Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Rozmawiałam dziś z Sarunią. Lunka dziś sprawiła wielką radość Saruni, będąc na dworze biegała z Nerusiem, Sarunia wyszła i psiaki zawołała, więc Lunka jak ruszyła w stronę Saruni, zadowolona, szczęśliwa na tych swoich długich łapinkach - musiała ślicznie wyglądać :) Sarunia mówiła, że jak Lunka leży, to już nie widać wystających żeberek :) I w ogóle Sarunia ciągle powtarza, że Lunka to taka kochana, wspaniała sunieczka jest, bezproblemowa. Miejmy nadzieję, że się Korcia przekona do Lunki, byłoby cudownie i mniej zmartwień dla Saruni. A Nero, obsikuje wszystko dookoła w domu, w nocy nie daje spać Saruni, bo piszczy i wyje i chce do Lunki :) Sarunia kupiła kolejne 2 kg suchej karmy Nutra + smaczki = 29,54 kurczaczek: 15,51 lecę dopisać do wydatków :)
-
na filmik czekamy i czekamy i się doczekać nie możemy. już cioteczka Sylwia dawno obiecała :mad::mad::mad:
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
i my będziemy miały możliwość co tydzień ją odwiedzać i na dlugie spacerki zabierać :) -
biedny psiaczek... jednak nijak pomóc nie mogę, sama szukam DT dla 5 miesięcznej suni, która musi opuścić aktualne DT...
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja dziękuję :) już myślałam, że sprawa Szarika bedzie przegrana, że nie będzie z czego opłacać jego pobytu, już był debet duży, a teraz jesteśmy na plusie i zabezpieczony jest Szarik kochany :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
ja tym bardziej, bo to od nas 11 km, więc będziemy ją mogły często odwiedzać i w ogóle inne psiaki :) i jak bardzo się cieszę, że hotel terrier będzie tak blisko nas :) byłyśmy niedawno zobaczyć efekty budowy i teren hoteliku - super :) dlatego jestem bardzo szcześliwa że Dianka właśnie w takich luksusach zamieszka - zasługuje na to :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już jesteś kochana dopisana :) wolno mi net w domu chodzi, dlatego zanim mi się strona pierwsza pojawiła, to już pewnie sprawdziłaś, że Cię tam nie ma, a ja czekałam i czekałam aż mi się edycja włączy :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szarik wzbogacił się o kolejne wpłaty: Agata,Sonia - 60 zł - za XI, XII pietrucha204 - 10 zł za XI Lida - 20 zł za XII ślicznie dziękuję w swoim i Szarika imieniu :) [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze045.gif[/IMG] -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
i ja trzymam mocno kciuki, by się małej udało :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianka wzbogaciła się o kolejne 30 zł, tym razem pieniążki wpłynęły od cioteczki Yana :loveu: ślicznie dziękujemy [IMG]http://republika.pl/blog_vj_560243/1352227/tr/gflower1.gif[/IMG] -
Julcia pojechała, ale za to pożegnanie było rewelacyjne :) Gdy po wypitej kawce zeszłyśmy w końcu do auta, Pyrdka poszła z Julcią na siku, a ta mała małpa w ogóle nie była zainteresowana spacerkiem z Pyrdką, tylko rozglądała się za Natą :) skąd wiedziała, że to jej pańcia już jest?? a jak do auta wsiadła, to w ogóle na nas nie spojrzała :) hahaha Ale tak jest lepiej, takie pożegnania gdy pies ma nas "gdzieś" są lepsze, niż jak się patrzy na smutne oczyska spoglądające z litością przez szyby odjeżdżającego auta... NataZG - miło mi było Cię poznać - fajna kobitka z Ciebie :) a Julcia - światowa psinko, dzielnie zniesiesz lot samolotem i będziesz szczęśliwa :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
ooo jak super - Bąbelka mała już w domu siedzi :) Macia - wielkie dzięki [IMG]http://republika.pl/blog_vj_560243/1352227/tr/gflower1.gif[/IMG] co do czarnej Zarazy - trzymam mocno kciuki, by ten wstępnie zainteresowany domek był nią zachwycony i by się nie rozmyślił :) -
Przed chwilką dzwonił kolejny zainteresowany domek - tym razem z Wolsztyna. Tylko że Pan by chciał już jutro Tinkę w razie co adoptować, a bez sterylki Tiny nie wydamy. Pan miał porozmawiać z żoną - zobaczymy czy się jeszcze odezwie.
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
a ja właśnie rozmawiałam z Pańcią Lolusia :) Jak miło odbiera się takie telefony :) Miłość, miłość i miłość wypływa z rozmów :) Lolek to szczęściarz niesamowity :) taki domek mu się ekstra trafił. Chłopak został odrobaczony kilka dni temu, bo robale z niego wyłaziły, teraz już kupki są "czyste", więc w poniedziałek idzie na szczepienia p-ko wirusówkom. A jak usłyszałam jakie rarytasy Pani gotuje Lolusiowi - moje nawet tak dobrze nie mają :) Pani mówi, że to wulkan energii, dużo zabawek już "zużył", nawet do fotela się dobrał, ale jak to Pani powiedziała - to nic, najważniejsze jest, że Loluś jest szczęśliwy :) -
[quote name='Penny']Przelałam 14zł dla Luny. Sprzedałam 2 DVD (Appleseed i Ostatni strażnik magii) dziewczynie o nicku Lotos: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku.?p=18111129&viewfull=1#post18111129"]http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku.?p=18111129&viewfull=1#post18111129[/URL][/QUOTE] pieniążki dotarły - ślicznie dziękuję [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze046.gif[/IMG]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cantadorra']Dianeczka już ma plany, a ta sunia dopiero potrzebuje planu. Zajrzyjcie proszę, szkoda pięknej młodej oneczki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219082-Owczareczka-po-wypadku-z%C5%82amane-%C5%82apki-pomocy[/url]!![/QUOTE] ma plany, ale jeszcze pieniążków brakuje... ale i tak w przyszłym tygodniu Dianka się przeprowadza :) musimy tylko ustalić w przytulisku, kiedy możemy po nią przyjechać :) wpłynęły pieniążki od: Penny - 20 zł ślicznie dziękuję [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze046.gif[/IMG] -
[quote name='ewu']Jak cudnie,że sunia ma dom:))) Nie wiedziałam o tym i 6-go poszedł przelew na Kremcię - 30 zł. Przelejcie te pieniądze Szarikowi.[/QUOTE] ślicznie dziękuję, pieniążki dotarły na konto Szarika [IMG]http://teraz.com.pl/vardata/gify/roze/roze049.gif[/IMG]
-
wiem, u mnie jest tak samo :) dlatego nigdy nie zrozumiem, jak ludzie potrafią oddać po kilku latach swojego psa/kota - dla mnie to niezrozumiałe, mi by serce pękło na milion części.
-
ja również o nic nie pytam, tylko kciuki mocno zaciskam i ślę pozytywne myśli :)