Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. sunia jest śliczna - kurcze powinna szybko nowy domek znaleźć - tak myślę. zaraz pędze do niej na wątek :) Julcia - powiedz cioci, żeby w sobotę cię zabrała - ciocia Pyrdka wie gdzie :)
  2. rozliczenie jest w poście nr 10. A sytuacja wygląda tak, że na ten miesiąc mamy na razie tylko 271,62 zł nie wiem, jak opłacimy pobyt chłopaka w DT.
  3. jak zwykle niezawodna ciocia oris już działa - za co OGROMNIE DZIĘKUJEMY :):):) Na sunie czeka już w weekend miejsce w Stajennej Sforze pod Szamotułami :multi::multi::multi:będzie miała tam ciepło, dobre jedzonko zapewnione... aaaaa jak się cieszę :) Dowiedziałam się, że sunia trafiła do przytuliska po tym, jak została zgarnięta z ulicy, błąkała się po ulicy...
  4. [quote name='obraczus87']Kochana... bo ja miałam dostać slodką, spokojną i gzreczną sunię :diabloti: dlatego się zgodziłam :diabloti:[/QUOTE] toż to przecież prawda :) dostałaś słodką, grzeczną i spokojną na swój sposób sunieczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u nas była bardzo spokojna, przytulaśna - rozpuściłaś ją kochana :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong: hahahahaha a tak szczerze - tak to jest, jak psiak poczuje się kochany, poczuje że ktoś o niego dba, czuje się bezpiecznie - pokazuje wtedy swoją naturę :)
  5. cały czas cichaczem podczytuje wątek Adelki - ile szczęścia miała sunia, że dostała tak cudowny DT :) trzymam kciuki za wizytę u weta.
  6. witaj Joanna ;) bardzo dziękuję, że przyszłaś tutaj a wątek naszej ślicznej dobki :) za chwilkę podeslę PW :) mam nadzieję, że suńka szybko opuści przytuliskowy kojec i nie będzie już marzła w te mroźne noce. dzieki też za udostępnienie na FB :)
  7. zobaczymy jak będą wymiary :)
  8. przyszłam zobaczyć co u Frania ciekawego słychać :) widze jaki ma piękny kubraczek i ciepło w plecki przynajmniej :)
  9. moje jeszcze buszują po domu :) zaraz na ostatnie sikanko zostaną wypuszczone :) brrrrr jak ja tęsknię za spacerkami....
  10. bardzo się cieszę, że już u Kalisi lepiej z jedzonkiem i w ogóle że się zadomowiła :) a do naszego przytuliska na miejsce Kalisi trafiła wczoraj zagłodzona młoda dobermanka, też kosteczki wszystkie wystają jak u Kalisi na początku... eh, ludzie to potwory...
  11. Kora jest tak cudowna i kochana i nadal swojego domku nie ma... gdzie ludzie mają oczy??
  12. Dosiu kochana, jak długo masz zamiar żyć na nasz koszt, co?? uciekaj kochana już do swojego DS :)
  13. domek dla Neski już gdzieś jest, gdzieś czeka, tylko państwo muszą dorosnąć do decyzji o drugim psiaku :):):) jestem tego pewna ;)
  14. dzisiaj zadzwoniła do mnie pańcia Lolusia ;) jak wiele miłości płynie od niej jak opowiada o Lolusiu, nawet jego wybryki u weta, czy male demolowanie mieszkania wieczorami - nie jest dla nich problemem :) Pani mówiła że stosują się do rad furciaczek, że są z Tobą kochana w ciągłym kontakcie :) aaa jak się ciesze z takiej udanej adopcji :)
  15. Zuziu wskakuj na pierwszą i się pokazuj :) cały czas trzymam kciuki za nowy domek dla ciebie :)
  16. uwielbiam tutaj wchodzić na wątek dla poprawy nastroju :) takie cudowne zdjęcia, tyle miłości tutaj :)
  17. miłych snów :) a ja jeszcze chwilkę pobuszuję tutaj :)
  18. cudowne fotki i widać jaka Żabka szczęśliwa jest :)
  19. a na ostatnie siusiu??
  20. Dragon jest śliczny i mam nadzieję, że szybko nowy domek znajdzie :)
  21. podobna do Lorka :) ale może być - może jej szczeście przyniesie i cudowny domek jak Lorce naszej śwince kochanej :)
  22. i ja odwiedzam chłopaka przelotem :)
  23. ale nie aż tak duże, ale mimo to i tak się jakoś wszyscy kłębimy i mieścimy :) Teraz tylko biedny TZ wylądował na narożniku, żeby mnie przypadkiem w nocy nie boksnał w bolące plecy... i chyba nie jest zadowolony, bo ostatnio powiedział - psy mogą z Tobą spać a ja nie mogę? przecież one też się rozpychają i mogą łapami cię uderzyć... heh... bez TZ można spać, ale bez psiaków??? NIEEEEEEEEEEEEEEE :)
  24. eeee... nadajmy może jakieś imie suni, co??
×
×
  • Create New...