Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='amica']Witajcie cioteczki! Dziś Balbinka cały dzień była jakaś nieswoja, trochę markotna. Martwiłam się czy na pewno dobrze czuje. Od 15 byłam w pracy i mój TZ zajmował się sunią, dzwoniłam do domu kilka razy i za każdym razem słyszałam to samo: Balbinka leży i nie ma ochoty na zabawę :( Jednak po moim powrocie do domu Balbina dostała ataku radości i wariowała jakby otrzymała jakąś super moc :) Rozpruła śminguskę, rzucała Dinusiem i kostką po całym pokoju i tradycyjnie wskakiwała mi na kolana zaczepiając pazurkami, żeby ją głaskać:) Mówie Wam jaki z tej Balbiny udany numer: prawdziwy mały Talib:) najpierw narobiła mi mega stracha bo już myślałam, że może coś ją boli skoro jest taka smutna i leży cały dzień, a potem zrobiła mi z domu pobojowisko.[/QUOTE] pewnie tęskniła za Tobą :) albo po prostu miała może gorszy dzień - tak jak czasami ludzie :) -
Dusia na allegro ma 3 obserwatorów, ale gdyby chcieli to już by pewnie zadzwonili, tym bardziej że aukcja się kończy... Widzę też, że bardzo dużo osób odwiedziło Dusi allegro, dokładnie 228 osób do teraz, ale... dlaczego nikt sensowny nie dzwoni??
-
[quote name='anawa']Hotel, o którym wspominała Pasja (ten za 350 zł) okazał sie hotelem za................... 45 zł za dobę a więc odpada. A z dobrych wiadomości to taka, że dostałam maila z zapytaniem o Welsha od zainteresowanej pani. Domek z ogródkiem. Już odpisałam i trzymamy kciuki za dalszy ciąg.[/QUOTE] O...to trzymamy mocno :) A może jakieś ogłoszenia porobić, czy już ma?
-
[quote name='anouk92']Rozmawiałam z Panią Krystyną z Emira - wszystko jest pod kontrolą. Pies będzie zdiagnozowany, wykastrowany a później będą mu szukać domu. Ja jestem spokojna. Uważam że dobrze się stało. Skupmy się na innych psiakach z Klembowa.[/QUOTE] Super że Mikrus już nie siedzi w schronie i że będzie miał fachową pomoc :) badanie, kastracja :) teraz będzie już tylko lepiej :) Też nie rozumiem wypowiedzi Wuni, ja bynajmniej mam pełne zaufanie do działań Fundacji Emir, wiem ile dobrego robią dziewczyny z chociażby oddziału poznańskiego, jak walczyły o Balbinkę, teraz Rodi i Tiger... I jak tylko zobaczyłam, że pojawiła się tu GoniaP z poznańskiego oddziału Emira, wiedziałam, że od teraz już będzie wszystko dobrze i tak też jest :) Tym bardziej że gagata się tu na wątku pojawiła, to też mam nadzieję,że co jakiś czas jakaś informacja czy zdjęcia do nas dotrą i przynajmniej nikt nie będzie mógł rzucać bezpodstawnych oskarżeń.
-
ja póki co mogę tylko wesprzeć obecnością na wątku, niestety jestem na minusie jeśli chodzi o kasę... a podwyżka żadna niestety się nie szykuje... :(
-
na zdjęciach Topik wydaje się małym pieskiem, a w realu jakiej faktycznie jest wielkości? taki do kolan?
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
biedny psinka... jak coś jeszcze wyskrobię, to dorzucę, ale cienko u mnie już z kasą, cienko... -
[quote name='monia3a']To jeszcze popatrzcie jak Arwin molestuje Oskara :D [URL]http://www.youtube.com/watch?v=NnBedPez7oE[/URL][/QUOTE] ale się uśmiałam :) normalnie zabawny jest ten psiaczek :) że się nie boi kocich pazurków :) jak tak patrzyłam na ten filmik, to jakbym widziała dwa kotki bawiące się :)
-
[quote name='AGA35']i nowe maleństwo :roll: [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/277db025.jpg[/IMG][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/867fa3da.jpg[/IMG][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/1e7cfe29.jpg[/IMG][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/ad724568.jpg[/IMG][/QUOTE] ło... jakie maleństwo :) śliczna łaciata psinka :) jak będzie potrzeba ogłoszeń to dajcie znać :)
-
jej, jak słodko wygląda i zabawnie zabawa dużej z małym kurduplem :) dobrze, że Arwinek stał na sofie, bo inaczej nie miał by szans :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Oj dobrze by było by w pierwszym poście na bieżąco były uzupełniane wpłaty, tak od razu każdy ma wszystko podane jak na tacy i nie musi przeszukiwać postów czy wpłacił, czy dotarło... ja przed chwilką też weszłam na swoje konto, bo myślałam, że źle przelałam na Henia, że za mało, ale jednak dobrze, ufff :) Szarotko, mam prośbę, mogłabyś umieścić tekst ogłoszenia do pierwszego postu? Bo widzę, że co chwilkę ktoś pyta czy jest tekst, czy bedzie... a przecież już był ułożony :) no i tak sobie pomyślałam, że to by było najlepiej, gdyby w pierwszym bądź drugim poście był umieszczony tekścik. -
powysyłałam maile do znajomych ze zdjęciami Krecika,może jednak kogoś wzruszy jego los...
-
Poznań - Bunia - odeszła za Tęczowy Most...
Akrum replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia, wiem że trudno pogodzić się z odejściem każdego psiaka, ale akurat Ty nie powinnaś robić sobie żadnych wyrzutów. Byłaś przy niej, próbowałaś ją ratować, robiłaś wszystko żeby jej pomóc i przynajmniej ostatnich dni nie spędziła samotnie, gdzieś na ulicy czy tej budowie... nie umierała w mękach, tylko spokojnie zasnęła w otoczeniu ludzi. Widocznie tak miało być, nie było jej pisane cieszyć się dalszym życiem... może przytrafiło by jej się coś jeszcze gorszego jakby nadal żyła, może by mocno cierpiała... a tak już sobie radośnie skacze i biega po zielonych łąkach za TM i jestem pewna że ma się tam dobrze w otoczeniu wszystkich naszych ogoniastych, które już od nas odeszły. -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cześc chłopaki:) hooopsajcie do góry :) -
[quote name='monia3a']Byłam wczoraj na wizycie przed adopcyjnej. Dom wydaje się być fajny, ludzie świadomi obowiązku jakim jest pies i niewątpliwie dadzą jakiemuś psiakowi duuuuużo miłości. Pani pokazywała mi cały dobytek po ostatnim piesku: ubranka, kocyki, posłanka, szczotki, gumeczki, kokardki a było tego tak dużo, że prawie dostałam oczopląsów ;) Państwo narazie mieszkają u rodziców Pani, a psiaka chcieliby wziąć dopiero jak sie przeprowadzą do siebie. Są w trakcie budowy domu a raczej wykończeniówki. Budowa powinna sie zakończyć za jakieś 3-4 tygodnie i wtedy wezmą Arwinka do siebie. Umówiłam się z nimi w ten sposób, że będę szukać mu innego dobrego domku i jeśli taki się trafi to oddam go a jak oni będą już mogli przyjąć psiaka to poszukamy jakiegoś wspólnie. Co myślicie??[/QUOTE] Pomysł dobry :) tym bardziej, że jakby ktoś inny się znalazł dla Arwinka, wówczas państwo może będą chcieli troszkę większego ogona, skoro mają mieć domek... albo np. 2 mikrusy?? hihi
-
[quote name='Monika z Katowic'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Kago kochana! :loveu:Łapka powolutku dojdzie do formy! [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Niczym się nie martw, nie ma złamań.:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#006400][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dostałam maila i zdjęcia z topiczkowego hoteliku!:multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Wczoraj na spacerze TOPIK tak właśnie "kąpał się w trawie":[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#006400][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://i43.tinypic.com/2hd2moj.jpg"][IMG]http://i43.tinypic.com/2hd2moj.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ekstra zdjęcie :) widać na nim, że Topik w końcu zaczyna normalnie żyć i zaczyna rozumieć, że już nikt go nie skrzywdzi :) On po prostu zaczyna chyba być SZCZĘŚLIWY :)
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Rodi zdrowiej nam i z dnia na dzień nabieraj nowych sił :) -
[quote name='anouk92']Cioteczki Kinga jest w DT u cioteczki Karol.la, w Święta będzie u mnie, później wraca do Warszawy. Akrum czy mogę uśmiechnąć się do Ciebie o ogłoszenia? Na szybko tekst do ogłoszeń jeśli ktoś chciałby pomóc w ogłaszaniu suni. Niestety nie mam zdolności pisarskich więc jest to bardzo skromny tekst. Kinga to ok. 1 roczna bardzo łagodna i kochana sunia. Jest bardzo grzeczna i niekłopotliwa. Na początku troszkę nieufna ale po bliższym poznaniu okazuję się super przylepką. Idealnie dogaduję się z innymi psami i kotami. Sunia jest po sterylizacji i posiada wszystkie szczepienia. Będzie idealnym przyjacielem całej rodziny. Za kawałek miejsca w Twoim domu odda Ci całe swoje małe serduszko. Kontakt: 513-077-146 lub 505-625-648 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/279/45ea5a1868768b6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/275/9cf8478ca1f01d40.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/279/58f0809a892190f0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/279/7a59ebf7d3f1e61a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/279/242116f31de2f8b2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Kinga vel Nuka ogłoszona :p [CENTER] [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=Black][URL]http://www.eoferty.com.pl/kochana_nuka_szuka_swojego_czlowieka_zaadoptuj_ja_179681.html[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.allezoo.pl/"]www.allezoo.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.drobny.pl/"]www.drobny.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.mammisia.pl/"]www.mammisia.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.przylepa.pl/"]www.przylepa.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL] no więc mam nadzieję, że teraz telefony się rozdzwonią, a mała kruszynka szybko znajdzie cudowny domek:) ona jest taka słodka :loveu: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
super Isadora7 że odpowiedziałaś na moje zaproszenie :) bardzo dziękujemy za pomoc :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
wysłałam zaproszenie na wątek do Isadorki i opisałam krótko o co nam chodzi, zobaczymy co z tego wyjdzie, czy się zgodzi... -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']z tym agility to tak właśnie jest, ale taki plakacik przyczyni się do tego, że więcej ludzi ją zobaczy, może przekażą dalej znajomym, agility to sport nawet dla kundelków to jest w tym fajne:) Piękne plakaciki robi Isadora7, wiem, że Isadorka to ma masę roboty, ale może warto napisać do niej i znalazłaby chwilę czasu dla Miki.[/QUOTE] Zaraz wyślę PW do Isadorki i spróbuję ją tu ściągnąć, może znajdzie chwilkę czasu, żeby takie coś zrobić.