Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. to już dzisiaj, o 16 będziesz nasza :multi::multi::multi: na 16:00 Dianka przyjeżdża do naszej lecznicy, gdzie będziemy czyścić uszka, szczepić, weźmiemy preparat na pchełki :) zbadamy czy wszystko ok, ustalimy kiedy można robić sterylizację i pojedziemy do hoteliku :)
  2. i jak tam Kora, już się troszkę otwarła?
  3. o właśnie cioteczko, Julka to otwarta sunia, wyzwania to dla niej chleb powszedni, poznawanie nowych ludzi - wielka frajda - może się wdzięczyć, prosić o głaski :) a wtulona w kołderkę - cudniasta foteczka :loveu:
  4. hahaha bąki smrodliwe są?? Negra chce Cię zagazować :)
  5. dziś było kilka telefonów w sprawie szczeniaków, ale dwa bardzo fajnie brzmiące domki jak się dowiedziały że mała jest w trakcie leczenia i mimo iż tłumaczyłam że to nie groźne dla ludzi itd... to rezygnowali.
  6. i ja się dołączam do trzymania kciuków :)
  7. i ja odwiedzam Braszkę i cieszę się, że zainteresowanie z ogłoszeń jest :) A jeszcze bardziej mnie cieszy, że Braszka się otwiera coraz bardziej :) To jest bardzo ważne, że nie została takim strachidupkiem wycofanym jak moja Kropka, która ciepło Braszkę pozdrawia :)
  8. ślicznie dziękuję za pamięć o Dianie i pomoc finansową :) to dla nas wielka pomoc :loveu::loveu::loveu: PW już poleciało :)
  9. super, że pieniążki już przelane, Negra w wielkiej potrzebie była, inaczej by pannica głodowała :)
  10. Heniek ma błyszczącą sierść, objętościowo też wygląda bardzo dobrze :) Chyba jest szczęśliwy, prawda?? A to małe białe kudłate coś też śpi z Heniem w tej zagrodzie, czy co to tam było? czy w domu?? Kubraczek śliczny :)
  11. Dianka, dzisiaj spędzisz ostatnią noc w przytuliskowym kojcu, a od jutra już będziesz grzała dupkę w ciepełku :) Przypominam o trwających między innymi na Dianę bazarkach - dzięki bela51, Cantadorra i Fona: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219345-Bazarek-Cantadorry-dla-doroslych-i-dla-dzieci-do-dnia-17-grudnia-2011[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218016-Mega-ksi%C4%99garnia-FONY-juz-otwarta-zapraszamy-do-20.12.2011-r."]http://www.dogomania.pl/threads/218016-Mega-ksi%C4%99garnia-FONY-juz-otwarta-zapraszamy-do-20.12.2011-r.[/URL] ZAPRASZAM SERDECZNIE chociażby do podrzucania :)
  12. cudownie, że wpadłaś z nowinkami :) dziękujemy :) Bardzo się cieszę, że cieczka już się skończyła, w końcu Nero wróci do normalności i Twój domek znów przestanie pachnieć psimi siuśkami. Tylko żeby jeszcze ta Korcia zrozumiała, że jest wszystko dobrze, że nie musi się obawiać Lunki. Co zrobić by pomóc dziewczynom się wzajemnie porozumieć?? Trzymajcie się ciepło Saruniu, Lunka, Korcia, Neruś i Killerku :) Całusy dla Was i doczekać się nie możemy kiedy już będziesz miała internet i będziesz tu z nami dzień w dzień :)
  13. Już się wieści doczekać nie mogłam :) Słyszałam tylko, że mała pannica kokietuje wszystkich gości i gwiazduje :)
  14. Saruniu - udało się załatwić dofinansowanie do sterylizacji 150 zł z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-%C5%81ap?p=18199056&viewfull=1#post18199056[/URL] więc jak już miną 3 tygodnie po cieczce, to umawiaj sterylizację, fakturkę będzie trzeba wziąć na to 150 zł :) a resztę do sterylki dozbieramy.
  15. [quote name='Justyna Klimek']Oczywiście, dajemy 150zł dla Lunki[/QUOTE] dziękuję ślicznie :) biegnę zawiadomić na wątku :)
  16. ogłoszenia robiłam miesiąc temu, nadal nic. jeden był tylko telefon, ale nie warty w ogóle cytowania. Ja nie wiem co jest z ludźmi, Imek taki śliczny jest i nikt go nie chce... Pyrdka, a może podeślij chłopaka do tych ludzi co się mają przeprowadzać do Bełchatowa?? może się chłopakiem zainteresują??
  17. najważniejsze, że suńka się jako tako do ludzi otwiera. ja mam u siebie sunie Kropkę, która jest z nami od stycznia, a tylko ja mogę się z nią bawić, przytulać, chodzić na spacerki, do TZ podchodzi tylko, gdy on siedzi lub leży, gdy stoi - Kropka go obszczekuje i ucieka na ugiętych łapinach. Do teściowej, z którą mieszkamy nie podchodzi, a do obcych to już w ogóle... A to już 11 miesięcy jak jest u nas bezpieczna. Nadal ze stresu sika po domu, w aucie... A jak je w kuchni i TZ by bym z nami w kuchni, to Kropka w pozycji gotowej do ucieczki - pochłania wszystko z miski, łyka w pośpiechu i ucieka... Często się zastanawiam - co za skur...l musiał się nad nią znęcać, że aż tak ma psychikę spapraną.
  18. [quote name='andegawenka']Ile ja bym dała za takie słodkie oczka....[/QUOTE] nic nie musisz dawać, dostaniesz ją w prezencie :) czyli co, w weekend do Lublina mamy kurs?? hihihi
  19. jeszcze troszkę kochana wytrzymaj, w weekend małą zabierzemy. Haha, musi fajnie to wyglądać, wpatrzone ślepka :-o:-o:-o Zamiast spać, mała Cię pilnuje - to obronny i stróżujący pies jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. cudowne wieści :) Uda się jakieś zdjęcia szczęśliwej psinki zobaczyć??
  21. A kiedy będzie możliwość kupowania kalendarzy z Negrą??
  22. na konto Diany wpłynęły pieniążki z bazarku Penny: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217633-Rozliczanie-bazarek-ZAKO%C5%83CZONY-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-%28nowe-i-u%C5%BCywane%29/page6[/URL] 38,10 zł :loveu: ślicznie dziękujemy [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRmizMKJam_-ePhPZFOIY2h1lMPj34H_ls4Wbvyde6LtckEVSOtyw[/IMG]
  23. na konto Samby wpłynęły pieniążki z bazarku Penny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217633-Rozliczanie-bazarek-ZAKO%C5%83CZONY-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-jesienne-wieczory-%28nowe-i-u%C5%BCywane%29/page6[/URL] 38,10 zł :loveu: ślicznie dziękujemy [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQEVnsKwthRdq0aZiCOJK1DK3Ter-KdHhn26IDJiO6M6ZmBrNPZ[/IMG] tym sposobem Samba jest już tylko na minusie 56 zł :roll:
  24. czy ja bym mogła też zgłosić jedną sunie na dofinansowanie sterylizacji?? Luna, została znaleziona w bardzo złym stanie, zagłodzona trafiła do przytuliska, skąd ekspresowo ją zabrałyśmy - znalazł się bezpłatny DT, tylko za karmę i weta. W międzyczasie Luna dostała cieczkę, jelita też okazały się chore, z uwagi na to iż długo musiała nie jeść. Teraz już jest o wiele lepiej. Czekamy na zakończenie cieczki i po 3 tygodniach możemy już Lunkę sterylizować. Koszt sterylizacji to około 250 zł, ale dofinansowanie w kwocie 150 zł było by nam bardzo pomocne. Aktualnie na leczenie i karmę suni wydaliśmy już ponad 600 zł. Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby :) Wątek Luny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217837-M%C5%82oda-zag%C5%82odzona-dobermanka-pilnie-potrzebne-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/217837-M%C5%82oda-zag%C5%82odzona-dobermanka-pilnie-potrzebne-DT[/URL] To Lunka po kilku dniach karmienia w przytulisku oraz w DT: [IMG]http://images37.fotosik.pl/1188/580ac5364b4793cegen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...