Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Byłysmy dziś u weta. Mała się tak zestresowała, że od razu kupacza strzeliła w gabinecie :) Potem tak dygotała na stole, że aż cały stół się trząsł. Na szczeście łapka nie jest złamana, ufff... nawet opuchlizna już schodzi. Na pewno Tinka musi oszczędzac póki co łapinkę. Główka już też coraz ładniejsza, już strupki odpadły :) Jak zarośnie, to nie będzie w ogóle widać, że miała uraz głowy :) Wyczyszczone zostały uszy, tableta na robale - jest :) Pan doktor kazał przez tydzień trochę podtuczyć naszą maleńką Tinkę, by sił nabrała i odporności i za tydzień w środę sterylizacja jest umówiona :) Aaaa jaka Tinka jest słodka, a jak się w aucie do mnie tuliła :)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to jak możecie, podeślijcie ten tekst co jest. ja korzystam akurat gościnnie z netu, w domu mi siadł, więc zaraz stąd uciekam. -
na konto Samby wpłynęły pieniążki od kochanych cioteczek: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Emma53 - 20 zł megi_winters - 50 zł[/SIZE][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] ślicznie dziękujemy :loveu: [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ_7u-Kl49xX8Kbd8KRTwxChQ5xPgnVEI5D3IVPojoUlQnJMRbXIg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/B]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
konto Diany zasiliła wpłata od: unixena - 30 zł ślicznie dziękujemy w imieniu Diany [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzG-6VhmIjy1mE-Df8uE2uWcF2N4Ehn1JPWk6iVJ6J-eQYdY96[/IMG] -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wpłynęły pieniążki od: olena84 - 10 zł XII megi_winters i TZ - 180 zł XII ślicznie dziękujemy w imieniu Szarika :) -
Haha, moja Pestka też nienawidzi wychodzić na dwór jak pada, szczególnie rano jej to opornie idzie i też dzisiaj rano musiałam ją wypychać na siku na siłę przed pracą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Już się nie mogę doczekać kolejnych zdjęć Negrity :) Bardzo mnie dziwi ta cisza, gdzie ludziska mają oczy?? Tyle ogłoszeń i nic??
-
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Wysyłałam ci sms ze pojechała :)[/QUOTE] niestety żadnej info na sms nie dostałam... ale najważniejsze, że Kora w końcu ma swój wymarzony domek, byle się na nowo otworzyła, byle zaufała szybko :) Bądź szczęśliwa :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
ło matko, to na prawdę dziewucha jest?? boshe.... jaki wstyd :oops::oops::oops: heh, chyba muszę iść się leczyć :shake::shake::shake: Jeśli chodzi o to wyłysienie - tak, już z tym wróciła z DS - dlatego jak ją kąpałam, suszyłam - nie widziałam, żeby to było zaczerwienione, albo żeby skórka się łuszczyła. Może to jakieś mechaniczne otarcie? -
Poker i jak się czuje Bonusek??
-
zgłosiłam już małą na wątek mikropsiaków :)
-
[FONT=Arial Black]Imię: Tina Plec:[/FONT][FONT=Arial Black]suczka Wiek: [/FONT][FONT=Arial Black]1,5 roku [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 4 kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: DT Nowy TOmyśl [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: już niedługo [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: do starszych w porządku, z małymi bym uważała, sunia jest po przejściach. [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: bardzo dobry. uległa, nie jest dominantką, przyjazna nastawiona zarówno do małych jak i dużych psów i suk. [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: bardzo dobry. [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje:[/FONT][FONT=Arial Black] sunia po wypadku trafiła do przytuliska, gdzie dwa dni leżała nieprzytomna pod kroplówkami (oberwała w głowę i łapę). Na szczęście po licznych lekach doszła w miarę do siebie i z uwagi na fakt iż izolatka potrzebna była dla kolejnej suki, Tinka trafiła po dwóch tygodniach do kojca zewnętrznego. Gdy ją zobaczyłyśmy w kojcu - nie radziła sobie, cała drżała z zimna, strachu. Zabrałyśmy ją do Nowego Tomyśla do DT, gdzie będzie teraz zdiagnozowana dalej łapinka (nadal opuchnięta) i będzie wysterylizowana. [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: Póki co lekko zestresowana - dużo przeszła przez ostatnie dwa tygodnie, jednak Tina na pewno będzie miała super charakter, to taka przytulanka. Uwielbia głaskanie, przytulanie, ciekawska. Gdy zapomni o wszystkim co ją ostatnio spotkało, gdy dojdzie zupełnie do zdrowia na pewno będzie radosną, pełną energii i ochoty do zabaw sunią. [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: Agnieszka (Akrum) 664021169 lub [email protected] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek: [/FONT]http://www.dogomania.pl/threads/218912-Malutka-Tinka-po-wypadku-dosta%C5%82a-drug%C4%85-szans%C4%99-aktualnie-w-BDT.?p=18141290#post18141290
-
A czy Ty zgłosiłaś na mikropsiakach, że Julcia już nie szuka domu??
-
mi jeszcze ten kudłaczek po głowie chodzi, on taki chudziuteńki, same kości pod tym futrem... Ciekawe, czemu jeść nie chce.
-
A ja to już bym chciała by piątek był :) Bo już się nie mogę doczekać poznania osobiście NatyZG, reakcji na Julkę, Julki reakcji na Natę i w ogóle :) Boje się tylko, że wszystkie trzy będziemy ryczały, że powódź w mieszkaniu Ci Pyrdka zrobimy :)
-
Witam ślicznie :) W imieniu naszego podopiecznego Szarika [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-kiedy%C5%9B-melina-teraz-u-Lilu.BRAK-kasy-co-b%C4%99dzie-z-Szarikiem-POMOCY%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-kiedy%C5%9B-melina-teraz-u-Lilu.BRAK-kasy-co-b%C4%99dzie-z-Szarikiem-POMOCY![/URL], chciałam bardzo serdecznie podziękować za spadek po Kremci :) Właśnie na konto Szarika wpłynęło 333 zł ;) Ślicznie dziękujemy - to dla nas ogromna pomoc :) Dziękujemy :) [IMG]http://www.zielonyzakatek.com/cdn-i/FfKy6/557/jpg/b/800/640[/IMG]
-
mam nadzieję, że to tylko obrzęk się jeszcze utrzymuje, tak jak w przypadku tego foksia (ps. dostał na imię Mikus), co go pies pogryzł. Dostał dwa zastrzyki przecizapalne, przeciwobrzękowe i wczoraj Pani pisała sms, że łapka o wiele lepiej i już Mikus do góry jej nie unosi. Tutaj mam nadzieję, że to nie jest złamanie, tylko opuchnięty obity staw? zobaczymy.
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na konto Szarika wpłynęło: OD KREMCI DLA SZARIKA - 333 zł :multi::multi::multi: ślicznie dziękujemy zaraz biegnę potwierdzić na wątki Kremci :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wysłałam ponownie PW z danymi do przelewu do Lida :) sharka - wielkie dzięki za pakiecik dla chłopaka. Może poprosić by kogoś, żeby jakiś ładny tekst dla chłopaka napisał?? Zdjęcia ma psisko ładne, trzeba ułożyć chwytający za serce tekst i wypchnąć znów Szarika w świat :) -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
Jeśli dobrze doczytałam, to Kora zamieszkała w Kielcach, w domku z sunią yorkiem :) Ale póki co jest znów wystraszona, znów świat jej się zawalił. Trzymajmy zatem kciuki, by szybko zrozumiała, że to jej domek, że tam jej nic już nie grozi, nikt nie skrzywdzi :) -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
właśnie, ta cena za wyróżnione allegro - masakra... Trzymam cały czas kciuki za najlepszy domek dla Nesi, taki fajny jak się trafił Szagiemu :) -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
że że że że co??? pojechała do DS?? pisz mi tutaj wszystko dokładnie :) jak, gdzie, skąd się wziął DS :) -
[quote name='Penny']Wydarzenie zrobiłam: [URL]https://www.facebook.com/events/330694520278947/[/URL] Jakby co to później Akrum i Pyrdka będziecie mogły zmienić tekst (dodam Was jako administratorki wydarzenia).[/QUOTE] Penny - dzięki wielkie :)
-
Ja sama nie wiem, co doradzać Saruni. Z jednej strony - szkoda Korci. Z drugiej - szkoda Lunki, jest tam bardzo szczęśliwa. Może trochę czasu i wszystko się ułoży, a może już się to nie zmieni i lepiej, by jak najszybciej Lunka DT zmieniła... Nie mam pojęcia co doradzić... Jutro Sarunia ma dzwonić do furciaczek porozmawiać, poradzić się jak pomóc Korze zaakceptować Lunkę.