Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ciapuś i tak siedzi na dworze, w przytulisku są tylko kojce zewnętrzne... brak wybiegów, brak spacerów... tylko jak my zajedziemy raz na dwa tygodnie to niektóre psiaki na spacer zdążymy wziąć. ogólnie kicha... a co mnie jeszcze ostatnio dobiło, to tekst pana redaktora gazety, w której psiaki ogłaszamy - nie mam pisać wzruszających tekstów, bo przecież to tylko psy są. -
ale się uśmiałam z tej fotki :) [URL]http://images43.fotosik.pl/1271/4fd1a949ec9a1b32gen.jpg[/URL] boskie :) Jak ja bym chciała, żeby moje psiule się tak kochały, jak Kora i Nero, ta fotka gdy śpią przytulone do siebie - wymiękam :) U mnie nie ma takiego widoku, owszem śpią na jednym łózku czy sofie, ale zawsze w pewnej odległości. Mój Borek jedynie każdego nowego tymczasowicza tak kocha i się przytula, gdy psiaki są po sterylce lub osłabione przez chorobę, ale później po kilku dniach ta miłość ostyga.
-
hahaha - w to jestem wstanie uwierzyć, bo sama widziałam jak polowała na ciacho gdy ją Nata odbierałaś :) Julcia jest super słodką i zabawną suńką :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Witamy serdecznie Maćku na wątku naszej Dianki :smile: Dziękujemy za wieści - Dianka kochana w końcu wie co to spacerek, miękkie posłanko, no i już nie czuje zimna :smile: -
Julciu kochana, jaką jesteś szczęściarą ;) Dobrze, że kupka już się poprawia :)
-
Dzisiaj rano już pan zadzwonił, że u Tinki wszystko dobrze i dostałyśmy śliczną fotkę mms, Tinka w pościeli :loveu::loveu::loveu: Państwo bardzo przeżywają fakt, iż Tina jest taka lękliwa, że ze strachu siusia pod siebie, ewidentne objawy tego, że ktoś ją musiał bić. Tinka zjadła z apetytem pyszne śniadanko i obiadek, Pan powiedział że ona taka drobinka, taka chudziutka jest. Że na pewno u nich nabierze ciałka, pięknego futerka - będzie w dobrej kondycji :) zamówią jej bardzo dobrą karmę. Po południu znów z Panem rozmawiałam, był akurat z Tinką na spacerku - bidulka troszkę się bała przechodzących ludzi, mocno wiejącego wiatru. Ale państwo są cierpliwi, więc spokojnie wyprowadzą Tinkę na prostą :) Cudowny domek, Tinka będzie tak bardzo kochana, że nie jeden psiak by jej mógł tego pozazdrościć :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]wpłynęły dzisiaj pieniążki na konto Dianki: [/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]bela51 wpłata z bazarku: 47 zł ślicznie dziękuję :) [IMG]http://stronka-agusi.pl/obrazki/fiolki2.gif[/IMG] [/SIZE] [/SIZE] -
żeby tak sprawnie poszło szukanie domu dla 6 mieisęcznej suni, która w niedzielę do mnie przyjedzie, której szukamy domku, ale ludzie się odstraszają, bo ma nużycę...
-
cioteczko kochana, Negra znajdzie domek zobaczysz :) taki sam super domek, do jakiego dzisiaj nasza podopieczna Tinka pojechała :) przez mój dom też już sporo psio-kocich tymczasów się przewinęło, ale jedna jak już utknęła to na dobre ;););) jakoś domku dla niej nie potrafiłam znaleźć hahaha a w niedzielę przyjeżdża do mnie 6 miesięczna sunia z nużycą - ale będzie jazda... będę mieć wesoło jak Ty obraczus :) łoj boziu boziu...
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Aguś, czyli niunia do Ciebie przyjeżdża??[/QUOTE] tak, nie mamy póki co innego DT, a do przytuliska nie wróci,prędzej ja bym w kojcu zamieszkała niż ta mała wredota :) Tylko boje się trochę, bo jak mojej Pestce na dzień dobry tymczas podskoczy, to potem mam jadke w domu, Pestka gryzie, fuka, atakuje przy każdej próbie kontaktu. Ale damy radę, w końcu nie raz byłysmy z Pyrdką w podbramkowej sytuacji i jakoś się zawsze układało :) Macia, a powiedz mi - te zastrzyki są podskórne czy domięśniowe?? bo jak podskórne, to pewnie wet da mi kilka strzykawek i bedę sama podawać :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
heh, no to będzie nieciekawie, jak przy pierwszym spotkaniu warknie na Pestkę, to będę miała przechlapane ;) moja kochana Pestka dominantka jej tego nie zapomni. Jutro zaczynam odkurzać kenel i składać :) Tak, proszę przekaż Panu to wszystko. Obróżkę i smyczkę jeśli jeszcze jej nie zjadła to też :) Pan bedzie miał koszyk do transportu, więc możesz ją tam zapakować :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
o tak, dzięki uprzejmości Pana, który adoptował dzisiaj od nas Tinkę, zołza mała w niedzielę do nas przyjedzie - zobaczymy jak to będzie w kontakcie z moimi psiulami. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
Akrum replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem cioteczki jestem :) Miałam przyjemność wczoraj poznać Barnabę osobiście :) Cudowny chłopak , piekny, zadbany :) aż trudno uwierzyć że nadal bez domku. W niedzielę chyba znów będziemy w hoteliku, to i chlopaka znów zobaczymy :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
cioteczki kochane - zaraz biegnę przywitać się na wątek Barnaby :) najprawdopodobniej w niedzielę pojedziemy odwiedzić Diankę, cudowną sunieczkę :), więc i Barnabę znów zobaczymy :) Joasia dzwoniła do Pyrdki i mówiła, że Diana to wspaniała sunia jest :p -
I stało się :) Tinka dzisiaj miała wizytę pewnego miłego Pana, który nie zraził się siusianiem i klapaniem ze strachu, który powiedział pewne magiczne słowa do Tinki, że domek do którego ją zabiera będzie już ostatnim domkiem, w którym zamieszka :):):) Tak, wlaśnie tak :) Tinka pojechała dzisiaj do nowego domku :) Zamieszka z Panią i Panem, którzy tydzień temu pochowali swojego 11 letniego przyjaciela. Tinka się bardzo spodobała, a ja wiem i Pyrdka też to czuje - że Tinka będzie miała najwspanialszy domek na świecie :) Będzie szczęśliwa :) Takie domki byśmy chciały dla wszystkich naszych psiaków :) Tina - bądź szczęśliwa i pokaż że warto było cię adoptować :) Z drogi dostałam sms, że jest wszystko dobrze, Tinka już zaczeła lizać Pana po ręce :) Jak się cieszę, że mała rudzizna ma tak fajny domeczek :) Dziękujemy :) piesia - Tobie dziękuję za podesłanie nr do Pana :)
-
Saruniu - witaj :) fajnie, że już jesteś z powrotem z nami :) napisz proszę, jak się mają sprawy. ja jestem ostatnio tak zabiegana, że nie miałam czasu zadzwonić. jak się ma Korunia? jak jej stosunki z Lunką?? no i jak Neruś - przestał już ostatecznie siusiać? A Lunka - zadowolona że w majtasach nie musi chodzić?
-
[quote name='Ewanka']Właśnie chciałam wysłać te dane, ale chyba Soema ma pełną skrzynkę :/ Obrączuś, prześlę do Ciebie a Ty pośli dalej, ja mam czasem kłopoty z dostępem do netu , ok? wyślij na maila do Soemy: [email protected]
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Macia - dam Ci dzisiaj wieczorem znać, czy po małą zołzę przyjedziemy jutro czy w niedzielę. -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
ciekawe, jak minęła Diance pierwsza noc na miękkim posłanku :) -
plany póki co są aktualne :) jutro jeszcze potwierdzę na 100% :)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja cały czas za chłopaka kciuki trzymam, już czas najwyższy by do domku poszedł :mad: Szarik, ile można księgować twoje finanse, co? już mi się znudziło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: