ojejku :) jaki on jest sliczny :)
na prawdę wypiękniał w tym hoteliku :)
może teraz, jak się zrobi ogłoszenia z nowymi zdjęciami, to w końcu Binguś odnajdzie swojego ludzia, albo raczej ludx odnajdzie swojego nowego przyjaciela ??
na prawdę śliczniutki [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/141672-Brakuje-105-zł-stałych-deklaracji...-Nie-skazujmy-Binga-na-powrót-do-schronu!POMOCY!/images/smilies/love.gif[/IMG]
[quote name='ciapuś']Nooooo,a Groszek to ni ten sam pies.Sierść wyczesana obcięta,uśmiech na pysku i tylko by się nadstawiał do głaskania i zabawy.Ale grrrrrrruby to on jest strasznie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
o tak :) się zgadzam w 100% :) i taki pyzaty zdziebko się zrobił :)
[quote name='ciapuś'][COLOR=Red][B][COLOR=Black]Mam dobre wiadomości Tamarka juz bezpieczna w DT u zuzki
Mam nadzieje ze jakoś podołamy z jej utrzymaniem i leczeniem ,wiem że nie będzie łatwo ale nie miałam sumienia patrzeć jak to maleństwo gaśnie w oczach.
[/COLOR][/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/97c8f58f41756c0e.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/284/97c8f58f41756c0e.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d8e49574cd22ffdc.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/283/d8e49574cd22ffdc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
u zuzki? wow :) ale fajnie :)
to teraz o ile się nie mylę, to Tamarka ma Groszka do towarzystwa :)
dziś napisała do mnie Pani w sprawie Liska,znaczy Arwinka ;)
podesłałam jej mail z innymi mikrusami, ciekawe czy się na jakiegoś zdecyduje...
a cichaczem Wam powiem, że właśnie się dowiedziałam że kolejny mikrus jedzie jutro do nowego domku :)
długo czekała na swoją kolej i w końcu po ciągłym ogłaszaniu i ogłaszaniu i ogłaszaniu doczekała się :)
resztę napiszą cioteczki,które tu Mrówcię zgłaszały :)
to jak będziesz miała czas, to idź tam dzisiaj mru, tak bardzo czekamy na wieści, czy była giełda, czy nie i czy Miki czeka nadal na Panią i żeby na 100% nikomu jej nie wydali...
jak Pani tak dopytuje, to znaczy że mocno jej zależy HURRA !!!
Kropek, śmigaj pręciudko do nowego domku :)
ale będziesz miał fajnie, pancia całymi dniami bedzie z tobą w domku :)
A Cekinek? Cekinek też prosi o tak wspaniały domek!!!
DOMEK DLA CEKINKA PILNIE POSZUKIWANY!!!
no to masz ode mnie Kubusiu 15 zł stałej, co by tylko 80 ci brakowało :)
a nie można już Kubusia wyciągnąć ze schronu? w końcu już tylko 80 zł brakuje, to się uzbiera w trakcie...