Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. teraz do NataZG będzie miała piękne, ażurowe modne ciuchy :) Już się tak nie przejmuj i nie denerwuj - tylko ciesz, że kolejna kochana psinka będzie miała super domek :) [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfRdnh0y9pLvVYdrHbVUZxJSohY6BjZjVnI8m0S9JkCZElaeju2g[/IMG]
  2. na konto Szarika wpłynęły pieniążki od: magda222 - 20 zł ewu od Kremci - 30 zł ślicznie dziękuję [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze045.gif[/IMG]
  3. Ty się ciesz, że się pozbędziesz z domu tej małej zarazy :) Przynajmniej już nikt Ci piżamy nie pogryzie :)
  4. Saruniu - domyślam się jaki sajgon musisz mieć teraz w domu, wiem co to znaczy mieć tymczasowiczkę z cieczką i nieodjajecznionego psa - miałam taką sytuację, mając na DT Liskę z cieczką i Łatka - szczeniaka, w którym już hormony buzowały i nasadzał się na Liskę przy każdej okazji. Sikał po domu na wszystko co możliwe, Liska chodziła rozdrażniona, wkurzona, non stop z moją Pestką się żarły, do tego Bork z ADHD, który chciał by Liska się z nim bawiła, a ta z zębami na niego co chwilkę, bo miała już dosyć Łatka, który non stop ją napastował... sytuacja była ciężka, do tej pory to wspominam, ale jak już cieczka minęła, to było o wiele lepiej :) Saruniu, cały czas o Was myślę, wczoraj znów nie miałam czasu, by zadzwonić. Ale dziś sobie pogadamy :)
  5. i kolejne dwa domki zainteresowały się Tinką - aczkolwiek póki co to były tylko zapytania na maila, więc czekamy dalej jak się sprawy będą rozwijać.
  6. biedna Kora, zbudowała sobie świat na nowo u Jamora i nagle wszystko znów się zawaliło. Ale to dla jego dobra, by była szczęśliwa. Dlatego cieszę się, że trafiła na tak wyrozumiałych i cierpliwych ludzi, którzy się nie poddali przy takich trudnościach. Kora potrzebuje czasu i na pewno się otworzy. Ona najprawdopodobniej nigdy w domu nie mieszkała, to jest dla niej nowość. Będzie dobrze - cierpliwość i wytrwałość przyniosą oczekiwane rezultaty.
  7. [SIZE=3]Julcia pewnie już spakowana :) [/SIZE] [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJ_ky5p5MBsekGu4os9yaJ8mxOXKmETeO_ly9vH9rNi1rwM24I[/IMG] [SIZE=3]A Pyrdka dziś będzie się musiała pocieszać[/SIZE] [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRHsjoHxFuKq4udeuvz1M4RivLWZZF8ILCLX1eI7pRj1bXkkzrK[/IMG]
  8. czekam na dane do przelewów i pieniążki polecą do Kinga i Kirusi - powiadomiłam już o tym na ich wątkach :) pozostałość po Lolku: 213:2 = 106,50 taką kwotę dostanie King i Kirusia
  9. Witam serdecznie :) Nasz podopieczny Loluś pojechał do DS i z uwagi na to, iż sponsorzy zadecydowali o przekazaniu połowy spadku po Lolku na leczenie Kirusi, prosiłabym o przesłanie na PW nr konta, na jakie przelać mam pieniążki. 106,50 - tyle dostanie Kirusia :) Jak pieniążki wpłyną na konto, proszę ten fakt powiadomić na wątki Lolka: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215052-Lolu%C5%9B-pojecha%C5%82-do-cudownego-DS-b%C4%85d%C5%BA-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-psiaku-%29?p=18165207#post18165207"]http://www.dogomania.pl/threads/215052-Lolu%C5%9B-pojecha%C5%82-do-cudownego-DS-b%C4%85d%C5%BA-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-psiaku-%29?p=18165207#post18165207[/URL]
  10. przyszłam zobaczyć, co tam u chłopaka słychać, czy może już jakieś DT lub hotelik się znalazł.
  11. Witam serdecznie :) Nasz podopieczny bokser Loluś pojechał jakiś czas temu do swojego nowego domku. Z uwagi na to iż zadomowił się, była wizyta poadopcyjna i wszystko jest ok, darczyńcy zdecydowali, że pieniążki które zostały po Lolku zostaną podzielone na dwa cele i jednym z nich jest King. Po podziale na Kinga przypada 106,50 zł Na jakie konto przesłać?? Jak pieniążki dotrą, proszę księgowego Kinga o potwierdzenie tego faktu na wątki Lolka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215052-Lolu%C5%9B-pojecha%C5%82-do-cudownego-DS-b%C4%85d%C5%BA-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-psiaku-%29?p=18165207#post18165207[/URL]
  12. cudownie chłopak trafił - jak bardzo cieszą takie adopcje udane i dodają skrzydeł do dalszych działań :)
  13. bardzo cieszę takie super adopcje :)
  14. hahaha ale się uśmiałam :) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-7-sNSxKSOhI/Tt-EWo-Sh1I/AAAAAAAABYE/ZEyNvOxNaWk/s512/IMG_3675.JPG[/URL]
  15. o, jak fajnie :) dziękujemy :) jak pieniążki wpłyną na konto Szarika - powiadomię o tym tutaj i u Kremci :)
  16. o super, bardzo dziękujemy :) jak wpłyną na konto, potwierdzę tu na wątku :)
  17. jeśli się okaże fajnym domkiem, to tak :) ale trzeba dokładnie prześwietlić, bo to kawał drogi jest, a tam już są dwie sunie.
  18. [quote name='margoth137']Pilne!! Czy są jakieś chętne cioteczki lub wujaszkowie do zrobienia kubusiowi bazarku. Mam trochę fantów:) jak coś to piszczie na priv. Idą święta przydałoby się chłopakowi trochę grosza;););)[/QUOTE] ja się nie podejmę, bo właśnie jestem w trakcie rozliczania dwóch bazarków, a kolejne już sie tworzą, więc czasowo nie wyrobię z kilkoma naraz.
  19. a co u niej w ogóle??
  20. dlatego ja jestem za tym, że jak już to Pan Tobi ma Negrę zaadoptować, a nie Pani Deja :)
  21. [B][SIZE=3]rozliczenie jest aktualizowane cały czas w poście nr 7[/SIZE][/B] aktualnie debet Samby zmniejszył się do minus 95 zł :shake:
  22. Nikt Samby nie odwiedza, zaniedbany ten wątek jest... Co u Samby słychać? Jak stoimy z karmą? ile jeszcze ma? wpłynęły pieniążki od: Penny - 20 zł ślicznie dziękuję :) [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze007.gif[/IMG] i skaczemy do góry z wątkiem, może ktoś tu zaglądnie przez to [IMG]http://www.niunia.com/zwierzeta/assets/images/ka__9_.gif[/IMG]
  23. Rozesłałam już info i zapytania do osób najbliżej Rudy Śląskiej, bo typowo z Rudy nie znam żadnej cioteczki.
  24. Dostałam od Saruni rozliczenie od 29.listopada więc zaraz wszystko uzupełnię. Od 29.11.2011 r. - wydatki z pieniążków, które do dyspozycji miała przesłane Sarunia: 19,32 - ćwiartki kurczaka 19,90 - ryż 46,90 - puszki z karmą 34,90 razem: 121,02 idę uzupełnić post rozliczeniowy
×
×
  • Create New...