Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
dlatego właśnie chciałam Ci przelać pieniążki, bo mówiłaś że zapas robiłaś :) A ja jestem skrupulatną księgową i wszystko od razu chcę mieć rozliczone - tak jest u wszystkich psiaków, które księguje. Inaczej już dawno bym się pogubiła w tym wszystkim - wpłaty na tyle psiaków + jeszcze księgowanie bazarków - trochę tego jest i jak na bieżąco nie zrobię rozliczeń, to potem zapominam, co kto gdzie i kiedy :) Dlatego zawsze jak wiem, że coś kupowałaś, to od razu chce to rozliczyć :)
-
Sarunia - sprawdzałaś może post rozliczeniowy - czy wszystko się zgadza w rozliczeniach?? jeśli bym cię mogła prosić o podanie kwoty, jaką wydałaś na Lunkę podczas ostatnich zakupów karmy - chciałabym przed świętami jeszcze CI pieniążki przesłać, a jutro bym chciała porobić wszystkie przelewy, które muszę zrobić, bo w piątek będę miała urwanie głowy, a w święta raczej o tym pamiętać nie będę.
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
zrobiłam od razu przelew do Macia: 164 zł za leczenie podczas pobytu Czili u niej na DT. Macia - proszę o potwierdzenie otrzymania pieniążków :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[B] Czili bardzo serdecznie dziękuje Kundelkowej Skarbonce :loveu: Właśnie wpłynęły na konto pieniążki w kwocie 300 zł :loveu: [COLOR=red]Dziękujemy pięknie[/COLOR] [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/6gui1i0.gif[/IMG] [/B] post rozliczeniowy znajduje się w poście nr 2 -
Aktualne plany są takie, że Sambusiolek przyjedzie do Nowego Tomyśla 28 grudnia :) Trzymajcie proszę kciuki, by ten transport na100% wypalił.
-
Agdanku staruszku kochany, dobrze że zimę spędzasz w ciepłym domku, masz dobrą opiekę :) Trzymaj się chłopaku dzielnie i żyj nam jak najdłużej :) A przy okazji mały spamik - zapraszam na bazarek - ceramiczne kalendarze na Euro 2012 :) dochód przeznaczony będzie na moją tymczasowiczkę, która ma nużycę,a leczenie tanie nie jest. Zapraszam: http://www.dogomania.pl/threads/219765-Ceramiczne-Kalendarze-na-leczenie-szczeniorki-z-nu%C5%BCyc%C4%85-do-29.12-do-22-00
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
ja też odwiedzam Balbinkę małą :) teraz ja mam na DT szczeniaka z nużycą, co prawda póki co tylko dwa wyłysienia małe są i okularki dookoła oczu, ale leczenie długie i pewnie drogie nas czeka. Dlatego serdecznie cioteczki na bazaruś zapraszamy - unikalne ceramiczne kalendarze - zapraszam :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219765-Ceramiczne-Kalendarze-na-leczenie-szczeniorki-z-nu%C5%BCyc%C4%85-do-29.12-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/threads/219765-Ceramiczne-Kalendarze-na-leczenie-szczeniorki-z-nu%C5%BCyc%C4%85-do-29.12-do-22-00[/URL] -
cioteczki kochane, zapraszam na bazarek, gdzie można nabyć niepowtarzalne ceramiczne kalendarze - w sam raz na Euro 2012 :) na leczenie mojej tymczasowiczki z nużycą: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219765-Ceramiczne-Kalendarze-na-leczenie-szczeniorki-z-nu%C5%BCyc%C4%85-do-29.12-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/threads/219765-Ceramiczne-Kalendarze-na-leczenie-szczeniorki-z-nu%C5%BCyc%C4%85-do-29.12-do-22-00[/URL]
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
tak, do tej pory miała dwa małe ataki na tle emocjonalnym. Wczoraj tak się bała tych wystrzałów, że po chwili jak ją sieknęło... Od razu do weta, ale wet powiedział że skoro ma ataki tylko na tle nerwowym, to póki co nie bedziemy jej faszerować żadnymi lekami padaczkowymi, bo skoro w przeciągu roku miała ich tylko 3, to na razie będziemy obserwować. Krople mam jej dawać, jak nie pomogą, to KalmAid będzie dostawała lub ziołowe tabletki uspokajające do czasu sylwestra, na sylwka dużą dawkę sedalinu około 22 giej, jak nie zaśnie to będzie nie ciekawie. -
wow, jaka pokaźna ilość :) właśnie wczoraj jak robiłam ogłoszenia z zamówionego u mnie bazarku, to napotykałam się na nowe ogłoszenia Negrity :) Kurcze, taka śliczna sunia i domku znaleźć nie może, to aż się boję czy ktokolwiek będzie chciał moją Czili, nie dość że pospolita, czarna, to jeszcze z nużycą...
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szariku, lubisz śnieg?? -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Kropka dostaje już do jedzenia dwa razy dziennie uspokajające krople, ale co zrobić jak dzieciarnia pod oknami petardy puszcza, wyzwiesz to mają cię w dupie i jeszcze bardziej... teraz dzieciaki nie mają poszanowania dla dorosłych. w noc sylwestrową Pestka i Kropka dostaną sedalin by spokojnie przespały całe zamieszanie i te huki, mam nadzieję, że w ogóle na nie podziała. -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
tekst już do ogłoszeń chyba masz na mailu, bo ostatnio Ci podsyłałam, a zdjęcia wybieraj które chcesz :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
i w domu :) - tylko Pestki i kotów do kompletu brakuje :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/af31985e4edeb285med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/18e27b2ebffe2baamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/9cbd958d90727ea0med.jpg[/IMG] Kropka też nie omieszkała stanąć do zdjęcia :) aczkolwiek to już zdjęcie robione pod wieczór, gdy nabrała sił po ataku padaczkowym :-(:-(:-( [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/73edbdae97ea5a56med.jpg[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
A tu i mój bojowy Węgielek na zdjęcie się załapał, bo siedział na dworze na stole i obserwował co robi Czili :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/d72e3c62761fa682med.jpg[/IMG] widzicie jego uszy? co chwilę przychodzi głuptas pogryziony, leje się z kocurem od sąsiadów. wracamy do Czili: [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/ccf3461c4aec1ebcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/487c8aa2637560a9med.jpg[/IMG] to jest słodkie :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/911217c69947dc41med.jpg[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/449/a2e2f40eb242b9e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/807bad86c9f97416med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/b9f32cdcb9e4c33cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/2646c2c9bc4a3633med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/606b18a3aa8738ccmed.jpg[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
A to wczorajsze jeszcze słoneczne zdjęcia :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/8cf62c0e12876b96med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/688399d8cea049d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/7209e223ce721292med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/ccc2b37fb1a0f93fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/449/bf196172dec5055emed.jpg[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
A ogólnie to Czili jest kochana i taka zabawna, normalnie można by cały czas przytulać i całować :) Póki co odpukać - jest psem bezproblemowym. Jak regularnie co 3 godziny wypuszcza się ją na dwór, to ładnie zachowuje czystość i w domku nie narobi. Wczoraj szłam do sypialni, Czili za mną i pierwszy raz sama weszła do koszyka spać, dla jej bezpieczeństwa jeszcze ją zamknęłam w tym koszyczku. Czili już się nauczyła, by Pestkę omijać wielkim łukiem, ale wczoraj jak nie patrzyłam - akurat z Pyrdką rozmawiałam, Czili przechodziła i Pestka ją zaatakowała :shake::shake::shake: Na szczęście to są ataki tylko ostrzegawcze, ale gdy nas nie ma w domu, to wolę nie ryzykować i mała zostaje albo w klatce, albo ją zamykam u nas z Kropką i Borkiem, a Pestka schodzi na dół do teściowej. Energii coraz więcej mała ma, apetyt jej dopisuje i to solidny :) Póki co uczymy się, że po stole chodzić nie można, ale jak coś smakowitego na stole jest, to niestety kusi to i kuci i Czili tak wyczuje sytuacje, że i tak kawałek żółtego sera np wczoraj dorwała :) Przyszły domek będzie miał z niej pociechę i to wielką :loveu: Tylko taki domek musi się fajny znaleźć :razz: Dzisiaj spadł u nas śnieg, więc Pestka jest w siódmym niebie - uwielbia śniegowe szaleństwa :) Natomiast Czili wyszła na schody i zdziwiona stanęła i łapki przednie na przemian unosiła :) Na szczęście poleciała za moją bandą na siu i kupkę - dziś kupacz już w niezłej kondycji :lol: Gdzieś chyba mam kubraczek jakiś mały, więc jak się taki mróz będzie utrzymywał, to małej będzie ciepło podczas zabaw na dworze :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[B]Na konto Czili wpłynęły dzisiaj pieniążki w kwocie 50 zł od nowego domku naszej Tinki, od Pana Jana :) ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY :)[/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/bloem19.gif[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianeczko kochana, dzisiaj w nocy było bardzo mroźno, od rana śnieg sypie - a ty na szczęście już nie marzniesz, ciepło i miękko w dupkę jest :) -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
witamy serdecznie na forum, a przede wszystkim na wątku Kory :) Bardzo się cieszymy, że nasza opalenicka Kora znalazła tak super domek, że daliście jej szansę, miłość i ciepło domowego zacisza :) Kora to super psina, długie spacery, bieganie, wspólne zabawy i miłość- czego mogła pragnąć więcej? :) Dziękujemy, że przygarnęliście ją do siebie :loveu::loveu::loveu: