Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Akrum replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina87']Proszę trzymać kciuki! Dzisiaj miałam telefon w sprawie Mrówci. Dzwoniła starsza Pani spod wrocławia, której 30 letni syn (wnuk?) miał identyczną suczkę, która odeszła w wieku 13 lat i bardzo po niej rozpacza i przeszukuje internet w poszukiwaniu jej następczyni. Od rana próbował się do mnie dodzwonić, ale byłam na zajęciach więc gdy pojechał do pracy to pani dzwoniła do mnie. Pani cieszyła się, że sunia wysterylizowana. Pan jutro ma do mnie dzwonić o 11.[/QUOTE] ojej... jakie piękne wiadomości :) to ja też mocno trzymam kciuki, bo pewnie się dziś wszystko wyjaśni :) a potem szybka wizyta, transport widze że już by też był i Mrówcia do domku hopsasa :) -
Dusiu, mam nadzieję, że u ciebie wszystko w porządeczku.
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']ech trzeba bedzie jutro cegiełke wznowić.[/QUOTE] może teraz jak już jest po świętach, to jakoś lepiej pójdą te cegiełki... no i w dobie, gdy wszyscy przeżywają żałobę, może serca mają teraz bardziej otwarte na tragedie i smutne historie, więc może cosik cegiełek zakupią... -
[quote name='anawa']Czyżbyś, Szarlotka, nie miała subskrypcji???:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dostałam dziś wiadomość od Pasji, że.................. jeszcze nie ma wiadomości z gminy. Cały czas myślą........[/QUOTE] to niech lepiej szybko się zastanowią, żeby nam miejsce nie uciekło w tak cudownym hoteliku :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='go-ja']Pomyślałam sobie dzisiaj, że o marzeniach trzeba mówić głośno... Często się spełniają :)[/QUOTE] to myśl nadal głośno i o nich mów :) to na pewno się spełnią :) a Kosta będzie czekać, może niedługo Twoje marzenie jednak się spełni? i Kosty też?? ;) [quote name='go-ja']Kto wie co by było, gdyby moi rodzice ją poznali ;)[/QUOTE] No to na co czekasz? zaproś rodziców na dogo, niech zobaczą Kosteczkę, może się w niej tak samo zakochają jak TY? a wtedy, gdy już 3 osoby z domu będą zakochane w psiaku, to kto wie co się stanie :) hihi -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
cześć Henio :) mam nadzieję, że teraz się telefony rozdzwonią i nowe domki będą się po ciebie w kolejce ustawiały :) śliczne zdjęcia, widać ogromną zmianę, to nie ta sama psina, co na samym początku, gdy Henio wychodził ze schronu... cudownie patrzy się na takie widoczne zmiany :) aż żałuję że nie mogę zobaczyć go osobiście, jaki ma charakter, jak się bawi... może uda Ci się funiu to nagrać kiedyś?? -
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Akrum replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabellah-aldonda']Lutosław jeden , tak pewnie czuje się przy swojej Pańci, że zaczął atakować mężczyzn w jej życiu.... tata i partner Pani Lidki są obszczekiwani i już nie raz oberwali w łydkę. Raczej pewne jest,ze Lucio zaznal krzywdy od mężczyzn, dlatego teraz ze strachu tak reaguje....mamy nadzieje, że czas na zaufanie nadejdzie. Jestem wdzięczna Pani Lidce za wyrozumiałość.[/QUOTE] Uff... to dobrze,że zarówno Pani Lidka jak i jej mężczyźni w domu są cierpliwi i wyrozumiali dla Lutka, że się nie poddają i nie chcę jak to często bywa, szybko oddać Lutka, bo kąsa... Dobrze Lutku,że trafiłeś na tak wyrozumiałych ludzi :) -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kto wspomoże chłopaków? 8 lat za kratkami to bardzo dużo! pomóżcie cioteczki!!! -
[quote name='mestudio']Trzeba na dogo ściągnąć więcej nowych osób z zewnątrz, najlepiej takich z kasą :-).[/QUOTE] tylko gdzie takich z kasą znaleźć?? Tamarko, jeszcze trochę, chwila cierpliwości i będziesz w hoteliku, bezpieczna i leczona!
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Binguś :) do góry kochana psinko :) -
a od kiedy Kubuś mógłby iśc do tego hoteliku??
-
a czy coś już z tych jednorazowych wpłat poszło na leczenie Mandarynki??
-
ładnie :) troszkę kasy się na koncie Mandarynci naszej uzbierało :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to jeszcze raz dźwigam chłopaków :) -
gdzieś jest człowiek,który jest przeznaczony Groszkowi, tylko gdzie tego ludzia szukać? skoro tyle ogłoszeń i nic??
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pomysłowe! -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Akrum replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
to trzymamy mocno kciuki :) -
Klementynka ogłoszona :) [URL]http://www.eoferty.com.pl/klementynka_mala_i_sliczna_sunia_do_adopcji_180632.html[/URL] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][SIZE=3]www.kupsprzedaj.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcje.org/"][SIZE=3]www.adopcje.org[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][SIZE=3]www.kupiepsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"][SIZE=3]www.ofertka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.allezoo.pl/"][SIZE=3]www.allezoo.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.pl/"][SIZE=3]www.drobny.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][SIZE=3]www.przygarnijzwierzaka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"][SIZE=3]www.spacerek.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"][SIZE=3]www.nasipupile.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"][SIZE=3]www.ojej.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][SIZE=3]www.pajeczyna.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"][SIZE=3]www.pineska.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][SIZE=3]www.adopcjapsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"][SIZE=3]www.rozglos.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][SIZE=3]www.anonseogloszenia.pl[/SIZE][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"][SIZE=3]www.petsy.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][SIZE=3]www.e-zwierzak.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"][SIZE=3]www.morusek.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"][SIZE=3]www.adpedia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"][SIZE=3]www.petworld.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mammisia.pl/"][SIZE=3]www.mammisia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][SIZE=3]www.wszystkotujest.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ale.gratka.pl/"][SIZE=3]www.ale.gratka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przylepa.pl/"][SIZE=3]www.przylepa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"][SIZE=3]www.zgubiono.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia-24h.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][SIZE=3]www.cafeanimal.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"][SIZE=3]www.gumtree.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR]
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa, ale [COLOR=Red]cioteczki, pilnie potrzebna jakaś pomoc, pomysły...inaczej śliczny ONek dostanie tylko morbital... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igA-AE-pomA-A-cie-nam?p=14480095#post14480095[/url][/COLOR] -
może i tu Panie z hoteliku mogły by pomóc" przepraszam za offa, ale [COLOR=Red]cioteczki, pilnie potrzebna jakaś pomoc, pomysły...inaczej śliczny ONek dostanie tylko morbital... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igA-AE-pomA-A-cie-nam?p=14480095#post14480095[/url][/COLOR]
-
przepraszam za offa, ale [COLOR=Red]cioteczki, pilnie potrzebna jakaś pomoc, pomysły...inaczej śliczny ONek dostanie tylko morbital... :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igA-AE-pomA-A-cie-nam?p=14480095#post14480095[/url][/COLOR]