Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Oj Gosiu, to chodzi tylko o to, żeby pomogli jakoś zwierzakom, żeby chociaż na swojej stronie internetowej napisali jakiś artykuł i podali konto i żeby ludzie się dowiedzieli, że zbieramy kase. Zresztą mamy nagrania i zdjęcia zarówno Rodi'ego jak i Balbinki, więc można w razie co im to podesłać. Nie chodzi mi,żebyś występowała w TV, spokojnie. :) a nawet jak, to nie chciałabyś? może właśnie w taki sposób więcej ludzi chwyciło by za portfele. Zresztą Owieczka podsunęła mi pomysł, że przecież w TVP2 w pytaniu na śniadanie co środę pokazują kilka psiaków do adopcji, pomagają też w sprawach właśnie zbierania pieniędzy na psiaki, na fundacje itp. Może akurat się uda... A jak Rodi ma jeszcze przez miesiąc siedzieć w klinice i być leczony, no to moim zdaniem sami nie damy rady uzbierać na to kasy, sama zresztą mówiłaś, że kwesta w King Crosie nie była zbyt udana, że ludzie niechętnie dawali, więc może przez telewizję się uda. Czasami przecież się tak udawało, że po takiej telewizyjnej akcji zaczynały spływać pieniądze na konto, zresztą Fundacja NiZ SOS dla Zwierząt z Łodzi też miała swój program w TV, właśnie dzięki temu sporo ludzi dowiedziało się, że taka fundacja istnieje, że można pomagać... No nie wiem, jak chcesz, to mogę już więcej do prasy i TV nie uderzać, ale moim zdaniem warto próbować, choć wiem, że mogę nie odpowiedxieć, że mogą się nie zgodzić, ale zawsze warto próbować... -
dzień dobry Topik :) Skacz do góry :) Jak tam z deklaracjami dla ciebie?? póki co malo... Poproś ładnie cioteczki,no dalej - uśmiechnij się do nich i wtedy na pewno coś jeszcze dorzucą! :)
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Dziś jestem umówiona na bardziej szczegółową dyskusję na temat naszych łysolków przebywających w klinice. Efekty leczenia Rodiego już są widoczne, ale z mojej wiedzy wynika, że leczenie gronkowca, jest najbardziej uciążliwe i długotrwałe. Myślę, że doktor nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie jak długo ono potrwa, na pewno będzie drogie...[/QUOTE] Jak tam Gosiu? Jakie wiadomości przynosisz ze spotkania z lek.wet?? Gosia, kontaktowałam się z TVN, TVP Info, dziś jeszcze będę pisała do gazet w sprawie rozgłośnienia sprawy Balbinki i ROdiego,znaczy zbierania pieniędzy na ich leczenie. W TVN i TVP Info zostawiłam namiary na Ciebie, powiedzili że jak temat by zaakceptowali, to będą się kontaktować z Tobą - no nie wierze, że się uda, ale w razie co, to będziesz wiedziała dlaczego dzwonią. Ściągnęłam sobie twoje namiary ze strony Fundacji - mam nadzieję, że nie będziesz mi miała tego za złe. Aha właśnie siedzę też nad układaniem jakiegoś tekstu na temat Balbinki i Rodi'ego i zbieraniu na nie pieniędzy. Ponieważ skontaktowałam się z jednym chłopakiem - dziennikarzem, który zgodził się na moją propozycję i umieści artykuł na swoim blogu i u siebie na nk. Tylko teraz muszę to jakoś opisać i mu przesłać wraz ze zdjęciami. Może wtedy dotrze to do większej ilości osób?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
dzień dobry Heniu, ciekawe czy u ciebie też dziś taka śliczna pogoda, słoneczko świeci od rana, ptaszki śpiewają - od razu chce się żyć i przychodzą nowe siły do działania :) -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Komentować nie trzeba: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/271/05e9ca3c9c5abb57med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/272/88f6bc9068e0a113med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/271/a4f7c911938284bemed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] WOW... temu chłopakowi to się poszczęściło :) ale mu dobrze. ojojoj... :) -
Groszek, nikt nie dzwoni w twojej sprawie??
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Witam cię Balbinko o poranku. Cioteczki, właśnie siedzę nad układaniem jakiegoś tekstu na temat Balbinki i Rodi'ego i zbieraniu na nie pieniędzy. Skontaktowałam się z jednym chłopakiem - dziennikarzem, który zgodził się na moją propozycję i umieści artykuł na swoim blogu i u siebie na nk. Tylko teraz muszę to jakoś opisać i mu przesłać wraz ze zdjęciami. Może wtedy dotrze to do większej ilości osób?? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Emigrantka']Akrum - Twoj 1 banerek niesie do Balbinki a nie do psiaka Onkowatego ze zdjecia......[/QUOTE] już jest chyba dobrze ;) -
mi się też wydaje, że lepsze warunki na oswojenie z człowiekiem, na stemperowanie charakteru, na przygotowanie do adopcji ma w hoteliku czy dt niz w schronisku.
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ło... dzięki że mówisz... hm, ciekawe jak to się stało. Zaraz coś z tym spróbuje zrobić. W razie co Emigrantka chodzi o tą stronę:[url]http://www.dogomania.pl/threads/180763-SOS-bezimienny-wychudzony-wyA-ysiaA-y-z-parchami-ON-potrzebne-PLN[/url] -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Ja zaraz coś wrzucę na pw do ciebie bela51 -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
A wiadomo już jaki duży jest rachunek za Balbinke a leczenie i pobyt w klinice w Śremie?? Starczy tych zebranych pieniążków?? -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Balbinka do dt, mały niewidomy z wyciętym okiem też pójdzie do dt, teraz jeszcze tylko ONek Rodi musi w końcu zacząc dochodzić do zdrowia...żeby też mógł iść do domku!!! -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kosta powodzenia, niech się wszystko dobrze ułoży, zabieg poszedł sprawnie, a ty żebyś szybko doszła po nim do siebie :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Szkoda ze forsa sie nie rozmnozyla :)[/QUOTE] Przydało by się, żeby forsa się rozmnożyła, ale cóź... tak się nie da... No chyba że bedziemy jakieś modły i tańce indiańskie odprawiać, to może...kto wie... -
Mizianko późnym popołudniem :) Jurand nadstaw uszko :)
-
Groszek, pomerdaj ładnie swoim krótkim ogonkiem dla cioteczki Magdaleny za pieniążki z bazarku.
-
U funi Topik by miał dobrze, tam psy mają troskliwa opiekę :)
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Skontaktowałam się z TVP Info, poprosili o przesłanie krótkiej informacji o Rodim i kilku zdjęć. Wysłałam mailem... zobaczymy co i jak. Skierowałam ich GoniuP do Ciebie jeśli by mieli jeszcze jakieś pytania i jeśli podjęli by się pomocy w akcji zbierania pieniędzy. Zobaczymy jak się ustosunkują do mojej prośby. -
[quote name='AgusiaP']Noo... Akrum a wiesz coś więcej czy u kikou to jest dom czy mieszkanie w bloku?[/QUOTE] Nie mam pojęcia... wiem tylko że ma u siebie jakieś ślepaczki starowinki na dt, tylko tyle. dlatego pisałam o Juranda, no bo pasował by tam.
-
AgusiaP widzę że w tej samej chwili napisałyśmy :)