Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. i ja dziś do ciebie przychodzę Zulusku kochany :)
  2. [quote name='obraczus87']Achhhh wybacz, przepraszam, nie chciałam Cię zranić :diabloti: :iloveyou:[/QUOTE] no to chyba uniknęłaś bicia ;)
  3. jejku... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z jej łapką. na pewno jej brakuje zabaw, biegania wesołego za piłką :) teraz Mała odżyje :)
  4. a, zapomniałam, faktycznie była o tym mowa na początku wątku. dobre i to, że nie siedzi z innymi psiakami, i że ma lepiej niż inne siedzące w boksach... czekamy na fotki :)
  5. to już trzeba Szarotkę przywołać do tablicy, co by się wytłumaczyła o co chodzi z tymi rozliczeniami.
  6. jak ja tego nie nawidzę, jak ktoś daje drugiej osobie (bez porozumienia oczywiście) zwierzątko na urodziny,imieniny,święta... jak tak można, brak odpowiedzialności i racjonalnego myślenia takiej osoby... ja też kiedyś dostałam psa na urodziny - na 18 stkę (oh kiedy to było...) ale dziewczyny, które mi taki prezent zrobiły, to najpierw spytały (wtedy jeszcze mojej mamy, gdzie mieszkałam) czy się zgodzi na taki prezent i dopiero wtedy poszły po psiaka. ale tak bez zastanowienia i pytania - nigdy nikomu bym takiego prezentu nie zrobiła.
  7. no to znów się szykuje lanie :roflt:
  8. gwarnie i wesoło u Totika się zrobiło :)
  9. ja wiem, tylko wg mnie, jak ktoś się zobowiązuje do czegoś, a już najbardziej do opłacania pobytu psa w hoteliku, to powinien tego pilnować zrobienie dokumentu w wordzie, albo małej karteczki i włożyć do portfela nie zajmuje dużo czasu, a przynajmniej przypomina, co gdzie, ile i do kiedy wpłacić. popieram pomysł, żeby Zuzka prowadziła jak nie pierwszy to choć drugi post jej dać, żeby tam na bieżąco odnotowywała wpłaty, wtedy Szarotka nie będzie musiała przerzucać wątku w poszukiwaniu kto kiedy i ile wpłacił.
  10. Grosio, może uda ci się jednak zdobyć ogłoszenie w jakiejś GAZECIE, wtedy może jakieś fajne pańciostwo cię zobaczy :)
  11. w małym ciałku ukryty jest charakterek duuużego psinka :)
  12. Mania, pobiegamy troszkę?
  13. pewnie że go pokochają, skoro my się w nim zakochałyśmy widząc go tylko na zdjęciach i z opisu, to co dopiero na żywo
  14. Dusia, Dusia... gdzie ten twój domek? a może trzeba by ją ogłosić w jakiejś gazecie? np. Dziennik Zachodni, albo Gazeta Wyborcza?
  15. Duśka, jutro ciężki dzień cię czeka kochana nasza kruszynko. już się zaczynam denerwować, choć wiem, że wszystko i tak pójdzie dobrze, no ale strach zawsze jest. myślami i duchowo będę tam z Wami:roll:
  16. A ja na dzień dobry przychodzę :) I na spacerek z Tamarką biegnę, a przy okazji pod górkę, żeby Tamarka była widoczna i dużo cioteczek do siebie przywołała :)
  17. Topiku, po prostu rozkochałeś w sobie tyle ciotek... że ja nie wiem,co to dalej będzie... jak już się ten nowy domek dla Ciebie znajdzie, to chyba będzie przez pół ciotek z dogo prześwietlony :)
  18. na CZERWONO tutaj proszę wpisać te cioteczki co nie płacą!!! i postraszyć że na ck je wstawimy :)
  19. śliczne są te nowe zdjęcia :) uśmiałam się na maksa z tego zdjęcia, na którym Kostka w koszyczku Amiśka śpi... tak się wepchnąć... :) też nie mogę zrozumieć, że nikt jej nie chce, że nie dzwonią...
  20. i znów przychodzę do Ciebie Bingusiu, ale informacji o nowym domku niestety dla ciebie nie mam... :( ale za to spytam cioteczki, czy któraś ma konto na facebooku żeby móc tam Bingusia pokazać? może tak się domek znajdzie jakiś?
  21. to czekamy na info sprawozdawcze z odwiedzin przytuliska.
  22. a może mogłaby któraś dodać naszą księżniczkę na swoim koncie na Facebooku? bo ja nie posiadam takowego konta, a z tego co czytam, to czasami też dzięki właśnie facebook zgłaszają się chętne domki. no i nk oczywiście :)
  23. [quote name='zeberka4']Facebook-nie mam konta:shake:,[/QUOTE] no ja też nie mam, ale może ktoś inny ma tam założone konto i chciał by Bolusia tam pokazać? i dodawajcie sobie go na nk, to też zwiększy jego szanse.
×
×
  • Create New...