Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
eh, wszystko idzie pod górkę, ciągle coś A miała już być tutaj od jutra, by się do nowego miejsca przyzwyczaić i po świętach na sterylkę iść...
-
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
jej... wieści cudowne, a zdjęcia jeszcze piękniejsze :) Korcia dobrze trafiła :loveu: -
Ja też chcę taki super domek dla mojej Czili, gdzie będzie mogła się wylegiwać pod kołdrą ze swoją pańcią :loveu:
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianko dziś jakiś taki zły dzień u mnie, mam nadzieję, że u ciebie lepiej, że byłaś na długim spacerze, psich kumpli już poznałaś. -
Tina to super psina, więc i do takiego domku trafić musiała :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Kąpiel zamiast trwać 10 minut, trwała pół godziny. Czili się tak wyrywała, że miała trudności by ją utrzymać i jednocześnie równomiernie nakładać tego płynu, ale jakoś musiałam dać radę :roll: Dzisiaj jest ogólnie jakiś fatalny dzień - na to wszystko Kropka dostała ataku padaczkowego, bo pod oknami dzieciaki petardy puszczały, aż się boję co będzie przed sylwestrem i kilka dni po. Na sylwestra od razu dzisiaj wziełam od weta sedalin by podać Kropci i Pestce. nifuroksazyd też podany, ryżu w małą napakowałam, więc mam nadzieję, że będzie dobrze :cool3: ogólnie to wielka przylepa, gdzie człowiek tam ona :) z Pestką i Borkiem dogaduje się ok. -
chyba już czas napisać, że Samba jutro zmienia miejsce zamieszkania. Jutro przyjeżdża z pati-c do hoteliku pod Nowym Tomyślem, tutaj po świętach zostanie wysterylizowana u naszego weta, zamieszka w psim pokoju w ocieplanym i ogrzewanym budynku i trzymamy kciuki by po rekonwalescencji posterylkowej do nowego domku szybko jakiegoś poszła :) Sylwiuś - w tym miejscu chciałam Ci serdecznie, ogromnie i bardzo, bardzo mocno podziękować za opiekę nad Sambą, miłość jaką ją obdarzyłaś, za wspólne spacery, zabawy i tańczenie :) Jestem Ci bardzo wdzięczna za wszystko, co dla Samby zrobiłaś :) Za to że pokazałaś jej, że znów może być szczęśliwa :) [B][COLOR=red]DZIĘKUJĘ[/COLOR][/B] [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSgwuQXAVybXvRgQ2fK2TyCyKNOrftD5mYDViIahEkCScKUWiRp[/IMG]
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
hahaha jasne :) muszę dzisiaj ryżu dla Czili ugotować. ten i poprzedni tydzień jestem tak zalatana, że już po woli zaczynają mi się baterie wyczerpywać, a miałam się ten miesiąc jeszcze oszczędzać. Cóż, co zrobić :) Wczoraj znajoma zadzwoniła i pyta co u mnie, mówię jej wszystko po staremu, stan psów zwiększył się o słitaśnego sceniacka, opowiedziałam jej historię, a znajoma do mnie - przecież mogłaś ją oddać do schroniska, i tak już masz wystarczająco dużo pracy, zajęć, to kolejny problem sobie wzięłaś na głowę. Wrrrr... zakończyłam szybko tą rozmowę, co by się nie pokłócić, ale ludzka głupota czasami mnie dobija. -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
dziękuję ślicznie :) będę mogła jutro zrobić przelew za leczenie w Lesznie. Właśnie dostałam wieści od TZ że wrócił do domu, Czili zrobiła kupkę (biegunkę) na dywany :shake::shake::angryy: a podkłady miala zostawione. Kropka została z małą dzisiaj u góry, a Borek i Pestka zamknięte u teściowej na dole, by nie musiała Czili być cały dzień w klatce, no i sobie narobiłam pracy :angryy::angryy::angryy: czyli jak wrócę do domu, to czeka mnie zapieranie plam z dywanów... jak nie sikanie Kropki, to Bambo się zsika, jak nie Bambo to znów Czili, ja to mam pecha. Ale i tak Czili jest kochana :) -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
jakieś wieści od Neski może macie?? jak się sprawuje w DS? -
trzymam mocno kciukasy.
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
kochana Ty moja Martuniu :loveu::loveu::loveu: DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE, choć słowa to i tak za mało :) -
trzymamy i to mocno i żeby nowy domek pod choinkę Kubuś dostał :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Mała Czili zaczyna się rozkręcać :) Wczoraj pod wieczór zaczęła hasać po podwórku, bawiłam się z nią gumową piłeczką, to skakała jak sarenka :) A jaka zmęczona później do domu wróciła i przynajmniej przespała znów ładnie całą noc :) Niestety pewnie po stresie związanym z miejscem pobytu lub zastosowanym wczoraj nowym leku, mała dostała biegunkę, więc dziś Nifuroksazyd mała dostanie jeśli biegunka się będzie utrzymywać. Dzisiaj pierwsza kąpiel w tym smrodliwym preparacie - pewnie będzie panika że hoho, ale co tam - niech jej to na zdrowie wyjdzie :) wybijemy wszystkie nużeńce ;) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianko i ja przyszłam w odwiedziny i dopytać co tam u Ciebie słychać, może jakieś wieści nam Maciek przyniesie?? -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
z Borkiem na łózku: [IMG]http://images10.fotosik.pl/444/06774a95461e9307med.jpg[/IMG] jem białe ucho :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/444/4b0ed934b022843fmed.jpg[/IMG] na Pestki kołderce [IMG]http://images10.fotosik.pl/444/7416d6b6ab4206cfmed.jpg[/IMG] -
Przykro mi Pokerku, trzymajcie się dzielnie. Był kochany do ostatniej sekundy swojego życia - to najważniejsze.
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
kochana jesteś - ekspresowo zadziałałaś z tym bazarkiem :) dziękuję :) Byłam dziś z małą u naszego weta, pokazałam co dostawała do tej pory i wet nasz zmienił leczenie. Dostała zastrzyk wzmacniający + jakiś zastrzyk do podawania co tydzień (nie pamiętam nazwy), ale że w poniedziałek jest święto, to sama będę musiała podać, a to zastrzyk bolesny jest, więc pewnie będę wyła przy tym jak bóbr :roll::roll::roll: No i od jutra zaczynamy kąpiele w specjalistycznym mega śmierdzącym płynie. Leczenie przewidywane jest na okres 4 tygodni. Za dzisiejsze leki póki co nie płaciłam - otwarty rachunek u weta rozpoczęliśmy. Ale to nie będzie niestety tanie leczenie :shake::shake::shake: Ogólnie mała jest tak kochana, poszliśmy z TZ po wecie od razu do mojej mamy pokazać małą pchłę i wiecie co? Po godzinie nie chciała iść - tuliła się do mojej mamy, buziaki dawała, mamy kocura lekko ofukała bo to duży chłopak jest :) Potem my do wyjścia a panna w najlepsze na sofie rozłożona i ani myśli ruszać dupci. Teraz słodko śpi koło mnie na narożniku, a raczej wszystkie cztery śpią - Bork, Kropka i Czili obok siebie, a Pestka oddalona. Dzisiaj jeszcze kilka razy przy mnie Pestka zaatakowała Czili, ale na szczęście tylko ostrzegawczo. :roll::shake::roll: Moja Pesteczka ma temperament :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na szczęście tak jak myslałam, Borek już zaczyna sie z Czili zaprzyjaźniać :) Na koty Czili w ogóle nie reaguje. Jak przyszłam z pracy to Czili wybiegła na dwór i tak radośnie biegała :) Nie nabrudziła nic w domu, ale TZ wypuszczał ją co 3 godziny na dwór :) -
ja niestety nie mam, ale można do niej PW napisać :)
-
myślę że w kwestii prawnego opiekuna Kubusia trzeba spytać się Bjuty, bo chyba z "jej" schroniska pochodzi Kubuś?
-
o... póki co nie robię sobie nadziei, chciałabym jednak, by chłopak dostał najlepszy prezent na święta - NOWY DOMEK.