Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. cześc Tośka :) jak się dzisiaj czujesz??
  2. aha, ok :) to jakby nie wypaliło, to będziemy szukać dalej :)
  3. aj, szkoda że tak, bo dziś rano mój kolega jechał do Wrocławia z Poznania,nie wiem kiedy znów pojedzie, może w przyszłym tygodniu będzie miał tam kurs z towarem, ale trudno mi cokolwiek obiecywać. A w razie co do Poznania możecie podrzucić Mrówkę?? żeby ewentualnie stamtąd ją odebrać??
  4. czyli szukamy transportu Poznań - Wrocław, tak? zaraz popytam na wątkach :)
  5. [quote name='Bjuta']Mysia jest pracownikiem schroniska i trzyma rękę na pulsie![/QUOTE] uf, to dobrze :) Gasparek jest bezpieczny :) [quote name='Bjuta']Ja mam taki kłopot, że w sobotę znikam z Polski (służbowo) i wrócę 28 dopiero - bardzo Was proszę o pilnowanie tutaj spraw! Na pierwszej stronie jest nr tel do Mysi, dodam tam też adres i kontakt do hoteliku. Będę się starała zaglądać - ale jadę w dość dziwny rejon (Płw. Arabski) i nie wiem czy sobie tam poradzę z szukaniem kawiarenek internetowych i z klawiaturą z krzaczkami. Mam nadzieję, że mi się uda...[/QUOTE] hm...to może jak już Bjuta wrócisz, to Gasparek już nie będzie w schronie tkwił, tylko w hoteliku?? :) to by była fajna niespodzianka :)
  6. [quote name='mala_czarna']Nie napierać mi za mocno, bo jeszcze się rozmyślą ;) A tak na serio teraz: to decyzja wymagająca zastanowienia, więc wszyscy członkowie rodziny powinni być jednomyślni.[/QUOTE] pewnie że tak, to musi być jednomyślna decyzja, która wymaga na prawdę głębokiego i poważnego zastanowienia, przemyślenia!
  7. Kropek, zacznij się pakować :)
  8. dzień dobry zazdrośniku :) nie dąsaj się już tak, Groszek... pokaż klasę i pomóż się Tamarce zaaklimatyzować :) wesprzyj ją męskim ramieniem :):) :)
  9. Szarotko i tak mimo że się od góry palisz, to do twarzy Ci z tą ognistą koroną :) i nawet nie próbuj iść na odwyk, przecież jeszcze musisz zdobyć ostatni ogieniek :) no i Henia przecież nie zostawisz ;)
  10. dzień dobry Bingo :) jutro jak mi się uda,to porobię ci nowe ogłoszenia :) tylko hm...jakiś tekścik muszę wymyślec dla ciebie nowy...
  11. cioteczki kochane,już tak mało brakuje do kubusiowego szczęścia... kto da choć 5 zł stałej?? no kto?
  12. Rodi co tam u ciebie? jak się czujesz?
  13. Welsh:) ty już może zacznij powoli pakować swoje walizeczki i co tam jeszcze masz, bo coś mi się wydaje,że niedługo już do hoteliku pojedziesz :)
  14. dzień dobry kochany Topiku :)
  15. Kosteczko może uda ci się jednak zdobyć miłość pana taty :) ale byś miała fajnego kolegę do zabaw :)
  16. dzień dobry chłopaki :) idzie coraz lepiej, już mniej niż połowa brakuje wam do szczęścia :)
  17. Szanta już się wyleguje na kanapach w DT?
  18. i ja do ciebie Tamarko przychodzę z rana :) ciekawe, jak spędziłaś noc, jak się czułaś w domku :) już uwierzyłaś, że zaczynasz nowe, lepsze życie??
  19. [quote name='Basia1968']malizna nie ma wątku - na razie udalo mi sie załatwic awaryjne DT[/QUOTE] spytam sąsiada, czy by nie chcieli ślicznego psiaka, choć boje się im to proponować, bo są ostatnio bardzo rozżaleni, ktoś przed świętami otruł im ich 11 letniego psiaka, o którego mocno dbali (miał cukrzycę) i kotkę, którą dosłownie rok temu zabrali ze schroniska... Jak przechodzą koło mojego płotu,to często widzę że im się łezki w oczach zakręcą patrząc na moje ogony,ale jak z nimi gadałam tydzień temu,to byli jeszcze mocno rozgoryczeni tą całą sytuacją...nie dziwie się! podpytam tak jakoś łagodnie...
  20. coraz lepiej wyglądają te finanse :) mam nadzieję, że w schronisku nie podejmą czasami za szybko decyzji o ..... wiedzą, że staramy się uzbierać na hotelik dla Gasparka?
  21. biedny psiak... choć nie jestem akurat miłośniczką CC to bardzo mi go żal, ludzie nie potrafią zrozumieć, że biorąc do domu psa i to jeszcze takiego, to muszą się liczyć z tym, że będą musieli trochę nad nim popracować, aby go wychować... no i potem tak to się kończy...
  22. [quote name='anouk92']Cioteczki Kinga jest w DT u cioteczki Karol.la, w Święta będzie u mnie, później wraca do Warszawy. Akrum czy mogę uśmiechnąć się do Ciebie o ogłoszenia? Na szybko tekst do ogłoszeń jeśli ktoś chciałby pomóc w ogłaszaniu suni. Niestety nie mam zdolności pisarskich więc jest to bardzo skromny tekst. Kinga to ok. 1 roczna bardzo łagodna i kochana sunia. Jest bardzo grzeczna i niekłopotliwa. Na początku troszkę nieufna ale po bliższym poznaniu okazuję się super przylepką. Idealnie dogaduję się z innymi psami i kotami. Sunia jest po sterylizacji i posiada wszystkie szczepienia. Będzie idealnym przyjacielem całej rodziny. Za kawałek miejsca w Twoim domu odda Ci całe swoje małe serduszko. Kontakt: 513-077-146 lub 505-625-648 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/279/45ea5a1868768b6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/275/9cf8478ca1f01d40.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/279/58f0809a892190f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/279/7a59ebf7d3f1e61a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/279/242116f31de2f8b2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] anouk92 dzwonił może ktoś z ogłoszeń w sprawie tej piękności? pytam bo chciałam ją podesłać jednej rodzince, co chciała co prawda jamnika, ale powiedzili że inne malizny tez biorą pod uwage :)
  23. Mikusia, kochana psinko, jeszcze tylko 4 dni i Pani do ciebie przyjeżdża :) pamiętaj, ze musisz się stosownie zachowywać i zauroczyć sobą tą Panią :) o...znów mi sie dogo mieniło, dziś już któryś raz z kolei zmienił mi się wygląd dogo, raz się rozciąga na długość, a raz na szerokość... dziwne, dziwne, ale ważne że w ogóle chodzi :)
  24. ok :) to czekamy do niedzieli może uda się zrobić zdjęcia :) Pani mocno przezywała,ze Lisek vel Arwinek już w domu, bo się w nim od razu zakochała ze zdjęć :)
×
×
  • Create New...