[quote name='obraczus87']Kochana... bo ja miałam dostać slodką, spokojną i gzreczną sunię :diabloti: dlatego się zgodziłam :diabloti:[/QUOTE]
toż to przecież prawda :) dostałaś słodką, grzeczną i spokojną na swój sposób sunieczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
u nas była bardzo spokojna, przytulaśna - rozpuściłaś ją kochana :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong: hahahahaha
a tak szczerze - tak to jest, jak psiak poczuje się kochany, poczuje że ktoś o niego dba, czuje się bezpiecznie - pokazuje wtedy swoją naturę :)