Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Paulina87']Proszę trzymać kciuki! Dzisiaj miałam telefon w sprawie Mrówci. Dzwoniła starsza Pani spod wrocławia, której 30 letni syn (wnuk?) miał identyczną suczkę, która odeszła w wieku 13 lat i bardzo po niej rozpacza i przeszukuje internet w poszukiwaniu jej następczyni. Od rana próbował się do mnie dodzwonić, ale byłam na zajęciach więc gdy pojechał do pracy to pani dzwoniła do mnie. Pani cieszyła się, że sunia wysterylizowana. Pan jutro ma do mnie dzwonić o 11.[/QUOTE] ojej... jakie piękne wiadomości :) to ja też mocno trzymam kciuki, bo pewnie się dziś wszystko wyjaśni :) a potem szybka wizyta, transport widze że już by też był i Mrówcia do domku hopsasa :)
  2. Dusiu, mam nadzieję, że u ciebie wszystko w porządeczku.
  3. [quote name='Isadora7']ech trzeba bedzie jutro cegiełke wznowić.[/QUOTE] może teraz jak już jest po świętach, to jakoś lepiej pójdą te cegiełki... no i w dobie, gdy wszyscy przeżywają żałobę, może serca mają teraz bardziej otwarte na tragedie i smutne historie, więc może cosik cegiełek zakupią...
  4. [quote name='anawa']Czyżbyś, Szarlotka, nie miała subskrypcji???:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dostałam dziś wiadomość od Pasji, że.................. jeszcze nie ma wiadomości z gminy. Cały czas myślą........[/QUOTE] to niech lepiej szybko się zastanowią, żeby nam miejsce nie uciekło w tak cudownym hoteliku :)
  5. [quote name='go-ja']Pomyślałam sobie dzisiaj, że o marzeniach trzeba mówić głośno... Często się spełniają :)[/QUOTE] to myśl nadal głośno i o nich mów :) to na pewno się spełnią :) a Kosta będzie czekać, może niedługo Twoje marzenie jednak się spełni? i Kosty też?? ;) [quote name='go-ja']Kto wie co by było, gdyby moi rodzice ją poznali ;)[/QUOTE] No to na co czekasz? zaproś rodziców na dogo, niech zobaczą Kosteczkę, może się w niej tak samo zakochają jak TY? a wtedy, gdy już 3 osoby z domu będą zakochane w psiaku, to kto wie co się stanie :) hihi
  6. cześć Henio :) mam nadzieję, że teraz się telefony rozdzwonią i nowe domki będą się po ciebie w kolejce ustawiały :) śliczne zdjęcia, widać ogromną zmianę, to nie ta sama psina, co na samym początku, gdy Henio wychodził ze schronu... cudownie patrzy się na takie widoczne zmiany :) aż żałuję że nie mogę zobaczyć go osobiście, jaki ma charakter, jak się bawi... może uda Ci się funiu to nagrać kiedyś??
  7. [quote name='izabellah-aldonda']Lutosław jeden , tak pewnie czuje się przy swojej Pańci, że zaczął atakować mężczyzn w jej życiu.... tata i partner Pani Lidki są obszczekiwani i już nie raz oberwali w łydkę. Raczej pewne jest,ze Lucio zaznal krzywdy od mężczyzn, dlatego teraz ze strachu tak reaguje....mamy nadzieje, że czas na zaufanie nadejdzie. Jestem wdzięczna Pani Lidce za wyrozumiałość.[/QUOTE] Uff... to dobrze,że zarówno Pani Lidka jak i jej mężczyźni w domu są cierpliwi i wyrozumiali dla Lutka, że się nie poddają i nie chcę jak to często bywa, szybko oddać Lutka, bo kąsa... Dobrze Lutku,że trafiłeś na tak wyrozumiałych ludzi :)
  8. kto wspomoże chłopaków? 8 lat za kratkami to bardzo dużo! pomóżcie cioteczki!!!
  9. [quote name='mestudio']Muszę pomyśleć czy dam radę coś wykombinować, może chociaż jakiś bazarek jednorazowo. Czy to w czymś pomoże?[/QUOTE] każda pomoc jest potrzebna, a takie jednorazowe wpłaty też się przydadzą chociażby na weta.
  10. [quote name='rencia42']20 zł stałej dla pięknego.[/QUOTE] i kolejna stała - jak fajnie :) Gasparek bardzo mocno dziękuje :)
  11. [quote name='mestudio']Trzeba na dogo ściągnąć więcej nowych osób z zewnątrz, najlepiej takich z kasą :-).[/QUOTE] tylko gdzie takich z kasą znaleźć?? Tamarko, jeszcze trochę, chwila cierpliwości i będziesz w hoteliku, bezpieczna i leczona!
  12. Binguś :) do góry kochana psinko :)
  13. jak już będzie tekst dla Kosteczki,to też pomogę w ogłoszeniach :)
  14. a od kiedy Kubuś mógłby iśc do tego hoteliku??
  15. a czy coś już z tych jednorazowych wpłat poszło na leczenie Mandarynki??
  16. ładnie :) troszkę kasy się na koncie Mandarynci naszej uzbierało :)
  17. no to jeszcze raz dźwigam chłopaków :)
  18. gdzieś jest człowiek,który jest przeznaczony Groszkowi, tylko gdzie tego ludzia szukać? skoro tyle ogłoszeń i nic??
  19. o :) jak dużo cioteczek przybyło :) to rozpowszechniamy dalej wątek silnego Gaspara :)
  20. Klementynka ogłoszona :) [URL]http://www.eoferty.com.pl/klementynka_mala_i_sliczna_sunia_do_adopcji_180632.html[/URL] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][SIZE=3]www.kupsprzedaj.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcje.org/"][SIZE=3]www.adopcje.org[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][SIZE=3]www.kupiepsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"][SIZE=3]www.ofertka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.allezoo.pl/"][SIZE=3]www.allezoo.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.pl/"][SIZE=3]www.drobny.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][SIZE=3]www.przygarnijzwierzaka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"][SIZE=3]www.spacerek.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"][SIZE=3]www.nasipupile.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"][SIZE=3]www.ojej.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][SIZE=3]www.pajeczyna.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"][SIZE=3]www.pineska.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][SIZE=3]www.adopcjapsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"][SIZE=3]www.rozglos.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][SIZE=3]www.anonseogloszenia.pl[/SIZE][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"][SIZE=3]www.petsy.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][SIZE=3]www.e-zwierzak.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"][SIZE=3]www.morusek.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"][SIZE=3]www.adpedia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"][SIZE=3]www.petworld.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mammisia.pl/"][SIZE=3]www.mammisia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][SIZE=3]www.wszystkotujest.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ale.gratka.pl/"][SIZE=3]www.ale.gratka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przylepa.pl/"][SIZE=3]www.przylepa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"][SIZE=3]www.zgubiono.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia-24h.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][SIZE=3]www.cafeanimal.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"][SIZE=3]www.gumtree.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR]
  21. przepraszam za offa, ale [COLOR=Red]cioteczki, pilnie potrzebna jakaś pomoc, pomysły...inaczej śliczny ONek dostanie tylko morbital... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igA-AE-pomA-A-cie-nam?p=14480095#post14480095[/url][/COLOR]
  22. może i tu Panie z hoteliku mogły by pomóc" przepraszam za offa, ale [COLOR=Red]cioteczki, pilnie potrzebna jakaś pomoc, pomysły...inaczej śliczny ONek dostanie tylko morbital... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igA-AE-pomA-A-cie-nam?p=14480095#post14480095[/url][/COLOR]
  23. przepraszam za offa, ale [COLOR=Red]cioteczki, pilnie potrzebna jakaś pomoc, pomysły...inaczej śliczny ONek dostanie tylko morbital... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igA-AE-pomA-A-cie-nam?p=14480095#post14480095[/url][/COLOR]
×
×
  • Create New...