ja wiem, tylko wg mnie, jak ktoś się zobowiązuje do czegoś, a już najbardziej do opłacania pobytu psa w hoteliku, to powinien tego pilnować
zrobienie dokumentu w wordzie, albo małej karteczki i włożyć do portfela nie zajmuje dużo czasu, a przynajmniej przypomina, co gdzie, ile i do kiedy wpłacić.
popieram pomysł, żeby Zuzka prowadziła jak nie pierwszy to choć drugi post jej dać, żeby tam na bieżąco odnotowywała wpłaty, wtedy Szarotka nie będzie musiała przerzucać wątku w poszukiwaniu kto kiedy i ile wpłacił.