Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='mshume']Tu jest kolejne cudo, waży więcej niż 3 kg, ale jest malutki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/183311-Lutek-wyrzucony-jak-%C5%9Bmie%C4%87-skrajnie-zaniedbany-%28Po-babeszii-%28-DT-PILNIE-!!!!!!/page2[/url][/QUOTE] juz wysyłam do Pani :) wysłałam jej cały wątek pokazowy mikrusków, podsyłam jej z doskoku rózne propozycje od Was i z innych wątków, mam nadzieję, ze się na jakiegoś zdecyduje, potem wizyta, umowa i jakiś mikrusek bedzie mił cudowny domek :)
-
ciotki, nie macie tam drugiego Liska znaczy Arwinka? Pani do mnie napisała z ogłoszenia własnie o Liska vel Arwinka, odpisałam że już jst w domku i podesłałam wątek mikrusków, ale ona się zakochała w Arwinku, w takim mikroskopijnym psiaku... więc szukam dalej :) nie mozna stracić domku :) podeślę jej też tego szkraba,może anuż się zlituje nad nim [QUOTE][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1933/100410suczkazestoku.jpg[/IMG] ta sunieczka ma czas do soboty - ma okolo 5 - 6 miesięcy. Skończy na ulicy[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173025-Tomaszów-Mazowiecki-i-jego-zwierzęce-biedy/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/173025-Tomaszów-Mazowiecki-i-jego-zwierzęce-biedy/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] nie mam cholera pomysłów, nie mam kasy, nie mam nic - szlag by ten kraj trafił!!! wszystko jest do kitu!! BŁAGAM O POMOC DLA TEGO PSIEGO DZIECKA!!!!!! [/QUOTE]
-
ZAPRASZAMY NA ALLEGRO CEGIEŁKOWE DLA TAMARKI :) [URL]http://www.allegro.pl/item999396507_lysa_zaniedbana_w_depresji_co_jeszcze_zniesie.html[/URL]
-
super wiadomości :) takie kąpiele dla psów schroniskowych, to jak nowe narodziny :) zmywa się brud i smrud i psiaki jakby iwedziały od tej pory, że teraz już tylko lepiej i lepiej będzie :)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
śliczny Binguś :) taki zadbany, postawny i nie ma już tego smutku w oczach :) -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
trzymam więc kciuki, żeby Mrówcia pokochała nowe panciostwo, a panciostwo Mrówcię :) -
hm... z jednej strony racja, do Jamora bliżej i znany jest z szybkich adopcji :) Ale z drugiej w tym hoteliku, o którym pisała Monika z Katowic - tam Panie też robią cuda, co można zauważyć chociazby w przypadku Topika i taniej... ale znów dochodzi kwestia transportu... sama nie wiem co lepsze... do Pań z hoteliku może jechać od zaraz, do Jamora musi czekać... Oj dylemat jest...
-
Dobranoc Topiku kochany :)
-
i jeszcze do ciebie też Mania przychodze wieczorem :) i mówię ci już dobrej nocki, bo zaraz mykam do spania, bo ciężki dzień za mną...
-
przychodze do ciebie Kubusiu jeszcze wieczorową porą :)
-
[quote name='IVV'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/183501-Chcą-mnie-zabić-bo-quot-jestem-agresywny-quot-2-kilo-10-miesięcy-26-cm-w-kłębie[/URL]. moze ta Pani bedzie go chciala!!!!![/QUOTE] już podsyłam Pani tego ślicznego mikruska :) wszystkie propozycje jej przesyłam, może jednak się na któregoś mikrusa zdecyduje :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
i na wieczór Heniu jeszcze przytuptałam do ciebie :) uwielbiam cię Heniutku kochany :) -
[quote name='kuba123']dziewczyny spokojnie wiem, że potrzeba wizyty pojadę na nią w poniedziałek proszę o numer telefonu do nowego domu, bo dostałam adres bez numeru jutro nie dam rady, bo przygotowuję się do wyjazdu do Warszawy[/QUOTE] o super :) czyli wizyta juz załatwiona - byle tylko wypadła bajkowo dobrze :) i transport jakiś skombinować trzeba w połowie, bo jakiś odcinek już chyba jest załatwiony i Kropek do domciu śmiga :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to wieczorową porą ja tez was jeszcze chłopaki dźwignę raz do góry, a co... ;) -
[quote name='zuzka']Grosiu na razie nie zaprzyjaźnił się z Tamcią . Chyba poczuł się obrażony ze przyszła Tamarka bo nawet nie chce przyjśc na mizianie zazdrośnik :mad:[/QUOTE] Zazdrośnik Groszek :) jeszcze się zakochają w sobie, co mi się tak wydaje, ze to będzie przyjaźń że hoho...
-
Tośka, mam nadzieję, że teraz już tylko będzie coraz lepiej i już nie rób nam takich psikusów, ok ?!! no!!! a tak w ogóle, to cieszę się, że już z Tobą lepiej mała kruszyneczko i że masz jednak kilka ząbków :)
-
[quote name='Akrum']coraz to lepsze wiadomości spływają z Topikowego hoteliku :)[/QUOTE] a jednak :) byłam dzisiaj u Topika :) i co teraz Moniko?? hihihi jednak Topika też kocham :) bo jakbym mogła nie kochać tak wspaniałego psiaka??
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
ja mam nadzieję, że to miłość od pierwszego wejrzenia :) Mrówcia i ten Pan :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Heniu ratuj, dogomania sie rozlazla i wyglada bardzo dziwnie ...........[/QUOTE] Henio poszczeka, powarczy, pokaże keiłki i dogomania wróci do normalności :) -
cioteczki, Pani która chciała adoptować Arwinka, napisała do mnie jeszcze jednego maila o treści: " Miałam wielkie nadzieje , że będe mogła adoptowac Liska , bo jest to naprawde malutki piesek . Miałam wczesniej pieska ktory był naprawde niewielki bo wazył 3,5 kg i zalezy mi na tym żeby adoptowac doroslego pieska ale malutkiego . Przepatrzyłam poł ogłoszeń w polsce , podobnie jak stron internetowych schronisk , ale nie znalazłam do tej pory takiego psa. W wiekszosci sa to jednak wieksze psy . Chciałbym takiego małego pieska , ze względu na mojego poprzedniego psa , bo po prostu przyzwycziłam sie to obecności takiego okruszka w domu . Nie chciałbym wyjść na osobe wybredną , ale cięzko znaleźć psa , kiedy każdego porownuje się do tego poprzedniego . Jesli jest Pani w stanie mi pomóc będe bardzo wdzieczna . Szukam raczej pieska , a nie suczki , ale i tak bede cieszyła sie z każdego ogłoszenia . Sama tez bede dalej szukac. Dziekuje za maila i chec pomocy . " Cioteczki, macie jakieś propozycje?? takich na prawde maciupeńkich psiaków??
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba nie tylko Ciebie Szarotko... mi się długi czas wszystko rozłaziło... najpierw myślałam,że się laptop w pracy z lekka zepsuł, ale potem domyśliłam się że to sprawka dogo... ale najwazniejsze że w ogóle działa! -
to teraz czekamy na pierwsze wieści od zuzki :) ciekawe jak się mała kruszynka Tamarka zachowuje w domu, czy już zaczyna wierzyć, że los się do niej uśmiechnął...że od teraz jej życie się zmieni na lepsze :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
o, widze że sprawa zaczyna nabierać fajnych obrotów :) to jakby (oczywiście tylko sobie pocichu tak myślę) tata się zgodził, to trzebaby pomyśleć nad przeprowadzeniem testu - Kosteczka kontra dzieci, co by potem nie było, że nie toleruje dzieci i musi zostać oddana...!