Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. i prosimy o zmianę tytułu :multi::multi::multi:
  2. [quote name='mru']jest bo jak tylko włączy przeglądarkę to jest zawsze automatycznie zalogowana :P Miki się spodobała :) pojechała do domku od razu poszukam kogoś z Płocka, żeby podjechał jakoś w tygodniu :) jeśli kogoś znacie, to dajcie znać pani bardzo fajna :) z resztą obie panie fajne! najlepiej będzie jak zaproszę je na wątek![/QUOTE] o mru :) dziękujemy za takie cudowne wiadomości :) jak się cieszę :):):) MIKI ma swój wymarzony domeczek :) a Miki jak zareagowała na Panie? nie bała się samochodu??
  3. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Wczoraj do domku pojechał Rudi z Boguszyc -ci Państwo z Bydgoszczy go zabrali:) Mania była bardzo grzeczna do obcych, nawet nie przestraszyła się tego Pana. Dziś i jutro będę robiła fotki , to zobaczycie Maniulę:) A to jeszcze mój Ulverek... [IMG]http://images49.fotosik.pl/284/9b97d7413dd6a54amed.jpg[/IMG][/QUOTE] słodko wygląda z tym tygryskiem oplecionym wokół łapki :)
  4. Cekinek prosi o nowy domek...
  5. Groszku, chyba byś musiał troszkę jednak zadbać o linię, w końcu taką super panne masz teraz przy sobie :)
  6. [quote name='Madallena']Akrum, Przynies prosze szczescie 3 kolejnym psiakom: [B]Lutkowi[/B] [B]Batrusiowi[/B] I [B]Lilce[/B] od elinki Lutek pilnie szuka DT Bartek tez a Lilka, chociaz sliczna, cos za dlugo juz u elinki siedzi. Elinka! oddawaj ja! :D[/QUOTE] zajmę się nimi, jak tylko uporam się z zalegającymi już zamówieniami na ogłoszenia... wątek Bartka już czytałam, widziałam że on miał jakieś ataki padaczkowe, to będzie gorsza sprawa, bo ludzie boja się takich adopcji... ale oczywiście ogłoszenia porobię :)
  7. takie fajne psiaki, a nikt ich nie chce... szkoda,że z ogłoszeń nikt nie oddzwania...
  8. Henio, kiedy w końcu przyjdą te twoje wyniki??
  9. o ile się nie myle to 100 zł
  10. Madalenna pewnie jeszcze nie wiesz, ale... anouk92 napisała na klembowskim watku: [QUOTE]Chciałm ogłosić że panna Klementynka już grzeje doopkę w nowy domu w Warszawie. Starsznie się cieszę że udało się tak szybko znaleźć domek. Cioteczko Akrum to dzięki Twoim ogłoszeniom - dziękujemy!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/123513-Bite-głodzone..-ostatnia-szansa-Klembów-k.Wołomina-potrzebni-wolontariusze/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Nie ściągamy jeszcze ogłoszeń dopóki na 100% nie będzie wiadomo jak Klementynka żyje sobie z kotem który jest oczkiem w głowie Pana domu. Na dzień dobry i kot i Klementynka nie zwracali na siebie uwagi. Trzymajcie kciuki żeby nadal tak było. [/QUOTE] ale się cieszę :)
  11. KUBUSIOWE CIOTECZKI - mam prośbę, zajrzyjcie prosze na watek Gasparka, brakuje juz tylko 100 zł do tego, zeby nie skończyło się morbitalem, może jechać do cudownego hoteliku, chociaż wejdźcie, odwiedźcie go, obecność też jest ważna: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-igłą-pomóżcie-nam[/URL]!
  12. Własnie, mru... napisz coś... my już tu niecierpliwimy się... Mam nadzieję, że brak informacji oznacza dobre wieści :)
  13. [quote name='Monika z Katowic'][[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red]Był już test na dzieci (dokładnie na dziewczynki w wieku 7 i 14 lat, które przyjechały do hoteliku w odwiedziny do Pań). [/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#0000ff][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red]Topik podchodził do nich z rezerwą, ale dał się pogłaskać i nawet machnął ogonkiem (raz machnął - taki oszczędny).[/COLOR][/SIZE][/FONT] :):):)[/COLOR][/QUOTE] hahaha Topi taki sknerek mały ?? :) no ale wybaczamy mu to :) w końcu nie może się przemęczać jeszcze :) hihihi
  14. [quote name='dota&koka']pozwolę sobie zacytować co wstępnie ustaliłyśmy: jak tylko będzie można,anawa zabierze Welsha do hotelu,gdzie bedzie przez nas odwiedzany tak często jak tylko czas pozwoli,po jakimś czasie przedstawię chłopakowi swoje dzieci i kiedy tylko będzie wiadomo coś więcej na temat jego charakteru i oczywiście jeśli cioteczki się zdecydują,zabiorę psiura do domu. modlę się żeby to nastąpiło jak najszybciej,bo niestety cierpliwość nie jest moją mocną stroną ;-) kocham go już całym sercem,naprawdę:loveu:[/QUOTE] I to jest moim zdaniem zajlepsze rozwiązanie zarówno dla Welsha, jak i dal Was :) żeby teraz ta gmina szybko coś ustaliła - już by mógł Welsh wyjść z tego okropnego schronu!!!
  15. Pieknie już wygląda ROdi, zupełnie inny psiak :)
  16. Szanta, kanapowa damo :) Cieszę się, że już jesteś w domowym dt i że jednak się pogodziłas ze współdomownikami :)
  17. i ja do ciebie zaglądam :)
  18. ojej ... no to czas pokazac sunie światu :) a czuje się dobrze ??
  19. [quote name='anouk92']Chciałm ogłosić że panna Klementynka już grzeje doopkę w nowy domu w Warszawie. Starsznie się cieszę że udało się tak szybko znaleźć domek. Cioteczko Akrum to dzięki Twoim ogłoszeniom - dziękujemy!!! :) Nie ściągamy jeszcze ogłoszeń dopóki na 100% nie będzie wiadomo jak Klementynka żyje sobie z kotem który jest oczkiem w głowie Pana domu. Na dzień dobry i kot i Klementynka nie zwracali na siebie uwagi. Trzymajcie kciuki żeby nadal tak było.[/QUOTE] HURRA !!! :) cioteczki, nawet nie wiecie jak się cieszę :) jak tylko zobaczyłam pierwszy raz jej zdjęcie, to było chyba wtedy jak Madallena brała Banana albo Kropkę, wtedy pojawiło się pierwszy raz zdjęcie Klementynki i info o niej... zapadła mi wtedy głęboko w sercu... od tego czasu kilka razy dopytywałam o nią, o info o niej i nie mogłam się doczekać kiedy zrobię jej ogłoszenia, kiedy bedą zdjęcia i info o niej :) Więc teraz tak bardzo się cieszę :) na prawdę, mam ochotę skakać do sufitu :) :) :) HURRA !!! HURRA !!! HURRA !!! :) :) :) Oczywiście ogłoszenia będa tak długo aż same nie wygasna - nie usuwam ogłoszeń psiaków adoptowanych do momentu aż same stracą ważność, bo czasami uda się zauroczyć kogoś zupełnie innym psiakiem, podsyłam wtedy jakieś inne i już nie jeden psiak w ten sposób też znalazł domek :)
  20. zapomniałam napisać że ja deklaruje 15 zł/m-c :) więc brakuje jeszcze tylko 100 zł stałych deklaracji :)
  21. Gasparku jeszcze tylko troszkę... Która cioteczka dołozy cosik??
  22. [quote name='ocelot']Odpisz że na dniach się wszystkiego dowiem. Jutro rozpytam się w schronisku, a weta poproszę o wagę. i dokładny wiek. zaraz piszę do niego.[/QUOTE] ok :) piszę do nich :)
  23. Kubusiu, nie miałam wczesniej cie dzisiaj czasu odwiedzić, ale już jestem :) i giglam cię pod brzuszkiem :)
×
×
  • Create New...