Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
jeśli chodzi o tytuł, to jeszcze trochę niestety taki musi pobyć, bo Cleopatrax - założycielka wątku - nie ma niestety już jakiś czas dostępu do netu...
-
W razie co, to siłą odbierzemy :) Zamkniemy Pyrdkę w łazience, a Julką spakujemy i przekażemy nowej pańci :) a jeśli Pyrdka będzie szlochać za Julcią, to z ukrycia wyciągniemy kolejną bidę i jej do DT wepchniemy :)
-
[quote name='obraczus87'] Akrum jak Negra reagowała na Twoje koty w domu? To, że gania je na podwórku to wiem :diabloti:[/QUOTE] Niestety, ale Negra moje kotecki goniła w domu, szczekała na nie - nie wiem, czy by krzywdę zrobiła, bo po ostatnim tymczasowiczu Kubusiu, który chciał je zjeść, na nowego psiaka zareagowały ucieczkami, a jak ta jeszcze na ni darła papę i goniła i fukała - to już w ogóle nie chciały mieć z Negritą do czynienia :) Może gdyby to był kot - dominant, dostojny i wiedzący, że to on jest panem w domu - może by się nadała, ale moje to strachidupki są, więc z tymi na bank by się nie dogadała i obawiam się, że pewnie nie raz by je dziabnęła :)
-
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
wpadam tu w odwiedziny i nadal mocno ściskam kciuki za super domek :) -
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
gaciorki są boskie :) cudownie w nich chłopak wygląda :) trafił pies na swój domek - tak mi się moooocno wydaje :) to będzie szczęśliwe zakończenie :) -
suńka Zosia podesłana do kolejnego domku zainteresowanego Julką :) domki fajne o Julkę dzwonią, ale najlepszy domek na świecie na nią już czeka :) aaaa tylko Julci pozazdrościć :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
a ja coś czuje, że niedługo i Dianka opuści przytuliskowy kojec :) dobry ptaszek coś mi o tym szepnął :) i ja wierzę, że się uda :) a jak już będziemy miały Diankę pod swoją opieką, to poszukamy jej najcudowniejszego domku na świecie :) -
Sambusia kochana - wpadam tutaj na chwilkę w odwiedziny :) Penny - jesteś niezawodna :) Na niektórych portalach ogłoszeniowych nie wolno podawać linków do innych stron www, tak jest np. na [url]www.pajeczyna.pl[/url] - dostałam już od nich raz ostrzeżenie :) Więc w razie co - Penny - na pajęczynie nie podawaj linku do dogo i FB :):)
-
Przytulisko w wielkopolsce - smutne oczy psiaków patrzące przez kraty.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Masza jest śliczna i jaka bystra :) Mój TZ stwierdził, że na tym zdjęciu wygląda jak mysz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
oj Heniek, cieszę się że przytyłeś na zimę, będzie ci chłopaku jeszcze cieplej :):):) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wpłynęły również pieniażki od: megi_winters - 150 zł bardzo serdecznie dziękuję -
wpłynęły pieniążki od kochanej: megi_winters - 50 zł ślicznie dziękuję :multi::multi::multi: [IMG]http://www.filehosting.pl/gify/zwierzeta/koty/4.gif[/IMG]
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]A ja chciałam bardzo serdecznie podziękować furciaczek za to, że dała szansę naszemu Lolusiowi, przyjęła chłopaka z dnia na dzień do siebie, pracowała z nim wytrwale, doprowadziła chłopaka do pionu, dzięki czemu Loluś potrafi panować dzisiaj nad swoimi emocjami i dostał wielką szansę - nowy domek :) [B]furciaczek[/B][/SIZE] [SIZE=4] - ślicznie Ci dziękuję za tak wspaniałą opiekę nad Lolusiem :)[/SIZE] [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/958/yurjbae4nt9.gif[/IMG] Dostałam wiadomości z nowego domku: Loluś początkowo w aucie chwilkę popiskiwał za furciaczek, ale po chwili się uspokoił i dalej jechał już spokojnie. W domku wszystko pozwiedzał, wymusza głaskanko i wpakował się na łóżko :) Państwo są Lolusiem zachwyceni. Loluś - powodzenia chłopaku, spisuj się tam dobrze, bądź grzeczny i usłuchany :) [SIZE=3]Wszystkim obecnym na wątku Lolusia, wszystkim którzy nam pomogli finansowo w utrzymaniu Lolusia w hoteliku, którzy nas tu dobrymi słowami wspierali, Fundacji SOS BOkserom - za ogłoszenie Lolusia na Waszej stronie (gdzie DS wypatrzył Lolusia), Alicji i sabinka40 za wizytę przedadopcyjną i mam nadzieję niedługo poadopcyjną - serdecznie dziękuję :)[/SIZE] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2279/rzezsercem.gif[/IMG] -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wpłynęły kolejne pieniążki od: OLENA84 - 10 zł ślicznie dziękuję -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
niestety - domek w miarę fajny, Pani z wielkim sercem dla psów, ale niestety nie spełnił naszych oczekiwań co do domku dla Kory, czyli psiaka młodego z duzą dawką energii. tak więc szukamy dalej najwspanialszego domku dla Kory :) -
Toż to przecież aniołek jest a nie diebełek [URL]http://plixy.pl/img.php?id=41088[/URL] [URL]http://plixy.pl/img.php?id=41071[/URL] w niej nie ma cienia diabełka, a te rzeczy to jakiś chochlik poroznosił i dziurę w swetrze wygryzł - niedobry chochlik i jeszcze na Negrę zwalił... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Dzwoniła Pani Beata ....Chce oddać Henia ....... [B]żartuje ![/B]!!!!!!!Chce oddać albo wymienic kubrak bo Heniek przytyłi jest za mały wszedzie ....Tylko na długość jest dobry... Co robić .Czy TAks mogłąby troszkę go przerobić ? Pod szyją za ciasny też... Dzisiaj Heniek jadł Kaczkę bo była właśnie zabijana .....[/QUOTE] o matko kochana - kobietko, nie stresuj nas tak :) dobrze, że pogrubiłaś to słowo "żartuje" bo inaczej zawału bym dostała :) Heniek przytył?? hurrra - jak się cieszę :) i Pani kubrak Heniowi mierzyła i zadowolona i bedzie w nim chodził - jak się cieszę :) -
Nikus - no co Ty - przecież dobrze prowadzisz księgowość Kubusia :) ja Twojej rezygnacji nie przyjmuję :eviltong::eviltong::eviltong: a takie rzeczy się zdarzają - w końcu jesteśmy tylko ludźmi :) ja prowadzę księgowość dla kilku psiaków i ogólną dla naszych bid i już się czasami sama zastanawiam - czy powysyłałam dobrze PW, czy do każdego dotarło, czy paczki z bazarków dobrze wysłałam :)
-
[quote name='sylwiaso']Akrum dostałam!!!!!zapomniałam napisać,przepraszam!!!Buziole od Sambisiolka i ciotki!!!niebawem nowe fotki![/QUOTE] uf to dobrze, bo już chciałam dzwonić do tego sklepu i robić aferę, bo coś dlugo to wszystko trwało :) A SAambulkowi smakuje nowa karma?? czy wybrzydza?? a puszeczki zjadła ze smakiem??
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
o tak tak - rozmawiałam właśnie chwilkę z furciaczek - wszystko jest ok, mały już szczęśliwy i bryka :) a resztę na pewno napisze furciaczek :) -
jestem i ja na zaproszenie, ale póki co finansowy dołek... jak już będzie miejsce dla psinki, to można też napisać do Skarpety im. Talcott - to jest właśnie skarpeta dla staruszków - choć na transport by było. ciotki - a napiszcie jeszcze tutaj - to bardzo dobry hotelik jest, a widze w tytule, że mają wolne miejsce w DT: http://www.dogomania.pl/threads/186983-Mokry-Nosek-Teresin-40-km-od-Wawy-pDT-wolne-miejsce-w-domu!?p=17940258#post17940258 i jeszcze u Emiś spytajcie: http://www.dogomania.pl/threads/208485-Hotelik-quot-Raszka-quot-w-Sarnowie-%28k.-Katowic%29