Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. czekamy z niecierpliwością :) jesteśmy żądne wieści :)
  2. jak tam Kora się miewa, już się otwarła na nowych ludzi??
  3. Dianka już niedługo, jeszcze tylko dzisiaj, jutro i w czwartek po południu już będziesz nasza :multi::multi::multi:
  4. Wczoraj dostałam ślicznego mms, jak Lunka słodko spała na sofie :) Jednak kabelek gdzieś zapodziałam... Luna odpoczywała wczoraj po długich szaleństwach na ogrodzie :) Sarunia pisała, że mieli wczoraj ładną słoneczną pogodę, więc dziewczynka szalała :) cieczka chyba się już ma ku końcowi? już straciłam rachubę od kiedy trwa :oops:
  5. [quote name='bela51'][url]http://www.dogomania.pl/threads/219345-Bazarek-Cantadorry-dla-doroslych-i-dla-dzieci-do-dnia-17-grudnia-2011?p=18184287#post18184287[/url] A ja zapraszam na bazarek, z ktorego polowa będzie dla Dianki.[/QUOTE] bela51 - to już chyba 3 bazarek, który organizujesz na rzecz naszej Diany - ślicznie dziękuję :)
  6. konto Luny zasiliła wpłata z mojego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218297-Zako%C5%84czony.-ROZLICZAMY%21-Ksia%C5%BCkowisko"]http://www.dogomania.pl/threads/218297-Zako%C5%84czony.-ROZLICZAMY!-Ksia%C5%BCkowisko[/URL] - 135,75 zł :loveu:
  7. konto Dianki zasiliła wpłata z mojego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218297-Zako%C5%84czony.-ROZLICZAMY%21-Ksia%C5%BCkowisko"]http://www.dogomania.pl/threads/218297-Zako%C5%84czony.-ROZLICZAMY!-Ksia%C5%BCkowisko[/URL] 135,75 zł :loveu:
  8. ślicznie dziękuję - fundujesz Szarikowi, czy zwrócić Ci pieniążki ??
  9. o prosze, jaki się ruch zrobił na wątku :) filmik jest super, kochana Sambusiolka nasza :) mam nadzieję, że niedługo w ciepełku bedzie dupcię grzała i w swoim domku - może się spełni świąteczny cud :)
  10. Wpłynęły pieniążki od: sharka - 20 zł ślicznie dziękuję
  11. Tinka ze Stonią się ślicznie prezentuje :) Piękna i kochana mała niuńka :) Jutro będę trzymać mocno kciuki, by się nie okazało że mała jest w ciąży, by była zdrowa.
  12. cudowne wieści - szczeście Neska :) jak się cieszę, że się udało :)
  13. dzięki wielkie za potwierdzenie.
  14. Negra jaka ty jesteś śliczna i Pan Tobi niczego sobie :) Teraz to już jakoś na telefony w jej sprawie nie liczę, teraz każdy o świętach myśli. Więc pewnie dopiero po świętach się coś ruszy... Ciekawe jak panna na choinkę zareaguje :) Gdybyście słyszały coś o wolnym tymczasie - dajcie proszę znać. Pilnie szukam dla szczeniorki z mojego podpisu, ma nużycę, musi opuścić dotychczasowe DT u Macia, bo suki jej nie tolerują. To jest szczylek, nad którym już "człowiek" popracował, by psychikę zepsuć :-(:-(:-( nie może wrócić do przytuliskowego zimnego zewnętrznego kojca. PILNIE szukamy DT...
  15. cały czas szukamy, już nawet po płatnych DT... Ale wszędzie miejsca pozajmowane. Coś wykombinujemy, musimy :roll::roll::roll:
  16. ciotka Pyrdka - pisz, pisz co wiesz - czy już poleciały?? jak Julcia zniosła lot?
  17. no dalej, zgadujcie, bo chcę kolejne zdjęcia zobaczyć :)
  18. Biedna Agatka, tak wiele już w życiu przeszła, a teraz zamiast już mieć spokój, to cieczkę jeszcze dostała no i dodatkowo ten skręt... Dobrze czarna anda, że Agatka ma Ciebie, masz wielkie serducho dla tych starowinek, podziwiam Cię za to i wielki ukłon w Twoją stronę za Agatkę, za to co dla niej robisz :loveu::loveu::loveu:
  19. Andzike gdzie jesteś?? ja się doczekać wieści nie mogę, jaki to domek, skąd itd... pisz, pisz :)
  20. Pyrdka - jak już będziesz wiedziała na 100% że wtorek jest aktualny - daj znać :)
  21. [quote name='Penny']Małą musiałaby wziąć osoba, która nie ma psów i która zajmie się jej leczeniem. Może być trochę ciężko. Chyba że poszuka się jakiegoś DT i po wyleczeniu małej będziemy szukać DS. Czy wyleczenie psa z nużycy jest drogie? Ja jak zwykle mogę zaproponować zrobienie wydarzenia na facebook'u, ogłoszenie na allegro oraz zrobienie ogłoszeń na innych portalach. Bo tam gdzie teraz przebywa raczej długo być nie może. Boję się, że może zarazić inne psy, a to przecież niepotrzebny wydatek i stres dla zwierząt. Coś trzeba zrobić.[/QUOTE] Penny zrób jak możesz wydarzenie na FB, ogłoszenie na allegro i innych portalach. ja nie mam od wczoraj netu w domu, teraz korzystam gościnnie u znajomych. zmieniam tytuł wątku i uciekam. jutro bedę działała dalej.
  22. Samba jest śliczna :) Sylwiuś - jutro będę do Ciebie dzwonić, bo mam sprawę :)
  23. ja wiem, gdzie byłyście, ale nie powiem, niech inni się pomęczą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. wpadam tylko na chwilkę, bo gościnnie korzystam z netu (mój padł w domu). Ale chciałam tylko dać znać, że Dianka najprawdopodobniej we wtorek opuszcza przytulisko i jedzie do terriera do Joasi :)
  25. ale dzisiaj był minimalny postęp :) Sarunia była w pokoju z Lunką i Korcia przydreptała do pokoju i na sofę wskoczyła :) Ja wierze, że się dziewczyny dogadają - zaakceptuje Korcia Lunkę, ale niestety potrzeba na to czasu :)
×
×
  • Create New...