuje. Pamiętam taką jedną sunie, tu na dogo, którą kiedyś miałam wziąć na DT, ale akurat innego tymczasa wówczas wzięłam. Pojechała do BDT, tam wszystko było dobrze, jednak po dwóch tygodniach sunia pod nieobecność opiekunki zagryzła jej dwa chore psiaki. Sunia w trybie pilnym musiała opuścić ten tymczas i pojechała do płatnego DT do furciaczek i tam pod okiem szkoleniowca jej charakter się na tyle unormował, że poszła do adopcji. W DS pokazała jednak od razu, co w niej w środku siedzi. Niby chciała być głaskana, a po chwili już dziabała na prawo i lewo. DS na szczęście się nie poddał i pracują z behawiorystą. Poker, a w Twojej okolicy jest jakiś godny zaufania behawiorysta?? Może wystarczy kilka rad co i jak robić, jak postępować w różnych sytuacjach, co ułatwi życie Wam, małej i wszystkich ogoniastym domownikom.
  23. [quote name='uczeń czarnoksieżnika']Super, dzięki wielkie :)[/QUOTE] nie ma za co, polecam się na przyszłość ;)
  24. Cieszę się, że się wszystko udało.
×
×
  • Create New...